Liga Mistrzów 2017/2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 62, 63, 64  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2017/2018?
Real Madryt
71%
 71%  [ 35 ]
FC Barcelona
8%
 8%  [ 4 ]
Paris Saint-Germain
6%
 6%  [ 3 ]
Bayern Monachium
6%
 6%  [ 3 ]
Manchester City
4%
 4%  [ 2 ]
Chelsea FC
2%
 2%  [ 1 ]
Ktoś inny
2%
 2%  [ 1 ]
Atlético Madryt
0%
 0%  [ 0 ]
Juventus FC
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 49
Wszystkich Głosów : 49
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.14 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem przekonany przed meczem, że Juve pyknie Totki ze 2:0 na lajcie. Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2018.02.14 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można powiedzieć, że wczoraj Juventus grał do 10 minuty. Potem już tylko pojedyncze zrywy, jak kontra zakończona strzałem Higuaina obok słupka, czy karny przez debilne wejście Auriera. Poza tym absolutnie nie przekonali mnie, że zasługują na grę w ćwierćfinale. Tottenham z kolei po beznadziejnym początku, przy stanie 0-2 przejął kontrolę nad meczem. Świetnie się patrzyło na ich ataki pozycyjne. Tworzyli sobie bardzo dużo okazji, w środku pola pokazali wyższość nad gospodarzami.

Po raz kolejny byłem pod wielkim wrażeniem gry Dembele. Z wielką przyjemnością patrzy się na jego technikę, luz z grze, balans ciałem. Do tego znakomity przegląd pola, dla mnie obok Eriksena gracz meczu. Jeśli w rewanżu presja Wembley i stawka meczu nie zwiążą nóg Kogutom, to są naprawdę spore szanse, że awansują do najlepszej ósemki rozgrywek. Może się jednak okazać, że doświadczenie ekipy z Turynu w tych rozgrywkach może zaważyć na awansie. No nic, nie ma co gdybać, pewne jest to, że czeka nas świetny rewanż. Zacieram rączki.

Co do meczu w Bazylei to nie ma zbytnio czego komentować. Walec Pepcia przyjechał, postrzelał i może spokojnie obserwować pozostałe rywalizacje.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.14 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że jak patrzę na Wengera i Emerego, to sam nie wiem któremu przyznałbym nagrodę dla największego frajera. Wenger nim jest, ale jednak gdzieś tam na drugim planie, nigdy w walce o największe trofea. A Emery wychodzi znowu na sam szczyt góry i rzuca się w przepaść Very Happy

Piękne wyniki wczoraj i dzisiaj. Idealny scenariusz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.02.14 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam ten Liverpool tak pograł? o_O
Ofensywnie to jest europejski top no ale z taką defensywą nie zajadą dalej niż ćwierćfinał.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Pabloos.
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.15 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool to przedstawiciel i esencja wesołego footballu. Skomasowany atak i cały czas do przodu. Nie ma w tym zespole miejsca na nudę. Z każdego ofensywnego wyjścia starają się wyciągnąć jak najwięcej. Świetnie się ich ogląda w tym sezonie. Rzekłbym, że to taka drużyna pod piwko i czipsy.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.15 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie zaraz i tak w lidze oklepie ich jakies wba czy watford. Jazda bez trzymanki .

Cinek_R9
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.15 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 90 minut Liverpoolu nie zdarza mi się oglądać, ale ten Firmino - miałem go jeszcze nie tak dawno raczej za przeciętniaka, ale jak ostatnio patrzę co on gra - Salah i Mane robią wiatr, ale to on im w ataku rządzi, myśli, dzieli i sam wciąż strzela.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.15 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mnie ten Neymar wczoraj wkurwial. Po świetnych zagraniach te ohydne symulki, katapulty w jego wykonaniu sa tak zalosne. Powinien wczoraj wylecieć otrzymując druga żółta kartkę. Barcelonskie standardy jeszcze mu zostały.

Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2018.02.15 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angielskie kluby jak na razie idą jak burza. Świetny Tottenham, Liverpool i City już w ćwierćfinale, zaczynają się odkuwać za ostatnie lata posuchy.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Mattz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.02.15 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Jak mnie ten Neymar wczoraj wkurwial. Po świetnych zagraniach te ohydne symulki, katapulty w jego wykonaniu sa tak zalosne. Powinien wczoraj wylecieć otrzymując druga żółta kartkę. Barcelonskie standardy jeszcze mu zostały.

Bo piłkarze Realu byli lepsi. Ogólnie ten mecz był słaby. Początek to kopania jak w B klasie z ta różnicą, że w B klasie nie kładą się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem, a jak sędziego się nie nabierze to nikt nie wymachuje do niego rękoma.
Druga sprawa to skowyt Marcelo, darł się jakby mu rękę urwało. Nie wiem czym to jest spowodowane, że piłkarze w tych czasach to takie pizdy, być może dlatego, że każdy na nich dmucha i obchodzi się jak że szklanka. Zapewne jak zadra by mu się wbił w rękę to powiesilby się z bólu. Wydał się jak Zouma podczas gdy tamten zerwał więzadła w kolanie, a ten grubasek po 1 min wesoło biegał po boisku.

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.02.15 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modric perfidnie symuluje przed polem karnym, Kroos pada jak rażony piorunem ale mowa oczywiście o barcelońskich standardach :lol2:

Powrót do góry
NerAx
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.02.15 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale symulki były, są i będą nierozłącznym elementem futbolu. Nie mam pretensji do Neymara, bowiem na świecie pełno piłkarzy nurkuje (w tym nasi)

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.02.15 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puziols napisał:
Modric perfidnie symuluje przed polem karnym, Kroos pada jak rażony piorunem ale mowa oczywiście o barcelońskich standardach :lol2:

Kroos symulował? xD

Powrót do góry
ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.15 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wspominane non stop o symulkach i Barcelonie gdy twarzą Realu od lat jest CR to trochę słabe to jest Very Happy i te notorycznie nury Kazika. Ta sama krew co Ney.
Najlepszy wczoraj był ten Locle czy coś. Taktyczny geniusz. Piętka i ta żałosna próba łapania Toniego gdy kolega z drużyny był zaraz obok.

Edit. Sondo już poczuł krew ale chyba nie bardzo oglądał uważnie mecz Very Happy

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.02.15 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
puziols napisał:

Kroos symulował? xD

Nie symulował ale ewidentnie się przewrócił czując lekki kontakt. Gdy Suarez dostał kopniaka w meczu z PSG i wymusił karnego to były wieszane na nim psy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 18 z 64
Skocz do: