Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 153, 154, 155  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.06.14 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, może Cię ominęło, ale przecież Julen mówił wyraźnie, że prezes na początku nawet mu gratulował. Potem, cóż, można tylko gdybać, co się stało, ale pewnie otoczyła go zgraja hiszpańskich hien dziennikarskich i nagle postanowił zmienić zdanie, pokazać swoją "twardą rekę" jako nowy prezes. Podpalił się, naraził swoją federację na duże straty finansowe, drużynę narodową na porażkę, a hieny będą miały o czym gdybać przez całe lato, w trakcie i po mundialu.

Niech sobie ma naboje, skoro to on sam powinien wylecieć z federacji. Czy by to był jeden dzień czy naprawdę 5 minut, narracja byłaby taka sama. Relacje z RFEF... długi temat, ale nie można nie bronić swoich i poddawać się jakimś kłamstwom tylko po to, żeby... No właśnie, żeby co? Sędziowie na nas przychylniej patrzyli? Mają być bezstronni, trzeba w to wierzyć i do tego dążyć, nie zniżać się do pewnego poziomu.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.15 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że mu gratulował. Bo co miał robić, przecież miał związane ręce klauzulą, którą sam mu do kontraktu wrzucił. Perez i Julen, a także sam łysy wypowiadają się w miarę przyzwoicie wobec siebie więc nie sądzę by ten ostatni łgał. Mówisz o kłamstwach. Gdzie dokładnie sądzisz on skłamał? Ja nie jestem w stanie się dopatrzyć.

Nie wiem, może się gubię i jestem gdzieś w błędzie więc jak tak to ktoś mnie poprawi, ale powiedzieli wyraźnie, że "kiedy było coś do ogłoszenia pierwszy dowiedział się on". A o ogłoszeniu nie dość że zdecydowali po tym jak powiedzieli Ramosowi (+ paru innym członkom kadry?) nie powiadamiając Rubialesa, to nastało to dopiero gdy Julen ogarnął, że po szatni idzie plota. I tylko wtedy dzwonią do federacji.

Ja się tylko zastanawiam dlaczego nie umówili się na to wcześniej i nie siedli na godzinę jak normalni ludzie. A jeżeli tak było to dlaczego Perez nie powie wprost, że łysy wafel kłamie z tymi pięcioma minutami? Coś u typa wyraźnie spowodowało reakcję i nie wierzę, że wylałby Julena, gdyby chociaż spróbowali załagodzić to nadepnięcie mu na odcisk wywołane samym podjebywaniem "jego" trenera reprezentacji. Jeżeli mamy rację to dlaczego zamiast unosić się dumą i zrzucać winę nie powie jak było bez pomijania części historii? Bodaj Para Siempre pisał w temacie trenera, że „chyba czegoś nie wiemy” i ja też nie mogłem się oprzeć uczuciu, a na konferencjach wcale niczego nowego się nie dowiedzieliśmy.

A co do relacji, to już sama wartość przyjęta, że nie ma co robić kosy z nowym prezesem powinna wystarczyć. Jest nowy, wprowadza VAR, próbuje zreformować sędziowanie w kraju na które narzekają wszyscy od góry do dołu, pewnie też do jakiegoś stopnia ma coś do powiedzenia przy terminarzach oraz umowach telewizyjnych. Po chuj robić z niego sobie wroga?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.06.15 01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
(...) powiedzieli wyraźnie, że "kiedy było coś do ogłoszenia pierwszy dowiedział się on". A o ogłoszeniu nie dość że zdecydowali po tym jak powiedzieli Ramosowi (+ paru innym członkom kadry?) nie powiadamiając Rubialesa

No właśnie raczej nie. Według mnie niczego tutaj nie fałszują, tylko właśnie powiadomili go jako pierwszego o zawartym porozumieniu. Ramos wiedział pewnie wcześniej o samych negocjacjach, gdzieś się chyba przewinęła o tym wiadomość, ale jednak nie znaczy to, że Rubiales był gdzieś dalej w kolejce - to raczej kompletnie naturalne, nie? Prezes konsultuje się z kapitanem, rozmawia z trenerem, klub dogaduje umowę z agentem i gdy wszystko się udaje, powiadamiają federację. Ramos mógł wiedzieć o negocjacjach, a o ostatecznej decyzji dowiedzieć się po Rubialesie. W takim wypadku to naprawdę nie ma tematu, w końcu nie informujesz raczej pracodawcy o samych negocjacjach z kimś innym, bo w sumie... co by to miało dać? W końcu negocjacje mogły się też skończyć fiaskiem...

Można kwestionować to, czy trener powinien zawierać umowę przed imprezą, ale takich sytuacji było wiele... A w dodatku mamy takie przypadki jak ten Kovaca, który musiał grać w finale przeciwko swojemu przyszłemu pracodawcy - czy to nie jest jednak sytuacja dużo bardziej, hmm, delikatna? I zarzucanie tego, że Lopetegui mógł myśleć o Realu podczas mundialu jest jakąś totalną abstrakcją, zresztą sam Rubiales o tym chyba wspominał.

Zostajemy więc przy tym, że Rubiales upiera się, że nikt go nie powiadomił o czymś, o czym nie musiał wiedzieć.

Cube. napisał:
Po chuj robić z niego sobie wroga?

Cóż, po żaden chuj, wiadomo, ale trzeba przy tym pamiętać o tym, że nie można się przyznawać do błędów, których nie popełniliśmy. Według mnie nasz zarząd i sam Julen naprawdę nie sądzili, że Rubiales się tak zachowa. Czy mogli to przewidzieć i był to ich błąd? Może i tak, ale mnie, jako prostemu kibicowi, do głowy nie przyszło, że Lopetegui może zostać zwolniony. Po tej informacji wydało mi się to całkowicie normalne, że trener reprezentacji może gdzieś odejść po turnieju. Gdy zaczęły się pojawiać wieczorem pierwsze newsy o możliwym zwolnieniu, to brałem to za jakieś żarty i szukanie sensacji.

I na koniec:
Cytat:
Coś u typa wyraźnie spowodowało reakcję i nie wierzę, że wylałby Julena, gdyby chociaż spróbowali załagodzić to nadepnięcie mu na odcisk wywołane samym podjebywaniem "jego" trenera reprezentacji.

No właśnie, ciężko to stwierdzić. Niby mówisz, że normalne, że mu gratulował. Ale stary, oni tam podobno nawet o tej konferencji rozmawiali, o jej terminie etc., więc chyba była to dłuższa rozmowa i jeśli Julen mówi, że żadnej złości wówczas nie wyczuł, to co się stało po tych kilku godzinach? To nie "kłamstwo", źle to ująłem, ale jakiegoś rodzaju dwulicowość, nie wiem jak to nazwać. Ja właśnie stawiałbym na to, o czym pisałem w poprzednim poście - jest na tym stanowisku nowy i się podpalił, dał sobą sterować dziennikarzom, zresztą podczas konferencji sam w pewnym momencie rzucił do nich dziwnym tekstem w stylu "chyba tego chcieliście, nie?".

Tl;dr: według mnie wszystko było załatwiane tak jak powinno, a prezes RFEF sam zrobił z siebie naszego "wroga", chociaż jasne, że mam nadzieję, że ostatecznie sprawa rozejdzie się po kościach.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.15 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BigDaddy. napisał:
No właśnie raczej nie. Według mnie niczego tutaj nie fałszują, tylko właśnie powiadomili go jako pierwszego o zawartym porozumieniu. Ramos wiedział pewnie wcześniej o samych negocjacjach, gdzieś się chyba przewinęła o tym wiadomość, ale jednak nie znaczy to, że Rubiales był gdzieś dalej w kolejce - to raczej kompletnie naturalne, nie? Prezes konsultuje się z kapitanem, rozmawia z trenerem, klub dogaduje umowę z agentem i gdy wszystko się udaje, powiadamiają federację. Ramos mógł wiedzieć o negocjacjach, a o ostatecznej decyzji dowiedzieć się po Rubialesie. W takim wypadku to naprawdę nie ma tematu, w końcu nie informujesz raczej pracodawcy o samych negocjacjach z kimś innym, bo w sumie... co by to miało dać? W końcu negocjacje mogły się też skończyć fiaskiem...

No widzisz, ale to są spekulacje. Fakty są takie, że Perez zagadał z Ramosem, wynegocjowali z Julenem, ale z samym prezesem nawet nie siedli przy telefonie z typem na dłużej, nawet gdy wszystko było już ustalone. Tego po prostu nie było aż do samiutkiego końca i dłuższa rozmowa z gościem nawet nie była w planach przed oficjalką.
Wszystko stało się 12go czerwca, komunikat Realu wyszedł o 16:50 co znaczy, że te rozmowy z Lopo i Ramosem następowały może od 14-15 po południu. Gdyby Perez zaplanował to lepiej, pogadali wcześniej i zdecydowali że o 16:00 siadają do telefonu z Rubialesem to być może załagodziliby to ewentualne poczucie zemsty.

BigDaddy napisał:
Można kwestionować to, czy trener powinien zawierać umowę przed imprezą, ale takich sytuacji było wiele...

Zostajemy więc przy tym, że Rubiales upiera się, że nikt go nie powiadomił o czymś, o czym nie musiał wiedzieć.

Te porównania z Aragonesami, Van Gaalami czy Conte są nie na miejscu tutaj. Zupełnie inne przypadki.

O to chodzi - o dżentelmeńską grzeczność informowania kogoś mimo że nie musiał wiedzieć, nic więcej. Wszystko co mówisz o tej dwulicowości IMO racja, szczególnie jeżeli te edytowane komunikaty na stronie to nie fejki. Gdyby potraktowali go wtedy lepiej to może nie skończyłoby się tym, że frustrat przez pół wieczoru napierdalał pewnie pięścią w stół hotelowy zastanawiając się jak tu uprzykrzyć życie Julenowi za zdradę zaufania kontraktowego. To było do przewidzenia, w końcu to polityk i karierowicz, którego pierwszym ruchem był kontrakt Lope. I wymyślił sposób. Najgorszy w skutkach dla kariery trenera i turnieju Hiszpanii.

Mi tylko szkoda, że Perez i Julen poprowadzili to w taki sposób, bo przez podejście "aa tam, wyjebane w federację, nie musimy z nimi gadać przecież" przyczyniło się to częściowo do tego, że trener stracił pracę. Uważasz, że zachowali się tu w 100% jak powinni? Mogli, owszem, mieli prawo do ominięcia federacji, ale IMO nie powinni. Mi się to nie podoba i to moja jedyna krytyka naszej strony.

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.06.16 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Florentino nie poczekac z komunikatem?. Przy transferze judasza Figo wykazal sie taktem oraz dyplomacja i oglosil to po wyborach w FC Barcelonie, w których wygral Gaaspart.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.06.16 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były przecieki. W kadrze Hiszpanii są niestety nie tylko sami Hiszpanie :]

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.11 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że nastąpi weryfikacja. Poszła decyzja. Albo samobójcza, albo tak mądra jak Trumana tworzącego NATO. Czuję, że zostajemy z naszym "szerszeń atakiem" Bale i Benzema. Czyli wiecznie połamana primadonna i nasz algierski snajper (5 goli w poprzedniej lidze). Albo będzie kompromitacja, albo przeżyjemy, zwyciężymy i seryjnie wszyscy będą mogli nam co najwyżej naskoczyć.

Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.11 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, coś czuję, że te wyjątkowe transfery będą nawiązaniem do okienka 2009.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.11 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hazard 150, Courtois 70, Mbappe 200 i zamykamy okienko :-)

Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.07.11 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mbappe za 200? W jaki sposób?

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.11 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiesz? Budżet to wszak tylko iluzja ;)

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.11 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 3 latach zaciskania pasa i 100 milionach od Ronaldo w kieszeni + ogromna pensja do rozdysponowania chyba Real ma wystarczająco dużo pieniędzy by wyłożyć te 350-400 milionów. Problemem mogłoby być tylko i wyłącznie FFP, ale tutaj spokojnie jest to do obejścia - skoro PSG kupując Neya za 22 miliony i wypożyczając Mbappe z opcją wykupu za 180 nie złamało reguł Fair Play (a sprzedawało niewiele), to Perez tym bardziej mógłby pokombinować. Pole do manewru jest spore i mam nadzieję, że kwestie finansowe nie staną na przeszkodzie (a końcu sprzedaliśmy Ronaldo za 100 baniek).

Odważnie i do przodu. Mundial się kończy, rozpaczyna się pre-season, wszyscy rzucą się do transferów. Hazard, Mbappe i Courtois, tak bym to widział (Neymar nie do wyjęcia za rozsądną forsę, no chyba, że chcemy pobić rekord transferowy :-) ).

Adasko_94
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.07.13 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Po 3 latach zaciskania pasa i 100 milionach od Ronaldo w kieszeni + ogromna pensja do rozdysponowania chyba Real ma wystarczająco dużo pieniędzy by wyłożyć te 350-400 milionów. Problemem mogłoby być tylko i wyłącznie FFP, ale tutaj spokojnie jest to do obejścia - skoro PSG kupując Neya za 22 miliony i wypożyczając Mbappe z opcją wykupu za 180 nie złamało reguł Fair Play (a sprzedawało niewiele), to Perez tym bardziej mógłby pokombinować. Pole do manewru jest spore i mam nadzieję, że kwestie finansowe nie staną na przeszkodzie (a końcu sprzedaliśmy Ronaldo za 100 baniek).

Odważnie i do przodu. Mundial się kończy, rozpaczyna się pre-season, wszyscy rzucą się do transferów. Hazard, Mbappe i Courtois, tak bym to widział (Neymar nie do wyjęcia za rozsądną forsę, no chyba, że chcemy pobić rekord transferowy :-) ).

Ale kogo w miarę dostępnego na rynku można jeszcze wyciągnąć?

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.07.13 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikogo. Nikogo, kto może aspirować do jakiegokolwiek zastąpienia Crisa, czy stania się nowym idolem Madridismo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.13 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastapić Ronaldo mógłby próbować Mbappe, bo chłopak ma ogromny talent i radzi sobie z presją, w dodatku ma dopiero 19 lat. Przed nim kariera i jeśli się rozwinie w dobrym kierunku, to jest to przyszły zdobywca Złotej Piłki/Złotych Piłek.

Z zawodników już ukształtowanych to aspirować do poziomu Ronaldo mógłby tylko Neymar.

Oba transfery na razie nierealne, choć podobno Perez robi podchody pod Neymara (było już spotkanie z jego ojcem).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 153, 154, 155  Następny
Strona 143 z 155
Skocz do: