Mohamed Salah [Liverpool FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrykpolska
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.05 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ronaldo-lewandowski-salah

było by coś piękniejszego?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.04.05 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Jest jedna rzecz, która może budzić optymizm. Zidane jest skrajnie, ale to skrajnie dyplomatyczny, na pytanie o gracza X odpowie Ci "Rozmawiam tutaj o moich zawodnikach, blabla". Salaha autentycznie sam z siebie pochwalił w którymś wywiadzie, gdzie nie robił tego nawet w kontekście Mbappe(pytajcie się klubu nie mnie) czy Neymara(fantastyczny zawodnik, ale ja tu rozmawiam o moim składzie).

O Neymarze też już się Zizou wypowiadał, zresztą nie tylko on, tak więc nie wysnuwałbym za daleko idących wniosków.

Póki co za dużo jest zmiennych, żeby jakoś w miarę trafnie przewidywać nasze okienko.

Po pierwsze, żeby ktoś przyszedł to musi odejść ktoś z duetu BB a najlepiej obaj. Parę miesięcy temu wydawało się to mało realne, teraz pewnie z dużą dozą pewności można stwierdzić, że Bale odejdzie. Natomiast niestety na Benzemę nic nie wskazuje, żeby miał się pakować.

Po drugie pytanie jaka jest wizja sposoby gry w następnym sezonie zarówno pod względem taktycznym jak i osobowym. Wydaje się, że najlogiczniejsze byłoby zamienienie BB np. na Salaha i Lewandowskiego, ale jest to niemożliwe przez to co napisałem punkcie 1, chyba, że nastąpi coś o czym napiszę dalej.

Po trzecie nie wierzę, że Liverpool puści Salaha tego lata. Nie teraz. Nie po pierwszym sezonie gry, nie po niedawnym transferze Coutinho (choć zamieniając Coutinho na Salaha i VVD ewidentnie zyskali). Chcą wrócić do czołówki na stałe a pozbywanie się dwóch czołowych graczy w pól roku nie tylko temu nie służy, ale też będzie odpowiednio odebrane choćby przez rynek i kibiców. Prędzej uwierzę, że Bayern puści Lewego w ramach odmładzania składu i konieczności zainwestowanie w jeszcze starsze skrzydła. Jedyne co może zmienić coś tej kwestii to jakaś oferta z kosmosu np. 250 mln, ale to już byłoby szaleństwo. A zawsze będą obawy, że skończy się jak z Walijczykiem.

Po czwarte w tym roku są mistrzostwa a jak sobie przypomnimy jak wyglądały nasze transfery w 2014 to może mieć to duży wpływ. Choć mam nadzieję, że nie będzie miał żadnego.

Po piąte i ostatnie. Im dłużej o tym myślę tym bardziej zaczynam dochodzić do wniosku, że naszymi transferami latem będą Lewy (ewentualnie Icardi bo Werner w takim układzie do Bayernu) i Hazard. Belg w związku z pozycją Crisa zostanie rzucony na prawe skrzydło i pytanie na ile wpłynie to na jakość jego gry. Lewy pewnie będzie n 9, ale tu z kolei może się ziścić wizja naszego kolegi i za plecami zamiast Isco lub Asensio będzie miał Benzemę. Co w całości pewnie będzie skutkować podziękowaniem nam przez Isco a miejmy nadzieję nie wstrzyma znacznie rozwoju Asensio. Oczywiście będzie to krok do przodu od BBC a Benzema na 10 będzie pewnie i tak bardziej pożyteczny niż na 9, ale dalej jakby nie o to chodzi.

Wiem, że wizja z ostatniego punktu jest trochę kosmiczna, ale jakoś takie mam wrażenie na chwilę obecną. Jak pewnie większość wolałbym wypchnąć BB i pozyskać duet Salah Lewandowski, ale to było chyba zbyt dużo szczęścia.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.04.05 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam trochę inne zdanie. Dla mnie jedynym brakiem w tej drużynie jest bramkostrzelny napastnik, który zagwarantuje bramki w okresie i na frontach, w których Cris odpoczywa. Nie potrzebujemy nikogo innego, bo mamy Asensio, Isco, Lucasa, Kovę. Taka postać przyjdzie, to jest pewne na 100%, czy będzie to Lewy, Icardi, a może Kane, tego nie wie nikt. Brak napastnika po odejściu Moraty zgłaszał sam Zidane, ale później odpuścił, jak już wiedział, że okienko się kończy, a kadra jest zamknięta, potem zamykamy oczy i bronimy do końca sezonu tego co jest, taki styl, taka taktyka, mi się podoba.

Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.04.05 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko rozwiązanie o którym piszesz oznaczałoby, że gramy coś w rodzaju 4-3-1-2 przechodzące momentami w 4-4-2. W takim rozwiązaniu odejście Bale'a nie powoduje konieczności szukania następcy do 4-4-3 a w 4-4-2 skrzydła spokojnie mogą tworzyć Lucas i Marco. Ja jestem jak najbardziej za tylko, że taki układ przy przyjściu topowego napastnika oznacza conajmniej ławkę dla Benza jak nie jego odejście. A w to jakoś nie mogę uwierzyć.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2018.04.05 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Mam trochę inne zdanie. Dla mnie jedynym brakiem w tej drużynie jest bramkostrzelny napastnik, który zagwarantuje bramki w okresie i na frontach, w których Cris odpoczywa. Nie potrzebujemy nikogo innego, bo mamy Asensio, Isco, Lucasa, Kovę. Taka postać przyjdzie, to jest pewne na 100%, czy będzie to Lewy, Icardi, a może Kane, tego nie wie nikt. Brak napastnika po odejściu Moraty zgłaszał sam Zidane, ale później odpuścił, jak już wiedział, że okienko się kończy, a kadra jest zamknięta, potem zamykamy oczy i bronimy do końca sezonu tego co jest, taki styl, taka taktyka, mi się podoba.

Dokladnie tak. 442 z Crisem i Salahem to by bylo co wspanialego. Ja do tego chetnie zakontraktowalbym kogos pokroju Dzeko na lawke, biorac pod uwage wiek Ronaldo.

Asensio, Kova, Isco to powinien byc nietykalny trzon pod budowanie nowej ekipy. Zadnych Hazardow i Lewandowskich.

Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.05 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu, ale jakoś mnie nie "jara". W tym LFC pasuje idealnie, generalnie oni wszyscy tam świetnie pasują. Mają swoje "flow", olbrzymie zaufanie w drużynie i genialnych, jeśli nie najlepszych kibiców na świecie. Wszystko tam w tym sezonie w ataku funkcjonuje i nie da się tego spierdolić. Jednak, w dalszym ciągu mnie nie przekonuje i wiem, że nie dałby rady powtórzyć tutaj choćby połowy swoich wyczynów z Liverpoolu. Niech tam zostanie i cieszy oko u czerwonych.

Wypierdolić B&B, przestawić na stałe Ronaldo na atak. Dać więcej zaufania Asensio i Isco, doceniać Lucasa i czekać na Neymara i.. tego Vinicusa, chociaż to już kompletny kot w worku. Nic więcej tej drużynie nie jest potrzebne od strony kadrowej, tylko motywacja i chęć.

karem
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.05 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom. Zostawmy strzelanie 33 letniemu kolesiowi, który paliwa w baku ma na pół sezonu, a później dziwmy się, że liga znowu jest rozstrzygnięta na przełomie stycznia i grudnia :lol2:
Przynajmniej jeden gość, który odciąży Ronaldo tak jak Suarez odciąża Messiego, to jest mus.

Powrót do góry
NeVeS
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.04.10 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brać go, ze wszystkich nazwisk łączonych z Realem, Salah najlepiej sobie radzi w meczach o stawke.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.10 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W meczach o stawkę, w meczach nie o stawkę, w lidze czy w Lidze Mistrzów. Gość jest zajebisty. Odejście, balans ciałem i opanowanie w sytuacjach podbramkowych wraz z wykończeniem? Na prawe skrzydło, a w przyszłości bardziej centralnie - będzie genialny.

Co ważne - nie hamowałby Asensio, który lepiej odnajduje się po lewej stronie i jakakolwiek próba zrobienia z niego schodzącego napastnika to marnowanie jego naturalnego talentu do rozgrywania piłki z lewej flanki i przesuwanie się w okolice dziesiątki.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.10 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest killer plus gość od robienia wiatru na skrzydle. Taki młody CR w wersji light. Jak dla mnie to póki co najgorętsze nazwisko po Mbappe. Trzeba się na niego zasadzić i im go wyrwać, z jego techniką la liga by pękła.

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.10 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mbappe jest na razie zdecydowanie gorszy od Salaha. Może i ma większy potencjał, ale na dziś dzień Salah >>> Mbappe.

Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2018.04.10 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko czy Liverpool w ogóle usiądzie do rozmów?

Próbują wrócić do elity, regularnie się wzmacniają, a Salah to ich największa gwiazda. Już przy transferze Coutinho do Barcy robili niemałe problemy, ostatecznie oddając go dopiero w zimowym okienku za worek pieniędzy.

Coraz bardziej przekonuje się do Salaha w Madrycie, ale moim zdaniem będzie to bardzo trudny transfer to przeprowadzenia.

Chyba, że jakaś wymianka za Bale z dopłatą... :>

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.04.11 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy graliśmy z nimi dwumecz dwa lata temu i byłem jedyną osobą na tym forum, która pisała, że gość może w niedługim czasie być zajebisty i sprowadziłbym go nawet latem (2016), nie przypuszczałem, że zaliczy aż taki rozwój. Generalnie wystarczyło, że poprawił swoją skuteczność, wszystko inne już miał, gdy błyszczał w Romie.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Onoma
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.15 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet ma już 40 goli w sezonie. Sprzedaż tego kota przez Liverpool może spowodować powtórkę z okresu, kiedy to stracili Suareza. Chociaż bardzo chętnie bym go na Bernabeu zobaczył.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.15 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walcząc o pozostanie Mo' będą poza próbowali nie tylko zatrzymać genialnego zawodnika, ale pokazać, że nie są sprzedającym klubem, szczególnie, że pół roku wcześniej odszedł Coutinho. Liverpool aktualnie się buduje, doszedł do półfinałów LM, mimo bycia wciąż niewymarzoną drużyną Kloppa, który strasznie upiera się w swoich wyborach nr A(VVD, Keita) nawet celem poczekania dłużej. W lidze pokazują, że umieją już ogrywać słabsze drużyny i przestają być Robinhoodem PL. City może kolejnego sezonu takiego nie powtórzyć(pewnie będą bardziej na lidze skupieni).

Innymi słowy nie, nie wyobrażam sobie odejścia Salaha. A jeśli już - cena byłaby kosmiczna i bliżej byłoby jej do Neymara niż Coutinho.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: