Real Madryt - AC Milan [3-1]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.08.10 11:49    Temat postu: Real Madryt - AC Milan [3-1] Odpowiedz z cytatem

Ostatni na razie mecz bez większej stawki, w przyszłym tygodniu rozpoczynamy oficjalnie sezon i walkę o puchary. Jutro wieczorem zawodnicy Realu Madryt rozegra spotkanie towarzyskie w ramach meczu o Trofeo Santiago Bernabéu.

Pod koniec lipca klub poinformował, że w tym roku do stolicy Hiszpanii zaprosił AC Milan. Rossoneri zaproszenie przyjęli. Tym samym jutro naprzeciwko siebie staną kluby, które łącznie mają na koncie 20 Pucharów Europy. Przed rokiem mecz o Trofeo Santiago Bernabéu odbył się już w trakcie sezonu, pomiędzy pierwszą a drugą kolejką La Liga 2017/2018, przed pechowym spotkaniem z Valencią (2:2), od którego zaczął się wyraźny spadek formy Realu Madryt Zidane'a.

W sierpniu 2017 Real o Trofeo Santiago Bernabéu grał również z ekipą włoską, z tym że była nią Fiorentina. Zwyciężyli gospodarze, którzy dzięki trafieniom Borjy Mayorala i Cristiano Ronaldo odrobili straty z nawiązką po szybko zdobytym golu przez Veretouta.

W bieżącym okresie przedsezonowym graliśmy już z dwiema włoskimi drużynami i obie zostały pokonane. Czy nasi poradzą sobie również jutro z Milanem? Początek meczu zaplanowany na godzinę 21:00.

Real Madryt - AC Milan: mecz towarzyski, Trofeo Santiago Bernabéu 2018, sobota, 11 sierpnia 2018, godzina 21:00, Santiago Bernabéu.
Sędzia: Estrada Fernández.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.08.11 21:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.08.11 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"

Tutaj Isco zamiast Modricia, Asensio zamiast Ronaldo. Styl gry nie ulega zmianie. Nawyki, nawyki, rutyna.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.11 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że im mniej Baby Madrid, tym bardziej zaczynamy męczyć bułę i najlepiej, to by po prostu sobie porobili te wrzutki i z bani.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.11 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam narzekacie. Jest dobrze, dominujemy. Do tego świetnie się ogląda wymienność Bale'a, Isco i Asensio. Jeśli to opanują to ten silnik będzie głównym źródłem naszych goli, nigdy nie wiadomo z której strony się pojawią. Zresztą to tylko jeden wariant z Kazkiem na boisku, którego nie będziemy musieli wypuszczać często.
Poniekąd zgoda z panzerfaustem - im więcej Hiszpanów tym gramy lepiej, bo po prostu są bardzo dobrzy przy piłce. Co nie znaczy, że powinniśmy od razu na tym polegać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.08.11 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę zobaczyć nową jakość na skrzydłach. Repertuar Carvajala mi zbrzydł. może nowy nabytek wniesie jakieś ożywienie po jego stronie. Asensio gra bardzo fajnie, Casemiro faktycznie nie zawsze powinien wychodzić na plac.

Zastanawia mnie ta murawa. To już jest ta po wymianie? Na Youtubie wygląda to bardzo mizernie. Jakaś taka szara.

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.11 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem narzekań. Pełna kontrola i dominacja nad przeciwnikiem. Milan poza paroma akcjami nawet nie pierdnął.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.11 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to był bardzo dobry mecz, szczególnie biorąc pod uwagę, że mamy trenera od dwóch miesięcy, który pracuje z niecałą drużyną raptem miesiąc.

Kilka spostrzeżeń:
- fajna wymienność pozycji Asensio i Bale'a
- Kroos bardzo często grał najniżej. Z drugiej strony może odniosłem takie wrażenie, bo to było bardziej ustawienie z Isco wysoko, nie typowa trójka w środku, więc siłą rzeczy Kazek i Toni musieli grać niżej
- dobrze, że nie rezygnujemy z oskrzydlających ataków, bo mamy ku temu zawodników. Wrzutek jest i tak zdecydowanie mniej, ale biorąc pod uwagę, że po jednej padła bramka - dobrze, że są. Po prostu nie jako podstawowy środek
- Bale wygląda bardzo dobrze. Wciąż uważam, że łatwiej grałoby się z tradycyjnym dryblerem i napastnikiem, ale trudno - grunt, że stara się być pod grą, nie jest odklejony i miewa indywidualne popisy, szczególnie strzały

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: