Sevilla FC - Real Madryt [3-2]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.05.08 10:30    Temat postu: Sevilla FC - Real Madryt [3-2] Odpowiedz z cytatem

Do końca sezonu pozostały nam cztery mecze. Pierwszy z nich już jutro - w środę. Real Madryt wybiera się do Andaluzji na mecz z miejscową Sevillą.

Z pewnością jest to ważniejszy mecz dla gospodarzy, którzy walczą z Getafe o 7. miejsce w lidze, które da możliwość gry w Lidze Europy w przyszłym sezonie. Aktualnie ekipa z południa Hiszpanii ma 1 punkt mniej na koncie niż drużyna prowadzona przez José Bordalása. Jutro Sevilla będzie starała się tenże punkt odrobić, może nawet z nawiązką.

Zarówno dla Sevilli, jak i dla Realu Madryt, był to rok pełen wzlotów i upadków. Gospodarze aktualnie są pod wodzą Joaquína Caparrósa, który pozostanie na ławce trenerskiej jedynie II dekady maja - jest trenerem tymczasowym, do końca sezonu. Pracę jakiś czas temu stracił Vincenzo Montella, który na przełomie 2017 i 2018 roku zajął miejsce Eduardo Berizzo.

Nasi natomiast zdecydowanie wygrać nie muszą, choć oczywiście fajniej byłoby zdobyć trzy punkty i jeszcze nacisnąć Atlético w walce o wicemistrzostwo. Trzecie miejsce mamy już na wyciągnięcie ręki - wystarczy, że w ostatnich trzech meczach nasi zdobędą przynajmniej 1 punkt lub Valencia nie wygra wszystkich spotkań do końca sezonu.

Sevilla FC - Real Madryt: mecz zaległy 34. kolejki La Liga 2017/2018, środa, 9 maja 2018, godzina 21:30, Ramón Sánchez Pizjuán.
Sędzia: Antonio Mateu Lahoz.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.05.09 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.09 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba można lecieć do bukmacherów i stawiać na Sevillę. Nasza kadra, ich walka o puchary + efekt nowej miotły. Będzie wesoło.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.09 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+Lahoz...

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.05.09 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle Pizjuan się budzi na mecz z Realem ;)

Skład całkiem niezgorszy, oczekuję co najmniej jednego punktu.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.09 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dramat. Okropnie się to ogląda, ani z przodu ani z tyłu nie istniejemy. Sevilla też nie gra dobrego meczu ale jest zdecydowanie kilka klas wyżej.

Rozumiem eksperymentalny skład, rezerwy, ale też bez przesady - nie gramy Castillą tylko siedmioma zawodnikami podstawowej "11". A jest znacznie gorzej niż przypuszczałem.

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.09 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co te mecze rozgrywać? oddać walkowery, przynajmniej nie będzie kontuzji. Tragiczni są i jeszcze nie wykorzystać karnego. Niezłe jaja. Lahoz ma im sam wkopać piłkę do bramki?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.05.09 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyczna kupa? Nie odpaliłem ani na minutę. skutecznie obrzydzili mi rozgrywki ligowe w tym sezonie. Od ładnych kilku lat zobaczyłem 90% meczy ligowych.. teraz? Nie wiem czy widziałem 60% z nich. Fuera. Z takim podejściem brak mi słów.

Pabloos.
benzemisti

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.09 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, mógłbym się nie powtarzać, ale te spotkanie to kolejny dowód na to, że w drużynie jest 24 zawodników i tylko jeden to atakujący napastnik.

Powrót do góry
JakisLogin
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.09 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez konkretnych (a nie kosmetycznych) zmian latem i sprowadzenia jakichś cracków do ataku w kolejnym sezonie będzie katastrofa zarówno w lidze jak i LM

Nie można ciągle opierać całej naszej siły ataku na 33 letnim Ronaldo

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.10 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miażdży nas ekipa, która gra na oparach od kilku już tygodni. Żałosne. Bez wzmocnień będziemy rok w rok przegrywać ligę. Mamy pierwszy garnitur, trochę już znoszony, ale jeszcze dający radę. Zmiennicy są słabi.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: