Zinédine Zidane (cz.2) [bez klubu]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 79, 80, 81  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co z Zidanem?
Nawet bez żadnego pucharu dać mu kolejny sezon - zasłużył.
37%
 37%  [ 30 ]
Jeśli nic nie wygramy zwolnić po sezonie.
27%
 27%  [ 22 ]
Zwolnić teraz.
19%
 19%  [ 16 ]
Nawet w przypadku wygrania Copa del Rey zwolnić po sezonie.
16%
 16%  [ 13 ]
Głosowało Użytkowników : 81
Wszystkich Głosów : 81
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.01.14 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam_To_Coś napisał:
Pewnie ciężko być gorszym od Benza. Nie wiem, naprawdę nie wiem co ten gość ma w sobie, że grał w podstawie u wszystkich trenerów z którymi pracował.

Proste. Warunek zatrudnienia trenera. Brak możliwości zakontraktowania kogokolwiek, kto by przewyższał potencjałem naszego prześwietnego piłkarza. Morata się wybił i już go tutaj nie ma.

novy154
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.01.14 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwolnic Zidane'a po jednym nieudanym sezonie, a potem narzekać na brak stabilizacji w klubie. Foro w formie.

Wy naprawdę myślicie, że Real przez x lat pod rzad będzie wygrywać absolutnie wszystko? Pokażcie mi taki zespół.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.01.14 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli trener nie jest skory do wymiany kadry, która jest mówiąc potocznie "zużyta" coś jak kiedyś Inter po Mourinho, to po co go trzymać w klubie? Ja jstem za tym, aby został, ale tylko w przypadku wymiany kadry. Mowa tutaj o całym BBC i 1-2 gaczach podstawy, którzy myślą, że mają pierwszy skład na zawsze dla siebie. Tutaj trzeba reformy i nowego pomysłu. Świeżej krwi.

novy154
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.01.14 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda, że nalezy odświeżyć kadrę. Mam nadzieję, ze stanie się to w letnim okienku, wciaż pod wodza Zidane'a.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.14 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak w prasie w 2016 jak przegraliśmy atletico i było chyba 12 pkt straty to było non stop gadane, że latem wymiana BBC. Potem jednak wygraliśmy LM i nic z tego nie wyszło. Teraz znowu zaczyna się to gadanie, ale jak wygramy jakimś cudem znowu to obstawiam, że nie zmieni się nic. Więc ja już w nic nie wierze.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.01.14 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mamy "jakimś cudem wygrać" skoro nie potrafimy u siebie strzelić bramki?

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.14 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

novy154 napisał:
Zwolnic Zidane'a po jednym nieudanym sezonie, a potem narzekać na brak stabilizacji w klubie. Foro w formie.

Wy naprawdę myślicie, że Real przez x lat pod rzad będzie wygrywać absolutnie wszystko? Pokażcie mi taki zespół.

Na razie to wygrywamy jedną ligę tak gdzieś co 5 lat, ale faktycznie, to trochę za dużo, żeby od Realu Madryt wymagać dwóch równych sezonów :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2018.01.14 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro przez ostatnie lata wymienialismy trenera średnio co 2 lata i dało nam to 2 czy tam 3 ligi w przeciągu dekady to może warto tym razem pójść w innym kierunku?

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.01.14 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kierunku pozostawienia na stanowisku trenera, który katuje mecz w mecz ustawienie ze swoimi ulubieńcami? To ma być pomysł na wygranie ligi, w której musimy konkurować z tak skuteczną Barceloną?
Ancelotti został zwolniony po zakończeniu sezonu ze stratą dwóch punktów do Barcy i przegranym półfinale LM. Carlo miał podejście jakie miał, tak samo żelazna jedenastka, ale te wyniki można niejako usprawiedliwiać kontuzjami, choć sam Włoch bez winy nie jest. Zidane może mieć dziś -19, ma bardzo ciężkiego rywala w 1x8 CL, gdzie ten dwumecz niekoniecznie musi zakończyć się naszym awansem, poza tym Francuz cechuje się tym samym co Carlo, zapatrzeniem w nazwiska.
Czy jeśli po dwumeczu z PSG będziemy mieli powyżej 20 pkt straty, odpadniemy z CdR i w LM to nadal będą głosy, że ZZ musi zostać?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
novy154
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.01.14 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
novy154 napisał:

Na razie to wygrywamy jedną ligę tak gdzieś co 5 lat, ale faktycznie, to trochę za dużo, żeby od Realu Madryt wymagać dwóch równych sezonów :lol2:

Liga Mistrzów dwa razy pod rzad się liczy? Czy też nie?

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.14 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

novy154 napisał:

Nie mylmy stabilizacji ze stagnacją. Aktualnie w Realu jest taki beton, że wszystko zmierza ku kompletnej klapie.
W ostatnich 5 latach wygrana jedna liga i jeden Puchar Króla. 2 trofea krajowe (nie liczę SP Hiszpanii) na 10 możliwych. No chyba od Realu Madryt można oczekiwać chociaż chwilowej dominacji na krajowym podwórku? Ostatni raz ligę w porządnym stylu wygrał 6 lat temu Mourinho.

Moim zdaniem, jeśli Perez chce jeszcze dać kredyt zaufania Zidane'owi, to do 6 marca. Po meczu z PSG w 1/8, jeśli zakończy się porażką będzie już wszystko jasne. Całkiem prawdopodobne, że wcześniej Real odpadnie z Pucharu Króla, no ale do tego jesteśmy już wszyscy przyzwyczajeni.
Potem przychodzi ktoś, kto ogarnie ten burdel i może kolejny sezon będzie lepszy.

NerAx
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.14 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym co my prezentujemy obecnie, to myślę, że dwumecz PSG będzie wyglądał dla Paryżan podobnie jak rok temu z Barcą - 4-0 i 6-1, tylko że tym razem obydwa wyniki na korzyść PSG. Trzeba się obudzić, bo czasu mimo wszystko zostało mało, a nasz rywal z Francji ma tak kosmiczny atak, tyle indywidualności że może z nami być bardzo słabo. Jedyne, czego im brakuje to moim zdaniem trenera z topu, bo Emery jest za słaby dla tego klubu, co pokazał zeszły sezon i tylko wicemistrzostwo Ligue 1 i kompromitacja w 1/8 z Katalońcami

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.01.14 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam_To_Coś napisał:
Jak już mówiłem problem jest złożony. Wszystko zaczęło się w letnim okienku, kiedy sprzedano kilku ważnych zawodników, a sprowadzono melodie przyszłości w postaci Ceballosa czy Borjy. Zidane podkreślał, że chce nowego napadziora w drużynie, ale jak widać Perez sprezentował mu jedynie cracka Mayorala. Niektórzy chyba o tym zapomnieli i wytykają Zizou, że to on odpowiada za kształt kadry. Pewnie i odpowiada, ale nie sądzę, że w 100%. Perez na pewno ma swoje do powiedzenia.

Oczywiście że Zidane jest odpowiedzialny za kształt obecnej kadry, tak samo jak oczywistym jest, że tę samą odpowiedzialność ponosi Perez. Obaj są winni i nie powinno być tutaj żadnego usprawiedliwiania Zidane'a. Każdy choć trochę ogarnięty kibic Realu widział co się działo latem i chyba wszyscy postronni obserwatorzy piłkarscy jak jeden mąż uznali, że Real się osłabił. Widzieli to wszyscy - zarówno kibice i dziennikarze - poza Zizou i Florentino. Na ich obronę nie ma absolutnie żadnych okoliczności łagodzących.

Mam_To_Coś napisał:
Do Zidana można mieć pretensje o to, że obdarzył Benzeme bezgranicznym zaufaniem... Ale z drugiej strony, kogo on ma wystawić na tej szpicy? Borje?

A czyja to jest wina, że Zizou nie ma żadnego napastnika na odpowiednim poziomie? Sam jest sobie winien. Benzema już po poprzednim sezonie był do wypierdolenia, ba, nawet wcześniej. W zamian kolejny raz usunięto mu jedyną konkurencję do gry w pierwszym składzie. Bez urazy, ale to najbardziej durne rozgrzeszanie Zizou z wystawiania tego zadufanego w sobie, pizdowatego klocka, jakie na tym forum przeczytałem.

Mam_To_Coś napisał:
Morata dostawał swoje szanse. Prawda jest taka, że lepiej wyglądał wchodząc z ławki niż grając od pierwszej minuty.

Morata dostawał swoje szanse w meczach z drużynami trzeciej kategorii, albo w końcówkach spotkań, gdy trzeba było ratować wynik... z czego często wywiązywał się doskonale. Nie zmienia to faktu, że przez cały sezon oglądał z ławki jak zawodnik o wiele gorszy, w o wiele gorszej formie, nie dający absolutnie nic drużynie, okupuje jego miejsce, gdzie jedynym wytłumaczeniem na tamten stan rzeczy, były prywatne relacje łączące Zidane'a z Karimem i ich wspólne pochodzenie. Widzieli to wszyscy, więc tym bardziej widział to sam Morata. Każdy szanujący się, mający wiarę we własne umiejętności zawodnik, odszedłby na miejscu naszego wychowanka. Absolutnie każdy. Można sobie tłumaczyć, że ostateczną decyzję podjął sam Alvaro, ale serio trzeba mieć - delikatnie mówiąc - słabą wyobraźnię, żeby nie widzieć tutaj konsekwencji niesprawiedliwego traktowania zawodników przez Zizou.

Jak pisałem wcześniej, chciałbym żeby Zidane pozostał, ale warunek jest jeden - musi odłożyć prywatne relacje na bok i dokonać w zespole absolutnie koniecznych zmian. Problem w tym, że na dzień dzisiejszy Zizou nie dał żadnych podstaw do wiary, że jest on do tego zdolny. Jestem przekonany, że jako człowiek Pereza i trener który doprowadził Real do historycznych osiągów, dostanie szansę w kolejnym sezonie. Jestem niestety tak samo przekonany, że kolejny sezon zaczniemy z jego Algierskim ziomkiem w drużynie, a wzmocnień będziemy szukać wszędzie, tylko nie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne i obawiam się, że rykoszetem dostaną zawodnicy, na których przyszłość tej drużyny powinna być budowana.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.01.14 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:

Czy jeśli po dwumeczu z PSG będziemy mieli powyżej 20 pkt straty, odpadniemy z CdR i w LM to nadal będą głosy, że ZZ musi zostać?

Tak. Bo sukcesy jednego sezonu nie są najważniejsze i jest rzesza fanów, która to akceptuje. Mówimy o długoterminowej poprawie i jeżeli tego nie będzie widać, jeżeli spierdolimy lato i nie nastąpi zmiana warty to spoko, a i nie zdziwię się jeżeli Zizou sam stwierdzi że nie jest w stanie niczego tchnąć w obecną kadrę i odejdzie.

Należy przestać myśleć o krótkoterminowych projektach sukcesu. Ktoś już to napisał w innym temacie, bodaj Behappy, ale tylko Hiszpan albo człowiek stąd jest w stanie zrobić tu coś więcej. Dość parcia na wygrywanie tytułów z zasady. Ja chcę by tytuły były owocem dynastii, a nie by były wymogiem kibiców sukcesu.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.14 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Kto ostatnio był reformatorem niby? Mourinho? Czy może chodzi o reformę co 2-3 lata, bo tak przecież w Realu trzeba.

Naprawdę widzę tutaj ironię (ostatnie słowa)? Serio wątpisz w to, że ten pomysł na Real się wypalił i tutaj potrzeba radykalnych zmian? To jest proste - albo Zidane będzie tym reformatorem, albo poprowadzi Real na samo dno. I tutaj wracamy do pytania: jakie dał do tej pory argumenty, żeby widzieć w nim reformatora? Bo ja widzę coś odwrotnego, tkwi nawet przy tym, co ewidentnie nie działa. To jest kwestia faktów i wyciągania z nich wniosków, a nie jakiegoś romantycznego biadolenia o wdzięczności.

Cytat:
Tak ja, jak i wielu innych woli chyba jemu dać szansę bo zwalnianie trenera po pierwszym słabym sezonie bez trofeów to kretynizm

Dlaczego? Widzę tutaj znowu ucieczkę w bezkrytyczny argument wdzięczności. To nigdy nie powinien być jedyny argument. Tak jak pisałem odnośnie Ancelottiego - tam były powody, żeby dać mu kolejny sezon. Zanim wydarzyły się kontuzje Modricia i Jamesa, to Real miał silny zespół. Czasem wiało nudą, ale robił jednak swoje. Należało sądzić, że Ancelotti wyciągnie wnioski z tego sezonu i zabezpieczy się na następny przed kontuzjami. Jaką tu można zastosować analogię do Zidane'a? Przecież tutaj wszystko jest na odwrót - nie widać u niego wyciągania wniosków. W tamtym sezonie BBC pokazało, że nie można już dłużej w to brnąć -> Zidane zostawił BBC i do tego pozbył się ważnych zmienników. Benzema gra słabo? Nie odsyłamy go na ławkę, jest najlepsiejszy. Zero reakcji na zaistniałą sytuację. To co się dzieje w tym sezonie nie spadło na niego nieoczekiwanie - wszystko to już miał w poprzednim sezonie.

Mam_To_Coś napisał:
Morata dostawał swoje szanse. Prawda jest taka, że lepiej wyglądał wchodząc z ławki niż grając od pierwszej minuty.

Powtarzasz mit, który już dawno został obalony. I nieskromnie mówiąc - jam to uczynił. W telegraficznym skrócie - kilka faktów:
- tylko 4 bramki spośród 15 Moraty w La Lidze zostały strzelone po jego wejściu na boisku w trakcie meczu
- oprócz tych 4 bramek, całą resztę (11) Morata strzelił grając od początku meczu i strzelił je do 60. minuty, z wyjątkiem jednej, którą strzelił dopiero w 76. minucie (to jest odpowiedź na argument, że strzelał tylko w końcówkach podmęczonym rywalom - co prawda nie napisałeś tego, ale to też był częsty zarzut-mit)

Z ławki w końcówce to strzelał w Lidze Mistrzów... bo tam grał tylko i wyłącznie z ławki Very Happy (więc lepiej, żeby nie strzelał pewnie?). Oprócz szalonego meczu z Legią.

Przestańcie powtarzać mity, które nie są prawdą.

[ Dodano: Dzisiaj o 14:06 ]
A jeszcze co do zmiany trenera co 2-3 lata. Tak na chłodno - właściwie co w tym złego? Serio pytam.

To nie jest tak, że zmiana trenera oznacza od razu zmianę o 180 stopni danego projektu. Ancelotti lekko zmodyfikował drużynę po Mourinho i co najważniejsze - uzdrowił ją mentalnie. Zidane zrobił praktycznie to samo po Benitezie, jedynie chyba Casemiro to był jego pomysł. W Barcelonie funkcjonuje pewna filozofia i kolejni trenerzy się w nią wpisują. Wydaje mi się, że czasy, w których jeden trener funkcjonował w danym klubie przez dłuższy okres czasu, skończyły się. Nawet ManUtd, które miało do czego równać - bo do SAFowej stabilizacji - nie poszło już tą drogą. Bo nie mogło. Trzeba reagować na to, gdy dzieje się źle, a nie bezmyślnie trzymać zasady, że no teraz to już potrzymamy Zidane'a przez 10 lat. Możemy nie zakwalifikować się do LM, ale pokażemy światu jakie to mamy zasady. Phew.

Żeby chociaż ten Zidane pokazał coś, że rozumie sytuację, wie gdzie popełnił błędy i w lecie je naprawi. To wtedy spoko (nie jest też tak, że ja bym chciał zmianę trenera za wszelką cenę). Ale niestety nic takiego nie pokazał po sobie. Stale wysyła sygnały, że się zagonił w kozi róg i próbuje pokazać krytykom, że jednak z Benzemy będzie najlepszy napastnik, a problem Realu to jedynie jakiś niefart strzelecki.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 79, 80, 81  Następny
Strona 35 z 81
Skocz do: