Filmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 300, 301, 302  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.08 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nie trafia w moje gusta filmowe, które ograniczają się jedynie do Thrillerów, Dramatów i Horrorów, z przerwami od czasu do czasu na komedie.

E: Obejrzałem cybernatural. Fatalne.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2018.01.09 05:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
Invisible Guest na Netflixie dziś obejrzałem.

GENIALNY! 10/10. Zwrot akcji, fabuła, zakończenie.. Niesamowity. Dostrzegłem jedną rzecz, która niestety trochę mi popsuła film, jednak niekażdy to zobaczy. Dam spoiler, ale naprawdę, obejrzyjcie i wtedy go otwórzcie, bo warto, a on wam spierdoli cały film.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.09 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie zauważyłem, że są pewne kategorie filmów, o których z góry wiadomo, że część widzów będzie się nad nimi rozpływała, jakby to było jakieś wybitne kino. Wczoraj przykładowo oglądałem w telewizji "Skazańca". Film "więzienny", a to właśnie jedna z tych kategorii (zresztą sam lubię), więc powinienem ostrożniej podejść do bardzo wysokiej oceny (FW). I... jakiż to był typowy przeciętniak, to w głowie się nie mieści, że dostał taką ocenę.

Przy okazji dzisiaj na Polsacie o 20.05 leci Braveheart - obejrzę sobie po raz nie wiem który Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.15 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem wczoraj hiszpański film Bar. Na początku podchodziłem sceptycznie, niskie oceny oraz nie do konca ciekawe recenzje. Mimo wszystko mi przypadl do gustu. Nie jest to produkcja najwyższych lotów, ale ciekawy, zeby zabic czas. 7.5/10.
+ bardzo ciekawa główna aktorka :-)

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.15 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocno polecam "Manchester by the Sea". Jeden z najlepszych filmów 2017 roku, o ile nie najlepszy. Film operujący niezwykle szeroką i wyważoną gamą uczuć, z absolutnie genialną rolą Casey'a Afflecka (Michelle Williams również). Ogromny ładunek emocji, który - przynajmniej mnie - przytłaczał jeszcze sporo po seansie.
Do tego fenomenalnie dobrana muzyka i piękne zdjęcia. Film dopracowany w każdym calu, któremu nie można właściwie nic zarzucić. Niby jest to dramat, ale generalnie lepszym określeniem byłby komediodramat - choć wątek głównego bohatera mocno depresyjny.

Unikajcie lektora! :-) Powinien być dostępny w wersji z napisami, zresztą chyba niedawno był na canal+.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.15 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że na tym etapie tylko ameby umysłowe oglądają jeszcze filmy z lektorem. Shocked

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.15 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, ja zawsze oglądałem z napisami, ale wertując Internet w poszukiwaniu filmów najczęściej jest, niestety lektor. O ile w starszych filmach lektor jeszcze przejdzie, to w nowszych w żadnym wypadku :-)

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.15 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet najlepszy film, może spierdolić chujowy lektor.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.15 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie te dwie rzeczy się wykluczają. Chyba, że już ten film obejrzałem i oglądam do towarzystwa gdzieś urywkami. Sam dla siebie nie nigdy z Lektorem.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.15 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z lektorem najlepsze są filmy klasy B ze Stevenem Seagalem :-) Tylko i wyłącznie.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.15 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialem wczoraj obejrzeć Mr. Nobody, ale powiem szczerze włączyłem, chwile oglądałem, trochę w telefonie posiedziałem, trochę na giełdzie na laptopie i nie wiedząc kiedy, pół filmu minęło, a mnie kompletnie nie wciągnął. Chyba raczej drugiego podeścia nie bedzie.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.17 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri. Bardzo dobry film, dotykający niezwykle poważnych spraw (gwałt, śmierć, wykluczenie ze społeczności, choroba, homofobia, ksenofobia, nienawiść rasowa) niesamowicie inteligentnie budujący atmosferę, któa narasta i nie daje nawet na moment oderwać się od tego, co dzieje się na ekranie. Niezwykła rola McDormand, podobnie jak reszty obsady z wyszczególnieniem Sama Rockwella - oboje moim zdaniem są Oscarowymi faworytami. Nie będę tutaj streszczał fabuły, ale zaskakujące przemiany bohaterów, przygnębiająca atmosfera małego, prowincjonalnego miasteczka w USA i bagaż doświadczeń i emocji jest tutaj absolutnie genialny. Nie ma tutaj utartych schematów, a film jest rewelacyjny pod każdym względem.

Zdecydowanie najlepszy film McDonagha, w którym nie ma słabych punktów (no może jeśli kogoś lekko rozczaruje niezdradzające wiele zakończenie i pozostawiające wiele domysłów, ale czasami takie zakończenia są po prostu niezbędne). Must-see!

E: Zaraz zabieram się za I, Tonya :-) Po kolei zamierzam obejrzeć wszystkie potencjalnie najlepsze (Oscarowe) filmy i na razie "Three Billboards outside Ebbing, Missouri" poprzeczkę zawiesił bardzo wysoko.

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.19 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 billboardy...
Rewelacyjny!
Spodziewałem się dobrego kina, ale nie sądziłem, że film będzie tak... fajny. Dialogi to mistrzostwo, niemal każdy to niezapomniany cytat. Dużo humoru, ciętych ripost no i silne zwroty akcji. Niespodziewanie zajebisty. Bardzo dobrze się bawiłem.
Przysłowiową truskawką na torcie jest gra aktorska, która wręcz niszczy. Popisy McDormand i Rockwella (wreszcie doceniony) to jakiś kosmos. Inna sprawa, że ich postacie zostały kapitalnie napisane. Ich wielowymiarowość jest wręcz cudowna.

Jak dla mnie arcydzieło.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.19 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plan doskonały, obejrzałem, bo został mi polecony, po tym jak spodobał mi się serial - Dom z papieru. Ciekawy film, ale bardzo mnie jakoś nie porwał. Może też oglądałem go trochę znużony, bardzo późną porą. Mimo wszystko sam zamysł i fabuła filmu, która opiera się na włamie dosć ciekawa i generalnie abstrakcyjna, ale jak najbardziej możliwa

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.19 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I, Tonya mnie nie rozczarował i jest kawałkiem naprawdę dobrego, świetnie zagranego kina, z wartką akcją i kontrowersyjną, wciągającą historią. Jeśli ktoś nie wie - film jest o łyżwiarce figurowej Tonyi Harding, jej życiu, oraz o ataku na drugą łyżwarkę Nancy Kerrigan przed Igrzyskami w 1994 roku. To tak ogólnie, ale generalnie opisy tego filmu są czasami mało trafione i radzę się nimi nie sugerować. Choć afera odbiła się szerokim echem głównie w Stanach, to film poprzez łatwość w opowiadaniu historii i obecność quasi-wywiadów z aktorami odgrywającymi określone role - jest naprawdę bardzo dobry w swoim gatunku. Najważniejszym atutem, obok genialnych aktorów (Margot Robbie!!!), w tym Allison Janney, która moim zdaniem będzie faworytką Oscara za rolę drugoplanową jest właśnie ekscytująca historia, fabuła, która - mimo, że dość przewidywalna - wciąga momentalnie i sprawia, że trudno jest się oderwać od ekranu.

Polecam, bo to bardzo dobry film utrzymany przez reżysera w lekkim, humorystycznym tonie, choć kiedy trzeba potrafi zagrać na emocjach :-)

PS: Wiem, że to nie ten temat, ale obejrzałem pierwszy odcinek "The End of the Fucking World" Netflixa i wydał mi się mocno przeciętny. Bardzo dziwny i zdecydowanie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Może dam szansę, ale w drugiej kolejności :-)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 300, 301, 302  Następny
Strona 295 z 302
Skocz do: