BARCOdobre cytaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 200, 201, 202  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.13 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb, BO napisał:
Madryt będzie kibicować przeciwko reprze, a reszta za. parodia.

W takich momentach trochę jest mi ciebie szkoda.

decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2018.06.13 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponują zająć się sobą :lol2:

W 2010 nie bo za dużo Barcy, teraz nie bo zły szef federacji. dla mnie różnicy nie ma, niech Hierro poprowadzi repre do Mistrzostwa.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.13 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty się nieustannie zajmujesz Realem, więc chyba nie jesteś odpowiednią osobą, do udzielania takich porad. Szczerze współczuję.

Skąd ten debilny pomysł, że Madryt będzie kibicować przeciwko reprezentacji, w której ma swoich sześciu zawodników? Jesteś w stanie to jakoś uargumentować, czy po prostu znowu popłynąłeś w alternatywnej rzeczywistości?

Ogólnie to jakie rzygowiny spływają po BO jest żałosne. Co za mali, zaślepieni, zakompleksieni ludzie.

Kolejny przykład poniżej:

Ares16 napisał:
Mierda to stan umysłu, wiadomo to od dawna. U nas jak się coś odjebało to nawet kiedy nie byliśmy do końca winni całej sprawy (czy też nasi rządzący) to i tak czuliśmy lekki wstyd i niesmak. Bo powinno by inaczej. W wielkim klubie powinny panować wielkie zasady.

Meanwhile, w mierdzie nie posiadają się że szczęścia, że rozjebali kadrę dla własnego interesu który i tak stał naruszony na różnych polach, ale ich ciasne mózgi są zbyt wąskie, żeby to pojąć.

Wiecie jak to mówią- głupi zawsze jest szczęśliwszy.

Wy takich debili rekrutujecie wśród dzieci, które poległy na teście gimnazjalnym?

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.06.13 16:20, w całości zmieniany 1 raz

decofcb87

PostWysłany: 2018.06.13 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ty się nieustannie zajmujesz Realem

gdyby sprawa się tyczyła Barcy to by się zajął swoim klubem.

Cytat:
więc chyba nie jesteś odpowiednią osobą, do udzielania takich porad.

W takim razie załóż poradnie kto co może.

Cytat:
Co za mali, zaślepieni, zakompleksieni ludzie.

Dzień bez polizania sobie jaj, dniem straconym, co nie? Widzisz, jakoś na BO nie mam problemu z przyznaniem, ze instytucjonalnie leżymy, że poziomem zarządzania nadajemy się do ekstraklasy.

Cytat:
Wy takich debili rekrutujecie wśród dzieci, które poległy na teście gimnazjalnym?

Nie chcą być gorsi od tych z rm.pl piszących komentarze pod artykułami. Ja odpowiadam za siebie a nie za innych chociaż wiem, ze łatwiej zaatakować grupę.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.13 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:
gdyby sprawa się tyczyła Barcy to by się zajął swoim klubem.

Jesteś w stanie wyjaśnić o co ci chodzi w tym zdaniu?

decofcb87 napisał:
Dzień bez polizania sobie jaj, dniem straconym, co nie?

Czytając posty twoje i twoich kolegów po szalu na BO, dochodzę do wniosku, że wypowiadasz się z perspektywy specjalisty.

I raz jeszcze:
Cytat:
Skąd ten debilny pomysł, że Madryt będzie kibicować przeciwko reprezentacji, w której ma swoich sześciu zawodników? Jesteś w stanie to jakoś uargumentować, czy po prostu znowu popłynąłeś w alternatywnej rzeczywistości?

Czyli, tak jak przypuszczałem, nie jesteś. Ot tak walisz w eter kretyńską teorię, nie mając dla niej żadnego podparcia, ku uciesze reszty kretynów z BO. To teraz wio z powrotem do lizania się po jajach, jak to ładnie ująłeś.

decofcb87

PostWysłany: 2018.06.13 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i twoich kolegów

No to napisz do nich. Ja za ich teksty nie odpowiadam.

Perez rozegrał to fantastycznie. Nowy szef federacji na starcie dostał gonga i od razu musiał odpowiedzieć bo inaczej byłby męką fają. Polityka.

Perez zyskał trenera od razu (a nie po mundialu), 2 mln w kieszeni. Najwieksze gówno poszło na szefa federacji.

Jeżeli Hiszpania polegnie na MŚ to będzie wina - no właśnie. jeśli odniesie sukces, to znaczy, ze szef federacji dobrze zareagował.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.13 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli dalej nie jesteś w stanie odpowiedzieć. Jaki ty jesteś śmieszny.

Lecimy dalej:
hellrond napisał:
Lopetehuj

Adr napisał:
Lapiebiegi

Adr napisał:
Lapotęgimchujem

Fenrir napisał:
Rafik pokazał nam drogę, którą podążać mamy :>
Tylko zamiast skupiać się na Jardelu 2.0 (hihi wiecie, że ja do dziś nie wiem kim jest ten Jardel?), skupmy się na całej tej nazistowskiej, postrankowskiej organizacji.

Nie znam powodów, nie wiem czy Perez płaci, czy po prostu te białe szmaty tak działają na gwizdaczy... a może boją się ramosa, który zawsze w szatni może im założyć dźwignię na jaja? :>

Tak czy siak sędziowanie jest stronnicze, paskudne i gwarancujace tym kurwiarzom sukcesy, których w normalnych warunkach po prostu by nie osiagnęli.

Podstawówka się bawi. Powiedzieć że to poziom gówna, to obrazić gówno. Jeszcze ten ostatni komentarz, z ust kibica Barcelony, przeciwko której od chuj wie kiedy nie gwiżdże się karnych i spalonych w lidze, a mecze z PSG, Chelsea, Realem, Arsenalem, Milanem w LM, wypierają ze świadomości. Co za spierdoleni, obłudni ludzie.

decofcb87

PostWysłany: 2018.06.13 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak się nie podobają Tobie komentarze to żale do nich. Rozumiem, że za każde debilne komentarze od was mam się zwracać do Ciebie. Możezostałeś wytypowany jako przedstawiciel kibiców Realu w Polsce? Jeśli tak to szacun.

Jeśli masz problem z tymi użytkownikami, napisz do nich. Jeśli nie możesz przez to prawidłowo funkcjonować - napisz to im.

Ostatnio zmieniony przez decofcb87 dnia 2018.06.13 16:34, w całości zmieniany 1 raz

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.13 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie zwracam do ciebie z komentarzami twoich kumpli po szalu, tylko wrzucam je tutaj dla innych, żeby pokazać jaki poziom łajna prezentują kibice bordowych na BO, czyli robię coś, do czego od zawsze służył ten temat.

Do ciebie zwróciłem się tylko z tym, co napisałeś samemu, ale jak widać, nie jesteś w stanie się do tego odnieść, ani w żaden sposób uargumentować kretynizmy, którymi chciałeś zabłysnąć i dalej piszesz o wszystkim, tylko nie o tym, o co ciebie zapytałem. To jak będzie, przestaniesz się w końcu migać i wytłumaczysz jakoś swoją genialną teorię?

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.06.13 16:36, w całości zmieniany 1 raz

decofcb87

PostWysłany: 2018.06.13 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ylko wrzucam je tutaj, żeby pokazać jaki poziom łajna prezentują kibice bordowych na BO

chciałeś być oryginalny, ale ameryki nie odkryłeś.

Cytat:
To jak będzie, przestaniesz się w końcu migać i wytłumaczysz jakoś swoją genialną teorię?

wyżej wyjaśniłem jak to ładnie zostało rozegrane.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.13 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to ty chciałeś być oryginalny i błysnąłeś jakąś debilną teorią, do której od paru postów nie potrafisz się w żaden sposób ustosunkować i robisz wszystko, żeby ominąć temat. Nic nie wyjaśniłeś. Żałosne.

Pytam ciebie po raz ostatni, może przestaniesz się w końcu kompromitować i mi odpowiesz - czemu "Madryt" (miasto, ludzie, klub, sekta, masoni, chuj wie), ma kibicować przeciwko sukcesowi swoich ludzi na mundialu?

decofcb87

PostWysłany: 2018.06.13 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Madryt" (miasto, ludzie, klub, sekta, masoni, chuj wie), ma kibicować przeciwko sukcesowi swoich ludzi na mundialu?

Miałeś bystrzaku parę postów wyżej - bo wyjdzie, że ten wróg nr 1 czy szef Federacji miał racje wypierdalając biednego Lupo przed mundialem - mimo sprzeciwu zawodników.

Ale i tak z tej walki Perez wyszedł obronną ręką. Osiągnął to chciał. A Rubielas się postawił.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.13 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem bystrzaku, bo ty tłumaczysz sobie swoją własną teorią jak to Perez rozegrał, jak to prezes federacji dostał gonga, a ja ciebie pytam o coś zupełnie innego, wprost o twoje słowa z BO - czemu Madryt według ciebie będzie kibicował przeciwko reprezentacji. Ty nie rozumiesz własnych słów? W sumie wiele by to tłumaczyło.

W tej sytuacji decyzji prezesa federacji nie da się obronić, bo nawet jeżeli Hiszpania wygra, to za selekcję kadry i całe przygotowania od dwóch lat odpowiedzialny był Lopetegui, czy tego chcesz czy nie. Uprawiasz gdybalstwo i to swoje gdybalstwo uznajesz za argument, dobra beka z ciebie.

W reprezentacji jest sześciu zawodników Realu, po Julenie kadrę przejął były zawodnik i legenda Realu, jeżeli reprezentacja polegnie na Mundialu, do czego właśnie przyczynił się Rubiales, na Madryt kolejny raz wyleje się fala fekaliów, ale ty twierdzisz, że środowisko tego klubu będzie przeciwko ich sukcesom. Zbyt inteligentny to ty raczej nie jesteś.

Fenrir napisał:

My przez dekady nie mieliśmy tyle za pazurkami co te chuje w jeden sezon... a jest tego duuużo więcej.

:lol2:

Vincente napisał:
Ten angaż Hierro to niezła komedia. Zwalniają jedną mierdę i zatrudniają drugą? Gdzie tu logika?

decofcb napisał:
Rafik napisał:
Z Hierro to w ogóle nieporozumienie. Jaki on ma autorytet w kadrze? wieczny przegrany tej kadry obok swojego kumpla klubowego Raula Gonzalesa Blanco. dopiero Aragones odstawiając mierdy od składu i stawiając na Barcelonę pokazał tej drużynie właściwą drogę. Później Sfinks kontynuował jego dzieło i wygrał Mundial w 80% dzięki piłkarzom Barcelony, którzy strzelili wszystkie bramki w RPA. mierdy w kadrze jadą na wielkości piłkarzy Barcelony. w klubie to samo, bo zawsze oglądają plecy Barcelony, a ich największe sukcesy i kradzieże ostatnich lat to tylko i wyłącznie zasługa gwizdków, braku VARU i zasad Fair Play. Bez tego mierdy są zerami. ZE RA MI.

Zamień zerami na ŚMIECIAMI. Smile

Poziom kibiców Barcelony.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.13 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madrid, banuj go!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.13 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako moderator forum.realmadryt.pl karam tylko przewinienia popełnione na forum.realmadryt.pl. Tutaj jest w miarę grzeczny. Very Happy

My nie BO, za barwy klubowe, ani poglądy niezgodne z naszymi, ale wyrażanymi w cywilizowany sposób, nie banujemy. A ostatnio dwóch madridistas tam poleciało, bodajże Ragnar i ktoś jeszcze. Sawyer chyba nawet sam nie wytrzymał i kazał się zbanować, bo nie czuł wolności słowa i żeby to zrobili chyba wrzucił z powrotem avka z Ramosem i pucharami. Very Happy Dzieje się tam.

My nie jesteśmy zwolennikami kibicowskiego (ani żadnego innego) totalitaryzmu, stawiamy na inny system.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 200, 201, 202  Następny
Strona 201 z 202
Skocz do: