Zinédine Zidane (cz.2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 144, 145, 146  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak będzie wyglądała druga kadencja Zizou?
"rewolucja" (milion wrzutek na Benzemę)
36%
 36%  [ 21 ]
rewolucja (sprzedać wszystkich, kupić Hazard)
35%
 35%  [ 20 ]
Ziza (+50 do motywacji i vamos po trzy puchary)
21%
 21%  [ 12 ]
Camacho ("nie wyciągnę więcej z tego zespołu")
3%
 3%  [ 2 ]
inaczej (jak?)
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 57
Wszystkich Głosów : 57
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.27 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcówce drużyna wyglądała świetnie plus wszystkie zmiany bardzo trafione. Graj tak dalej Realu Zidana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.27 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berber napisał:
Drugi karny był po wrzutce Ptak

Karny to nie gol. Równie dobrze Benzemy mogło tam nie być, lub sędzia mógł nie zauważyć i nie gwizdnąć - nie zmienia to faktu, że bez faulu Benzema by tego zagrania na 99% nie skierował do bramki.

NerAx
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.27 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było takie narzekanie na CKM + BBC (ja sam narzekałem Tongue ) a kurde się okazało, że nasza gra wygląła lepiej, niż w większości meczów z Isco w diamencie w tym sezonie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.27 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzekanie było słuszne, w zeszłym sezonie było męczenie buły i wtedy kontuzja Bale'a była zbawieniem, bo wymusiła CKMI, które zadziałało świetnie i wygrało nam tamten sezon. Teraz się ta formuła wypaliła i wuj wie, może to wypalone i betonowe CKM + BBC będzie lepiej wyglądało. Za tym klubem nie nadążysz, tutaj jest ciągły rollercoaster.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.27 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NerAx napisał:
Było takie narzekanie na CKM + BBC (ja sam narzekałem Tongue ) a kurde się okazało, że nasza gra wygląła lepiej, niż w większości meczów z Isco w diamencie w tym sezonie

Dziwne to to raczej nie jest. W diamencie odpowiedzialność za całą fankę spoczywa na jednym zawodniku, a nasi boczni byli w żenującej formie pół sezonu. Teraz jak Marcelo wrócił - może to inaczej wyglądać.

Ja wciąż uważam, że od BBC lepsze byłoby granie w płaskim 442.

A i dodajmy fakt, że takiej krytyki BBC nie było od dawna, absolutnie każdego jego członka. Gdy mieli monopol na grę dwa sezony temu to tak to nie wyglądało - cała trójka sklejała się z linią defensywy rywala i elo, czekamy na podanie nam czegoś na tacy(czytać: wrzutki). Teraz zarówno Ronaldo, Benzema jak i Bale mają coś do udowodnienia o ile nie chcą polecieć latem, więc wspomagają grę na skrzydłach, cofają się i przez to również wystawiają do ataku.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.27 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NerAx napisał:

Bo Valencia zagrała idealnie dla Realu + Marcelo sie ogarnal i pociagnal gre. Gdy to przeciwnik odprawia murarke i czeka na kontry + Marcelo jest pod forma to wyglada to nedznie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.01.27 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
W jakich sytuacjach padły bramki? Po wrzutkach? Nie. No więc panie ZZ dlaczego ciągle katujesz nas tym gównem?

Dwa gole po akcjach i podaniach z boku. Sytuacja Crisa po rajdzie Bale’a z boku. Nasz najkreatywniejszy piłkarz gra na boku. Nie wiem po chuj męczysz debilne frazesy używane przez januszy.

Swoje. Brawo drużyna. Teraz koncentrować się na czystych kontach, bo pewność siebie już w miarę wróciła.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.01.27 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odróżniasz wrzutkę od podania?

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.28 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To 4-3-3 wyglądało wczoraj nieźle,ale w przyszłości fajnie jakby w miejsce Benzemy był Isco albo Asensio.

Casemiro też ostatnio nie grzeszy formą więc można by było pokombinować delikatnie.

Dziwi mnie też,że Zizou zaprzestał próbować 3-5-2 przy charakterystyce bocznych obrońców.

Chciałbym zobaczyć :
Ramos Varane Nacho
Carvajal Marcelo
Isco Modric Asensio
Bale Ronaldo

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.28 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@czajenus
Granie trójką z tyłu przy tym składzie byłoby bardzo ryzykowne. Przede wszystkim - mamy czwórkę ŚO, nie 5 w składzie, więc jak wypadnie jeden dowolny - to wówczas zaczyna się strach i ryzyko wystawiania kolejnym razem całej trójki.
Dodaj do tego fakt, że ani Varane ani Vallejo ani w tym sezonie(w sumie to już od poprzedniego) Ramos nie są okazami zdrowia.

Choć nie ukrywam - mierzi mnie ten brak próbowania czegokolwiek innego. Zidane poszedł na łatwiznę jeśli chodzi o dobór składu - stworzył sobie Real A i Real B, obie 11tki mogą grać w tym samym systemie praktycznie(4312), choć ta druga nie ma nawet podejścia/chęci by nawiązać rywalizację.

W zeszłym sezonie to inaczej wyglądało - Zidane przed pucharami wiosną mieszał te składy, był po prostu co mecz inny Real z dwiema/trzema czy czterema rotacjami, bez rozgałęzienia na Real A i Real B. Dopiero jak wszyscy złapali formę to stworzył sobie dwie jedenastki. Szkoda, że nie próbuje innych formacji w oparciu o pierwszy skład z 1/2 zmianami.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.28 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie o to mam do niego największe pretensje i w tym upatruję zajebania sezonu. Nawet z tą kadrą byliśmy w stanie nawiązać walkę w lidze. A już na pewno nie bylibyśmy 20 punktów za liderem z realnymi obawami przed wypadnięciem ze strefy komfortu Arsenalu. To jest wręcz nieprawdopodobne jak ten facet jest betonowy i niesprawiedliwy. Wystarczy wstawić 1/2 zawodników na kurwa jeden mecz! Nikt mu nie kazał odsunąć od pierwszej drużyny, czy nawet pierwszego składu Kroosa czy Benzemy, tylko w ich miejsce postawić na kogoś innego. W następnym meczu niech odpocznie Modrić albo Marcelo - ten, który gra słabo. Przecież to kurwa takie logiczne. Ale nie... A lub B. Było dosłownie kilka spotkań, gdzie dał szansę komuś innemu niż swojej żelaznej drużynie i efekt zawsze był pozytywny. Kova z Barcą, Asensio z Sevillą, Ceballos z Alaves.
Ale wiadomo... Łatwiej wjebać wszystkich rezerwoych do jednego worka i wystawiać wszystkich razem. A potem dziwota, że taki Asensio się kopie po czole, jak za partnerów ma nie dość, że chłopaków gorszych, to jeszcze pierwszy raz w życiu grających razem i w tym ustawieniu... Wczoraj wszedł na kilka minut i z Marcelkiem - który wreszcie odpalił, oby już na dobre - w ten krótki fragment wyglądał świetnie. Miał z kim grać, to i swoje najlepsze walory pokazał. Tylko co z tego, skoro zaraz albo ława albo skład B. I potem wskakują Janusze i pierdolą jakich to słabych mamy rezerwowych, jak to Bale przerasta Asensio w każdym elemencie... Tylko dziwnym trafem, gdy Walijczyk grał ze składem B w meczu z Numancią to jakoś obyło się bez hattricka i nie wiadomo jakich akcji, mimo, że miał absolutnie pełną swobodę i grał tam, gdzie mu najwygodniej. Wtedy to było: Ale po kontuzji... Ale rywal się dobrze ustawiał... Ale i tak wygraliśmy... Ale każdy może zagrać słabiej...
Tylko czekać jak wszyscy zaczną pierdolić, że ZZ od samego początku miał rację, patrzcie jak gramy. I wyniki są... Słusznie stawiał na Kroosa, bo ten wrócił do formy... Faktycznie mistrz! Sezon przepierdolony i się chłopakom przypomniało jak grać w piłkę. Pisać nowe kontrakty i sprzedać ten szrot z ławki, bo na chuj tu siedzą te pokraki...
Kurwa ja wyłysieję od tego spierdola na ławce...

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.28 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pojechałeś z tym "spierdolem" na ławce... trochę chyba za daleko.

wiem że to trener trzecioligowy, ale mimo jakiś szacunek należy się za dwie LM. Nie mówię, że dośmiertnie, ale do końca tego sezonu mimo wszystko. Podczas meczu nie raz przychodzi mi myśl, że trzeba się pozbyć ZZ jak najszybciej, ale jak emocje opadają to trzeba dostrzec, że ciężko z jakimś zastępstwem. Nie ma konkretnych trenerów, którzy ewidentnie pokazują, że mogliby coś zmienić. Ja mu życzę jak najlepiej. Oby chłop dotarł do zawodników, oby dostrzegł to o czym piszesz, że wystarczy wymiana jednego, dwóch zawodników nieraz by uzyskać lepszą grę. Chcę by to ZZ po nauce w tym sezonie osiągnął coś w przyszłym. Oczywiście wtedy gdy wyniki końcowe z tego sezonu będą akceptowalne patrząc na sytuacje chociażby teraz. Dobić do drugiego miejsca, nie odpaść w haniebny sposób z Psg i przedstawić konkretne plany transferowe na kolejny sezon, mimo problemów finansowych stworzonych przez obecnie rozjebany rynek.

Powrót do góry
vitocorleone20
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.02.03 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz pierwszy to powiem. Do tej pory się powstrzymywałem ale, ZIZOU WYPIERDALAJ !!

Cokolwiek się dzisiaj wydarzy to nie chce dłużej już tego człowieka w tym klubie. To jest chyba tak naprawdę pierwszy moment w którym ma do dyspozycji Isco i całe BBC od bardzo dawna, i oczywiście leci BBC.

Jakkolwiek Isco by teraz nie grał to obecność Benza jest po prostu strzałem w pysk dla każdego piłkarza na ławce Realu.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2018.02.03 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BBC, wrzutki i heja do przodu. Więcej betonu to głowy ZZ nie da się wcisnąć.

kiwaczek11
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.02.03 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko jedno

WYPIERDALAJ !!!

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 144, 145, 146  Następny
Strona 47 z 146
Skocz do: