Zinédine Zidane (cz.2) [bez klubu]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 78, 79, 80  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co z Zidanem?
Nawet bez żadnego pucharu dać mu kolejny sezon - zasłużył.
37%
 37%  [ 30 ]
Jeśli nic nie wygramy zwolnić po sezonie.
27%
 27%  [ 22 ]
Zwolnić teraz.
19%
 19%  [ 16 ]
Nawet w przypadku wygrania Copa del Rey zwolnić po sezonie.
16%
 16%  [ 13 ]
Głosowało Użytkowników : 81
Wszystkich Głosów : 81
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
steff
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.24 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
ogrywać młodych, cały mecz dla Llorence, Ceballosa, Tejero, Achrafa, Mayorala.

Z tym akurat nie do końca się zgadzam. Uważam, że rzucanie wszystkich młodych do pierwszego składu na raz (jak w pucharze) to błąd. Sensowną rotacją i daniem szansy byłoby zapewnienie całego meczu każdemu z nich, od czasu do czasu, u boku kolegów z "drużyny A". Przy czym po dobrym/wyróżniającym występie, w kolejnym meczu ligowym piłkarz powinien dostawać kolejną szansę na wyjście od pierwszego gwizdka.

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.02.24 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie zmiany xD

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.02.24 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz czy nie planował trzeciej? Może się za późno zorientował, że nie zdąży? :lol2:

BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.24 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego, że dwie zmiany? Kogo jeszcze byś chciał wprowadzić? Komu dać odpocząć? Achrafa, Tejero? Carvajal opuścił dużo spotkań, tak samo jak i nasze BBC, a zostając do końca Benzema strzelił tego karnego np.

Najlepiej się czepiać dla samego faktu.

Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2018.02.24 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabijanie rywalizacji i wiary ławki w zdrowa rywalizację idzie mu świetnie. Nigdy nie powinien mieć władzy nad przebudowa kadry.

Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.02.24 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że wszyscy są codziennie razem z Zidanem na treningach i doskonale wiedzą, kto jest w jakiej formie. Pewnie, gdyby Ceballos i Llorente grali w co drugim meczu to bylibyśmy ciągle w grze o potrójna koronę. Szkoda tylko, że zazwyczaj, gdy już wchodzili na boisko totalnie dawali dupy.

voitek
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.02.24 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamilku, dobrze, że Benzema od dwóch lat jest w absolutnie wybitnej formie i dlatego właśnie gra non stop. Na treningach pewnie wszyscy go całują po stopach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.02.24 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzema też a jego ilość szans to nieskończoność. Oglądałem Ceballosa i Llorente na żywo na Euro, może nie widziałem treningu, ale nie wierzę, aby na treningu pokazywali padakę. Taką prezentował też Morata rok temu? Kovacić który gra dopiero jak się CKM połamało? Za dużo tu przykładów, aby wierzyć w przypadek.

Jakby wierzyć w to, że będzie w stanie uczciwie wybierać skład i sensownie rotować to byłby wart szansy. Po drodze jednak konieczna rewolucja, oznaczająca nowy projekt. A trzeba też utrzymać część starego, a Theo, Ceballos czy Llorente są już na wylocie. Niech dokończy sezon i co by się nie działo, nawet LM to musimy go pożegnać z honorami.

Benzemę bez honorów.

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.24 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

RMGalacticos napisał:
I to jeszcze na Deportivo Alaves, 16 drużyną w tabeli?

7 wygranych w 11 meczach pod wodzą nowego trenera, 3 zwycięzca z rzędu przed meczem z Realem, warto czasem przy analizowaniu siły przeciwnika spojrzeć na coś więcej niż pozycja w tabeli.

Skoro mamy martwić się o wynik z Deportivo xD to idąc Twoim tokiem rozumowania na np. Valencię (jakbyśmy z nimi grali) wystawmy rezerwy, bo wygrali 3 mecze z ostatnich 9. Pozycja w tabeli to pozycja w tabeli, liczba goli straconych/strzelonych to suche fakty.

Zgadzam się ze steffem, nie do końca chodziło mi o wystawianie całej jedenastki under 23, ale raczej kilku młodych talentów i do tego kilku wyjadaczy (podlegających częstym rotacjom). Takie mecze jak ten mogły by być także idealną okazją na np: sprawdzenie ustawienia, taktyki, współpracy określonych zawodników, a nie żelazne BBC :-) Nie wiem też jak to się ma od kilku miesięcy, ale na moje oko Zizou robi coraz mniej zmian (może ma ktoś dokładniejsze statystyki?). Jaki w tym sens? [/quote]

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.02.24 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
Skoro mamy martwić się o wynik z Deportivo xD to idąc Twoim tokiem rozumowania na np. Valencię (jakbyśmy z nimi grali) wystawmy rezerwy, bo wygrali 3 mecze z ostatnich 9. Pozycja w tabeli to pozycja w tabeli, liczba goli straconych/strzelonych to suche fakty.

No tak, rzeczywiście, suche fakty. Gracze czternastego Bilbao też wszyscy po kolei gówno warci do tego stopnia, że gracz po części odpowiedzialny za ich jesienne straty punktów jest kupowany przez pretendenta do tytułu Premier League za drugą najwyższą kwotę w historii City łamiąc wszystkie transferowe rekordy Athletiku. Wyjazdami na Riazor w przeszłej dekadzie też niby nie pownniśmy byli się martwić?

Adam słusznie mówi, że formę i inne czynniki też trzeba brać pod uwagę. Sam dorobek w tabeli bywa złudny.

Co do meczu, w końcu czyste konto! Ważne!

Powrót do góry
steff
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.25 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, że na bok odłożę dbałość o kulturę języka, ale te opowieści ZZ naprawdę zaczynają mnie wkurwiać. Mamy tylu zawodników, którzy potrafią rozgrywać piłkę, że nie jesteśmy w stanie pomieścić ich na boisku. Gracze tacy jak Isco, czy Asensio siedzą na ławce, Ceballos ogląda mecze z trybun. A Zeniu swoje: "Ja lubię, gdy Karim się rusza, gdy biega między liniami, a nie gdy zostaje w ataku. On jest świetny w graniu piłką i rozgrywaniu, dzisiaj szło mu to świetnie". Naprawdę, jest w tej drużynie przynajmniej kilku piłkarzy, którzy lepiej od Benzemy gra piłką i rozgrywa. Jeśli Zidanowi tak zależy na tym, aby mieć piłkarza o tej charakterystyce z przodu, niech wystawi na fałszywym napastniku Isco, albo przesunie Kroosa do przodu. Niestety, wypowiedzi takie jak ta napełniają mnie obawą, że dopóki ZZ będzie trenerem, to Spaceman ma pierwszy skład.

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.25 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, ale i tak niektórzy powiedzą, że to jedyny napastnik i Real go potrzebuje.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.25 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli drużyna w takiej formie i bez większych potknięć doczłapie się na 3 miejscu, przejdzie psg co będzie cholernie trudne i dotrze przynajmniej do półfinału, to myślę że zostanie na przyszły sezon. Trzeba postawić go przed faktem dokonanym. Benz out i tyle. Mam nadzieję że zarząd tak planuje pozbycie się tej ciamajdy.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.02.26 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby to chodziło o jednego Benzemę to ok. Problem jest o wiele większy: Kovacić, Asensio, Llorente, Ceballos i inni. Następni, którzy przyjdą w ich miejsce po tym jak się Ci zniechęcą skończą tak samo. To jest po prostu beton i pomimo wielu plusów nie przeważają one faktu, iż długofalowego projektu nie da się tak budować.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.02.26 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aimar. napisał:

Jakby wierzyć w to, że będzie w stanie uczciwie wybierać skład i sensownie rotować to byłby wart szansy. Po drodze jednak konieczna rewolucja, oznaczająca nowy projekt. A trzeba też utrzymać część starego, a Theo, Ceballos czy Llorente są już na wylocie. Niech dokończy sezon i co by się nie działo, nawet LM to musimy go pożegnać z honorami.

Jestem tego samego zdania. Rewolucja powinna zacząć się od pożegnania Bale'a i Zidane'a oraz wypierdolenia na zbity pysk Benzemy. Z Ronaldo decyzję zostawiłbym nowemu trenerowi, ale niech to będzie jego własna wola, czy liczy, że CR7 znowu przebudzi się wiosną, a reszta będzie pracować na jego gole czy może żegnamy Portugalczyka z pompą, tak jak Barca Xaviego, bo on jednak na takie coś zasługuje. Sam osobiście byłbym za tą drugą opcją.
O Bale'u pisałem ostatnio jak widzę jego przyszłość, o Benzemie wspominać nie trzeba. Zidane to powinien być dla nas rozdział zamknięty. Sukcesy z sezonu 16/17 to jedno, beton jakim Francuz jest to drugie. Niech mi nawet nikt nie próbuje wmawiać, że u Pochettino taki Ceballos dostawałby podobną ilość minut. To samo Marcos Llorente. Wspominam o nich, bo to na tych dwóch graczach z młodej grupy zależy mi najbardziej i im po prostu potrzeba więcej gry. Jak się okazuje Theo dostał kolejny z rzędu występ i nagle zagrał przyzwoite zawody. To samo powinno tyczyć się Llorente, na którego mocno liczę w perspektywie przyszłości. U Zidane'a ci goście nie mają żadnych szans na rozwój. Zizou katuje nas swoim ulubionym Benzemą, a wcześniej Ronaldo, który był totalnie bez formy. Dobrze, że chociaż Cristiano wrócił do strzelania.
Niech nadchodzące okienko będzie prawdziwą rewolucją ze wskazaniem na nowego trenera (obowiązkowo), pozbyciem się BBC lub BB (najlepiej to pierwsze), nowego bramkarza i uzupełnienie przodu wartościowymi zawodnikami. Więcej życzeń nie mam. Niech się chociaż spełnią dwa, a będę szczęśliwy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 78, 79, 80  Następny
Strona 56 z 80
Skocz do: