Luka Modrić
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 157, 158, 159  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.07 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sprint w chyba 110 min do końcowej linii.. W ogóle to miałem wrażenie, jakby obie ekipy były na dropsach. Przebiegli 287 km Potfur

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.08 04:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
Udowodnił że na sympatycznym i odważnym graniu można dojechać daleko i jego obecność jest nieoceniona, ale zachowujmy umiar. Oby w półfinale włączył tryb Pirlo z półfinału przeciw Niemcom i wyjaśnił Anglików.

Grał piłkę jakiej nie grał nikt w drużynie. Z polotem, jak urywał się obronie w dogrywce to nawet ludzie wstawali i bili brawo. Jedyny, wielki, musi skończyć z duetem CR7 i LM10. Jest jeden Luka Modrić, reszta jest tłem...

Seldon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.07.08 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=5zNICOFHTIw

Ponad 20 minutowy klip Luki z ostatniego sezonu. Warto obejrzeć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.08 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
Goldschmidt napisał:
Udowodnił że na sympatycznym i odważnym graniu można dojechać daleko i jego obecność jest nieoceniona, ale zachowujmy umiar. Oby w półfinale włączył tryb Pirlo z półfinału przeciw Niemcom i wyjaśnił Anglików.

Grał piłkę jakiej nie grał nikt w drużynie. Z polotem, jak urywał się obronie w dogrywce to nawet ludzie wstawali i bili brawo. Jedyny, wielki, musi skończyć z duetem CR7 i LM10. Jest jeden Luka Modrić, reszta jest tłem...

W Chorwacji owszem nikt nie jest lepszy, na świecie też przecież nikt mu nie dorównuje jakością. Nie był to jednak występ bezbłędny czy zasługujący na większe pochwały niż np. Kagawy z Belgią, Cavaniego z Portugalią czy nawet Tibo z Brazylią. Z Danią tym bardziej dupy nie urwał i m.in. przez Lukę i Rakiticia mecz był na styku.

Mocno mu kibicuję, ale mam swoje wątpliwości co do Chorwatów w fazach pucharowych. W tym także do Lukity.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.07.11 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balon de Oro! Lukita, Balon de Oro!

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.11 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze trochę. Musi trafić coś w finale, albo przynajmniej go wygrać. ;)

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.11 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie tego człowieka sklonujcie... Very Happy Od momentu gdy Chorwacja zaczęła grać(po strzeleniu bramki) to przez niego wszystko przechodziło, a on stawał na wysokości zadania. Obłędny zawodnik, cieszę się, że zaliczył sezon w Realu z 10tką mimo, że nie jest marketingową potęgą.

Od dawna poziom Xaviniesty i mam nadzieję, że ten Mundial z poczynaniami Chorwacji to dobitnie wszystkim pokazuje.

Powrót do góry
lol1def
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.07.15 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak po nagrodzie za najlepszego piłkarz turnieju nie dostanie złotej piłki to już stracę wiarę w futbol. Już po tym meczu czuje się jakby stado murzynów wyruchało mnie w sranie.

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.07.15 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up W Hiszpanii tuż po odejściu Ronaldo, zaczęło się pompowanie Modricia. Wcześniej nie.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.15 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed odejściem Ronaldo już było głośno o złotej piłce dla Modrica.

Powrót do góry
Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.15 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasłużył tak za ostatnie lata jak i za ten sezon I ten wspaniały mundial. Eden również zasłużył na 2 miejsce.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.07.15 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cule a muerte napisał:
@up W Hiszpanii tuż po odejściu Ronaldo, zaczęło się pompowanie Modricia. Wcześniej nie.

Przecież to się zaczęło po odpadnięciu Portugalii, Argentyny i Hiszpanii. Kolega widać kilka dni przespał. :lol2:

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.15 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ZP wygra Ronaldo będę szczęśliwy i nie powiem, że nagroda niezasłużona - a jak wygra ją Modrić też będę szczęśliwy.

Jeśli czegokolwiek mi szkoda to tego, że Varane nie jest wymieniany w gronie kandydatów, bo dołączył do elitarnego grona zdobywców CL+WC w sezonie, w obu turniejach był kluczowym zawodnikiem, a już szczególnie na Mundialu, gdzie jakby został zawodnikiem turnieju - byłoby to zasłużone. Ściana, niech go tam wyślą na wakacje jak najdalej i jak najdłużej, włożą do kriokomory, cokolwiek, bo jest pieprzonym profesorem, a po takim sezonie należy mu się jak nikomu.

Powrót do góry
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.15 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, jakby to wygrał to byłbym pewny, że dziennikarze by się nie pierdolili i by dali bez żadnego gadania Złotą Piłkę Modriciowi. Ale teraz to nie jestem pewien. Wciąż uważam, że powinien ją dostać i wciąż ma na to mocne szanse, bo całe szczęście nie obowiązuje już system, gdzie głosowali piłkarze i trenerzy na swoich ziomków. Ale jednak chyba teraz przy obecnym scenariuszu, jak Ronaldo zaliczy jakieś wejście smoka do Juventusu, to chyba pozostanie faworytem do 6. Złotej Piłki.

W sumie nie wiem po co miałbym się przejmować, mam wyjebane na tę nagrodę od 2013, gdzie co drugi rok ktoś dostaje ją za nazwisko. Tak będzie pewnie i tym razem.

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.07.17 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Przecież to się zaczęło po odpadnięciu Portugalii, Argentyny i Hiszpanii. Kolega widać kilka dni przespał. :lol2:

Odszedł Ronaldo i nagle zaczęto pisać w nagłówkach gazet o jego problemach z fiskusem i to w nagłówkach, oczywiście jako zawodnika... Juventusu. Nota bene, ten sam manewr co w przypadku Mourinho, które newsy podatkowe są w dziale Premier.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 157, 158, 159  Następny
Strona 147 z 159
Skocz do: