Toni Kroos
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.30 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończę dyskusję, bo po prostu jest ona bezcelowa. Możemy się dalej przerzucać opiniami o tym, kto lepiej ułożył defensywę, ofensywę, kto był lepszym taktykiem. To do niczego nas nie doprowadzi, bo ani Ty nie zmienisz swojego zdania, ani ja swojego. Też mogę reagować na podane przez Ciebie zdania słowami: "bzdura", "nieprawda", "kłamstwo", "skądże", ale po co?

Aha, i twoja frustracja wręcz wylewająca się z postów nie pomaga ci w artykułowaniu twojego zdania.

Za kilka lat, jak obaj panowie będą już zbliżać się do końca kariery będąc po sześćdziesiątce, możemy wrócić do dyskusji i na parę kwestii spojrzeć z perspektywy czasu.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.30 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma zmienić perspektywa czasu, skoro dyskusja nie toczy się na temat tego, który z nich jest lepszym trenerem, czy który więcej osiągnął? Rozmowa jest bezcelowa, bo nieustannie odpisujesz nie na temat i unikasz przedstawienia jakichkolwiek argumentów, bądź odniesienia się do moich.

Frustracja? Czym? Very Happy Próbowałeś mi wmówić nienawiść do Mourinho, a teraz to, dobre.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89
Strona 89 z 89
Skocz do: