Karim Benzema (cz. 4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 326, 327, 328

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kakamilus
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.07.26 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzema ma połowę etyki pracy Ronaldo, CR spinał dupę a Karim ma to w dupie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vini639
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.07.26 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma drybling do techniki? Jasne, dobra technika pomaga w dryblingu, bo lepiej kontrolujesz piłkę, ale to są 2 różne aspekty jednak.

A u Bale'a ani kontrola piłki, ani drybling zresztą też nie są na wysokim poziomie. Najlepiej wyszkolonych technicznie napastników, moim zdaniem, podałem dziś gdzieś w którymś temacie ale powtórzę - Benzema, Aguero, Gabriel Jesus, Griezmann. Kiedyś chociażby Berbatov, Henry czy Ronaldo Luis Nazario. .

Berbatov to w ogóle miał 1,90 czyli był jeszcze wyższy od Bale'a, a technika użytkowa z najwyższej półki. Henry czy Benzema to przecież też nie karzełki.

Bale'owi czy Cavaniemu to często piłka odskakuje, muszą dużo bardziej przykładać się do przyjęcia długich podań i ogólnie widać, że w tym aspekcie odstają. Cavaniemu nie przeszkadza to tak bardzo, do dobrzy strzelcy nie potrzebują jakiejś bajecznej techniki, tak było i jest, ale u Bale'a dużo bardziej widać te braki.

Wyżej napisałem, że dobrzy strzelcy nie potrzebują super techniki, ale ja jednak wolę by napastnik był świetny w tym aspekcie, dlatego też zawsze byłem i będę fanem takich graczy, niech nawet mniej strzelają, nadrobią asystami.

Hiszpania Julena, "drewniak" na szpicy otoczony znakomitymi technicznie pomocnikami, tak to było zbudowane. To jeszcze ma prawo funkcjonować, choć mi Costa od początku przygody z Hiszpanią nie pasował do tej drużyny i nie podobał mi się tam, no ale w sumie nie mieli dużego wyboru.

[ Dodano: Dzisiaj o 16:34 ]
@czejenus, w punkt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.26 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jakaś wyższa szkoła jazdy. Benzema równany z Henry i Ronaldo. Szkoda strzępić ryja bo widać, że masz jakiś ołtarzyk z Karimkiem.
Whisky o te 20 goli w lidze ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kakamilus
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.07.26 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzema nadrobi asystami brak bramek hahaha. Ostatni piłkarz w Realu który miał tyle asyst żeby Benzema nadrobil swój brak bramek grał tutaj parę lat temu, Mesut ma na imie, gra na innej pozycji i jest lepszym piłkarzem od Benzemy i technicznie i w strefie kreacji.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.07.26 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zderzyłem się ze ścianą głupoty, z którą nie jestem w stanie polemizować. Bez odbioru.

steff
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.29 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas na chwilę profetyzmu: jeśli ten błazen będzie naszym głównym napastnikiem w nadchodzącym sezonie, to nie wygramy nic.

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 326, 327, 328
Strona 328 z 328
Skocz do: