Thiago Alcântara [FC Bayern Monachium]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 4 dni temu o 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż daleko im do niezapomnianych madryckich lekarzy :-)

Sarcasm
but still awesome...

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 4 dni temu o 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Sarcasm napisał:
Brać go nawet, jeśli Luka zostaje. 40-50 to będzie deal idealny jak z Kroosem.

Ale z drugiej strony, Vidal, Thiago.. Co Bayern też jakiś rozbiór przechodzi?

Przesyt w pomocy jest tego powodem, kiedyś pisałem nawet na tym forum gdzieś chyba na przełomie maj/czerwiec o zawodnikach, którzy chcą odejść.

Przesyt? Nie chce mi się włazić na stronę Bayernu, ale z głowy potrafię wymienić (mówię o wartych uwagi) Tolisso, Martinez, James, aa no i ten Rudy. To taki przesyt? Nie wspominam o jakiś Sanchesach bo to szkoda słów. Muller to ofensywny piłkarz, zreszta Jamesowi tez bliżej do napastnika niż box to box, w ostatecznym rozrachunku.
Nie oglądam Bayernu, ale raczej Thiago jest tam najlepszy na danej pozycji.

Rokoko
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 3 dni temu o 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thiago, Vidal, Goretzka, Sanches, Martinez, James, Tolisso, Rudy. Chyba nikogo nie pominąłem. W systemie 4-2-3-1 z wymienionych piłkarzy, jeśli wszyscy są zdrowi, to James gra za napastnikiem i pozostają praktycznie tylko dwa miejsca. Ciężko rotować tym, żeby wszyscy byli zadowoleni. A nie wymieniłem nawet tego nieszczęsnego Tomasza Mullera, któremu najwygodniej jest grać na pozycji, którą optymalnie zajmuje James, który może czasem zagrać trochę głębiej albo na skrzydle. Dlatego Kalle czy Uli otwarcie mówili, że jacyś piłkarze mogą odejść, żeby odchudzić kadrę. Prócz Boatenga mowa była o samej pomocy. No i teraz odszedł Vidal. Zostaje 6 piłkarzy na praktycznie dwie pozycje. Można jeszcze dywagować, iż Kovać zamierza uniezależnić naszą grę od skrzydeł, grać trójką z tyłu. Nieważne. Przesyt to przesyt. Dlatego może odejść z tego powodu jeszcze jeden piłkarz z pomocy. Oby to nie był Thiago.

Co do Renato. Mi może być szkoda słów na Llorente, Ceballosa, Kovacicia itd. Mam ich nie liczyć do głębi składu? Bayern wiąże wciąż ogromne nadzieje z Sanchesem i tak się składa, że chłopak pokazał ostatnio w sparingach pazur. Wrócił z wypożyczenia praktycznie odmieniony, a Kovać zamierza z niego zrobić piłkarza na miarę wyjściówki Bayernu Monachium.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 3 dni temu o 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz, że gość zagrał 12 meczów w Swansea, które spadło z ligi?

Powrót do góry
rosicki
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 3 dni temu o 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to wymienienie Kovy, który w przeciwieństwie do portugalskiego ogórka potrafił rozgrywać dobre, a czasami nawet świetne mecze na tle Barcelony, PSG, Bayernu, czy też Juventusu :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 3 dni temu o 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło Jezusie, dałem tylko taką przeciwwagę, żeby pokazać, że bezsensowne jest nieliczenie takiego piłkarza do trwającego przesytu pomocy w Bayernie. Nie chciałem tutaj obrażać niczyjego bożka. A ogórkiem nazywasz gościa, który miał duży wkład w zdobycie mistrzostwa Europy przez Portugalię. Tak tylko przypominam.

El Mou napisał:
Ale wiesz, że gość zagrał 12 meczów w Swansea, które spadło z ligi?

Co z tego? Gdzie ja coś napisałem o tym jak grał w The Swans? Wyraziłem tylko swoją opinię o tym jak prezentował się podczas sparingów i informacji, które dopływają z klubu, jak piłkarz nie jest już tak zagubiony jak wcześniej i jak prezentuje się na treningach. W przeciwieństwie do swojego pierwszego okresu w klubie teraz zdecydowanie bardziej przypomina tego Sanchesa z Euro 2016. Dlatego upominam, żeby go nie skreślać jak niektórzy zdają się to czynić. To nie jest na pewno piłkarz, na którego "szkoda słów".

Powrót do góry
rosicki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 3 dni temu o 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fartowny rykoszet z Polską + średnia gra i częste zmiany w innych spotkaniach = duży wkład. Idąc tym tokiem rozumowania można zrozumieć hiszpańskich pismaków twierdzących, że drybling benzemy w meczu z Atletico w półfinale CL z sezonu 2016/17 to połowa duodecimy.

Powrót do góry
Rokoko
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 3 dni temu o 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No możemy tak to ciągnąć i będziesz wyłapywać kolejne fragmenty moich zdań i im zaprzeczał. Drażni Cię słowo duży? Ok, no to niech będzie wkład znaczący, istotny, o którym nie można zapomnieć. Chuj z tym. Zrezygnujmy nawet z tego przymiotnika! A co! Mam gest! Więc lecimy: Renato Sanches miał wkład w zdobyte przez Portugalię mistrzostwo Europy.

A, i jeszcze co do średniej gry i częstych zmian - człowieku, on miał wtedy osiemnaście lat i zabłysnął na takim prestiżowym turnieju jak Euro. Mi tym zaimponował. I nie zamierzam tutaj twierdzić, że Sanches to już teraz jakiś crack el total, po prostu tylko stwierdziłem, że nie warto nazywać kolesia o takim potencjale ogórkiem, który na dobrą sprawę stawia dopiero pierwsze kroki w wielkim futbolu. Ogórkiem to możesz nazywać Charliego Adama.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 3 dni temu o 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty są takie, że potrzebny jest w Realu tak samo jak k**wa potrzebuje majtki. W zeszłym sezonie Llorente i Ceballos praktycznie nie grali, Kovacić też nie miał zbyt wielu minut. Teraz powinno być dużo lepiej.

Jak słyszę, ze Real szuka zastępcy rezerwowego Kovacića w cenie gościa do pierwszego składu, a w ataku dziura jak po wybuchu bomby atomowej to mi się nóż w kieszeni otwiera.

rosicki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 3 dni temu o 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transfer napastnika mógłby mieć negatywny wpływ na komfort psychiczny algierczyka, a ten jest dla Florka wart więcej niż wszystkie trofea razem wzięte.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22
Skocz do: