Real Madryt - Paris Saint-Germain [3-1] \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.02.15 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że ten cały płacz o sędziowanie w tym meczu, to o ten jeden odgwizdany (nie)spalony Mbappe? Co za żałosne cipy.

e.
Cytat:
Dlaczego tak bardzo skarży się pan na sędziego?
Po odgwizdywanych faulach i kartkach widać, że sprzyjał Realowi. Karny nie był oczywisty, a z drugiej strony nie gwiżdżą jedenastki po oczywistej ręce Ramosa. Podwójne standardy.

O kurwa. :lol2: On nie ma jakichś katalońskich korzeni?

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.15 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie w mediach nie ma płaczu. A już na pewno porównując to z lamentem po zeszłorocznym meczu na Bernabeu z Bayernem. A tego szejka i Emery'ego to tam chrzanić, każde ich takie słowo to co najwyżej motywacja dla naszych i powód dla beki fanów piłki kopanej, że drużyna wypierdalająca w lato 500 baniek i wywracająca do góry nogami rynek transferowy musi wycierać gębę sędziami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.02.15 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od początku po losowaniu wierzyłem, że wygramy z tym pół klubem.
Teraz tylko, postawić kropkę nad i w Paryżu. Kmiotki co nie wierzyły, radzę zamilknąć i wrócić, gdy znowu będziemy tylko wygrywać.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.02.15 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez żartów z tym sędziowaniem. Niedługo będą wyzywać nas, gdy zagwiżdżą faul na środku boiska w złą stronę, żenująca sprawa. Nieźle sfrustrowani muszą być niektórzy. Trochę nawet im współczuję tej żółci.

Jedyny błąd sędziego na naszą korzyść, to chyba ten "faul" na Modriciu przed polem karnym (chyba symulka i nawet kontaktu tam nie było, prawda?), który zakończył się fatalnym wykonaniem wolnego przez Ronaldo, zatem nie dał nam nic.

Co do tej sytuacji z Mbappe, to ja wcale nie jestem pewny, czy tam na pewno nie było spalonego. Patrząc w telewizji wydawało mi się że był, jakiś kilkucentymetrowy. Ale to nie ma znaczenia - i jednomilimetrowy spalony jest spalonym. Siadłaby jakaś analiza tej sytuacji w wykonaniu Nacho Tellado z Chiringuito. :]

Karny Ramosa to IMO dla jednego mógł być, dla drugiego nie. Jakiś aptekarz od rąk typu Gil Manzano by to może odgwizdał, ale na przykład Borbalan już ni chuja. :] Skandal? Absolutnie NIE. Podobna sytuacja jak z ręką Umtitiego w meczu z Deportivo Alaves. Ja bym karnego nie dał.

O ile frustrowanie się na Bayern potrafiłem zrozumieć, bo tam po prostu sędzia wygrał nam dogrywkę (wiem, wiem o spalonym Lewego przy 1-2, ale chodzi mi o to że w tamtym meczu przynajmniej jakieś ewidentne sytuacje na naszą korzyść były i ci anty mogli się o nie pultać), tak jeśli ktoś frustruje się po wczorajszym, to już powinien udać się do specjalisty, bo nie ukradliśmy perfidnie żadnej sytuacji.

3:1 to bardzo dobry wynik, ale trzeba trochę ochłonąć. Słabość Emery'ego na wyjazdach jest równie mocna, co jego siła u siebie. Absolutnie nic tu nie jest rozstrzygnięte, tak więc owszem - trzeba się cieszyć, ale i powstrzymać konie z ferowaniem wyroków. Jest jeszcze bardzo daleko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.15 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to, 90 minut w Paryżu może być bardzo długie. Trzeba przyhamować z entuzjazmem, z pokorą i szacunkiem pojechać do muslimów. Są jeszcze trzy tygodnie, sporo się może zdarzyć. Wynik nie jest zły, ale ta bramka PSG daje im dobry start do odrabiania strat. Będzie mimo wszystko ciężko.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.02.15 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^
Oczywiście, wystarczy przypomnieć sobie pierwszy kwadrans na Calderon czy pierwszą połowę w Neapolu rok temu.
Defensywy nie mamy doskonałej więc jak prześpią początek meczu to może być ciepło. Dla mnie wynik jest otwarty, chociaż zależymy w dużej mierze od siebie ;)

Powrót do góry
KNXtz
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.02.15 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdziły się moje przewidywania co do przebiegu tego meczu. PSG po prostu w obronie nie jest tak dobre i to może sprawić, że odpadną. Niestety nie da się wygrywać wszystkiego jedynie magiczną trójką z przodu. Paryżanom brakuje przede wszystkim równowagi. Jak się gra głównie z kontry, to trzeba błyszczeć i perfekcyjnie wyprowadzać piłkę na tyłach. Real wyglądał zdecydowanie lepiej i pewniej pod tym względem. Tymczasem Lo Celso w tak głupi sposób tracił piłkę, że zastanawiałem się dlaczego Emery go nie ściąga z boiska. W dodatku to on podarował karnego.

Niemniej nie oznacza to, że nie mają szans na awans. Strzelili bramkę a dwie bramki różnicy to żadna super przewaga. W Paryżu będzie wojna i dla widowiska bardzo dobrze, że takim wynikiem skończył się ten mecz.

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.15 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej się boję, że Real wyjdzie w Paryżu z podobną mobilizacją jak na rewanż z Atletico w 1/2 zeszłorocznej LM, gdy po kwadransie było już 2:0. Na taki cios nie można sobie pozwolić, bo PSG udało się osiągnąć jeden bardzo ważny cel - strzelili bramkę w Madrycie. Jeśli weszliby mega nastawieni i szybko strzelili dwa razy - zrobiłoby się bardzo nerwowo, a to raczej nie pomogłoby w wygraniu tego meczu.

Najrozsądniej byłoby pójść na wymianę ciosów, akcja za akcję, liczyć na to, że obrona zagra tak dobrze jak wczoraj (a nasz blok defensywny jest o kilka klas wyżej niż tej paryżan), a może i z przodu coś wleci, nawet po tak szczęśliwych akcjach jak ostatnio na 2:1. Kluczem będzie ponownie zwarta gra obronna, wyklucznie Neymara i nie łapanie żółtych kartek za głupie wybryki (co wczoraj udało się doskonale, Casemiro :-) ).

Ciekawe jaki sędzia dostanie rewanż. Oby obyło się bez takich jaj jak z Aytekinem.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.15 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSG to nie Barca, nie będą wchodzić tak często tak głęboko w pole karne, by szukać nurów, to po pierwsze. Po drugie po meczu PSG-Barca nie było w sumie jakichkolwiek konsekwencji sędziowskich, nikt o tym nie krzyczał, a teraz PSG jasno i głośno kurwi na UEFA. Nie, taka strategia nie sprawi, że będą mieli przychylniejsze traktowanie ze strony sędziów.

Ja się bardziej boję ich jakości ofensywnej na swoim stadionie. I szybkiego 1:0 jak z Napoli - przecież nasi do bramki Ramosa grali z naprawdę pełnymi gaciami.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.02.16 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdziły się moje oczekiwania i zwycięstwo z dwubramkową przewagą. Teraz zostaje tylko uzyskać dobry wynik w Paryżu, choć na pewno mam pewne obawy. Zlepek gwiazd się może jakoś zmobilizować i może być ciężko, tym bardziej że grają na swoim terenie, a 2 bramki przewagi to nie aż tak dużo. No nic, zobaczymy w praniu jak to wyjdzie, pozostaje czekać ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Trade
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.17 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link do całego meczu można prosić?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: