Real Madryt - Liverpool FC [3-1] \o/ \o/ \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Real Madryt...
pewnie wygra finał w 90 minutach.
52%
 52%  [ 25 ]
z problemami wygra finał w 90 minutach.
35%
 35%  [ 17 ]
przegra po wyrównanej walce w 90 minutach.
4%
 4%  [ 2 ]
wygra po dogrywce.
4%
 4%  [ 2 ]
wysoko przegra finał w 90 minutach.
2%
 2%  [ 1 ]
wygra po rzutach karnych.
2%
 2%  [ 1 ]
przegra po dogrywce.
0%
 0%  [ 0 ]
przegra po rzutach karnych.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 48
Wszystkich Głosów : 48
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.14 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczem to będzie nie przegrywać do przerwy. I dojechać ich w drugiej.
Ale jest szansa, że nakręcony Mane z Salahem może nam wjebać nawet 3 w 30 minut, choćby nie wiem jak to absurdalnie brzmiało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
JakisLogin
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.14 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Bale mógłby się przydać w tym meczu. Może jeszcze pamięta jak się gra z angielskimi drużynami

Wogóle wydaje mi się że to będzie zajebiste meczycho do oglądania, szybkie tempo i akcja za akcję, bo taki jest styl Liverpoolu

Czyja obrona będzie bardziej wesoła to ta drużyna przegra Very Happy

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.05.14 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
Ale pomoc? Ta śmieszna pomoc dała radę z De Bruyne i Silvą, a to już poziomem ta sama para kaloszy co nasza pomoc.

Bzdura. Grają dobrze jako drużyna, u nas często tego brakuje przez jakieś dziwne kalkulowanie i cofanie się, ale personalnie żadna pomoc na świecie nie dorównuje poziomem naszej. Sufit mamy totalnie gdzie indziej, pytanie pozostaje, czy będziemy chcieli się na niego wznieść, czy oddamy im pole gry.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.14 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wcale nie jestem pewny czy wygrana w środku jest taka pewna. Na papierze CKM+Isco jest genialne i najlepsze na świecie - i owszem, czysto piłkarsko to dwie klasy wyżej niż pomoc Liverpoolu, ale zwyczajnie obawiam się o to czy nas nie zabiegają w tej strefie.

Mają 2 tygodnie przerwy, są najbardziej wybieganą drużyną na świecie, ich 9tka bardzo dużo pracuje na boisku w zwykłych meczach ligowych, o skrzydłowych nie wspominając.

U nas zagra Kroos, który wielkie mecze rozgrywa świetne, ale do jego pracy w obronie czasem można mieć pretensje(nie chodzi tu o przebiegnięte km, bardziej ilość sprintów i agresję przy piłkach stykowych), 32-letni Modricia, który będzie pewnie nadrabiał agresją za Niemca no i dzik Casemiro(będę się modlił żeby finał LM to nie był jego pierwszy mecz z czerwoną, bo ilość akcji The Reds będą mieli sporo). Zrównoważyć to może - i mam taką nadzieję - wszędobylski Isco.

Dla mnie to strasznie dziwny mecz, naprawdę nie wiem jaki wynik mnie zdziwi. Wyobrażam sobie, że podejdziemy do nich jak do wybieganej, dobrej drużyny, ale nie genialnej i wygramy to różnicą trzech bramek, wyobrażam sobie remis i oddychanie rękawami Liverpoolu w 80' minucie, gdzie potem to dobijemy, wyobrażam też sobie ich trio w świetnej formie, kilka błędów naszej defensywy i przegraną. Ale wierzę, że wygramy i to różnicą dwóch bramek - choć sam mecz będzie bardziej zacięty niż wynik na to wskazuje.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.05.18 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Krakowa nie wybiera się na zlot i jest chętny na wspólne oglądanie?

Odriozola, Courtois, Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.05.18 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że będzie dosyć wyrównany mecz, ale ostatecznie 2-0 dla Realu. Ronaldo i Benzema ( :lol2: )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.20 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obejrzę meczu bo wesele :(

Powrót do góry
NeVeS
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.05.21 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Zizu musi mieć ból głowy teraz Smile, 9 zawodników jest pewna występu, a wybór dwóch kolejnych z piątki: Bale, Benz, Isco, Lucas i Marco tak naprawdę zadecyduje jak taktycznie wyjdziemy na ten mecz.

Stawiam że wybierze Lucasa, by podciąć skrzydła Mane, i Bale który ostatnio najwięcej zdobywa bramek.
Kod:

Cr7
Bale - Toni - Luka - Lucas
          Kazek
Marcelo-Sergio-Varane-Dani
          Keylor

Może też kompletnie zaskoczyć i wyjść z Nacho na lewej zamiast Marcelo, ależ ma możliwości Very Happy

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.05.21 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie gorączka przedmeczowa właściwie od okolic Klasyku, a teraz zaczyna się już lekkie szaleństwo. Strach pomyśleć, co będzie w sobotę.

Porównując jedenastki indywidualnie, tak prymitywnie, pozycja po pozycji, jesteśmy lepsi i ogólnie to mogą nam pociągnąć. Jeśli wygrywałoby się w taki sposób, to już puchar byłby nasz.

Pal licho już to ich trio. Wiem, że nastrzelali tych goli od cholery, ale jedno trio, w mojej opinii nie słabsze, już powstrzymaliśmy. Tyle gadano, że Mbappe-Cavani-Neymar zrobi nam duże kuku, daliśmy radę. Boję się tylko jednego.

Tego pressingu Kloppa. Uważam, że jeśli nie przejmą kontroli w środku, to ich trójząb nic wielkiego nie zdziała. Jednak boję się, że nas ścisną, a my z agresywnym pressingiem, w stylu angielskich i kloppowych ekip, radzimy sobie słabo. Do tej pory mam przed oczami fatalny mecz z Tottenhamem na początku listopada 2017, kompletnie nie mieliśmy pomysłu jak sobie z tym radzić. Wiele osób mówi, że LFC z nimi mają dużo podobieństw w tym aspekcie i to mnie troszeczkę straszy. Klopp też z nami raczej dawał radę. Pamiętam, jak w kwietniu 2014 w Dortmundzie nasz środek zjedli jacyś Kirch z Jojiciem. No właśnie. Trzeba coś wymyślić na to, żeby nie mogli nas tak ścisnąć, bo będzie bieda. A mam wrażenie, że u nas w środku to raczej tacy artyści z wyższych sfer, którzy - owszem - w tworzeniu piłkarskich dzieł sztuki są świetni, ale w starciu z przyziemną agresywnością i naciskiem mogą sobie nie poradzić. Co o tym sądzicie?

Jesteśmy też faworytami. W 2014 Atletico miało mistrza Hiszpanii i większość z naszych kibiców mimo wszystko odczuwała strach. W 2016 też przeszli Bayern i Barcelonę i postronni raczej wskazywali na nich jako faworytów. W 2017 było gadanie, że żelazna i wyrachowana gra Juve nas pokona, było inaczej. Teraz natomiast gramy z drużyną wyraźnie słabszą kadrowo i większość sądzi, że jesteśmy faworytami, co jest oczywiście w zaistniałej sytuacji zrozumiałe. A my, gdy startujemy z takiej pozycji, często zawodzimy. Jezzo pisał na Twitterze - chyba w styczniu, po kompromitacji z Leganes - że w takiej sytuacji Real jest najgroźniejszy. No i coś w tym jest, zgadzam się z tym. Nie pamiętam Septimy, ledwo wówczas od ziemi odrosłem i - co zrozumiałe - jeszcze nie interesowałem się piłką. Ale wtedy byliśmy chyba kompletnym anty-faworytem. Juve było bardzo silne, a my zaliczyliśmy fatalny sezon, wyjąwszy Ligę Mistrzów właśnie.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mój kumpel, kibic FCB, gdy mu mówiłem, że już mam napięcie przedmeczowe, powiedział "macie dwa puchary w ostatnich dwóch latach, więc nawet jak przegracie, nic się stanie". Tyle że właśnie, pisał tu Didi - nas od innych rozróżnia to, że mamy cholernie wysokie wymagania. U innych obrona trofeum i 3 puchary w ostatnich 4 latach dałaby spokój. Ale cholera no, jesteśmy znów w finale i mamy szansę na osiągnięcie czegoś totalnie nieosiągalnego do niedawna. Kurwa no, nie zmarnujmy tego, skoro już jesteśmy na ostatnim etapie. Pomimo tylu sukcesów w ostatnich sezonach długo będę zły i negatywnie nabuzowany, jeśli się spalimy.

Ech, nie wiem, jak zwykle włącza mi się tryb totalnej gorączki i paniki przed meczem. Ciekawe, czy dożyję do tej soboty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.05.21 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne, Liverpool BĘDZIE atakował, i to od pierwszej minuty

Jak to się mówi, najlepszą obroną jest atak i taka taktyka dla Liverpoolu bardzo często popłaca. Obrony to oni za bardzo nie mają więc muszą atakować.

Nie ma co oczekiwać że będą spokojnie rozgrywać piłeczkę atakiem pozycyjnym albo stawiać autobus. Nie będą też zostawiać nam miejsca żebyśmy sobie pograli. Będzie ostry pressing, odbiór piłki, max parę podań i od razu dzida do ofensywnego trio.

Szczerze mówiąc to już widzę oczami wyobraźni jak zostajemy stłamszeni na boisku podobnie jak w dwumeczu z Bayernem. Jak nas dobrze przycisnąć to się gubimy niesamowicie. Myślę że skoro my to widzimy to taki Klopp tym bardziej to widzi.

Klopp jakby nie patrzeć wie jak grać z wielkimi drużynami w wielkich meczach. W 2014 roku nas rozwalił, a teraz rozwalił Manchester City którzy za Guardioli ogórasami raczej nie są.

W sumie niewiem jaką taktykę powinniśmy przyjąć. Wymiana ciosów może się źle skończyć zarówno dla nas jak i dla Liverpoolu, więc to jest 50/50. Gry pozycyjnej też sobie nie uskutecznimy bo ich agresywny gegenpressing na to nie pozwoli. Może jednak solidna obrona i kontry to będzie dobre rozwiązanie? Pewnie zwycięstwo w takim stylu wyglądało by żałośnie, ale lepsze to niż pójść z Kloppem na otwartą wojnę i dostać upokarzające baty Very Happy

W każdym razie nudy na pewno nie będzie. Będzie zajebisty, szybki, emocjonujący meczyk

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.05.21 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ich pressingu w ogóle się nie boje, bo kto ma zachować spokój i opanowanie w takiej chwili, jak nie my? Tylko Casemiro w tym aspekcie u nas odstaje. Środek i obrona jest u nas mega wyszkolona technicznie i nie będę zdziwiony, jak Marcelo będzie z tego pressingu wychodził dryblingiem i z kontrą.

No i właśnie, ich pressing otwiera nam kontry - i tu na zdrowy rozsądek pasowałby Bale i Kovacić. Choć tak szczerze to nie mam bladego pojęcia jak to poustawiać. Każdy ma atuty (nawet Benz), wydaje mi się że w tej układance jedynie Asensio zupełnie nie pasuje od pierwszej 11.

Odnośnie bycia faworytem - gdzie mecz o pietruszkę z Leganes, a gdzie finał Ligi mistrzów? Tu nie ma sensu rozważać że Realowi lepiej się gra w roli gorszego, bo nie ma mowy o odpuszczaniu czy lekceważeniu finału i najważniejszego meczu w sezonie. To inna bajka.

Gorzej jak znów stracimy gola w pierwszych minutach jak z Bayernem czy Juve i będzie cały mecz pod górkę. Tu może być problem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.21 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie to najtrudniejszy finał z ostatnich. Liverpool fizycznie nie siądzie, żadna drużyna z naszych poprzednich rywali finałowych nie miała takiego przeciągu z przodu.

Jak widzę nie wróconego Marcelo, albo Daniego i wychodzącego Salaha i Mane na 30 metrów wolnej przestrzeni, to aż mnie ciarki przechodzą. Wiem, wiem, Real wie jak rozgrywać finały, ale nasi piłkarze też mają oczy i widzą jaki LFC ma skład. O ile potrafili się zmotywować na Juve i pateti to nie wiem czy na Millnera i Kariusa dadzą radę się ogarnąć we właściwy sposób na pierwszy gwizdek. Żeby się panowie nie obudzili za późno.

Ten finał mnie bardziej stresuje od tego zeszłorocznego, bo o ile porażkę z Juve można przyjąć, o tyle z LFC to według mnie ciężko.

Zapewne dla wielu to niepotrzebny płacz, ale jak widzę to rozpieprzone City, które się kręci jak kurczak po straceniu łba, to mam pewne obawy i coś mnie powstrzymuje przed hurraoptymizmem.

Wierzę w Zidane'a bo tego nauczył, jeśli chodzi o finały, ale to ziarenko niepewności jest. Niech przemówią na boisku. Vamos!

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.05.21 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdziwi mnie wyjście BBC, lub CR + Bale z przodu i do tego Isco w środku. Stawiam, że to bardziej prawdopodobne aniżeli występ od pierwszych minut Asensio czy Lucasa. Oni wejdą w drugiej połowie.

JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.05.21 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie obawiam się tego że Liverpool będzie miał na pęczki sytuacji takich jak ta w której Kimmich strzelił nam gola w pierwszym meczu.

Czyli wybiegnięcie za naszych wysoko ustawionych obrońców

Mane i Salah to lubią, mają torpedy w dupie i umieją błyskawicznie uciec za plecy obrońców

Większość akcji i goli Liverpoolu zaczyna się właśnie w ten sposób

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2018.05.21 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, po takim sezonie w Lidze (i CdR) nie będzie tak dobrze smakowało wymęczone zwycięstwo po jakimś karnym, z pożywką na rok do przodu.

marzy mi się gładkie zwycięstwo róznicą 2-3 bramek, z dobrym meczem Ramosa, Isco, Cristiano, dobrą 2. połową Asensio..

obyśmy nie okazali się niewystarczająco głodni, mniej głodni od Kloppa i Liverpoolu.

Isco, Cristiano i Bale z przodu, proszę.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 4 z 20
Skocz do: