Valencia CF - Real Madryt [1-4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2018.01.27 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzyłem, że strzelanina z Depor uskrzydli na tyle zespół, że nagle zaczniemy wygrywać mecz za meczem, ale po zwycięstwie na Mestalli jestem większym optymistą w tej sprawie. Zdobyliśmy ciężki teren, Cris chyba powoli wraca do siebie, Benzema dziś już zagrał nieźle, druga linia dawała większy spokój, do tego sporo odbiorów, no i przede wszystkim asekuracja strony Marcelo. Jest lepiej, teraz tylko ogarnąć się na Bernabeu i odbudowywać psychicznie, bo dwumecz o sezon zbliża się wielkimi krokami.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.01.27 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłem oglądać mecz nagrany na dekoderze... Ufff, udało się wysiedzieć na urodzinach i nie sprawdzać wyniku ;)
Dziwaczne doświadczenie - oglądać "na żywo" mecz, który zakończył się 3 godziny temu.
Wynik fantastyczny, gra i przebieg meczu to niezła sinusoida ale wyszło na nasze <serce>

Mestalla to chyba najbardziej "pojebany" stadion w LL, każda decyzja sędziego na korzyść rywala kwitowana jest histerycznym kwikiem zarzynanego wieprza...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.27 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemal co dwie kolejki ktoś to samo pisze o innym stadionie. Very Happy Ostatnio Keyser Soze o fanach Depor. Prawie wszędzie reagują podobnie. Antimadridismo jest dość powszechne.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.01.28 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, ale ogólnie poza tą wspomnianą "histerią antimadrismo" to doping i atmosfera był fantastyczna, ten stadion to jest 12 zawodnik Nietoperzy ;)

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.28 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę madridcampeon, że mi nie darujesz. Więc: serio stawiasz znak równości między tym co się działo dzisiaj (wczoraj) i meczem na Riazor?

To ja Cię odsyłam do tamtego tematu, żeby odświeżyć sobie historię obu meczów i sytuacje, w których serwowano te przyśpiewki (znajdziesz to w moich postach tam). Serio, nie uwziąłem się na nich, zwisa mi ten klub (a raczej do niedawna zwisał, bo teraz życzę im wszystkiego najgorszego), po prostu to co wtedy pokazali wykraczało poza zwykłą frustrację. To były raczej kompleksy małych kibiców zapyziałego klubiku.

Wczuj się w rolę kibica Valencii w tym meczu. Słaby Real, który odpada z CdR z jakimiś ogórkami przyjeżdża na swój pechowy stadion. Z kolei Valencia, która jest w gazie. Można się spodziewać walki o 3 punkty. I jeden karny... drugi karny... Nie ważne czy prawidłowe - jesteś na stadionie i swoje wiesz. No, można się wk... Weź to teraz porównaj z ch... grającym Deportivo, które nic wtedy nie pokazało, było cienkie jak dupa węża i po niepodyktowanym rzucie z autu śpiewało, że tak wygrywa Real Madryt (piękne samozaoranie).

Nie ma tu porównania. Ale spoko, sezon jest długi, więc skoro twierdzisz, że takie sytuacje jak z Depor to normalka, a ja się mylę, to pewnie nie będziesz miał problemu, żeby za max. kilka kolejek zwrócić mi uwagę na podobną sytuację i wrócimy do tematu. Dzisiaj (wczoraj) podobieństwa na pewno nie było.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.28 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, co mi tam. Very Happy Będę od teraz zwracał szczególną uwagę, spróbuję Cię przekonać i znaleźć takie momenty. ;)

Rozumiem różnicę. Chodzi Ci np. o sytuację, w której jakaś drużyna przegrywa wyraźnie, sędzia dyktuje jakąś drobnostkę nie w tę stronę co by kibice chcieli i ci się frustrują. Jedziemy. Very Happy Najbliższa okazja w sobotę. Tylko nie grajmy padaki i nie traćmy punktów znowu, bo sytuacja już nie będzie taka, jaką chcesz obejrzeć.

Swoją drogą, właśnie, ej! Myśmy wczoraj wygrali pierwszy mecz wyjazdowy w lidze od drugiej dekady października. :|

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.01.28 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ja jakoś nie jestem aż tak zadowolony, bo wynik zakłamuje obraz meczu. Druga połowa była tragiczna. Fizycznie byli martwi, zawodnicy Valencii byli pierwsi do każdej piłki, pachniało golem na 2-2 praktycznie do momentu gola na 1-3. Widać, że w tej drugiej połowie jest problem z dobrym bieganiem, mam nadzieję, że ten krótki okres bez pucharu króla to poprawi.

Ale pomijając słabą fizycznie drugą połowę, to oczywiście wynik musi cieszyć, bo nie graliśmy z byle kim. Jednak problemów dalej jest dużo.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: