Segunda División
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.07 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli że moderatorska klika. Taz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.07 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Oviedo nie dało okrutnie dupska Culturalowi w przedostatniej kolejce, a zasady tiebreakerów były inne to może by mnie to jeszcze interesowało. A tak to z sentymentu można sympatyzować z Zaragozą, żeby wrócili do ligi i można było im spuścić wpierdol za pamiętne 5-6 xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.07 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saragossa mnie denerwuje, mimo że coś tam znaczy w historii hiszpańskiej piłki, zaś jeśli awansowałby Sporting Gijón, to pewnie zgodnie z tradycją ostatnich lat w nadchodzącym sezonie znowu podarują Barcelonie kilkanaście goli w jednej lidze, a nasi się będą z nimi męczyć do ostatnich minut. Śnieżnych, zimowych nocy w Sorii też lepiej uniknąć. Ptak

Dlatego vamos Pucela! Taz Pierwszy krok wczoraj wykonany, teraz obronić zaliczkę w Asturii.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.09 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak żem czuł, że ten nieodgwizdany karny na Papunaszwilim w środę będzie znaczący. Dziś Saragossa przegrała z Numancią 1:2 i ekipa z Sorii w finale baraży.

Nie żebym się nie cieszył, wszak wolę Numancię od Aragończyków, niemniej jednak robo ładne, nie dowiemy się co byłoby z odgwizdanym karnym w pierwszym starciu.

Jeszcze tylko Valladolid niech się jutro nie da na El Molinón i Kastylia i León wprowadzi swojego przedstawiciela do pierwszej ligi.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.06.09 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnie pół godziny zrobił się dobry meczyk, w 91 minucie Numancia nieźle zgasiła La Romaredę ;)
Zapomniałem, ze tam są takie zajebiście długie (głębokie) siatki w bramkach. Kiedyś była tak moda na stadionach, w latach 90tych takie siatki były min. na Delle Alpi czy na portugalskich stadionach.

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.06.15 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Valladolid niemal pewny gry w Primera Division i choć baraże Segunda rządzą się własnymi, dziwnymi prawami tak Blanquivioletas powinni w sobotę spokojnie przyklepać awans.
Te dziwne przypadki, o których wspominałem to przede wszystkim baraże w sezonie 14/15 i dwumecze z udziałem Zaragozy. W pierwszym półfinale przegrali u siebie z Gironą 3:0 by w rewanżu na Montilivi wygrać 4:1. W finale zaś wygrali pierwszy mecz przeciwko Las Palmas 3:1 by w rewanżu przegrać 2:0.
Zakładając, że Valladolid awansuje do Primera i obędzie się bez żadnych komplikacji w sobotnim rewanżu to warto zwrócić uwagę na to, że trenerem ekipy z Kastylii i Leon jest Sergio Gonzalez. Ten sam Sergio, który od zwolnienia z Espanyolu przez dobre dwa lata pozostawał bez pracy, a jak już dostał swoją szansę to wykorzystuje ją w najlepszy możliwy sposób. Zrobił z Valladolid bilans 5-1-2, wciągnął Blanquivioletas do baraży i teraz awansuje z nimi do Primera. Szkoda, że zespół z José Zorrilla straci Jaime Matę, który odchodzi do Getafe (33 gole w sezonie).
Poza tym Valladolid przypomina mi fajny sezon 12/13, kiedy to mieli w swoich barwach rewelacyjnego Patricka Eberta.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.15 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie mogły się te baraże ułożyć. Najpierw Saragossa i Sporting poleciały w półfinałach, a teraz Valladolid jest już prawie obiema nogami w pierwszej lidze.

Jutro raczej formalność.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: