Real Madryt - Juventus FC [1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.15 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE DUCH GRY!!

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.15 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest najlepsza fotka:
https://pbs.twimg.com/media/DaleGb3WAAUN4Fd.jpg
Ręka wystawała, reszta ciała, z nogami szczególnie nie była na spalonym. Tak czy inaczej decyzja bardzo na styku i nie ma co się o to do tego dopierdalać. Ale fakt faktem w razie niepodyktowania karnego i porażki w dogrywce/rzutach karnych - to my byśmy byli stroną okradzioną, właśnie z w/w powodu.
A w dyskusjach o karnym wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz; wszyscy wspominają o tej minucie. Odejmij czas/moment gry - i nagle argumentu nie ma. Więc wuj z ich gadaniem, szkoda tylko żony tego sędziego, swoją drogą przesrana część pracy sędziów.

A, chcę jeszcze zwrócić uwagę na jedną rzecz. Po pierwsze oni sami sobie są winni. Po 3-0 gdy wkradła się nerwówka naszych - włączyła im się włoska mentalność i zaczęli bronić. A przecież raptem jedna ich bramka to konieczność dwóch naszych. To jest w ogóle niesamowity problem Juventusu - oni udowodnili, że mają potencjał ofensywny! ale nie umieją wyjść poza swoje sztywne włoskie ramy. I dlatego będą przegrywać w Europie, bo czas pokazuje, że premiowane są drużyny grające ofensywny lub totalny futbol i będą premiowane im więcej będzie pieniędzy w tym sporcie, bo to się przekłada właśnie na rozwój techniczny graczy.
A dodam jeszcze, że i swoim defensywnym futbolu - dla mnie Juventus i tak w tym aspekcie nie ma podejścia pod Atletico z lat 2013-2016. To był prawdziwie skurwysyński monolit.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.04.15 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że przy tej fotce nie ma momentu podania, więc nie za bardzo wiadomo kiedy je zrobiono. Zresztą to w sumie nie ma większego znaczenia w tym momencie. Ot dyskusja na temat będący w tym momencie ciekawostką

Powrót do góry
Volfgang
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.15 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W powtórce jaką nam łaskawie zaserwował realizator ja spalonego nie widziałem, ale nie upieram się przy swoim zdaniu ponieważ w trakcie meczu pokazali akcję tylko raz i to raczej z kiepskiej kamery. Na żywo również wydawało mi się, że gol prawidłowy. Nieważne, ta akcja przy ostatecznym wyniku pozostaje jedynie statystyką. Ten gol Isco nie był Realowi niezbędny do legalnego awansu.

To, dyplomatyczne rzecz ujmując, głupie gadanie środowiska Juve, że minuta meczu, że okoliczności, że ich nieprawdopodobny wynik, że co tam jeszcze wyszczekali, jest najzwyczajniej w świecie nie fair, jest niesprawiedliwe, jest kłamliwe, jest do granic absurdu cyniczne, jest podłe. Wiedzą, że to faul ale próbują wmawiać, że to kradzież. Niebywałe. Niech ten żal i nienawiść żre ich od środka i nie pozwoli im się podnieść. Sprawiedliwą i zasłużoną porażkę sportowiec przyjmuje na klatę a nie szuka winy u innych kręcąc i kłamiąc przy tym niebywale.

Osiągnięć Buffonowi nikt nie odbierze, nikt ich nie podważy, ale czy on ma taką klasę o jakiej się w jego kontekście mówi to ja nabrałem wątpliwości. To on szczególnie powinien zachować rozsądek a nie wylewać najwięcej gówna razem z tym przygłupem co na Lukasa wskoczył we własnym polu karnym. To przykre.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: