Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 144, 145, 146

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 4 dni temu o 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
W lidze liczy się regularność

No patrz, a powszechnie wiadomo, że regularność to główna zaleta Karima. Teraz odpowiedź sobie na pytanie, czemu tak często wygrywamy Ligę i czy klub dobrze robi, utrzymując tego pasożyta i nie zapewniając mu żadnej konkurencji.

Burzafka napisał:
Więc proszę, zapodaj jakiegoś napastnika, który mógłby tu trafić w rozsądnej cenie i wieku, i oczywiście na odpowiednim poziomie, bądź młody talent.

Haha, dobry argument. Jak chcesz w miarę sprawdzonego napastnika na wysokim poziomie, to musisz za niego odpowiednio zapłacić, to chyba normalne. Icardi był do wyciągnięcia za te 110 milionów i choć nie jestem jego fanem, to w naszej sytuacji byłby świetnym wzmocnieniem. Tyle że przy całej patologii rozgrywającej się wokół Karima, praktycznie każda "dziewiątka" będąca w stanie skierować piłkę z paru metrów do bramki, znacznie zwiększyłaby nasze szanse na sukcesy w tym sezonie. Uważasz, że nie ma absolutnie żadnych napastników w rozsądnej cenie, którzy wzmocniliby naszą regularnie osłabianą kadrę? Tak na szybko: Mariano, Batshuai, Maxi Gomez, czy Cristhian Stuani - żaden z nich nie jest wielkim zawodnikiem, ale każdy z nich gwarantowałby bramki i właściwie każdy z nich mógłby wygrać rywalizację sportową z naszym pasożytem.

PS. Prawie każdy napastnik grający w przyzwoitym europejskim klubie, byłby dla nas wzmocnieniem, ale transfer Rodrigo za kwotę zbliżoną do tych, o jakich mówiło się w jego kontekście, sprawiłby że straciłbym wiarę w ludzi w zarządzie.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 4 dni temu o 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, takie są realia, że dopóki jest tu Benzema to nikt nie będzie chciał przyjść. Dlatego właśnie trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać. Może za rok?

Odriozola, Courtois, Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 4 dni temu o 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL. A czemu za rok miałoby się coś zmienić? I kto powiedział, że nikt nie chce tu przyjść? Problemem jest to, że my nie bardzo chcemy kogoś kupić.

PS. Twój zmieniający się podpis ma wyrażać zmiany twojego postrzegania, kto byłby drużynie potrzebny, kogo w drużynie chcesz, czy kogo spodziewasz się, że klub sprowadzi? Trochę się gubię.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 4 dni temu o 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że za rok się zmieni, ale wtedy będzie kolejna szansa, nie zmieni się to trudno. Mam się obrazić na klub, który kocham?

Nie wiesz, czy chcemy, czy nie chcemy kogoś kupić. Prasa niech sobie pisze co chce.

Co do podpisu: Mbappe to jest moje marzenie, jak kiedyś Falcao, czy David Silva. Mam nadzieję, że za trzecim razem się uda. Był tam Hazard, bo do ostatniego dnia okienka w Anglii miałem cień nadziei, że do nas dojdzie, zwłaszcza po tym co mówiło się po zakończeniu Mundialu. Nie przyszedł - trudno, więcej minut dostanie Asensio.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 4 dni temu o 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwracasz kota ogonem. Czemu negujesz istnienie zawodników, którzy wzmocniliby nasz atak? Starasz się udowodnić, że w gruncie rzeczy klub podejmuje w tym temacie napastnika dobre decyzje, bo na rynku nie ma żadnych opcji. Otóż opcje są, opcje były i jest ich wystarczająco dużo. Nie w braku napastników mogących wzmocnić naszą drużynę leży problem, a w braku odpowiedniej woli po stronie klubu.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 4 dni temu o 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
I dla Ciebie rozsądną ceną jest wydawanie na Icardiego 110 mln? Albo 80 na Rodrigo? Lacazette i Cavani są nie do wyjęcia. Werner? Jedyny z tej listy, który wpisuje się w naszą strategię, tylko pytanie za ile mógłby przyjść? Co ciekawe wczoraj nie wszedł z ławki w meczu eliminacyjnym do ligi Europy. Może jednak coś jest na rzeczy.

Jeśli chodzi o Icardiego - tak, myślę, że klub jest w stanie wyłożyć na 25 latka seryjnie ładującego bramki w Serie A (110 goli w 190 meczach), capocannoniere - mniej więcej 100 milionów euro. Ten zawodnik jest tyle wart i gorąco wolałbym kupić Icardiego za stówę niż przepłacać 180 za Hazarda. Argentyńczyk to jest gracz o dokładnie takim profilu jakiego potrzebujemy, gwarancja przynajmniej 25 bramek w sezonie, a jeśli za plecami będzie miał nie miałką linię pomocy Interu a najlepszych na świecie fachowców w postaci CKM + Isco to jestem przekonany, że osiągnąłby mniej więcej trzydzieści-czterdzieści (może więcej) bramek.Zostałby też nowym galactico Pereza i "następcą Ronaldo".

Jeśli chodzi o Rodrigo to 80 mln to zdecydowanie za dużo, jak na 27 latka, który nigdy nie uniósł się powyżej poziomu klubów pokroju Benfiki czy Valencii. Liczbowo bardzo kiepsko - jak na środkowego napastnika 26 bramek w 112 meczach La Liga to brzmi jak śmieszny żart. 30-40 milionów tak, ale nie więcej, i generalnie nie pokładałbym w tym zawodniku większych nadziei - podobna rola jak Alcacer w Barcelonie to jest max. Nie zmienia to faktu, że nawet taki Rodrigo byłby lepszy od Benzemy i może zanotowałby dwucyfrową liczbę goli w sezonie. Bardzo dobrą alternatywą byłby Mariano, ale nie wiem jak wygląda sprawa z ewentualnym odkupem tego zawodnika z Lyonu. Oglądałem go w kilku meczach Lyonu w zeszłym sezonie i naprawdę poczynił ogromne postępy, ten transfer zdecydowanie mu się przysłużył.

Cavani byłby świetny, jedynym minusem byłby wiek, ale przynajmniej mielibyśmy w pełni ukształtowanego, doświadczonego, pewnego siebie napastnika, który strzela bramki na zawołanie.

Perez pokpił sprawę z Mbappe, to teraz trzeba albo płacić astronomiczne sumy, czekać aż pojawi się na rynku jakiś młody talent (niby mamy Viniciusa, ale nastepcą Ronaldo bym go nigdy w życiu nie nazwał, na razie jest to wciąż wielka niewiadoma) lub w ostateczności - jak zapewne będzie w tym sezonie - grać bez rasowej "9", z parodystą Benzemą i człowiekem-kontuzją Balem jako twarzą "nowego-starego projektu" Realu Madryt w erze post-Cristiano. To jest eksperyment na żywym organizmie i obyśmy niedługo nie musieli pisać, że "operacja się udała, pacjent zmarł".

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 4 dni temu o 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Odwracasz kota ogonem. Czemu negujesz istnienie zawodników, którzy wzmocniliby nasz atak? Starasz się udowodnić, że w gruncie rzeczy klub podejmuje w tym temacie napastnika dobre decyzje, bo na rynku nie ma żadnych opcji. Otóż opcje są, opcje były i jest ich wystarczająco dużo. Nie w braku napastników mogących wzmocnić naszą drużynę leży problem, a w braku odpowiedniej woli po stronie klubu.

Ale ja wiem i widzę, że potrzebny jest nam napastnik. Wiem też, że opcji jest dużo, ale skoro klub nie chce to co ja mam zrobić? Po prostu taka jest polityka transferowa klubu, która działa, więc nie jest to dla mnie żaden problem. Z opcjami chodzi mi o to, że skoro Benzema ma zapewnioną pierwszą jedenastkę to po co mamy wydawać 110 mln za Icardiego?

@Gondola, Perez zjebal sprawę Mbappe? Nie pierdol głupot. Wyszło na jaw, że transfer był dogadany z Monaco, ale sam zawodnik dostał lepszą ofertę finansową plus możliwość regularnej gry. Nie wiem o co chodzi z tym Benzemą, że od tylu lat ma zapewniony 1 skład. Wkurza to, ale z drugiej strony akceptuje to, bo to mój klub i tyle.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 144, 145, 146
Strona 146 z 146
Skocz do: