FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz. 12)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 122, 123, 124  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.01.26 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pulpfiction94 napisał:
Skarbiec barsy jest pusty

Kase za MonNeya wydano za zakup Dembélé i Coutinho.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
pulpfiction94
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.26 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Barcelona ma duży budżet transferowy, wydając na pensję zawodników 80% przychodów?

To prawda, że wpływy ze sprzedaży Neymara zrównoważyły wydatki na Dembele i Coutinho, ale to nie zmienia tego, że Barcelona jest na drodze do kryzysu finansowego, mimo że zarabia krocie.

Jeśli Dembele i Coutinho okażą się strzałem w dziesiątkę, to klub jakoś z czasem wybrnie ze skomplikowanej sytuacji.
Jeśli jednak ta dwójka zawiedzie oczekiwania kibiców, sytuacja bar$y będzie nie do pozazdroszczenia, bo w najbliższych okienkach nie będzie ich stać, żeby wydać kolejne setki milionów na ulepszenie kadry.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.26 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę zauważyć, że oni już z tą kadrą - czyli bez Coutinho i Dembele - są walcem, więc ci panowie to wartość dodana. Nawet jeśli nie wypalą, to zawsze można ich wymienić.

pulpfiction94
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.01.26 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim walcem? Na razie dobrze sobie radzą z obieraniem ogórków. Liga mistrzów zweryfikuje ich poziom.
Jeśli ani Dembele, ani Coutinho nie wypali, to będzie problem, bo trzeba powoli się żegnać z Iniestą, a bar$ę nie stać, żeby w lecie znowu wydać 150 milionów na potencjalnego następcę łysiejącego Andreasa.

Pewnie chociaż jeden z nich się wpasuje w drużynę, ale nie martwi mnie to.
Barcelona obecnie prezentuje maksymalny poziom, na jaki może się wspiąć.

My mamy mnóstwo pieniędzy, żeby przewietrzyć skład. Jeśli zostaną wydane z głową, prędzej to my zdobędziemy trzynasty Puchar Europy niż bar$a... któryś tam swój.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.01.26 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Barcy taki walec, jak ten mój w garażu do trawy.

Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2018.01.26 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym wy gadacie :| Ja wiem, że lato wszystkim przegrzało główki, że Barca była smieszna, bo sprzedała Neymara a kupiła Paulinho, a Real taki mocny i sobie jeszcze gówniarzy pokupował, ale obecnie Barca jest w zajebistej formie, a gra bez Coutinho i Dembele, którzy jedynie moga być wartością dodatnią. Nie przegrała żadnego meczu w lidze i myślę, że spokojnie przejdzie Chelsea. Trochę obiektywności polecam.

KNXtz
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.26 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to są w ogóle jakieś szanse na to, że Cou nie wypali w Barcelonie ? Przecież w Liverpoolu to był magik. Jak tak czytam niektóre komentarze to wszędzie wieczni optymiści. Nie wiem czy oglądaliście go w akcji, ale dla mnie to jest jeden z tych super pewnych transferów. Jedynie można mówić o jakichś kontuzjach bo nie wierzę, że można mieć taką marną i niezrozumiałą nadzieje, że chłopak się nie ogarnie na Camp Nou. To jest mega ograny zawodnik a nie żaden niepewny jezdziec bez głowy. Zresztą udowodnił to w debiucie, nie mogło być inaczej po prostu.

Nie no jak czytam posty o tym, że Coutinho nie wypali a Barca będzie musiała wydać 150 milionów na kogoś następnego to po prostu zastanawiam na jakim świecie futbol niektórzy oglądają. A co do walca to bym się tak nie rozpędzał. Jak już na stałe wejdą nowe i kontuzjowane nabytki to jest potencjał ale najpierw trzeba w LM się pokazać. Walec w lidze to jest na pewno.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
kubusmp
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.26 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KNXtz napisał:
A to są w ogóle jakieś szanse na to, że Cou nie wypali w Barcelonie ? Przecież w Liverpoolu to był magik. Jak tak czytam niektóre komentarze to wszędzie wieczni optymiści. Nie wiem czy oglądaliście go w akcji, ale dla mnie to jest jeden z tych super pewnych transferów. Jedynie można mówić o jakichś kontuzjach bo nie wierzę, że można mieć taką marną i niezrozumiałą nadzieje, że chłopak się nie ogarnie na Camp Nou. To jest mega ograny zawodnik a nie żaden niepewny jezdziec bez głowy. Zresztą udowodnił to w debiucie, nie mogło być inaczej po prostu.

Nie no jak czytam posty o tym, że Coutinho nie wypali a Barca będzie musiała wydać 150 milionów na kogoś następnego to po prostu zastanawiam na jakim świecie futbol niektórzy oglądają. A co do walca to bym się tak nie rozpędzał. Jak już na stałe wejdą nowe i kontuzjowane nabytki to jest potencjał ale najpierw trzeba w LM się pokazać. Walec w lidze to jest na pewno.

KNXtz

wiem, offtop, ale musze zapytac :P grasz moze w fife sezony wspolpracy? bo dzis gralem juz ktorys raz przeciwko osobie o takim samym nicku Smile

[ Dodano: Dzisiaj o 21:50 ]
@KNXtz

wiem, offtop, ale musze zapytac :P grasz moze w fife sezony wspolpracy? bo dzis gralem juz ktorys raz przeciwko osobie o takim samym nicku Smile

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
pulpfiction94
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.01.27 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy srają jakby to był rok 2010 i utrzymana tradycja porażek w 1/8 finału CL.
Barcelona rzuciła się na zakupy, bo inaczej jej zarządców zjedliby kibice zniesmaczeni, bo Real jako pierwszy klub na świecie obronił ligę mistrzów i odjechał już bar$ie znacząco w klasyfikacji najbardziej utytułowanych klubów Pucharu Europy i jej następczyni, Ligi Mistrzów.

Coutinho raczej wypali. Dembele może. Ale stracili Neymara. Wkrótce odejdzie Iniesta. Czas Suareza, Messiego i Busquetsa też już powoli się będzie kończył.

Zarówno Real, jak i Barcelonę czekają duże zmiany w następnych pięciu latach.

Uważam, że jesteśmy w lepszej sytuacji, bo mimo że oba kluby zarabiają podobnie, to Barcelona bardzo rozrzutnie podeszła do kwestii gaż, a tego nie da się zmienić w jeden sezon. Ponadto Barcelona w ostatnich latach wydała dużo więcej od nas.

Ale tak, Coutinho to nowy maestro - odpowiadam na pytanie zawarte w tytule tematu.

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.27 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym niedługo Messiego, to ja bym się wstrzymał, bo jego czeka jeszcze dobrych kilka lat na najwyższym poziomie (myślę, że przynajmniej ze 3-4). Za Iniestę jest Coutinho. W obronie jest super, bo Umtiti już wypalił, Mina mam nadzieję, że wypali, ale nie ma powodu żeby tak nie było, do tego Semedo też się sprawdza i będzie z niego dobry grajek. Sergi Roberto już dawno temu udowodnił, że na najwyższym poziomie potrafi wybitnie zagrać. Suarez ma 31 lat, więc faktycznie, niebawem będzie kończył, ale od tego jest Dembele, Coutinho to crack i ogromne wzmocnienie, a jego czeka jeszcze z dobrych 7-8 lat grania na odpowiednim poziomie. Drabinka płacowa owszem, jest rozjebana, ale to już chyba nie Twoje zmartwienie?

Ja uważam, że ta wymiana pokoleniowa całkiem nieźle idzie w Barcelonie i jestem z niej zadowolony Smile

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.01.27 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Messi to wiadomo. Jego nie da się zastąpić. Trzeba będzie się po prostu pogodzić że kiedyś odejdzie. Nie wiem czy ten klub zobaczy kiedyś kogoś podobnego u siebie. Obstawiam że nie.
Jednak dla Barcy, jeśli chce być dalej taką drużyną jaką jest, najważniejsza jest pozycja Busiego. Muszą pracować nad tym. Cofnięty pomocnik (nie DM) to klucz do stylu Barcelony.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.27 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki, na przyszłość: nie zakładajcie tematu każdemu transferowi Barcelony. Dotychczas miały je postaci kontrowersyjne, o których dużo się mówi, na przykład Pique czy niegdyś Valdes (choć to głównie w Polsce). Pod jakim względem Coutinho jest kontrowersyjny czy chociażby "polemikogenny"? Jak przyjdzie Griezmann też mu założycie? Dajmy spokój. Very Happy

Ten już na siłę można zostawić, w końcu póki co jeden z najdroższych transferów w historii, ale nie twórzmy tutaj tematów o każdym z ich zawodników. Lepiej dyskutować w jednym temacie, najbardziej aktywnym (klubowym), niż rozbijać to na ileś części.

Powrót do góry
Volfgang
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.01.27 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jeden z tych transferów, który nie może się nie udać. Swoje kosztował ale to pewniak, zatrzymać mogą go tylko kontuzje, czyli jak każdego innego piłkarza.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2018.01.28 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A później wielkie zdziwienie czemu Digne i Semedo rzadko grają.

Edit:

ręka przy pierwszym golu i spalony..fajnie :/

Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.01.28 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezwstydnicy. Jak nie samobój to taki gwizdek i tak pół sezonu.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 122, 123, 124  Następny
Strona 13 z 124
Skocz do: