Kto powinien być następnym trenerem w Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W sezonie 18/19 (w przypadku odejście Zidane'a) Real powinien prowadzić
Mauricio Pochettino
47%
 47%  [ 37 ]
Marcelino
12%
 12%  [ 10 ]
Antonio Conte
11%
 11%  [ 9 ]
Guti
11%
 11%  [ 9 ]
Joachim Low
11%
 11%  [ 9 ]
Massimiliano Allegri
5%
 5%  [ 4 ]
Głosowało Użytkowników : 78
Wszystkich Głosów : 78
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.12 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd pomysł na Conte? Co przemawia za jego kandydaturą? Ładnie wyglądają 4 majstry (3 z Juve, gdzie w tamtym okresie nie było godnego przeciwnik) w ostatnich 6 latach, ale jeśli spojrzeć na to jaki styl prezentowały jego kluby i wyniki w pucharach to już nie jest tak kolorowo.

Ostatnio zmieniony przez sicario dnia 2018.01.12 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.12 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na siłę to i do każdego można się doczepić i zarzucić mu wiele wad. Loew - nigdy nie prowadził drużyny z topu, ostatni raz na porządnie trenował 15 lat temu. Mourinho - wiadomo, nie lubicie go - bo ostatnio jest cieniem samego siebie i nie osiąga wyników. Conte - impulsywny, porywczy, nie pasujący do Realu. Wenger to chyba rozpatrywany tylko w kategorii żartu, bo nie wierzę, że komuś nawet na myśl przeszła jego kandydatura xD. To samo z Ancelottim. Guti póki co zdecydowanie za wcześnie, jego wybór byłby przyznaniem się do desperacji i postawieniem wszystkiego na jedną kartę. Przy Zidanie ryzyko nie było zbyt duże - miał dograć do końca i tak przegrany sezon (jak się później okazało - nie do końca) i jeśli wypali - zostaje, jeśli się nie sprawdzi - trudno, zostałby odpalony po sezonie i poszukano by trenera z topu.
Pochettino, Klopp - no nie wiem, mnie nie przekonują. Ani w Tottenhamie (mega frajersko wtopiona szansa na pierwsze mistrzostwo od 57 lat) ani w Liverpoolu. Emery za cienki, Allegri w spektakularnym stylu przegrał w finale LM, a i mistrzostwa w Serie A nie znaczą już tyle co kiedyś.

Solidny wyrobnik? Nie, to nie ta droga. Nazwisko z topu? Każdy ma swoje wady i zalety, pewnie w grę ostatecznie wejdzie możliwość przeniesienia się do Madrytu z aktualnego klubu i odpowiednie warunki pracy (większość trenerów nie przyjdzie do Realu, jeśli na wstępie dostanie umowę z koniecznością oddania hołdu lennego Benzemie :-) ). Tutaj potrzebny jest trener z charyzmą, zdecydowaną postawą i wizją gry. I taki, który będzie potrafił zrobić rewolucję w drużynie i ustalić sobie nowy skład. Bez faworyzowania pewnych jednostek.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.01.12 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcelino, nikt inny.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.01.12 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Skąd pomysł na Conte? Co przemawia za jego kandydaturą? Ładnie wyglądają 4 majstry (3 z Juve, gdzie w tamtym okresie nie było godnego przeciwnik) w ostatnich 6 latach, ale jeśli spojrzeć na to jaki styl prezentowały jego kluby i wyniki w pucharach to już nie jest tak kolorowo.

To po pierwsze. A po drugie, wystarczy spojrzeć na to w jakim stylu rozstawał się z Juve, z reprezentacją Włoch i nawet po mistrzostwie z Chelsea pojawiały się pogłoski, że może odejść, bo znowu zaczął pyskować. Gość jest niepoważny, wiecznie narzeka, że nie może kupić tego, kogo by chciał, ma ciągle o coś pretensje, jest konfliktowy i katuje do granic możliwości pierwszą jedenastkę, o rezerwowych przypomina sobie wtedy, gdy ktoś z podstawy złapie kontuzje. Poza tym jest też sztywny taktycznie, nie wiem czy on grał kiedyś inaczej niż to swoje 3-5-2? Po cyrkach, które mieliśmy z Mou, Conte to najgorszy możliwy wybór.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.01.13 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie lubilem wloskiego futbolu, ale zawsze sobie cenilem trenerów z Italii. Sprowadzic Capello, on na pewno jest w stanie wziac rozkapryszone gwiazdeczki za pysk i przywrocic do porzadku.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.01.13 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posty usunięte, reg. pkt 2.5. Spam bez uzasadnienia będzie karany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.01.13 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
nie wiem czy on grał kiedyś inaczej niż to swoje 3-5-2?

Na starcie przygody z Chelsea grał na początku 4-2-3-1. Po dwóch porażkach z rzędu przeszedł na 3-4-3.

Ja cały czas skłaniam się w kierunku Pochettino i mimo dużej sympatii do Antonio to właśnie Argentyńczyka widziałbym u nas na ławce od przyszłego sezonu.
Mauricio mimo braku trofeów w Tottenhamie ma naprawdę ciekawą jak na tak młodego trenera historię. Dał radę w Southampton, gdzie wypromował kilka ciekawych nazwisk. Potem w Spurs za niezbyt duże sumy jak na angielskie standardy stworzył jedną z mocniejszych drużyn ligi. Dopierdalanie się o przegranie Premier League 15/16 jest moim zdaniem głupie. Tamten sezon był bardzo dziwny, Leicester miało taki okres, gdzie seryjne wygrywali 1:0 i tak nabijali punkty. To samo jest w tym sezonie, gdzie każdy najeżdża na wszystkich trenerów z topu poza Guardiolą. Oczywiście Pep śrubuje świetne wyniki, ale w tym jest problem. Gdyby spojrzeć w przeszłość to w tym momencie sezonu liderzy mieli właśnie około 47-50 punktów. teraz to City kręci kosmiczny wynik, ale ja bym się do żadnego trenera nie dopieprzał.
Plusem Mauricio jest też praca z młodzieżą, chhociazby w Tottenhamie do składu regularnie wprowadza Harry'ego Winksa, to u niego rozwinął się talent Delle Allego. Patrząc na to ilu u nas jest perspektywicznych zawodników tacy gracze jak Ceballos tylko by na tym skorzystali.
Opcja z Marcelino też jest ciekawa. Obok Pochettino i Conte chyba jedyna sensowna, bo w wyciągnięcie Kloppa nie wierzę.
Jest też Allegri, którego warto byłoby rozważyć, gdyby nie był aż takim betonem. On katował Mandzukicia na skrzydle mecz w mecz.

Macie ankietę. Odpuściłem Kloppa, ponieważ on prędko z LFC się raczej nie ruszy.
Brałem pod uwagę tylko te realniejsze nazwiska.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.13 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
Macie ankietę. Odpuściłem Kloppa, ponieważ on prędko z LFC się raczej nie ruszy.

Klopp to by mi się teraz marzył. Nie widziałem go wcześniej - prowadzącego wielkie gwiazdy, a teraz właśnie jest idealny moment, żeby tych gwiazd się pozbyć i stworzyć szatnię podporządkowaną trenerowi. Innymi słowy - żeby to trener był samcem alfa, a nie piłkarze. Z chęcią zobaczyłbym Real z Kloppem, ale bez Ronaldo i Benzemy. Szkoda, że - tak jak piszesz - nie jest to zbyt realne.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.01.13 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie Benzemy i Ronaldo to będą inne Hazardy, Neymary itd. W tej drużynie zawsze będą gwiazdy. Najważniejsze, żeby był trener który będzie w stanie ich usadzić.

Nie kumam o co chodzi z ZZ, że się tego boi/tego nie chce.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.13 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw powiem tak - jeśli Zizu wróci na drogę rotacji, pokaże, że potrafi dać do pierwszego składu gracza z lepszą formą i wznowi rywalizację w drużynie - to nie chcę jego zwolnienia, nawet przy braku trofeów w tym sezonie.
To tak tytułem wstępu.

Keyser Soze napisał:
Zedd. napisał:

Klopp to by mi się teraz marzył. Nie widziałem go wcześniej - prowadzącego wielkie gwiazdy, a teraz właśnie jest idealny moment, żeby tych gwiazd się pozbyć i stworzyć szatnię podporządkowaną trenerowi. Innymi słowy - żeby to trener był samcem alfa, a nie piłkarze. Z chęcią zobaczyłbym Real z Kloppem, ale bez Ronaldo i Benzemy. Szkoda, że - tak jak piszesz - nie jest to zbyt realne.

Jasne, Klopp jest świetnym człowiekiem, bardzo ciekawym trenerem(choć na moje oko jego głównym problemem jest jego trenerski romantyzm), ale on się na razie z LFC nie ruszy. Widać to w każdym wywiadzie - chce dać LFC trofeum albo przynajmniej wynieść tę drużynę na wyższy poziom. Dostał teraz Van Dijka, w przyszłym sezonie ma być Keita, czyli dwójka graczy na których absolutnie nalegał + prawdopodobnie jakieś inne transfery dojdą.

Może kiedyś, ale nie teraz.

@Temat
Wbrew pozorom jest kilka bardzo ciekawych nazwisk trenerskich. Szkoda Zedd, że nie dałeś wyboru "Inny".

Conte - wydaje się być oczywistą kandydaturą ze względu na rzekome problemy z zarządem Chelsea, ale mam z nim pewien problem. Po pierwsze Real grający trójką z tyłu to jeden ze znaków apokalipsy, a Chelsea grająca czwórką z tyłu była nieprzekonująca. Po drugie gość też miewa zmiany dopiero w 80+ minucie, po trzecie nie udowodnił jak dla mnie swojego warsztatu w pucharach.
Jak tam u niego z rozwijaniem graczy, btw? I kształtowaniem ich?
Nota bene nie wiem czy przyjęlibyście dobrze gościa, który tuż po okienku mówił, że nie wierzy w walkę o mistrzostwo. Plus tyle razy wspominał w wywiadach jak to nie dostał zawodników których chciał, że mógłby nie pasować do Realu z Perezem na czele.

Guti - bardzo w niego wierzę, ale za wcześnie. Jeśli mamy mieć okienko z wyrzuconymi setkami milionów euro to niech za tym stoi zamysł zarządu z trenerem, który udowodnił posiadanie wizji i umiejętne wplatanie jej w życie. Guti niech się w spokoju rozwija, pokaże też jak mu z Castillą pójdzie za rok.

Marcelino - nie oglądam Valencji, nie będę się wypowiadał, wyniki na razie kręci rewelacyjne. Mocno się skład Valencji zmienił w stosunku do poprzedniego sezonu? Faktycznie widać tam trenerską rękę, czy może Guedes im robi całą grę?

Allegri - NIE
Zacznijmy od tego, że gość zdaje się być pizdowaty w relacjach z zawodnikami to jest nie umie mówić prosto z mostu czego chce czy jak kogo widzi. Cos jak Guardiola, z tymże ten drugi jest przynajmniej cholernie inspirujący i całkiem dający się polubić(piszę to z bólem serca, nie cierpiałem go w cholerę swego czasu). Cała spina z Bonuccim to tego doskonały przykład. Doprowadzenie do takiej sytuacji w przerwie finału LM pokazuje jak on jest miałki - a tu chcecie dać go do szatni z jeszcze większymi personami?

Plus ten Mandzukic na skrzydle... chociaż rzekomo nie był taki zły, często jest nawet najlepszym piłkarzem Juve. Fakt faktem od kibiców Juve też często słyszę jak fatalnie ta ich gra wygląda.

Joachim Duży Kot - cholernie ciekawa kandydatura. Mnóstwo znaków na niebie i ziemi wskazuje, że po tym Mundialu on wraca do piłki klubowej. Piłka reprezentacyjna na pewno wymaga od trenera ogromnej elastyczności, wiedzy taktycznej i szybkiej adaptacji do zawodników, których się posiada. Pamiętajmy jednak, że wciąż mówimy o gościu, który prowadził Niemcy. Ciężko mi wypowiedzieć się o jego pracy w Stuttgart'cie - z drugiej strony powrót do piłki klubowej i zaczęcie od Realu Madryt... hm, może to jest ten galaktyczny transfer po Mundialu?

Gość udowodnił, że umie wytrzymać w jednej posadzie bardzo długo. Na pewno wart rozpatrzenia.

Pochettino
- cholernie lubiany przez piłkarzy, kibiców i media - jest
- potrafi być dyplomatą, potrafi też ponoć chwycić ładnie za mordę - jest
- praca u podstaw z młodymi talentami - jest
- ładna piłka - jest
- wizja długofalowego budowania drużyny - jest
- mecze domowe jako twierdza - jest(mniejsza o ten sezon na Wembley)
- wyniki na wyjazdach przeciw dużym drużynom - brak
- trofea - brak

Kwestie trofeów można wybaczyć. "It's Tottenham, lads". Ale te wyniki - a raczej ich brak - Totków na wyjazdach przeciw topowym drużynom jest niepokojący.

Tak czy inaczej z tych osób, które podałeś wydaje mi się najbardziej sensowny. Byłoby to tak:
1. Pochett
2. Kot
3. Conte

Niemniej ja bym dodał kilka innych kandydatur. Po pierwsze, może ktoś śledzi Ligue 1. Jak idzie Leonardo Jardimowi? Gwiazda i zaskoczenie zeszłego sezonu, mistrz dla AS Monaco(gdzie to nie jest tak, że PSG przepierdeliło ligę jak my teraz, ich dorobek punktowy był bardzo dobry), półfinały LM.

Poza tym - choć nie jest to w ogóle mój kandydat - Thomas Tuchel. Problem polega w fakcie, że gość jest ponoć kurewsko Benitezowy w tym co robi - chce mieć kontrolę nad każdym detalem najmniejszym w klubie, wszystko ujęte statystycznie i ma bardzo duże problemy w relacjach ludzkich. Pokłócił się ze sztabem medycznym, z prezesem, z piłkarzami, a nawet podobno i z sekcją młodzików. U nas to nie przejdzie. Ale aktualnie wolny agent więc powinien być na pulpicie.

I ja tu bym chciał dać jednego trenera, który jest trochę na uboczu, ale pokazuje absolutnie genialny warsztat, kręcąc świetne wyniki - Luciano Spalletti. Jego Roma, Inter z najlepszym startem w swojej historii jeszcze z dwie kolejki temu - lubiany przez piłkarzy(poza Tottim) czy media(poza sprawą Tottiego). Potrafi tam grać ładną piłkę, potrafi być wykurwiście szczelny w obronie.

Na dobrą sprawę jest jeszcze Sarri.... ale tu jestem pod mniejszym wrażeniem niż pod wrażeniem Spallettiego, nawet mimo wyników. Fakt faktem trzeba mu oddać, że robi kawał dobrej roboty w Neapolu i ostatnie na co mogą narzekać włoscy kibice to brak ładnej piłki czy emocji podczas meczu.

Biorąc więc pod uwagę te nazwiska to ranking moich preferencji bym ułożył tak:
1. Pochett
2. Spalletti
3. Köt
4. Sarri
5. Conte

I broń Boże nie Tuchel ani Allegri.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.14 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najpierw powiem tak - jeśli Zizu wróci na drogę rotacji, pokaże, że potrafi dać do pierwszego składu gracza z lepszą formą i wznowi rywalizację w drużynie - to nie chcę jego zwolnienia, nawet przy braku trofeów w tym sezonie.

A nie ma tej rywalizacji? Rywalizacja jest,ale KAŻDY piłkarz jest w słabej formie i podejmuje dość kiepskie wybory.
Real ma problem w zawodnikach i ich głowach i nie widzę nikogo kto byłby w stanie temu sprostać oprócz Zizou.

Zawsze jest też Florentino i jego wpływ na kadrę. Tutaj trener nie ma i nie będzie miał pełnej władzy. Nie jest tak,że przyjdzie jakikolwiek trener i powie chce tego tego i tego a sprzedamy tego tego i tego.
Tak to można w Premier League robić.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.01.14 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy trener z obywatelstwem innym niż hiszpańskie poniesie tutaj klęskę w perspektywie dłuższej czasowo. Mam dość projektów krótkoterminowych. Tylko Hiszpan z pięknym warsztatem i pomysłami.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.01.14 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za pozostaniem Zizou na ten moment. W kryzysie nie pozostaje on bez winy, ale pokazał już że może tu wygrywać, a nawet że może grać piękną piłkę, mimo BBC, z którym preferowane są niestety wrzutki. Mimo tak słabych wyników, potrafiliśmy zdominować Barcelonę przez większość meczu, co pokazuje, że jego pomysły wciąż działają. Z tak mizerną grą Marcelo, Daniego, Ronaldo czy Benzemy trudno jednak wyciągnąć więcej z tego Realu. Przecież wystarczyłoby, żeby Ronaldo dawał to co 3 lata temu i mielibyśmy 10 punktów więcej. O ile tylko zostanie przebudowany atak, jestem za jego pozostaniem. Zapewnia to nam lepsze wyniki, niż nowa filozofia innego trenera, która może chwycić, albo szybko skończyć się klapą jak wymiana Carlo na Beńka. Dziwi mnie również brak reakcji na słabą formę np. Marcelo, ale on już udowodnił, że potrafi rotować gdy tylko zespół gra swoje.

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.14 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tej całej szóstki w ankiecie najrozsądniej prezentują się Marcelino i Conte.
Marcelino mógłby okazać się podobnym strzałem w "10" jak Valverde wyciągnięty przez Barcelonę z Athleticu. Nie ulega wątpliwości, że w Villarrealu odwalił kawał dobrej roboty, stabilizując sytuację w drużynie i osiągając miejsca: 6,6,4,5 (sezon po sezonie) i półfinał LE 2015/16. Do tego teraz odmienił zupełnie oblicze tragicznej w ostatnich latach Valencii, która stała się niespodziewanie faworytem do wyścigu o podiom w tym sezonie, grając przyjemną dla oka ofensywną piłkę. Marcelino nie boi się zmian, ma pomysł na prowadzenie zespołu i mógłby się okazać złotym strzałem, jeśli Perez spojrzałby w stronę rodzimych (hiszpańskich) trenerów.

Drugim wyborem mógłby być Conte, choć dla anty-Mourinhistów będzie raczej ostatnią opcją. Choć jego w jego Chelsea rotacje nie są na porządku dziennym, a i zarzucano Włochowi sztywnośc taktyczną i brak dobrego reagowania na boiskowe zdarzenia nie można mu odmówić duzych sukcesów trenerskich i zeszłego sezonu PL, gdzie z 93 punktami w mistrzowskim stylu wyjasnił tę ligę. Ma na koncie mistrzostwo Włoch (3 razy) i do tego Anglii. Może kolejnym sukcesem byłaby La Liga?

Pochettino moim zdaniem odpada, według mnie nie jest to żaden wielki wizjoner czy wybitny trener. Bez żadnych sukcesów, dwukrotnie, dysponując naprawdę dobrą ekipą przerżnął mistrzostwo Anglii - raz był drugi, drugi raz trzeci (mimo konkurenta w postaci Leicester, do tego dał się wyprzedzić Arsenalowi mając szansę na zwieńczenie sezonu na pozycji nad Kanonierami xD ). Z drugiej strony rozłożył taktycznie Zidane'a na łopatki w bezpośrednim starciu, więc.....

Klopp raczej zostanie w Liverpoolu, tam kupi sobie zawodników według jego własnego uznania, a nie kierując się presją ze strony zawodników i prezesa. Liverpool zarobił 160 mln, Klopp ma wolną rękę w klubie - nie widze powodów, dla których miałby zmieniać Anglię na Hiszpanię. Przypomnę też, że pierwszy sezon Jurgena w Liv był mocno przeciętny i potrzebował sporo czasu by złapac styl gry w Anglii i ustawić pod siebie drużynę. Czemu w Hiszpanii miałoby być inaczej?

Guti to na pewno tylko jako opcja zastępcza po zwolnieniu Zidane'a w trakcie sezonu. Wtedy dostałby poważną szansę dociągnięcia sezonu do końca bez zbędnej presji, zakładając, że sytuacja w CdR i LM byłaby już rozwiązana.

Nie wiem czemu w ankiecie nie ma Mourinho, przecież jego przyjście jest na razie podobnie prawdopodobne jak to, że Guti zostanie trenerem Realu :-)

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.14 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to zostawić Zidane'a i dać mu jeszcze jeden sezon. Jeśli nie będzie musiał grać w 9 (w tym sezonie gra Benzemy i Ronaldo jest poniżej krytyki), to zobaczymy jak będzie. Ale jeśli by się zdarzyło, że ZZ jednak wyleci - nie chcę tego, to tak:

Pochettino - osiąga dobre wyniki, widać że to naprawdę fajny trener, aczkolwiek tytułów trochę brakuje. Mimo wszystko jednak nie prowadził ekip, które były faworytami w swoich ligach, więc niekoniecznie jest to duży zarzut. Perico i lekki anticulé. Myślę, że z tego grona byłby faworytem Florentino. Nasz prezes na pewno bierze go w przyszłości pod uwagę.

Marcelino to jest taktyczny crack. W mojej opinii taktyczna czołówka, zaraz za Simeone. Jego Recreativo to był majstersztyk. Jego Racing to absolutny majstersztyk. Grali defensywną piłkę, bo takich mieli zawodników, jednak wyniki były imponujące. Valencia natomiast nie gra murarki, rezultaty są dobre, zdecydowanie widać jego rękę. Gorzej poszło mu tylko w Sevilli i Saragossie, gdzie był absolutny burdel w tych klubach i IMO to nie była głównie jego wina. Jestem jego fanem od 2006 roku. Mimo wszystko nie wiadomo jak poradziłby sobie z gwiazdami, bo nie miał okazji piłkarzy wielkiego formatu prowadzić. On nie musi już nic udowadniać, bo robił wyniki ponad stan już w kilku klubach, ale nie wiadomo, czy równie dobrze poszłoby mu w drużynie z absolutnego topu. Poza tym, nawet nie ma zainteresowania... Ale chciałbym, żeby ktoś wreszcie powierzył mu jakąś wielką drużynę. Może by nie wyszło, ale taka szansa mu się należy.

Guti - chętnie bym go kiedyś zobaczył na ławce Realu, ale nie wiem czy już teraz. Jeśli nic nie wygramy w tym sezonie, to zacznie się ciśnienie na wygrywanie i płacz po każdym niepowodzeniu w 2018/2019. Na pewno wariant na przyszłość, nie wiadomo tylko jak odległą.

Loew - mimo wszystko, nie. Bycie selekcjonerem reprezentacji a trenerem klubu to jednak jest co innego. Wysoce prawdopodobne, że by to nie wypaliło.

Allegri - chyba też raczej nie, poza tym też nawet się nie mówiło o nim jako trenerze Realu Madryt. Trochę mentalność przegranego. W ważnych momentach jego drużyny albo robiły w majty, parę innych wpadek. Mistrzostwa z Juventusem - fajnie, gratki, ale tam nie ma żadnej poważnej konkurencji, z całym szacunkiem dla Napoli. Jestem pewny, że w tym sezonie też Napoli zrobi w majty i Juve wygra ligę ze sporą przewagą.

Conte - taktycznie dobry, ale... tu można zacytować lukecika. Częste nieporozumienia między nim a klubami. Obawiam się, że byłoby niestabilnie. Już sobie wyobrażam, jak chce wywalić Benzemę i kupić cracka na dziewiątkę, Perez odmawia i zaczynają się plotki i odejściu. Z tego względu by to nie wypaliło.

Ktokolwiek by nie przyszedł i tak radzę się przygotować na to, że nadal będziemy wygrywać jedną ligę na 4 czy tam na 5 lat. Chyba że zaczniemy grać w taki sposób, że będziemy realną konkurencją dla FCB, a żaden z wielkich trenerów, którzy tu w ostatnich latach byli, na to wpaść nie zdołał. Inni zapewne też na to nie wpadną. Szarpanymi meczami, przypadkiem i liczeniem na jakość piłkarską lig wygrywać nie będziemy, bez względu na to, kto tu będzie. Więc tak szczerze powiedziawszy to należy pomyśleć, który z nich byłby najlepszy w kontekście walki o Ligi Mistrzów, bo tu nasze szanse będą o wiele większe.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.01.14 16:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Strona 2 z 37
Skocz do: