Eden Hazard [Chelsea FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 85, 86, 87  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.12 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Cube napisał:
Naprawdę uważasz, że forum dyskusyjne to najlepsze medium po to by tu kogokolwiek przekonywać do tego że "ja wiem lepiej"

Nie. Gdzieś tak napisałem? Jest wręcz przeciwnie. Uderzam właśnie do tej pewności Twojej, czy wielu innych osób odnośnie ruchów transferowych Realu w tym okienku. Skąd wy to wszystko bierzecie? Przy ograniczonych przeciekach z klubu, tak naprawdę nikt nie może wiedzieć, co się stanie. Rozumiem przekonanie wielu osób co do tego, że ściągniemy takiego Courtoisa, ale skąd się bierze np. Twoja pewność, że mamy dogadanego napastnika? Raczej nie z donosów medialnych. Domysły. Swoją drogą klauzula Mauro według różnych wersji obowiązuje do 15 albo 20 lipca.

Uderzasz, ale jakoś nie chcesz się rozpisać na temat swojej własnej wizji, bo widocznie brak namacalnego dowodu (który nie jest tym samym co brak przesłanek) ogranicza ci wyobrażenie sobie jakiegoś toku wydarzeń. Albo nie widzisz w tym sensu, bo po chuj marzyć itp... Wersje wydarzeń można wyciągać, nawet z nastrojów zawodników na socjalmediach, tonu wypowiedzi, NIEKTÓRYCH plot transferowych itp. itd.

Pewność pewnością. Gdy w listopadzie 2017 pisałem, że ten zespół na pewno się odbije, nawet jeżeli nie stało się to w lidze, to ówcześnie nikt nie brał pod uwagę wtedy że jakimś cudem klepniemy PSG. A ja z tego co pamiętam byłem o czarną magię Zizou dziwnie spokojny, bo żadna z naszych wiosen za ZZ nie była nawet średnia. Żeby nie powiedzieć właśnie że byłem tego pewien :]

Jednak jeżeli mówimy o transferach, to nie pamiętam by coś mnie mega zaskoczyło przez ostatnie dwa letnie okienka. Wiele było do przewidzenia przez los Jamesa, fochy Moraty.. i jedynym w zasadzie zaskoczeniem był transfer Neymara który spierdolił nam okienko bo przyblokował finansowo i pośrednio kadrowo Kyliana. Bez tego zdarzenia jestem przekonany, że Mbappe nie wybrałby Paryża. Tak samo teraz, gdy mam wrażenie że napastnik przyjdzie, to po prostu piszę że jestem tego pewien. Zobaczymy czy się zawiodę czy nie. Ryzyk fizyk.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.12 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla niego serio nie widzę miejsca, zwłaszcza jak ma zostać Bale. Do tego mamy Isco, który w kadrze u Julena wymiatał, właśnie grając w ataku, na ławce Asensio, który ma być naszą przyszłością. Belg to też nie byłby najtańszy transfer, jeszcze po takim mundialu.

Eden to świetny piłkarz, ale nie każdemu jest dane grać w Realu i o wiele większym priorytetem obecnie jest szpica, a nie skrzydło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.07.12 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube, czekaj, to jest jakiś obowiązek dzielenia się swoją wizją Realu? Wiesz, z jednej strony już dawno wyrosłem z rozpisywania wymarzonych jedenastek na kolejny sezon, z drugiej z reguły wypowiadam się na temat większości często łączonych z nami zawodników. Moje marzenia nie są tu istotne i nie widzę sensu dzielenia się nimi, dlatego że niekoniecznie tego samego chce klub, a i nie wiem, czy są w ogóle możliwe do zrealizowania. Zresztą tak naprawdę wypowiadałem się na te tematy wielokrotnie - czy to moich preferencji, czy mojego przewidywania co się faktycznie stanie. Różnica jest taka, że ja nigdy tych swoich przewidywań, czy piłkarskich "marzeń" nie przedstawiam jako absolutny pewnik, bo doświadczenie nauczyło mnie, że bywa z tym bardzo różnie.
Jeżeli jednak chcesz mieć to w jednym poście - chciałbym Mbappe, nie obrażę się na Hazarda + Cavaniego czy nawet Icardiego. Co z kolei przypuszczam, że może się wydarzyć? Strzelam, że najbardziej prawdopodobne opcje są dwie - pierwsza to transfer Neymara i brak dalszych wzmocnień pierwszego składu w ataku, co najwyżej jakiś nowy Mayoral. Druga opcja to Hazard i w porywach Mariano. W pomocy nie mam pojęcia co się wydarzy, bo wszystko będzie pewnie zależeć od tego, czy uda się przekonać Kovę do pozostania. Obrona raczej nie do ruszenia, chyba że Vallejo znowu się połamie, albo Julek wyśle go na wypożyczenie po okresie przygotowawczym.

Cube napisał:
Pewność pewnością. Gdy w listopadzie 2017 pisałem, że ten zespół na pewno się odbije, nawet jeżeli nie stało się to w lidze, to ówcześnie nikt nie brał pod uwagę wtedy że jakimś cudem klepniemy PSG. A ja z tego co pamiętam byłem o czarną magię Zizou dziwnie spokojny, bo żadna z naszych wiosen za ZZ nie była nawet średnia. Żeby nie powiedzieć właśnie że byłem tego pewien :]

Mamy się licytować kto lepiej przewiduje przyszłość? Proszę Cię. :] Też przewidywałem lepszą grę na wiosnę i myślę, że wbrew pozorom spodziewało się tego wiele osób. Przewidywałem też wiele innych wydarzeń, które finalnie rzeczywiście miały później miejsce, jak i pewnie wiele innych, które nigdy nie nastąpiły. Tylko co z tego? Co innego jest pisać o swoich przekonaniach, jak tylko o... przekonaniach, a co innego jest brać je za pewnik, gdy przesłanek nie ma zbyt wiele. Mamy od dłuższego czasu na forum wysyp proroków, od pewniaków co do wyrzucenia Bejla czy Benzemy, przez objawienie nam się prawdziwych piłkarskich insiderów wieszczących nieuchronność transferów kolejno Lewego, Mbappe, czy teraz Neya (już czekam na te wszystkie "a nie mówiłem!"), po takie teksty jak Twój z tym pewnym napastnikiem. Serio, ja niczego w kwestii transferów Realu w tym okienku pewny nie jestem i podziwiam tych, którzy mają inaczej. Tylko jakoś nie potrafię zrozumieć skąd ta pewność się bierze i czytanie niektórych tych głupot zabija we mnie chęć dyskusji, bo toczenie jej w oparciu o czyjeś domysły, wydaje mi się trochę bezsensowne.

Cube napisał:
Jednak jeżeli mówimy o transferach, to nie pamiętam by coś mnie mega zaskoczyło przez ostatnie dwa letnie okienka.

Chyba ostatni transfer który mnie zaskoczył, to ten Kovy. Wcześniej nawet nie wiem, może jakiś Altintop.

PS. Często pijesz do mojej niechęci do Benzemy, więc wyjaśnię to, mam nadzieję raz na zawsze - to że krytykuję klub, za niezdrowe faworyzowanie tego gościa niezależne od prezentowanej przez niego formy, za usuwanie mu ze składu konkurencji, za to co zarząd odjebał w ostatnim letnim okienku transferowym w temacie napastnika, nie znaczy, że w którymś momencie spodziewałem się, że postąpią inaczej. Miałem może jakieś resztki nadziei (np. na tego Mbappe), ale domyślałem się, że skończy się to jak zawsze. Zresztą serio, ja o tym piszę od tylu lat, od tylu lat zawsze przewiduję w tej kwestii to samo i od tylu lat klub mnie w tym temacie "nie zawodzi", że powinienem być chyba ostatnią osobą na tym forum posądzaną o jakiekolwiek zdziwienie tą sytuacją.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.07.12 23:37, w całości zmieniany 1 raz

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.12 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku gry z Isco jako fałszywą 9 ten napastnik może okazać się niepotrzebny. W takim wariancie przed Isco mógłby grać Bale z Asensio chociaż ja mimo wszystko uważam że w formacji z fałszywą 9 potrzebni są boczni napastnicy grający na "słabszą nogę" czyli np. Bale po prawej, a na lewej Benzema, Lucas/Hazard,Neymar,Mbappe.Asensio na tej prawej stronie mógłby co prawda wrzucać na Bale czy zagrywać wsteczna na Isco bądź innych pomocników ale przy Isco za plecami lepiej żeby to był ktoś szybki z bardzo dobrym wykończeniem.

Marzy mi się zobaczyć Real w takim ustawieniu w jakim grał Milan za Carlo. Niestety bądź stety (w końcu piłka nożna mocno ewoluowała) z taką kadrą Julen prawdopodobnie ustawi ten zespół w 4-2-3-1. Wtedy skład wyglądałby tak:
Navas-Carva, Varane,Ramos, Marcelo-Casemiro,Modric-Isco,Kroos,Bale-Benzema.

Czas i transfery pokażą zamysł naszego trenera ale mam nieodparte wrażenie że będą to dwie formacje którymi będziemy grać w przyszłym sezonie.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.12 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kakamilus napisał:
W przypadku gry z Isco jako fałszywą 9 ten napastnik może okazać się niepotrzebny.

Dobrze się czujesz? :> Shocked

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.12 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę słabo bo wyczuwam brak galaktycznego transferu na tą pozycję ale dziękuję za troskę Very Happy

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.13 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Cube, czekaj, to jest jakiś obowiązek dzielenia się swoją wizją Realu?

Łoj nie bocz się już. Wiesz, że nie to miałem na myśli...

hugh hefner napisał:
Różnica jest taka, że ja nigdy tych swoich przewidywań, czy piłkarskich "marzeń" nie przedstawiam jako absolutny pewnik, bo doświadczenie nauczyło mnie, że bywa z tym bardzo różnie. (...) Przewidywałem też wiele innych wydarzeń, które finalnie rzeczywiście miały później miejsce, jak i pewnie wiele innych, które nigdy nie nastąpiły. Tylko co z tego? Co innego jest pisać o swoich przekonaniach, jak tylko o... przekonaniach, a co innego jest brać je za pewnik, gdy przesłanek nie ma zbyt wiele.

To jest w ogóle chyba meritum dyskusji. Myślę że większość z nas wypowiadających się tutaj poznało się już na tym jak należy czyje opinie odbierać. Przeczucia w futbolu są często mylne, ale czemu bycie w błędzie miałoby komuś przeszkadzać? Często są też prawidłowe...

hugh hefner napisał:
Mamy od dłuższego czasu na forum wysyp proroków, od pewniaków co do wyrzucenia Bejla czy Benzemy, przez objawienie nam się prawdziwych piłkarskich insiderów wieszczących nieuchronność transferów kolejno Lewego, Mbappe, czy teraz Neya (już czekam na te wszystkie "a nie mówiłem!"), po takie teksty jak Twój z tym pewnym napastnikiem. Serio, ja niczego w kwestii transferów Realu w tym okienku pewny nie jestem i podziwiam tych, którzy mają inaczej. Tylko jakoś nie potrafię zrozumieć skąd ta pewność się bierze i czytanie niektórych tych głupot zabija we mnie chęć dyskusji, bo toczenie jej w oparciu o czyjeś domysły, wydaje mi się trochę bezsensowne.

Nie no, są różnice. Ja tam w 99% przypadków się na nikogo nie powołuję. Nie mam żadnych znajomych w Rosji czy chuj wie gdzie. Mniej już bym się obraził gdyby ktoś mnie nazwał np. naczelnym szamanem forum rm.pl

Bezsensowne? Ploteczki i dyskusje to oczywiście diabelski wiatr, ale też socjalny lubrykant. Polecam!

Powrót do góry
Mattz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.07.13 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HLN podaje, że Chelsea nie otrzymała żadnej oferty za Hazarda.
Podali także, że jedynym, zespołem, który kontaktował się z CFC w sprawie Hazarda była Barcelona ale cena rzucona przez Abramovicha była zbyt duża.

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2018.07.13 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe.

i to, że ofertę złożyła Barca - teraz raptem obudzili się z nim, jak pojawiło się zainteresowanie Realu?

i to, że odstraszyła cena - chyba, że bezczelnie zaproponowali jakieś 50 baniek, w co jednak średnio wierzę; jeśli Romek oczekuje za Belga 200, to też niefajnie, tyle, że Pereza nie musi to wcale odstraszyć.

Powrót do góry
NeVeS
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.13 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy rok poczekać i jak Hazard nie przedłuzy umowy, to spokojnie będzie poniżej setki do wyjecia, bo mu dwa lata umowy zostały. A tak w tym okienku pewnie tyle co za Couthino będzie trzeba za niego dać.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.13 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okolice 100 baniek i to z pocałowaniem ręki powinno się obejść. Nie jest potentatem reklamowym, nie miał wybitnego sezonu razem z Chelsea, jedyne co, to Mundial który nieznacznie podbija cenę. :]

Oferta w stylu 170 baxów trochę mnie śmieszy. Laughing

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.14 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym ze Romek nie jest głupi i dobrze widzi ze Real musi kogos kupic a PSG nie sprzeda ani Mbappe ani Neya. Na Hazarda znajdą się spokojnie inni którzy zapłacą więc tu też może być problem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2018.07.14 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle, że Chelsea nie gra teraz w Lidze Mistrzów a Hazard chętnie by ich opuścił a te dwie kwestie sprawiają, że Romek nie jest na uprzywilejowanej pozycji w negocjacjach. Wiadomo, że tanio go nie puści ale nie może po prostu krzyknąć 200mln i już. Tak na prawdę jeśli serio Real by się zgłosił po Hazarda to ruski nie ma za bardzo argumentów by przekonać go do pozostania.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.14 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i słyszałem, że Romek jest naprawdę wyrozumiałym gościem dla zasłużonych piłkarzy dla klubu(Cech, Matic). Jak dla mnie nic nie usprawiedliwia krzyknięcia 2 stówek poza jednym - ewentualną obietnicą Sarriemu, że Hazard zostanie w klubie. A podobno Sarri takiej obietnicy oczekiwał. Z drugiej strony wtedy te 200 mln o której krzyczą media to głupie info, bo w dzisiejszych realiach to wcale nie jest "fuck-off-kwota".

Powrót do góry
Jean Conscientia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.07.14 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://chelsea24news.pl/2018/07/14/laudrup-rozmawialem-z-hazardem-odchodzi-do-realu/

Coraz bliżej?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 85, 86, 87  Następny
Strona 74 z 87
Skocz do: