Eden Hazard [Chelsea FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 90, 91, 92  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.16 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładam Benzemę gratis!!!!! Very Happy

vini639
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.07.16 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hazard musi tu przyjść w tym okienku, po prostu musi. Neymar i Mbappe zostają w PSG na 100%, więc Hazard to jedyna sensowna opcja. Do tego sam chce odejść. No naprawdę jeśli to się nie uda, to przestanę całkowicie wierzyć we Florentino.

Nie za rok, to realnie ostatni moment aby go kupić.

W sumie na miejscu Floro zaproponowałbym im Bale'a, który też powinien na to przystać. Tam będzie gwiazdą nr. 1, nie potrzebuje aklimatyzacji, liga mu pasuje, a ten rok bez LM przemęczy.

Hazard pasuje idealnie do Hiszpanii, Bale do Anglii, to jest naprawdę dobre rozwiazanie moim zdaniem.

Benzenie dokupić Dzeko do rywalizacji, a za rok albo dwa ruszyć porządnie do Mbappe, Gabriela Jesusa albo jakieś nowe objawienie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
kali91x
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.16 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę nikt nie przyjdzie na środek ataku, gdy będzie się stawiać na Benzemę. Karim chce zostać i musi się z tym liczyć, że będzie wchodził częściej jako joker na zmęczonych. Wydaję mi się, że wcale nie musi być gwiazdy na 9-tce, ale rywalizacja już tak. Higuain/Benzema to był dobry duet do walki o skład. A przypomnę, że jeszcze wtedy był Raul.
Nie trzeba szukać strzelca z topu takich jak Mbappe czy Icardi.
Raczej trzeba szukać graczy jak Mariano, Alexandre Lacazette czy Willian Jose.

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.16 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy tylko wzmocnić atak to tylko Bas Dost. Wielki, świetnie gra głową, przy Bale, Isco i potencjalnie Hazardzie byłby ciekawa alternatywą dla Benzemy. Nie mówię żeby gra na wrzuty była dla mnie kwintesencją futbolu ale jest niezwykle skuteczna. Z drugiej strony ciężko przewidzieć ruchy Realu w tym okienku. Domysły możemy schować do kieszeni i czekać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.16 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kakamilus napisał:
Jeśli mamy tylko wzmocnić atak to tylko Bas Dost. Wielki, świetnie gra głową, przy Bale, Isco i potencjalnie Hazardzie byłby ciekawa alternatywą dla Benzemy. Nie mówię żeby gra na wrzuty była dla mnie kwintesencją futbolu ale jest niezwykle skuteczna. Z drugiej strony ciężko przewidzieć ruchy Realu w tym okienku. Domysły możemy schować do kieszeni i czekać.

A może Milik albo Brożek? Very Happy

Mimo "oporów" ze strony Chelsea, wciąż jestem przekonany, że dopniemy Hazarda w ciagu tygodnia Very Happy

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.07.17 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz się okażę, że i jego nie dostaniemy, nie mówiąc o napastniku. Najbardziej wierzę właśnie w ten news, że nikogo do przodu nie kupimy. Bierność na całego.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.07.17 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to wysoce prawdopodobne. Stawiamy na Isco, Asensio i Bale'a, Karim na dziewiątce. Za rok Florentino postara się o Neymara.

Powrót do góry
Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.07.17 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sky Sport podaje, że zarząd Chelsea poinformował Real o tym, że Hazard nie jest na sprzedaż.

Skype podało także, że Kurtula jest już pewniakiem w Realu.

Wg. Mnie Sky obok BBC jest najrzetelniejsze jeżeli chodzi o Anglię.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.07.17 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś linki? Nic znaleźć nie mogę.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2018.07.17 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli przyjdzie pewnie tylko Mariano lub ktoś jego pokroju. Podstawowym napastnikiem zostaje Benzema a na lewej stawiamy na Asensio. Dało by się to zaakceptować gdyby tylko klub chciał sprowadzić prawdziwą konkurencję dla Karima.
No i ciekawe co w takiej sytuacji z Viniciusem i Odegaardem. Może warto by było chociaż jednego zostawić jako rezerwę.

Powrót do góry
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.17 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattz napisał:
Sky Sport podaje, że zarząd Chelsea poinformował Real o tym, że Hazard nie jest na sprzedaż.

Jeśli chodzi o info stąd, to źródłem jest Balague, więc można włożyć to między bajki.

Ciężko powiedzieć, czy Hazard do nas trafi czy nie, ale według mnie to może jeszcze trochę potrwać, sam Eden może ostatecznie postarać się o transfer request.

Zresztą, potrzebujemy kogoś do noszenia 7, nie? :P

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.17 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Jest to wysoce prawdopodobne. Stawiamy na Isco, Asensio i Bale'a, Karim na dziewiątce. Za rok Florentino postara się o Neymara.

Wow. Każde zdanie w tej wypowiedzi mi się nie podoba.

Najbardziej tylko wkurwia przespanie zeszłorocznego zajebistego momentu gdzie można było Barcelonę zepchnąć z krajowego nr. 1. Nie, rozbicie wtedy BBC i kupienie np. Mbappe nie dałoby nam ligi - im za bardzo w 17/18 wszystko wychodziło. Ale drugi raz tego nie powtórzą, a nas dzisiaj by czekały kosmetyczne zmiany. Teraz? Teraz jest jeden wielki wuj, bo co z tego, że mamy świetną pomoc, skoro nie ma komu strzelać?

Zawierzamy losowi bazując na trzech nie pewnych przesłankach; a) Bale się nie połamię, b) Bale wejdzie w buty Crisa, c) Asensio zacznie być regularnie błyskotliwy i jednej w cholernie nieprawdopodobnej; c) Karim przestanie być tak chujowy jak przez ostatnie dwa lata.

A za rok? Za rok do problemu z atakiem może dojść problem ze środkiem pomocy (jeśli Kovacić nie pokaże klasy Realu) i lewej obrony, bo Marcelo będzie mieć już 31 lat.

Powrót do góry
NeVeS
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.07.17 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja bym się cieszył gdyby on w tym roku nie przyszedł, najwyższa pora sprawdzić czy Marco jest w stanie pociągnąć ten wózek czy nie. Jeśli nie, za rok przy nie podpisaniu nowego kontraktu Hazard będzie bardzo łatwy do wyjęcia. A jak Marco się sprawdzić, to może się okazać że Hazard nie będzie już potrzebny.

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.17 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadłem na pewien pomysł. Sądząc po ruchach transferowych a także po wyborze trenera Perez może chcieć przeprowadzić zmianę pokoleniową w Madrycie. Może to będzie sezon stracony ale wydaje mi się ze to będzie sezon poświęcony tym młodym zawodnikom jak Asensio, Vallejo, Theo, Ceballos, Llorente i Kovacic A może i Odegaard i Vinicius. Jest wiele czynników które na to wskazują od braku galaktycznych transferu przez bez oporowe pozbycie się Ronaldo i właśnie postać nowego trenera a na przebudowie stadionu kończąc. Julen ma zaufanie do młodych piłkarzy i potrafi ich wprowadzać do zespołu. Ciężko w sumie uwierzyć na tak odważny krok w Realu Madryt który musi wygrywać rok w rok ale z drugiej strony jak nie teraz to kiedy? Może Real nie jest już aktywny na rynku i nie patrzy na Hazarda, Mbappe i Neya bo chcą zaoszczędzić pieniądze na przebudowę i dać w końcu szansę tym młodym gniewnym.

W pomocy Llorente, Ceballos i Kovacic mają już bardzo wysokie umiejętności, to może być czas dla nich aby zacząć wskakiwac w buty tria ckm.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.17 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem pewny, że Hazard tu przyjdzie. Może to być kwestia tygodni, tak jak Julek lekko zasugerował w kwestii ruchów transferowych, ale czuję tego Azara w tym roku. Skończy się pewnie na jakichś 180mln, ale będzie. Dodatkowo De Tomas lub Mariano i pewnie zamykamy okienko.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 90, 91, 92  Następny
Strona 80 z 92
Skocz do: