Eden Hazard [Chelsea FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 79, 80, 81  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.07.10 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. Domysły, domysły, domysły. Tylko przesłanek brak.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.10 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domysły dobra rzecz. Podziel się z nami czarną wizją na następny miesiąc. To nie boli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Deadman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.07.10 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klepnąć, klepnąć go jak najszybciej.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.07.10 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
Domysły dobra rzecz. Podziel się z nami czarną wizją na następny miesiąc. To nie boli.

Po co? Przecież jak widać wiesz lepiej. I co będzie i co ja przewiduję na następny miesiąc. :]

Domysły dobra rzecz, ale nie jak opiera się na nich swoją wiarę, czy wyciąga z nich wnioski.

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2018.07.10 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mam wrażenie, że prześpimy te okienko i nie załatamy dziury po Cristiano, weźmiemy kogoś tuż przed zakończeniem okienka i tyle będzie. Obym się mylił.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.10 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie jestem przekonany, że mamy już kogoś dogranego i będzie to ogłoszone w poniedziałek, po finale.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.10 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Goldschmidt napisał:

Po co? Przecież jak widać wiesz lepiej. I co będzie i co ja przewiduję na następny miesiąc. :]

Domysły dobra rzecz, ale nie jak opiera się na nich swoją wiarę, czy wyciąga z nich wnioski.

Naprawdę uważasz, że forum dyskusyjne to najlepsze medium po to by tu kogokolwiek przekonywać do tego że "ja wiem lepiej"? Temat wg mnie tu nawet nie gra roli :]

Ta niepewność musi Cię dobijać od wewnątrz w okresach takich jak ten gdzie przez dwa lata nie ma żadnego upustu opinii nt. np. sytuacji napastnika. Zresztą nawet w tej sytuacji brak informacji Ty i wielu innych interpretujecie pewnie na czarno. Że skoro nikt nic nie mówi to w klubie sądzą że Benzema jest spoko i wystarczy Very Happy

PS
Nie zapomniałem o zakładzie, ale wiadomo, zasady nieco będzie trzeba zmienić ;)

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.10 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że walczył, chciał próbował i starał się, ale czegoś zabrakło. Piłkarz wybitny, jednak czegoś mu brakuje do bycia na poziomie Ronaldo. Wiem, że akurat dzisiaj jest to niesprawiedliwe porównanie, ale nic na to nie poradzę.

Złośliwy powie, że Ronaldo dawno już nie gra w Mundialu. Ja odeślę go do statystyk z Realu Madryt.

Kakamilus
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.07.10 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edenowi brakuje kropki nad i. Wybitnego sezonu w którym poprowadzi zespół do sukcesów. Może już za niedługo dostanie taką szansę od Pereza :>

Powrót do góry
NeVeS
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.11 05:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne czego mu brakuje to seryjnego zdobywania bramek.

Kakamilus
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.07.11 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no to nie jest ta pozycja, nie patrzmy na Edena przez pryzmat Cristiano. Myślę że w Realu z takimi zawodnikami byłby w stanie robić do 30 bramek i podobnej liczby asyst na sezon ale od strzelania to będzie pewnie Bale i miejmy nadzieję że napastnik. Trio Benzema-Hazard-Bale raczej nie dobije do setki bramek w sezonie ale jeśli w miejsce Kota weźmiemy kogoś z trójki Dost, Icardi, Mariano to będzie na to dużo większa szansa.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.11 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bejla też powinien wylecieć a nie tylko Benzema jeżeli atak ma funkcjonować poprawnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 1 tydzień temu o 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo, według katalońskich pismaków Barca rusza po Hazarda - coś czuję że transfer do nas jest realniejszy, a oni grają na cenę Smile

Cieszy mnie to, bo z całej trójki ja Belga stawiam najwyżej.

Powrót do góry
jakuber85
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On się tam ściskał z Mbappe przed meczem, bo się znają od dzieciaka czy dlatego, że będą grali w jednym klubie? Tongue

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 1 tydzień temu o 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube napisał:
Naprawdę uważasz, że forum dyskusyjne to najlepsze medium po to by tu kogokolwiek przekonywać do tego że "ja wiem lepiej"

Nie. Gdzieś tak napisałem? Jest wręcz przeciwnie. Uderzam właśnie do tej pewności Twojej, czy wielu innych osób odnośnie ruchów transferowych Realu w tym okienku. Skąd wy to wszystko bierzecie? Przy ograniczonych przeciekach z klubu, tak naprawdę nikt nie może wiedzieć, co się stanie. Rozumiem przekonanie wielu osób co do tego, że ściągniemy takiego Courtoisa, ale skąd się bierze np. Twoja pewność, że mamy dogadanego napastnika? Raczej nie z donosów medialnych. Domysły. Swoją drogą klauzula Mauro według różnych wersji obowiązuje do 15 albo 20 lipca.

Cube napisał:
Ta niepewność musi Cię dobijać od wewnątrz w okresach takich jak ten gdzie przez dwa lata nie ma żadnego upustu opinii nt. np. sytuacji napastnika. Zresztą nawet w tej sytuacji brak informacji Ty i wielu innych interpretujecie pewnie na czarno. Że skoro nikt nic nie mówi to w klubie sądzą że Benzema jest spoko i wystarczy Very Happy

Jaka niepewność mnie dobija? Odnośnie zastępstwa Cristiano, czy sytuacji Benzemy? Jedyne co mnie najwyżej niepokoi, to domniemana upartość Pereza w sprowadzeniu Neymara. Z jednej strony dlatego, że nie uważam aby był wart pieniędzy o jakich w jego kontekście się mówi i przede wszystkim jest w mojej opinii człowiekiem niegodnym reprezentowania białej koszulki. Z drugiej strony pójście po tego pajaca all-in i liczenie na złamanie się szejka w ostatnich dniach sierpnia to proszenie się o katastrofę na rynku transferowym. Może się udać, a może nie, a wtedy zostajemy w ciemnej dupie.
Jeżeli pijesz do Benzemy, to proszę Cię - co do jego osoby, wątpliwości nie mam żadnych. :]

PS. Coś Ci się w nick stało.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 79, 80, 81  Następny
Strona 73 z 81
Skocz do: