Odwołania od ostrzeżeń (czytać 1. stronę!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2016.06.13 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok.

trisomia21isback
Juvenil
Juvenil

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.08.22 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 22 sierpnia 2016 roku
Wystawił: moderator Lukecik
Powód: Beznadziejny OT

Cytat:
Zwal sobie gruchę jeszcze

Była to odpowiedź na post Keysera, który zacytował sam siebie. W celu dalszego pogłębiania samouwielbienia zaleciłem mu samogwałt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.10.25 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 23.10.2016
Wystawił: JE Chemik
Powód: post niewnoszący nic do dyskusji

Bury Zenek napisał:
Ten temat został założony aż 3 lata temu?! (╯︵╰,)

Serio?
xD nr 1 - post ten został napisany 1,5 miesiąca temu, ostrzeżenie wystawione dwa dni temu. Nie muszę chyba tego komentować.
xD nr 2 - post nic nie wnoszący do dyskusji. W dziale off top. Związany z tematem, tyle że w formie sentymentalnej próby ożywienia go. Temat o depilacjach. W którym poruszany był głównie temat srania i gulajki na gnoju Didiego. Jaki post musiałbym napisać, żeby był on zaakceptowany przez JE Chemika jako "wnoszący coś do dyskusji"? Ech, szkoda szczempić na to klawiatury, miałem pisać coś więcej, ale po co?

Chciałbym jeszcze wyjaśnić jedną kwestię - jeśli ktoś z WCz Moderacji ma ze mną jakiś problem, jakieś uwagi, czy rady, to proszę się nie krępować i pisać na PM. Chętnie wszystko omówię, wyjaśnię, jestem pewien że znajdziemy wspólne wyjście i na pewno zastosuje się do uwag.

Ponadto chętnie porozmawiam w przypadku problemów osobistych czy psychologicznych. Może nie jestem specjalistą, ale rozmowa mogłaby pomóc. Teraz jestem naprawdę miłym człowiekiem i otwartym (przynajmniej w internecie) i jestem przekonany, że mógłbym coś doradzić, i chętnie was wysłucham.

A, i jeszcze jedno, tego błędu z ostrzeżeniami nie da się jakoś naprawić? Muszę czekać na 2.0?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.01.26 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powód: Wycieczki osobiste
Czas: Dzisiaj o 13:15
Wystawiający Leszczu

Gehu89 napisał:
No u mnie też ma plusa. To już kolejny. Uzbierał ich już 10, a po 10 się nie kasuje i w nagrodę może wypierdalać do Niemiec na ogórki.

Nie wyobrażam sobie go na Santiago Bernabeu. Oni go tam zjedzą. Chłopie no masz pecha, ale jesteś tępy i tyle.

Ale że jak? Jakie wycieczki osobiste? Do kogo? xDDD Cały tekst jest o naszym "bohaterze". Jeśli jednak Danilo ma tutaj konto to skłonny jestem przyjąć ostrzeżenie :lol2:

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.25 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 25 Listopada 2007, 17:04
Wystawiający: Zedd
Powód: Relacja Live

"
sicario napisał:
Ale on dziś dojedzie Malage. Pozamyka do końca sezonu Very Happy

<serce> Wykrakalem "

Argumenty: Chciałbym zapytać, który punkt regulaminu złamałem? Powód ostrzeżenia: Relacja live. Nie ma tego nigdzie w regulaminie, więc dlaczego dostałem warna? Chodzi o to, że w czasie meczu jest zakaz wstawiania postów, czy jak? W regulaminie temat "Posty" ma 19 podpunktów. Żadnego z nich nie złamałem. Na siłę można było doczepić się do punktu z regulaminu 2.12. Po moim poście o 16:18, napisał vanmoyes, który także dostał warna. Proszę o ustosunkowanie się do mojego posta.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.11.26 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołanie rozpatrzone pozytywnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
SadButTrue
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.03.07 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 7 Marzec 2018, 10:57
Wystawiający: ElGóral
Powód: Trolling

Cytat:
Świetny mecz Karima. Kapitalnie się zastawiał, odgrywał pod presją obrońców i angażował się w defensywę nie raz i nie dwa izolując środek Rabiot-Motta-Verratti. Francuz cały czas pokazuje, ze gdy przychodzą ważne mecze to żadne śmieszne Lewandowskie czy samolubny Mbappe nie jest potrzebny. <serce> za dziś i widzimy się w ćwierćfinałach.

Argumenty na moją obronę: Gdzie w tym trolling? Występ Karima poparłem argumentami oraz zaawansowaną wiedzą jaką posiadam. Można się z nią zgadzać lub nie, nikogo nie atakowałem. Dwa zwroty, które mogą razić po oczach. "śmieszne Lewandowskie" jest tylko nawiązaniem do kampanii jaka obecnie jest prowadzona z powodu zmiany agenta przez Roberta. Kto oglądał mecz z PSG, do którego odnosi się post, ten wie, że Mbappe zachował się nie do końca altruistycznie w sytuacji, gdy mógł podawać Cavaniemu, więc określenie "samolub" nie jest trollingiem a stwierdzeniem FAKTU. Z drugiej strony tłumaczyłoby to zachowanie moderatora "ElGóral", który odbierając to jako owy trolling najprawdopodobniej nie miał za wiele wspólnego z oglądaniem wczorajszego spotkania.

Powrót do góry
SadButTrue
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.03.14 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już chronicie tego pajaca i dajecie przyzwolenie na warnowanie ludzi, którzy mają odmienną opinie, to chociaż miejcie jaja wydać komunikat. Fajne forum

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.03.14 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Ostrzeżenie zdjęte.

Powrót do góry
jukatos
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.29 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 29.07.2018 o 1:42
Wystawiający: El Goral
Powód: Wycieczka osobista.

jukatos napisał:
Nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Rozumiem dla ciebie spokój to jeden post forumowiczów na dzień albo wcale. Pan Moderator ma spokój Very Happy

Cytat:
Postać przedstawiona na avatarze grana przez Kevina jest zdecydowanie gorsza od samego aktora - człowiek zupełnie bez kręgosłupu moralnego i jakoś nikt się wcześniej nie czepiał.

W takim razie pasuje do Górala idealnie :lol2:

Nigdy nie trawiłem fenomenu tego serialu, a aktor mnie strasznie irytował, takie przeczucie co do jego podłości.

Widzę niepierwszy raz gościa co się mści na ludziach o innych poglądach, wyzywa się dalej od matołów i bolszewików.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.04 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jukatos
Odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Powrót do góry
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.01 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 30 Wrz 2018, 08:16
Wystawiający: Jaff
Powód: Inteligentny uzytkownik nie odpowiadalby na tanie zaczepki i nie wspoltworzyl offtopu, o ktorym wiedzial, ze nastapi, gdyz sam do niebrania w nim udzialu nawolywal.

Cytat:
Musisz powiedzieć - z czego zrezygnowałeś? Jaki był Twój wcześniejszy cytat? "Jestem prześwietnym piłkarzem"? Wybieraj sobie życiowe cytaty jakie chcesz, tylko szkoda, że nie oglądasz ani szachów, ani Bundesligi, więc jak dotychczas Twoje słowa nie mają styczności z rzeczywistością. Zaczepek? Napisałem wyraźnie, że szukam fanów szachów, jak na razie znalazłem tylko dwóch marnych trolli - jeden, który jest masakrycznym hipokrytą i impotentem słownym, drugi, który rzekome "zaczepki" potrafi odbić kompletnie niekreatywną szpilką, no ale nic dziwnego - bronienie co tydzień Karima Benzemy wyprałoby niejednemu wyobraźnię do argumentacji. No i jesteś wyposzczony od dobrej gry środkowego napastnika w Realu, jesteś już pewnie poirytowany i musisz szukać ulgi w rozmowie z kibicem Bayernu na własnym forum. Niestety wybacz - ludzie zazwyczaj nie znajdują ukojenia w mojej osobie. I jakbym faktycznie zaczepiał, to uwierzcie mi - gdybym zobaczył, kogo udało mi się dostać do mojej audiencji, to bym od razu zaprzestał działań, widząc, że i tak nic z tego ciekawego wyjść nie może.

Argumenty na moją obronę: Dobra, nawet nie wiem od czego zacząć. No bo generalnie o co chodziło wystawiającemu? Ja współtworzyłem off-top? Odpowiadałem na niego, nie będąc wcześniej przez żadnego moderatora proszony o zaprzestanie. I jednoczesne napisanie o tanich zaczepkach innych użytkowników, kiedy każe się tę osobę, która była przez nie atakowana - to już jest wyższy poziom pojęcia definicji sprawiedliwości. Gdyby reszta była za nie ukarana - nie plułbym się. Ale jako, że mam być za to jedynym, który jest ukarany, to zgłaszam od samego początku (no, miesiąc później) - nie jestem żadnym Jezusem Chrystusem i nie zamierzam cierpieć za debilne przemyślenia osób trzecich w sprawę włączonych. Przypominam, że od samego początku (głupio, czy nie) pisałem zgodnie z tematem, w którym zamieszczałem posty. W ogóle sam powód dania mi tego ostrzeżenia brzmi tak przesadnie pouczająco, że wygląda to trochę śmiesznie. No nawet bardzo. W ten sposób możecie się doszukać powodu do dania mi warna w każdym moim poście.

Dlatego twierdzę, że ostrzeżenie było nieuzasadnione (sugeruję, że moderatorowi Jaffowi się nudziło i chciał nadużyć swojej mocy na mnie - ale to tylko moje prywatne przemyślenia) i dlatego prosiłbym o usunięcie go, bo ciąży na moich plecach niezmiernie, a jednak nie jest ze mnie taki paker jak Sarcasm, który udźwignie takich z dziesięć.

Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.03 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no, panowie - napiszcie mi w końcu czy faktycznie zgrzeszyłem, czy nie, bo nie wiem co ze sobą zrobić.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.11.03 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko, odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Powrót do góry
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.03 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny
Strona 37 z 38
Skocz do: