Real Madryt - Paris Saint-Germain [3-1] \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.02.12 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lass w pierwszym składzie, Di Maria na ławce, mentalny tytan Thiago Silva na środku obrony. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

Przypomina mi się Ramos w Rzymie dwa lata temu i Crisitano z Wolfsburgiem pod ciśnieniem. Nie będzie co z nich zbierać.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.12 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Real obudzi w sobie wersję z LM, to może tak być :] Takiego doświadczenia w LM nie ma żadna inna ekipa, ale na miejscu PSG można myśleć - jak nie teraz to kiedy? Dla nich to jest sytuacja: Umarł Król, niech żyje Król. Po pokonaniu Realu będą głównym faworytem obok City.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.12 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Real odpada to idę do buka stawiać pieniądze na Juve. Idealna kontra pod styl PSG.

Kurwa, zaczynam czuć powoli to ciśnienie. Ale skłamałbym jakbym powiedział, że jestem coraz bardziej pewny wygranej, jak już to mam coraz większą amplitudę nastrojów - raz, że magicznie CL odmieni naszą drużynę i to będzie pierwszy z dwóch meczy dominacji w naszym wykonaniu, a za drugim razem widzę to ichnie trio demolujące naszą obronę. Same skrajności.

Dawać mi ten wieczór.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.02.12 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle mnie to ichnie trio nie rusza... wiater ze wsi i tyle :P

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.12 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam złe przeczucia, no bo ile to PSG może robić z siebie ofiary losu. Bardzo niekorzystne jest to, że Real gra pierwszy mecz u siebie. Wystarczy jeden gol strzelony przez PSG, a to nie powinno być trudne przy obecnej dyspozycji defensywy, i mają dobrą pozycję przed rewanżem. Jak w zeszłym sezonie czułem obronę ligi mistrzów, tak teraz czuję odpadnięcie już w 1/8.

Powrót do góry
ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.12 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelona to jedyny klub który poważnie może zagrozić Realowi w CL. Wychodzimy 442 bez gwiazdorów i Real ma problemy. Nie bardzo widzę inny klub który może wyrzucić Real za burtę. W kościach czuję że pierwszy mecz może nie być do końca udany dla Realu... i przy wielkich nadziejach dla PSG w rewanżu zostaną ponownie sprowadzeni na ziemię. Boleśnie. Stawiam remis w Madrycie i 1:3 dla Realu w rewanżu.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.02.13 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ to będzie pompa, mam nadzieję, że kibice wyjdą do autokaru jak za remontad. Mam ciary już.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2018.02.13 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to spotkanie jakoś szczególnie nie rusza. Po tym, co prezentują nasi piłkarze w tym sezonie... nie jestem optymistą, ale pozytywny wynik też mnie jakoś szczególnie nie zdziwi. Oni są zdolni do wszystkiego. Mogą wygrać spokojnie 2:0, a mogą wdupić 1:5.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2018.02.13 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety obstawiam podobny przebieg jak w meczu z Barceloną. Wychodzimy na pełnej, nasz atak, a zwłaszcza "najlepszy napastnik dla tego Realu" kompromituje się na całej linii, w drugiej siadamy trochę fizycznie, jedna, druga kontra i po zabawie.

decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2018.02.13 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia rozegrania dobrze pierwszej połowy. Jeśli PSG przetrwa pierwsze 45 minut, to ma szanse na korzystny wynik. Paryżanie wiedzą, ze muszą strzelić obowiązkowo tyle bramek ile się da, by mieć komfort przed rewanżem.

U was jako gospodarze liczy się też przede wszystkim zero z tyłu. lepsze 0:0 niż 2:2, 3:3 etc

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.13 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od meczu z Barceloną w grudniu starcie z PSG będzie pierwszym, które wywoła u mnie choć trochę emocji. I jeśli odpadniemy, to zapewne będzie też ostatnim w tym sezonie.

Kompletnie nie wiem czego się jutro spodziewać. Jest tyle potencjalnych scenariuszy, wariantów - bo w końcu nikt się nie zdziwi jak PSG złoi nas 5:0, ale też specjalnie nie będe zaskoczony jak Real wygra 3:1. Generalnie mówi się, że Real ma mentalność zwycięzców i po prostu nie zwykł przegrywać meczy o stawkę w LM, ale z drugiej strony PSG ma prawo być maksymalnie wkurzonym po zeszłorocznej kompromitacji z duetem sędzia+Barcelona i na pewno wyjdą na boisko maksymalnie zmotywowani. Według bukmacherów większe szanse na końcowy triumf ma PSG i specjalnie się im nie dziwię, widząc co się odjaniepawla w Madrycie od dłuższego czasu. Ronaldo i Benzema xD kontra Neymar, Cavani i Mbappe. Na papierze to materiał na wpierdol dekady, ale całe szczęście pieniądze nie grają.

Jutrzejszy mecz to jedyna szansa na uratowanie tego absolutnie beznadziejnego sezonu. O 20:40 jutro przez 90 minut chcę znowu poczuć emocje, które straciłem parę miesięcy temu, no i oby były one tylko pozytywne :-)

decofcb87

PostWysłany: 2018.02.13 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie zasadnicze, czy obecne PSG umie grac pod presją. Bo to nie będzie kolejny, ligowy mecz z dużym marginesem błędów, tylko 90 minut od którego zależy cały sezon..

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.02.13 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Januszowi z Was kibice, jeśli mecze ligowe (nawet przy braku szans na mistrzostwo) nie wywołują żadnych emocji. Ja zawsze czuję dreszczyk, nawet przed starciami z rywalami na poziomie Deportivo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.02.13 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Madrid.. nie w tym sezonie. Zidane w lidze zabił ten zespół. Zarżnął ich żywcem. Brakiem zmian, brakiem pomysłu, brakiem nowych, znaczących twarzy, rutyną i kolesiostwem. :] Mnie wielokroć po obejrzeniu pierwszych 45 minut meczu ogarniało obrzydzenie takim futbolem.

czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.02.13 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony czy Zizou gra na boisku?
On przekazuje wiarę tym piłkarzom i chce dla nich jak najlepiej.

Trener obrywa bo wystawia zawodnika,który zachowuje się jakby go miał w dupie. Bo nie rozumiem jak taki Benzema może jeszcze mu patrzeć prosto w oczy po tym co przedstawia w starciach z ligowymi rywalami.

Pewnie Zizou znowu ślepo wystawi CKM i BBC,ale ciul z tym.

Ten dwumecz to jakby czysta karta dla całej ekipy. Ja odstawiam na bok wszystkie statystyki i nie ważne kto wyjdzie na Bernabeu i Parc des Princes. Mają dać z siebie 200% a może i nawet 300.
Jesteśmy w takim położeniu,że nie mamy marginesu błędu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do: