James Rodríguez [wypożyczony]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 186, 187, 188  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.06.30 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się obiło, że James nie będzie grał w Bayernie w przyszłym roku. Łączony jest z anglikami bodajże. Nie wiem czy ploty czy jest coś na rzeczy. Ktoś wie?

Za Benzemę na 9,5 w sumie byłby jak znalazł, tylko wątpie w to by Perez w tym aspekcie dogadał się z Bayernem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.07.12 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno chce do nas wrócić. Info oparte na Marce i kolumbijskich gazetach.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.12 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko że raczej nie bardzo zależy to od niego. Gdyby jednak była na to szansa, to brać i się nie zastanawiać.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.12 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byłaby dobra opcja. Wtedy granie 4-2-3-1 i tylko napastnik byłby potrzebny.

Jedyny problem, że ktoś z CKM musiałby usiąść na ławce i jestem ciekaw kto to miałby być. Ten sam problem będzie nawet bez Jamesa.

Powrót do góry
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.12 21:35    Temat postu: Powtarzalność sroga Odpowiedz z cytatem

Ile razy to było wałkowane przez ten rok to aż ciężko zliczyć. Tylko, że tym razem zabrała się do tego jakaś Marca. No i jak to widzicie? Perez wchodzi cały na biało i chce negocjować ten... transfer? Bo Bayern przecież nawet Jamesa nie wykupił jeszcze, a tu już mowa o jego sprzedaży.

Jeszcze raz powtórzę, to wypożyczenie tylko teoretycznie nie jest transferem definitywnym. A takowe coś zostawia właściwie tylko Bayernowi otwartą furtkę na wypadek jakiegoś niecodziennego wypadku, lub słabej formy. No ale oczywiście można próbować, kto komu zabroni? Tylko nie wiem jakby wyglądał Perez wnoszący walizkę z setką milionów eurasów, gdy chwilę temu sprzedaliście go nam za maksymalnie połowę tej setki. Już nie mówiąc o tym jak wyglądałby Bayern po takiej transakcji. Już same te plotki są ujmą dla klubu, co szczerze lekko kaleczy moje nerwy, więc nie zdziwiłbym się jakby zaraz wleciał jakiś oficjalny komunikat od Bayernu, że jest to kaczka dziennikarska.

Powrót do góry
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.12 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że on chce wrócić wcale mnie nie dziwi, Real to przecież klub jego marzeń. Wypchnięty przez ZZ, co nie umniejsza jego wartości sportowej.

CKM, przed nimi "robiący grę" Hazard i James + jakiś zajebisty napastnik (albo chociaż Bale :P) na szpicy i mamy idealną równowagę - James zajebiste podania i stałe fragmenty, Hazard drybling i przebojowość... Cóż marzyć każdy może Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.07.12 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalny komunikat klubu na temat odczuć zawodnika i preferencji tego, gdzie wolałby grać? No na pewno to się wydarzy. Z kolei jeśli mowa o samych warunkach wykupu, to jeżeli jest tak jak piszesz (sam jestem o tym przekonany, wszak w momencie wypożyczenia media były co do tego raczej zgodne), to żaden oficjalny komunikat nie jest potrzebny, bo po prostu Real w tej sytuacji nie ma nic do gadania i nic się nie wydarzy.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.07.12 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego czy Bayern ma tylko opcję wykupu czy ma podpisany kontrakt z Jamesem. To drugie wydaje się być nieco dziwne z perspektywy samego Kolumbijczyka. Mimo to, wypożyczenie dwuletnie więc szansa na powrót teraz to jakieś 2%.

Powrót do góry
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.12 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wyciekły może warunki tej umowy czy coś? Bo mimo tego co do tej pory wiemy, to jakoś nie chce mi się wierzyć że mimo wszystko Perez w jakikolwiek sposób się nie zabezpieczył. Gdyby był w 100% skreślony to czy Bayern nie zrobiłby po prostu transferu definitywnego? Tym bardziej, że ich stać było na lajcie wydać nawet ponad 100 milionów, a kwota za którą kupiliby Jamesa (~60) nie jest żadnym ryzykiem, bo nawet po chujowym sezonie na lajcie by go za podobną cenę sprzedali, bo James ma wyrobioną markę w europie.

No i podejrzewam, że na Jamesa był cały szereg klubów chętny, dlaczego Real miałby się zgodzić bez żadnych zabezpieczeń dla siebie na podejrzewam jedną z niższych ofert (razem około ~60mln) i to rozłożoną na niepewne raty ze względu na wypożyczenie? Podejrzewam, że takie kluby z Anglii od razu by go brały nawet za 90 milionów po transferze Neymara.

Dziwna sprawa ogólnie...

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2018.07.12 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umowa jest skonstruowana tak, że po 2 latach to do Bayernu należy decyzja czy go wykupią czy nie. Real nie ma w tym temacie nic do gadania, a kontrakt z Jamesem został podpisany tylko po to, by w przypadku jakby jakimś cudem Bayern nie zdecydował się na wykup Jamesa, ten nie został bez klubu.

Chyba tylko jedynie stanowczy nacisk ze strony Jamesa na klub z Bawarii mógłby sprawić, że wróciłby do Realu. Ale czy stać go na takie akcje? Czy Bayern by się ugiął? Nie wiem. Wątpię.

Powrót do góry
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.13 00:18    Temat postu: Dementorzy Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Oficjalny komunikat klubu na temat odczuć zawodnika i preferencji tego, gdzie wolałby grać? No na pewno to się wydarzy. Z kolei jeśli mowa o samych warunkach wykupu, to jeżeli jest tak jak piszesz (sam jestem o tym przekonany, wszak w momencie wypożyczenia media były co do tego raczej zgodne), to żaden oficjalny komunikat nie jest potrzebny, bo po prostu Real w tej sytuacji nie ma nic do gadania i nic się nie wydarzy.

Trzeba pamiętać, że mówimy o tym samym klubie, który bodaj rok temu w ten sposób dementował jakieś kompletne brednie o tym, że Bayern może być wśród zainteresowanych kupnem Ronaldo. Czy to samo będzie z Jamesem? Nie wiem, ale tak jak piszę - nie zdziwiłbym się.

Powrót do góry
Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.13 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym przypomnieć wszystkim ze decyzja należy do Jamesa i jeśli on będzie chciał wrócić to Bayern ma gowno do gadania. James ma kontrakt ważny dwa lata, po jego upływie Bayern może zdecydować o jego kupnie nawet jeśli Real będzie się sprzeciwiał, ale jeśli sprzeciw wniesie James to kolumbijczyk wróci do Madrytu.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2018.07.13 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiadacie się o Jamesie jakby był jakimś murzynem na plantacji. Nie wydaje mi się, żeby on był jakimś niewolnikiem i nie miał nic do gadania, w końcu nie ma nawet kontraktu z Bayernem, więc jeśli go nie podpisze, to chyba nic z tego? I wcale nie jestem zwolennikiem jego powrotu

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.13 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich zawodników jak James się nie wypożycza więc moim zdaniem ta umowa też miała skończyć się na transferze definitywnym. Jeszcze dwa miesiące temu sam James mówił że w Bayernie mu się podoba i "chce tam zostać na długo". Na razie mamy newsa Marki o rzekomej chęci powrotu. Też jakoś go tutaj nie widzę i gdybym mógł mu coś powiedzieć to zwróciłbym mu uwagę na kazus Moraty. Moim zdaniem jak tutaj wróci to i tak nie na długo

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2018.07.13 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dać za niego Bale'a - i wszyscy szczęśliwi;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 186, 187, 188  Następny
Strona 179 z 188
Skocz do: