Kto i dlaczego powinien dojść do Realu? (cz.4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 165, 166, 167  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.10 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdziwiłbym się, gdyby atak w przyszłym roku mieli stanowić Bale, Kane i Hazard. Eden wypowiada się na ten temat w dość specyficzny sposób a jeśli chodzi o Kane, po zeszłorocznym sukcesie Perez mógł się na niego napalić- tym bardziej, że jest młodszy od takiego Lewandowskiego.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.10 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kane i Hazard to imo science-fiction, Kane nie ruszy się za mniej niż 200mln, Hazard to kwota w pobliżu 140-150. Hazarda możemy zobaczyć co najwyżej z Icardim, jeśli to prawda o klauzuli 110 mln.

Z Kanem dużo też będzie zależało od tego na którym miejscu Spursi skończą ligę. Chelsea ostatnio miewa większe wahania formy niż Liverpool, który przykładem stabilności też nie jest - także o przyszłości Kane'a/Hazarda/Salaha dużo będzie decydował ten bój o top4 w PL.

Co do meritum to się zgadzam, dla mnie inwestycja w Kane'a jest bardziej opłacalna od inwestycji w Lewandowskiego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.21 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz Alissona po którym można tylko bić brawo i wyzbywać się wątpliwości co do tego, który bramkarz powinien zostać zawodnikiem Realu w następnym sezonie. Dwie interwencje światowej klasy, co do jego gry na linii nie powinno być żadnych wątpliwości, ostatni mecz ligowy z Udinese udowodnił z kolei jak świetne ma wyczucie co do gry na przedpolu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.22 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lfc podobno jest zainteresowane Alissonem od dłuższej pory, ale Roma z miejsca każe im płacić 70 mln funtów. Może to taka "pierdolcie się " kwota dla Liverpoolu z powodu Salaha, może kwota "rozliczcie się częściowo za naszego Egipcjanina w tym transferze", ale trudno oczekiwać większej chęci sprzedaży tylko dlatego bo Real się skontaktował. A jakbyśmy już musieli tyle pieniędzy wykładać, to nie wiem czy nie lepiej byłoby dodać 20 baniek i wpłacać klauzulę za Oblaka :>

Powrót do góry
Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.02.24 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trochę z innej beczki: francuskie radio RMC donosi, że negocjacje Czerwonych Diabłów z Anthonym Martialem stanęły w miejscu. Francuz podobno nawet wstrzymał się z zakupem nowego domu w Manchesterze. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że Martialowi kontrakt wygasa w 2019 roku, chociaż podobno United może go automatycznie przedłużyć o kolejny rok.
Zawodnik idealnie wpasowuje się w nową politykę transferową Pereza: młody (22 lata), wszechstronny (grywa na obu stronach), raczej nie zaburzałby drabinki płacowej (według tej strony zarabia 65 tys. funtów tygodniowo, czyli około 3,4 mln euro rocznie) i kończy mu się kontrakt, więc aż tak bardzo byśmy się nie wykosztowali.

Myślicie, że Real zainteresuje się nim latem? Bylibyście zadowoleni z takiego transferu?

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.02.24 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real nie skupuje szrotu.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.24 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, zaraz ktoś wrzuci statystyki, według których Martial ma więcej udanych dryblingów na mecz np. od takiego Asensio i "wyjaśni" sytuację... a potem napisze w innym temacie, że Zizou daje zmiennikom za mało szans.

:-)

Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.02.24 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawy zawodnik który nie pokazał jeszcze swojego maksa przez słabe zaufanie. Raczej nie jest to potencjał na Balona ale nie pózno żeby go całkowicie skreślać. Jednak chyba nie jest poziom na Real, mimo wszystko.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2018.02.25 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Real nie skupuje szrotu.

"Szrot" jest 10 razy lepszym zawodnikiem niz nasz francuski placek. Sam bym doplacil do takiegon transferu gdyby byla mozliwosc. Kurwa, plakal bym jakbysmy wymienili Benzeme na Martiala. Ze szczescia.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.25 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę na niego patrzeć w drugiej połowie, bo na moje oko United dzisiaj gra właśnie niczym innym jak... 4-3-1-2 z Sanchezem na 10-tce i duetem Lukaku-Martial po prawej. Co brzmi jak idealny kolega dla Crisa. Co więcej gra Francuza się może naprawdę podobać.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.03.10 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z dzisiejszych newsów.

1. Fajnie, że Real szuka piłkarzy na przyszłość w takich ligach jak chorwacka. To pozwala omijać co najmniej jeden szczebel transferowy, aby nie brać takiego piłkarza juz z mocniejszej ligi, gdzie co prawda sie sprawdzi ale będzie 10x droższy. Inaczej, czasem trzeba tak, czasem gotowego gracza. Tylko, że z Zidanem takie wzmocnienia nie maja sensu. Skoro minut nie dostają tu gwiazdy Euro u21 jak Ceballos, to tym bardziej nie dostanie ich Chorwat, kompletny noname. Jeśli widza skale talentu to kupować i od razu na wypożyczenie. Poza tym bramkarza nie należy szukac w uzupełnieniu do Navasa, a wlasnie Keylor ze względu na mijający czas może zabezpieczać De Gee, Tibo, Alissona czy kogoś o podobnej klasie.

2. Saga z Neymarem szykuje nam sie w najlepsze. Podejrzewam juz teraz zle skutki. Dla mnie ten transfer ma sens tylko jeśli odchodziłby Cristiano. Jeśli zostaje to:

a) cieżko jest mi sobie wyobrazić ich razem na boisku, biorąc pod uwagę z jakich sektorów schodzi Ronaldo w pole karne;
b) Neymar pewnie przyszedł by wtedy za Bale’a, co z kolei wyklucza transfer 9 z przyczyn finansowych albo znowu by sie okazało ze Karim ich świetnie będzie uzupełniać. Wtedy max Mariano, a i to byłoby cudem. Zdecydowanie preferuje 9 + prawego skrzydłowego + Mariano za BB i Mayorala. Griezmann i Salah jak znalazł, a Neymar całkowicie wyklucza takie rozwiązanie;
c) najgorsza sytuacja to nadpalenie sie na Neymara, przeciągająca saga a na końcu porażka. Teoche jak z Mbappe. Wtedy nie będzie ani opcji jednego Brazylijczyka ani tez innych wzmocnień, kolejny rok zostaniemy z tym samym. Griezmann i Salah pójda do United albo Barcelony my zostaniemy z BBC i zadowolonym Zidane’m.

Reasumując: za duzo ryzyko jeśli zostaje CR.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.10 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w Neya w tym okienku i liczę na jego brak w każdym innym. Mister szejk przecież powiedział wyraźnie, że on w TYM okienku letnim się na pewno NIE ruszy. Przecież dla takich ludzi utrata twarzy to najgorsze co może być, widać po wywiadach jak bardzo porażki przełknąć nie może, a co dopiero jakby miał złamać swoje słowo.

A teraz inna sprawa. Dwumecz z PSG mi pokazał co najmniej dwie nowe rzeczy
0. Kova to diament - ale to wiedziałem od dawna
0,5. Asensio to diament - ale to też było widać od dawna
1. Asensio to NIE melodia przyszłości, to melodia teraźniejszości
2. Asensio to lewe skrzydło lub 10tka. On NIE będzie prawoskrzydłowym schodzącym na lewą.

Co do punktu pierwszego. Tak, jest słabszy od Hazarda, Neymara, Sancheza i pewnie kilku innych. Ale przede wszystkim gość nie ma tego ogrania w wychodzeniu w podstawie. Była chwilka gdzie Cube zauważał jak mu odbija sodówka - ale wrócił do swojej formy. Test charakteru zaliczony. Test wielkich meczów był zaliczany od debiutu w SPE przeciw Sevilli. Poza tym to jaką chłopak ma chemię z Marcelo, to jak on się porusza po boisku, to jak on myśli - to jest świetne.
Nie, nie jest typem dryblera, ale jest kreatywny, nieszablonowy, świetny technicznie i szybki. Dla mnie to mieszanka, która mu wystarczy by odnosić sukcesy. I skoro świetnie gra od 1-ej minuty przeciwko PSG, skoro świetnie gra w zmianach w finale SPH, SPE, przeciwko Bayernowi i Neuerowi, a także w finale LM - to jest gość na już. Kropka.

Więc lewe skrzydło to nie jest priorytet jakby ktoś chciał wrócić do tridente. Priorytetem powinny być w przemeblowaniu ataku dwie rzeczy
1. 9tka
2. prawe skrzydło

1. "9"
Myślę, że tu nic nikomu tłumaczyć nie trzeba. 9 jest potrzebna, na tu i teraz, na gwałt. O pewnym osobiku nie chce mi się wspominać, bo mam ładne południe i fajne plany na wieczór, więc zostańmy przy tym, że trzeba wreszcie mieć dobrego, napastnika. Niemniej mamy Ronaldo, a to powoduje, że nie każdy napastnik daje radę. Tacy napastnicy jak Griezmann, Icardi odpadają. Potrzeba kogoś kto umie się zastawić, kto umie rozegrać, cofnąć się, a i wykona dodatkową pracę na boisku. Tutaj widzę trzy, może cztery nazwiska, mianowicie
- Lewandowski - ale odpada z powodu polityki transferowej
- Kane - mój faworyt, Real zasługuje na swojego Ryana Goslinga. Proszę zauważyć jak wyglądał gol dla Spursów w ostatnim meczu - Harry Kane cofnął się do połowy boiska i posłał prostopadłą, penetrującą piłkę. Nie mówiąc o tym, że przy przyjęciu piłki w polu karnym Chiellini jak dla mnie swoją ręką powinien był sprokurować karnego, co mogłoby pójść na konto Angola. Harry to mój faworyt, gość nieziemsko pracuje na boisku, cofa się, tworzy te przestrzenie, umie rozegrać a dodatkowo jest zabójczo skuteczny, w końcu zrzucił z piedestału Messiego i Crisa w kategorii największej ilości bramek. Inwestycja na 8 lat bezproblemowo. Wart 200 baniek.
- Werner - wydaje mi się wpisywać w charakterystykę "kompletnego" napastnika, piękna podcinka w ostatnim meczu LE. Nie wiem czy jednak jest gotowy umiejętnościowo na Real
- może Dybala.

I podejrzewam, że właśnie dużo zależy od Mundialu.

2. Prawe skrzydło/prawy pomocnik.
Tutaj nazwisko jest jedno. Salah. To na jaki on wszedł poziom w tym roku to coś w kurwę niesamowitego. Strzela bramki jak rasowy napastnik, gra jak skrzydłowy schodzący, ma balans ciała jak Messi, jest szybki jak Bale. Proszę obejrzeć drugą bramkę Lfc przeciwko Tottenhamowi, przecież to było coś nieprawdopodobnego i to jeszcze patrząc na minutę meczu.

Ale jestem przekonany, że to o czym pisze to mrzonki, bo kupno dwóch gwiazd w chwili, gdy mamy problem ze znaezieniem sponsora stadionu(chyba, że coś przeoczyłem) jest mało realistyczne, tym bardziej, że wymaga zrezygnowania z B&B.
A na to się nie nastawiam.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.03.10 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kane/Salah to byłoby fantastyczne okienko, choć może nas to kosztować 300 mln. Z bramkarzem z Topu 400.

Real potrzebuje wzmocnić środek lub prawą obronę (chyba że na Vallejo będzie można liczyć), przydałby się bramkarz z TOPu i 2 piłkarzy do przodu - za Bale'a i Benzemę. Ci ostatni mogliby odejść za 150 mln i byłbym zadowolony, choć trudno mi powiedzieć czy znajdzie się jakiś chętny na Karima. W takim przypadku musielibyśmy wyłożyć 250 mln dodatkowej kasy na wzmocnienia. To zwykle kwota jaką możemy wydawać przez 2 lata, ale biorąc pod uwagę ostatnie zaciskanie pasa, to powinno nam się udać.

Do tego Ceballos na wypożyczenie, Vinicius na rezerwę za Mayorala i kadra jak ta lala. ;) Choć trochę do naszej układanki Salah nie pasuje, więc wątpie by było zainteresowanie z naszej strony. Raz, że nie gramy skrzydłowymi przy naszych obrońcach. Dwa, mamy mocarny środek którego raczej nie rozbijemy. Trzy, że Asensio, Isco i Lucas spadliby w hierarchii a to ważni i zasłużeni gracze. Cztery, że ściągać rezerwowego za 100 baniek nie będziemy, a znów grać trójką z przodu nie powinniśmy, bo nie szło nam to najlepiej ostatnio. Sam Kane i Vinicius z przodu przy odejściu Bale'a i rezerwie Benzemy to już byłoby bardzo dużo w porównaniu do tego co mamy teraz.

Powrót do góry
pulpfiction94
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.03.10 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broń nas boże przed drewnem brytyjskiego pochodzenia.

Salah przypomina Messiego. Pytanie tylko, czy czaruje tak wyłącznie na tle kopaczy z drewnoligi czy jest jednak już kozakiem?

Jeśli mamy grać 4-3-3, potrzebujemy Salaha i rezerwowego napastnika.
Asencio-Ronaldo-Salah.

Jeśli mamy grać 4-2-2, to potrzebujemy cracka napastnika.

Powrót do góry
Heexo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.03.10 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli piszesz "Asencio" to lepiej sie juz nie wypowiadaj

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 165, 166, 167  Następny
Strona 116 z 167
Skocz do: