Karim Benzema (cz. 4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TWL64
Stefan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.12 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dali by już spokój z tym czarowaniem rzeczywistości... ile asyst dał Crisowi ostatnio? Żenada...
Równie dobrze można oczekiwać na eksplozję geniuszu Kiko Casilli.

Taki bezkrytyczny przedruk z Marki w obecnej sytuacji śmierdzi prowokacją ;)

Ostatnio zmieniony przez TWL64 dnia 2018.02.12 21:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.02.12 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to się od dawna w pale nie mieści, co tutaj się wypisuje, co wygaduje ZZ czy inni. NIKT NIGDZIE nie miał takiego specjalnego traktowania. Dzieci autystyczne mają mniej opieki nisz ten gość.. Po prostu do porzygania chora sytuacja. Niech on już stąd idzie. Błagam.

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2018.02.12 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałbym już na ławce śpiącego Fauberta, czy jak mu tam było :(

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.02.13 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy jest ten dylemat. Całym sercem chce się wyeliminowania PSG, ale rozum mówi, że jak ich przejdziemy to nieważne co on zagra znajdzie się wymówka. Schodziliśmy od asyst, jak tego zabrakło to gra zespołowa, teraz pozostałą przestrzeń :lol2: To oraz fakt jakich dokonywano co okienko ruchów personalnych na jego pozycji doskonale świadczy o tym, iż nadziei znikąd. Serio, spodziewam się w tabunu spekulacji a na koniec artykułu w MARCA, "ostatnia szansa dla Karima".

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.02.13 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej wkurwia fakt, że przy takiej ilości minut, przy takim zaufaniu, od czasu do czasu musi odpalić, bądź co bądź, piłkarz tej klasy, bo nie jest to ani Brozek ani Kucharczyk, jak choćby w meczu z Atletico i wtedy wszyscy mają argument, a widzicie, nie wierzyliście, a był wtedy kiedy, go potrzebowalismy. Nie zdziwię się wcale, jesli w tym dwumeczu strzeli 2-3 bramki, a Zidane będzie sobie tym wycierał gebę do końca sezonu

Ostatnio zmieniony przez Sarcasm dnia 2018.02.13 11:44, w całości zmieniany 1 raz

NokiaX3
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.13 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ogarniam po co Marca aż tak się ośmiesza. Nikt już nie kupi tych bajek, a jedyny efekt to większa nienawiść do Karima. Ja serio bym mu... współczuł? Na pewno gorąco bym mu kibicował i czekał na jego odblokowanie i traktował na równi z innymi. Ale nie przy takiej pozycji. Jego nic nie jest w stanie wyjąć z podstawy.
Trudno to w jakikolwiek sposób wyjaśnić. Zakochanie Pereza? Przecież to Madridista i klub darzy większym uczuciem. Osobowość sprawiająca, że wszyscy go kochają? Podobnie jak z preziem. Realną przydatność pominę. Może chodzi o kontakty na Bliskim Wschodzie? Nasz muzułmański łącznik. W końcu to jedyny Arab. I na pewno jeden z najsłynniejszych w piłkarskim świecie. Sporą rolę może też odgrywać jego kontrakt z Adidasem. I ku temu argumentowi bym się skłaniał. W takim układzie prawdopodobnym wydaje się transfer Salaha (również umowa z Adidasem). Wtedy atak Asensio/Isco - Ronaldo - Salah/Isco wyglądałby rozsądnie. Załatwić jeszcze kogoś na dziewiątkę, nie musi to być TOP. Wręcz odradzam. W sytuacji, gdzie CR zostaje nie ma sensu z uporem maniaka wystawiać go na skrzydle. I tak większość meczu spędza w polu karnym. A co by o nim nie mówić - strzelać jeszcze potrafi. Do tego pozbyć się BB i cała operacja okaże się cholernie tania - zostanie na bramkarza z prawdziwego zdarzenia. Jednak do tego potrzebne są chęci, a tych po ostatniej rewelacji Marci - nie widzę.
Kilku postów wyżej pisałem, że decyzja dotycząca pozostania Karima w składzie już zapadła. Obawiam się, że po raz kolejny aspekt sportowy nie był kluczowy podczas jej podejmowania.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.02.13 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to jest zwykła pro-benzemowa propaganda, którą zaprzyjaźnione z Perezem media uprawiają od czasu kupna Francuza. Nic nowego.

vitocorleone20
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.02.13 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie meczu nasz najlepszy napastnik zagra 2 piłki na ścianę (może nawet jakaś będzie asystą 5 stopnia) i o ile nie przegramy tego meczu to na następny dzień będzie Benz na 1 stronie Marci z podpisem 'WRÓCIŁ'.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.02.13 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Nie zdziwię się wcale, jesli w tym dwumeczu strzeli 2-3 bramki, a Zidane będzie sobie tym wycierał gebę do końca sezonu

Dla mnie to on może sobie tym nawet dupę wycierać po sraniu, byle po sezonie ten nieudacznik znikł z tej kadry raz na zawsze. :] Serio nosi mnie jak słyszę to nazwisko - jestem uczulony na tego gościa.. nie ważne co by zrobił.

Zidanka5

PostWysłany: 2018.02.13 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest Twój największy problem. Ale w pewnym sensie rozumiem Ciebie Gehu - też mam alergię na pewnego gracza Realu Madryt, z tą jednak różnicą, że nie przeszkadza mi jak strzela dla nas bramki.

Zinedine Zidane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.13 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, plusem Geha jest to, że go strzelanie bramek przez Karima zwykle nie irytuje.

Bo ten zwykle nie strzela.

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.13 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidanka5 napisał:
I to jest Twój największy problem. Ale w pewnym sensie rozumiem Ciebie Gehu - też mam alergię na pewnego gracza Realu Madryt, z tą jednak różnicą, że nie przeszkadza mi jak strzela dla nas bramki.

Zmień awatar, bo idzie zwymiotować na monitor.

Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.02.13 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidanka5 napisał:

Jak co dla nas robi?

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.02.13 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidanka5 napisał:
też mam alergię na pewnego gracza Realu Madryt, z tą jednak różnicą, że nie przeszkadza mi jak strzela dla nas bramki.

Nie wiem co masz do Lucasa?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
voitek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.02.13 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinS napisał:
Zidanka5 napisał:

Jak co dla nas robi?

"Ona" (jestem przekonany, że to zwyczajny troll) ma na myśli Ronaldo.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286  Następny
Strona 282 z 286
Skocz do: