Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 136, 137, 138  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.01.24 02:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KTOŚ kiedyś kupował bilet na mecz Betis Sewilla? Staram się o zakup biletów na wyjazdowy mecz Realu z Betisem, ale z tego co widzę Betis nie prowadzi sprzedaży online????

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.01.25 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę, to tylko w biurach "kasach" sprzedają bilety.

TICKET OFFICE TIMETABLE

Weeks when the team does not play at home:

- Monday to Thursday: 10 a.m. to 2 p.m. and 5 p.m. to 8 p.m.

- Friday: 10 a.m. to 2 p.m.

Weeks when the team plays at home:

- Monday to Friday: 10 a.m. to 2 p.m. and 5 p.m. to 8 p.m.*

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.03 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety na stronie Real Betis na mecz z Realem Madryt są dostępne na stronie klubu, ale płatność po wpisaniu danych karty nie przechodzi napis po przetłumaczeniu "Błąd w wysłanych danych. Skontaktuj się ze sklepem"

Jak ktoś tak jak ja się wybiera czy jest obecnie na terenie Hiszpanii czy ma hiszpańską kartę lub ma informację w czym problem i może pomóc to proszę o kontakt pw

Powrót do góry
brzoza89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.02.06 19:04    Temat postu: Real - Athletic Bilbao Odpowiedz z cytatem

Witam, lece 16 kwietnia na mecz z Atlhletic mam juz hotel i przeloty, nie mam najwazniejszego czyli biletów i tu mam pytanie: czy kupujac na np. entradas.es bilety musze kupic je od razu ? czy np moge je zabukować sobie na pewien okres np. czekajac na lepsze? wszedlem sprawdzic jak to idzie z biletami na Real Sociedad i jedyne bilety obok siebie (lece z dziewczyna) widzialem po 90-130 euro. myslalem ze uda mi sie wyrwac max do 70 euro za bilet. mozwe ktos mi powiedziec? i jesli nie udalo by mi sie kupic przez neta to jak myslicie czy np dzien przed meczem kupie w kasach bilety obok siebie nawet juz za te 120 euro ?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.06 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- nie ma sprzedaży z odroczoną płatnością, a i najważniejsze by kupno online z Polski w ogóle przeszło
- poczekaj do piątku, soboty i zobaczysz jak podaż biletów wzrośnie, ostatecznie kupisz na miejscu

gorny77 napisał:
Bilety na stronie Real Betis na mecz z Realem Madryt są dostępne na stronie klubu, ale płatność po wpisaniu danych karty nie przechodzi napis po przetłumaczeniu "Błąd w wysłanych danych. Skontaktuj się ze sklepem"

Jak ktoś tak jak ja się wybiera czy jest obecnie na terenie Hiszpanii czy ma hiszpańską kartę lub ma informację w czym problem i może pomóc to proszę o kontakt pw

Tak jak myślałem: i na tej stronie pomogła pomoc kogoś przebywającego w Hiszpanii oraz posiadającego kartę hiszpańskiego banku, dzięki czemu bilety na e-mailu

Powrót do góry
Jordan2233
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.02.11 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!Wybieram się do Madrytu 23 lutego i chciałem się załapać na mecz 24 z Deportivo Alaves. Prześledziłem poprzednie wasze wpisy gdzie wszystko świetnie opisujecie ale mimo wszystko mam pytanka

1. Czy bilety lepiej kupować przez oficjalną stronę Realu czy przez entradas.com?

2. Bilety będą w sprzedaży od poniedziałku ale czy sie spieszyć czy lepiej kupować coś koło środy czwartku? ,czy wtedy zmienia się cena?

3. Jak większość mamy ograniczony budżet na ten wyjazd wiec jak się nastawiać za jaką cenę na taki mecz można kupić bilety?

4.Jakie miejsca sektory polecacie?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.12 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- standardowo na stronie Entradas es i Ticketmaster es czyli stronach klubowych Real Madrid kupisz od poniedziałku 19 lutego
Osobna kwestia czy kupisz będąc w Polsce, ja jestem sceptyczny po moich przygodach z zakupem j/w
- mecz taki, że kupisz i w sobotę w kasach stadionowych, choć pora meczu dobra dla turystów kompletu nie będzie
- przeczytaj ostatnie 10 stron tego tematu to się dowiesz jakie miejsca są najlepsze, choć nie są one tanie, a i że na całym stadionie w związku z położeniem trybun widać db lub bdb

Powrót do góry
Tommy199227
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.02.12 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Czy w dniu meczu Real vs Getafe jest szansa na zakup biletu w kasach
Oraz w jakiej fomie sa bilety z oficjalnej strony Realu ( ebilet do wydruku? )

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.12 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Na taki mecz oczywiście TAK
- zakupione online do samodzielnego wydruku, ale teraz jest i opcja pliku do wyświetlenia na smartfonie

Opcja odbioru w kasie wymaga z tego co pamiętam posiadania karty, którą się opłaciło rezerwację i do tego z terenu Polski jest bardzo trudno zakupić w ogóle bilet/y na mecz

Powrót do góry
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.13 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od meczu z Legią już tyle czasu minęło a oni jeszcze tego nie naprawili, masakra jakaś

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.13 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorny77 napisał:

gorny77 napisał:

Tak jak myślałem: i na tej stronie pomogła pomoc kogoś przebywającego w Hiszpanii oraz posiadającego kartę hiszpańskiego banku, dzięki czemu bilety na e-mailu

Betis z Legią nie grał, a też nie mając hiszpańskiego IP komputera też nie kupisz + klub nie korzysta z pośrednictwa Entradas es i Ticketmaster es

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.13 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja płaciłem kartą na terenie PL i nie miałem żadnych problemów.

Odriozola, Courtois, Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.13 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja płaciłem KILKA razy i tez z terenu Polski miałem kłopot, a z terenu Hiszpanii już nie

Wyjaśnij z 100% pewnością "o co kaman" czy w czym problem, wtedy możemy kontynuować dysputy

Ale kto chce ten sobie poradzi, ja poprosiłem kogoś z zaprzyjaźnionego forum mieszkającego w Barcelonie o pomoc i u niego od pierwszego strzału biletu na e-mailu

Powrót do góry
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.13 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto by pomyślał że są jeszcze normalni ludzie w w katalonii ;)
PS: ja dwa razy byłem w Madrycie, w tamtym roku i w 2016, za pierwszym razem udało mi się kupić bilet na mecz z Bilbao przez internet prze wyżej wymienione strony jednak sporo musiałem się namęczyć żeby je zdobyć, w tamtym roku byłem na Derbach Madrytu ale biletów nie kupiłem przez internet, tylko u koników pod stadionem za zdecydowanie większą kwote, chociaż z tego co widziałem to im bliżej meczu było coraz więcej biletów na stronie, ale nawet jak bilet jest dostępny to nie znaczy że jeszcze uda ci się go zakupić. Pozdrawiam i powodzenia w zakupach, naprawde polecam taki wypad, jak się raz zawita na Bernabeu to odrazu chce się tam wracać. <serce>

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2018.02.17 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celuję w Real - Atletico 7-8 kwietnia. Jak postąpić odnośnie biletów? Czekać do samego meczu, kupić na viagogo już teraz czy jakiś inny sposób? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 136, 137, 138  Następny
Strona 133 z 138
Skocz do: