Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 149, 150, 151  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.10 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
W lidze liczy się regularność

No patrz, a powszechnie wiadomo, że regularność to główna zaleta Karima. Teraz odpowiedź sobie na pytanie, czemu tak często wygrywamy Ligę i czy klub dobrze robi, utrzymując tego pasożyta i nie zapewniając mu żadnej konkurencji.

Burzafka napisał:
Więc proszę, zapodaj jakiegoś napastnika, który mógłby tu trafić w rozsądnej cenie i wieku, i oczywiście na odpowiednim poziomie, bądź młody talent.

Haha, dobry argument. Jak chcesz w miarę sprawdzonego napastnika na wysokim poziomie, to musisz za niego odpowiednio zapłacić, to chyba normalne. Icardi był do wyciągnięcia za te 110 milionów i choć nie jestem jego fanem, to w naszej sytuacji byłby świetnym wzmocnieniem. Tyle że przy całej patologii rozgrywającej się wokół Karima, praktycznie każda "dziewiątka" będąca w stanie skierować piłkę z paru metrów do bramki, znacznie zwiększyłaby nasze szanse na sukcesy w tym sezonie. Uważasz, że nie ma absolutnie żadnych napastników w rozsądnej cenie, którzy wzmocniliby naszą regularnie osłabianą kadrę? Tak na szybko: Mariano, Batshuai, Maxi Gomez, czy Cristhian Stuani - żaden z nich nie jest wielkim zawodnikiem, ale każdy z nich gwarantowałby bramki i właściwie każdy z nich mógłby wygrać rywalizację sportową z naszym pasożytem.

PS. Prawie każdy napastnik grający w przyzwoitym europejskim klubie, byłby dla nas wzmocnieniem, ale transfer Rodrigo za kwotę zbliżoną do tych, o jakich mówiło się w jego kontekście, sprawiłby że straciłbym wiarę w ludzi w zarządzie.

Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.10 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, takie są realia, że dopóki jest tu Benzema to nikt nie będzie chciał przyjść. Dlatego właśnie trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać. Może za rok?

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.10 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL. A czemu za rok miałoby się coś zmienić? I kto powiedział, że nikt nie chce tu przyjść? Problemem jest to, że my nie bardzo chcemy kogoś kupić.

PS. Twój zmieniający się podpis ma wyrażać zmiany twojego postrzegania, kto byłby drużynie potrzebny, kogo w drużynie chcesz, czy kogo spodziewasz się, że klub sprowadzi? Trochę się gubię.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.08.10 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że za rok się zmieni, ale wtedy będzie kolejna szansa, nie zmieni się to trudno. Mam się obrazić na klub, który kocham?

Nie wiesz, czy chcemy, czy nie chcemy kogoś kupić. Prasa niech sobie pisze co chce.

Co do podpisu: Mbappe to jest moje marzenie, jak kiedyś Falcao, czy David Silva. Mam nadzieję, że za trzecim razem się uda. Był tam Hazard, bo do ostatniego dnia okienka w Anglii miałem cień nadziei, że do nas dojdzie, zwłaszcza po tym co mówiło się po zakończeniu Mundialu. Nie przyszedł - trudno, więcej minut dostanie Asensio.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.10 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwracasz kota ogonem. Czemu negujesz istnienie zawodników, którzy wzmocniliby nasz atak? Starasz się udowodnić, że w gruncie rzeczy klub podejmuje w tym temacie napastnika dobre decyzje, bo na rynku nie ma żadnych opcji. Otóż opcje są, opcje były i jest ich wystarczająco dużo. Nie w braku napastników mogących wzmocnić naszą drużynę leży problem, a w braku odpowiedniej woli po stronie klubu.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.10 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
I dla Ciebie rozsądną ceną jest wydawanie na Icardiego 110 mln? Albo 80 na Rodrigo? Lacazette i Cavani są nie do wyjęcia. Werner? Jedyny z tej listy, który wpisuje się w naszą strategię, tylko pytanie za ile mógłby przyjść? Co ciekawe wczoraj nie wszedł z ławki w meczu eliminacyjnym do ligi Europy. Może jednak coś jest na rzeczy.

Jeśli chodzi o Icardiego - tak, myślę, że klub jest w stanie wyłożyć na 25 latka seryjnie ładującego bramki w Serie A (110 goli w 190 meczach), capocannoniere - mniej więcej 100 milionów euro. Ten zawodnik jest tyle wart i gorąco wolałbym kupić Icardiego za stówę niż przepłacać 180 za Hazarda. Argentyńczyk to jest gracz o dokładnie takim profilu jakiego potrzebujemy, gwarancja przynajmniej 25 bramek w sezonie, a jeśli za plecami będzie miał nie miałką linię pomocy Interu a najlepszych na świecie fachowców w postaci CKM + Isco to jestem przekonany, że osiągnąłby mniej więcej trzydzieści-czterdzieści (może więcej) bramek.Zostałby też nowym galactico Pereza i "następcą Ronaldo".

Jeśli chodzi o Rodrigo to 80 mln to zdecydowanie za dużo, jak na 27 latka, który nigdy nie uniósł się powyżej poziomu klubów pokroju Benfiki czy Valencii. Liczbowo bardzo kiepsko - jak na środkowego napastnika 26 bramek w 112 meczach La Liga to brzmi jak śmieszny żart. 30-40 milionów tak, ale nie więcej, i generalnie nie pokładałbym w tym zawodniku większych nadziei - podobna rola jak Alcacer w Barcelonie to jest max. Nie zmienia to faktu, że nawet taki Rodrigo byłby lepszy od Benzemy i może zanotowałby dwucyfrową liczbę goli w sezonie. Bardzo dobrą alternatywą byłby Mariano, ale nie wiem jak wygląda sprawa z ewentualnym odkupem tego zawodnika z Lyonu. Oglądałem go w kilku meczach Lyonu w zeszłym sezonie i naprawdę poczynił ogromne postępy, ten transfer zdecydowanie mu się przysłużył.

Cavani byłby świetny, jedynym minusem byłby wiek, ale przynajmniej mielibyśmy w pełni ukształtowanego, doświadczonego, pewnego siebie napastnika, który strzela bramki na zawołanie.

Perez pokpił sprawę z Mbappe, to teraz trzeba albo płacić astronomiczne sumy, czekać aż pojawi się na rynku jakiś młody talent (niby mamy Viniciusa, ale nastepcą Ronaldo bym go nigdy w życiu nie nazwał, na razie jest to wciąż wielka niewiadoma) lub w ostateczności - jak zapewne będzie w tym sezonie - grać bez rasowej "9", z parodystą Benzemą i człowiekem-kontuzją Balem jako twarzą "nowego-starego projektu" Realu Madryt w erze post-Cristiano. To jest eksperyment na żywym organizmie i obyśmy niedługo nie musieli pisać, że "operacja się udała, pacjent zmarł".

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.08.10 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Odwracasz kota ogonem. Czemu negujesz istnienie zawodników, którzy wzmocniliby nasz atak? Starasz się udowodnić, że w gruncie rzeczy klub podejmuje w tym temacie napastnika dobre decyzje, bo na rynku nie ma żadnych opcji. Otóż opcje są, opcje były i jest ich wystarczająco dużo. Nie w braku napastników mogących wzmocnić naszą drużynę leży problem, a w braku odpowiedniej woli po stronie klubu.

Ale ja wiem i widzę, że potrzebny jest nam napastnik. Wiem też, że opcji jest dużo, ale skoro klub nie chce to co ja mam zrobić? Po prostu taka jest polityka transferowa klubu, która działa, więc nie jest to dla mnie żaden problem. Z opcjami chodzi mi o to, że skoro Benzema ma zapewnioną pierwszą jedenastkę to po co mamy wydawać 110 mln za Icardiego?

@Gondola, Perez zjebal sprawę Mbappe? Nie pierdol głupot. Wyszło na jaw, że transfer był dogadany z Monaco, ale sam zawodnik dostał lepszą ofertę finansową plus możliwość regularnej gry. Nie wiem o co chodzi z tym Benzemą, że od tylu lat ma zapewniony 1 skład. Wkurza to, ale z drugiej strony akceptuje to, bo to mój klub i tyle.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Peluquero
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.08.15 03:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polityka klubu dziś jest taka...klub w rękach socios->stałe zbilansowane przychody (m.in. z rozbudowy stadionu) -> marketing klubu (umowy sponsorskie) -> bilans transferów, i to jest na TWARDO. Wiec wszelkie dywagacje na temat transferów po 300 mln to radzę sobie odpuścić żaden Hazard Lewy Cavani czy Icardi to jest biznes i rynek mega konkurencyjny wiec inna polityka nie wchodzi w obecnej sytuacji w grę jeśli będzie jakikolwiek transfer to będzie jedynie wielkie zaskoczenie Smile

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.08.15 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaję,że Florek w głowie ma plan jak sobie poradzić z nowym Bernabeu bez pomocy jakiegoś arabskiego funduszu.

Wyniki mamy legendarne,które ciężko będzie powtórzyć.

Co roku odchodzi jakiś zawodnik,którego utrzymanie nie należy do tanich. Zauważmy,że nie łatamy dziur zawodnikami podobnymi,nie płacimy dużo i przy każdej tego typu transakcji oszczędzamy.

Taki rezerwowy duet James-Morata został zastąpiony gówniarzami,których utrzymanie jest śmieszne i tak już od paru ładnych lat. Florek odkłada by pewnie się móc szczycić,że to on zrobił krok ku temu by Real został dalej samodzielny,że stadion to twierdza,legendarne miejsce,które nie mogło zostać splamione przez zmianę nazwy za petrodolary. Ok i to mi się podoba aczkolwiek
nie do końca kupuję taką zimną kalkulacje na legendach i potem obracanie to w taki sposób,że klub jest czysty i święty natomiast zawodnik to pazerny najemnik z wybujałym ego.

Jestem przekonany,że jakby Inter był w stanie przepłacić za Lukite to już dawno Florek by go sprzedał a przekazy w mediach by się bardziej nasiliły,że to Lukita odszedł z powodu swojego niezadowolenia a nie zimnej kalkulacji prezesa.
Idę o zakład,że gdy nadarzy się okazja w przeciągu najbliższych dwóch lat sprzedać Toniego za dobry hajs to Florek się zgodzi a w jego miejsce pojawi się jakiś Llorente czy inny Valverde.

Mi z punktu kibica jest smutno,że legendy jak Raul,Iker,teraz Cristiano i pewnie paru innych jednak nie zakończy kariery w białej koszulce bo prezes policzy tak aby było korzystnie dla niego i tutaj też go rozumiem bo dba o interesy klubu i klub jest najważniejszy,ale cholera jednak u Florka jest wiele sprzeczności.

Crisa nie potrafił docenić,raczył nas pustymi frazesami jednocześnie puszczając oczko w kierunku Neymara.
Gdy jest pytany o Benzeme to ton wypowiedzi jest zupełnie inny i komunikat dla otoczenia jasny,że Karim to gość nietykalny i dochodzi do takiej patologii,że napastnik,który zdobył 5 bramek w lidze będzie liderem zespołu... ba nie Bale,Asensio czy ktoś inny.
To Karim jest teraz twarzą Realu i nie będę zaskoczony jak 9tka zostanie zastrzeżona i to mnie po prostu boli.

Nie doceniamy Ronaldo, nie docenimy pewnie paru innych zawodników w najbliższych latach natomiast będziemy forsować Karima na lidera i młodych Hiszpanów jako przyszłość Realu.

No i na koniec oczywiście jak coś pójdzie nie tak to kibice zwrócą uwagę na kołcza bo przecież mówił,że taka kadra jest dla niego ok... a co ma mówić skoro naciski z góry są takie jakie są no,ale Florek to tak wyrachowany i inteligentny facet,że wszyscy piłkarze,trenerzy mogą być źli natomiast on na sam koniec jest nieskazitelny,sprawiedliwy i najmądrzejszy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.15 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Llorente i Valverde już są. Numeru w Hiszpanii nie zastrzeżesz, bo wybieralne numery pierwszego składu są ograniczone od 1 do 25. Wiązało by się to z brakiem jednego piłkarza.

Odnośnie oszczędzania mam podobne przemyślenia. Zakitrał tyle hajsu, że spokojnie może postawić nowe SB. Chyba, że opłaty za wygrywanie LM poszły w górę :lol2:

Kto powiedział, że legenda musi kończyć w swoim macierzystym klubie? Śmiechłem, jak Schalke próbowało zrobić z Raula swoją legendę, ale nie od dziś wiadomo, że tacy ludzie jak on czy Casillas i tak będą kojarzeni z Realem. To samo Ronaldo. To że Totti skończył w Romie czy Zanetti w Interze to fajnie, ale to nie zawsze jest wykonalne. Szczególnie w takim klubie jak Real, gdzie na prawdę liczy się wszystko. Rozumiem, że jak by Cris czy Raul odeszli do Atletico lub Barki można mieć pretensje, ale oni poszli grać dalej, zdobywać nowe, nie na złość Realowi. Trzeba to uszanować.

Ja mam do Florka jedno ale. Dlaczego on jest zakochany w tym popaprańcu? Co on w nim widzi? Bo to jest na prawdę patologiczne zachowanie. Ponadto trzeba było się teraz wykazać i całą starą gwardię prócz Ramosa kapitana pożegnać przy standing ovation. Ten rok w moim odczuciu będzie niestety mizerny. Część graczy jest tutaj długo i są nasyceni. Jedyna nadzieja w Lupie, że to zauważy i postawi mocniej na młodszych, przemiesza ich z once de gala i coś ugramy.

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.15 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobi przemiesza?

Wyobrażasz sobie,że Florek pozwala by na klasyk wyszedł Mayoral a nie Karim?

Wyobrażasz sobie,że Toni w kiepskiej dyspozycji siada na ławce bo Cebula akurat ma dobry okres za sobą?

Już to kulało u Zizou aczkolwiek Francuz miał czasem jaja i nie bał się posadzić BB na ławce.
Ja nie wierzę,że Lupek zrezygnuje z BB na jakiś ważny mecz i to będzie coraz większy problem Realu.

Status pewnych zawodników nie pozwala ich sadzać na ławce i to jeszcze takiemu trenerowi bez doświadczenia. Zobaczymy,ale już nie raz nie daw przemieszany skład za Zizou dawał fajne efekty a i tak na kluczowe starcia męczyliśmy bułę i jedyny ratunek to był Ronaldo.
Teraz będzie tak samo tylko piły pójdą w kierunku prześwietnego i Garetha pod warunkiem,że będzie zdrowy.
W Walijczyku nadzieja,ale ....

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.15 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mayoral nie jest nawet na poziomie ławki. Prawda jest taka, że do ostatniej godziny okienka będę liczył, że przyjdzie chociażby Mariano za te 20 patyków. Sytuację z Tonim sobie wyobrażam jak najbardziej. To jest możliwe. Benzemy nikt nie posadzi, bo najnormalniej nie ma zmiennika.

Florek daj nam napastnika!!!

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.15 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może by Mariano przyszedł w wypadku gdy Mayoral podtrzymywałby chęci na odejście,ale jak widać po bieżących wydarzeniach na to się nie zanosi więc Borja po raz kolejny będzie zmiennikiem. W sumie zazdroszczę chłopakowi bo za dużo się w piłce poważnej nie nagrał a jest w miejscu wymarzonym dla wielu lepszych zawodników.

Cóż były zresztą artykuły,że Borja ma ukłuć 15-20 bramek, bynajmniej na to liczy góra. Zresztą ile Mayoral zarabia ? 500 tys- 1 mln euro?

Mariano to raz,że wydatek,dwa zawodnik na ławkę a trzy na pewno po niezłym okresie we Francji jego wymagania co do zarobków są pewnie z dwa razy większe jak nie lepiej aniżeli takiego Mayorala.

To śmieszne,niedorzeczne co piszę,ale to po prostu prawda i pogódźmy się,że napastnika dostaniemy,ale w momencie gdy Rodrygo skończy 18 lat.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.15 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodziec raz. Okienko w Serie A zamyka się w piątek. Dawaj presi.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.15 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo z Serie A chcesz w Realu? Chyba nie wierzysz w Icardiego? Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 149, 150, 151  Następny
Strona 146 z 151
Skocz do: