Kto i dlaczego powinien dojść do Realu? (cz.4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 228, 229, 230  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Priorytetem do środka pola powinien być...
Paul Pogba
62%
 62%  [ 15 ]
każdy byle nie Paul Pogba
25%
 25%  [ 6 ]
Christian Eriksen
8%
 8%  [ 2 ]
Donny van de Beek
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 24
Wszystkich Głosów : 24
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.08.14 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sezonie raczej nam to nie grozi.

Ostatnio zmieniony przez Reggie dnia 2018.08.14 19:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.14 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
3 LM z rzędu spokojnie pokryją słabszy sezon w dłuższym terminie zarządzania tą kadrą. Już się nie mogę doczekać jak grono ekspertów przyjdzie i każe sprzedawać co drugiego zawodnika, nie mówiąc już o trenerze i Perezie w przyadlku odpadnięcia w ćwierćfinale LM bądź nawet i wcześniej.

Tak samo śmieszkowałeś z ludzi, którzy w listopadzie rok temu mówili, że liga jest przegrana. Nie wiem tylko komu było do śmiechu patrząc na tabelę na koniec sezonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.08.15 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stało się i tyle, liga nie była przegrana w listopadzie, przegraliśmy ją w końcowym rozrachunku, Barcelona miała też swoje wpadki i gdybyśmy je wykorzystali to może byłoby inaczej. Trudno. Teraz jest następny sezon, nowy trener, nowe nadzieje. A Ty wypierdalaj ode mnie i idź sobie płacz dalej.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

#APorLa14
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.08.15 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Ciebie 16 punktów straty do liderującej wówczas Barcelony w połowie listopada było do odrobienia? W takim razie gratuluję optymizmu. Liga była przegrana już od jesieni, przez katastrofalny początek, pierwsze 12 kolejek - dawno nie było tak mizernego początku Realu w lidze. Wszyscy, na czele z trenerem ostro pokpili sprawę, ale gdy się obudzili, na gonienie strat było zdecydowanie zbyt późno.

Właśnie tutaj największe nadzieje pokładam w Lopeteguim. Być może skoncentruje się na lidze i sprawi, że zaczniemy regularnie punktować i nie pozwolimy sobie na gigantyczne straty po 1/3 sezonu. Zidane skupiał się na LM, Lopetegui (być może) skupi się na lidze i CdR. Mi ten układ zdecydowanie pasuje.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.15 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że liga była przegrana na jesieni. Tu nie działa czysta matematyka, w stylu *ej, liczymy sobie punkty od stycznia przy założeniu, że my cały czas wygrywamy, a Barca się potyka tam, gdzie się potknęła*.

Mentalnie czynnik bycia tyle punktów w plecy na tak wczesnym etapie rozgrywek na pewno nam przeszkadzał, szczególnie, że już wtedy pojawiały się głosy i artykuły a'la "W Lidze Mistrzów Real żyje", "Real skupia się na LM". No i się skupił.
Do tego dodaj problemy ze skutecznością i masz przepis na sfrustrowanie w zespole, które jest przyczyną kolejnych potknięć i tak w koło Macieju.

Jeśli bym miał jeszcze jeden czynnik wymienić - to Bernabeu. Od dawna brakuje mi takiego poczucia; na Bernabeu Real spuszcza wpierdol. To po prostu nie jest nasza twierdza, wymęczone 2:1 czy remisy.

Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.08.15 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem raczej wyznawcą zasady, że dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe. Mentalnie przegraliśmy ligę w Klasyku, nigdy nie wiadomo co byłoby dalej gdybyśmy wygrali ten mecz. Na ten sezon bardzo liczę na Lopeteguiego, a czas pokaże co będzie.

#APorLa14
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.15 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Burzafka"]Stało się i tyle, liga nie była przegrana w listopadzie, przegraliśmy ją w końcowym rozrachunku, Barcelona miała też swoje wpadki i gdybyśmy je wykorzystali to może byłoby inaczej. Trudno. Teraz jest następny sezon, nowy trener, nowe nadzieje. A Ty wypierdalaj ode mnie i idź sobie płacz dalej.[/quote

:lol2: :lol2: Jest poziom. Nie ma to jak pisać na forum, po czym rzucać bluzgami do ludzi, którzy ci odoiwiadają na twije dyrdymały. Top. Tak jak już kikka osób napisało, gówno a nie w Klasyku przegraliśmy to ligę, bi gdybyśmy miemi więcej pkt to jeden mecz nic by nie zmienił. Ale co tam, lepiej znowu liczyć niewiadomo na co(bo argumentów na wygranie ligi nie mamy żadbych) a za rok powiedzieć że "przegraliśmy no bo skład był młody, teraz liczę na Neymara" niż orzyznać że obecnie jesteśmy w ciemnej dupie.

Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.08.15 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz, że jesteśmy w dupie bez zobaczenia jaki pomysł ma Lopetegui na tę drużynę to gratuluję. Ja mówię, że to będzie bardzo dobry sezon (liga+puchar lub sama liga będzie nasza).

#APorLa14
Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.08.15 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po dzisiejszym blamażu to potrzeba transferów na już do każdej formacji. Dawać thiago, jakiegoś napastnika i poważnego obrońcę.
W innym wypadku pozostaje nam tylko liga europy, bo z taka gra to ligę już przejebalismy

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.08.15 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i takiego meczu mam nadzieję trzeba było żeby Florek wyłożył kasę na stół. ŚO i napastnik.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.08.15 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jutro płacz po Superpucharze, a pojutrze jedziemy z tytułami.

"Klub tłumaczy niepowodzenie w Superpucharze trudnymi przygotowaniami".
"Włodarze są przekonani, że kadra jest konkurencyjna i gotowa do gry na wszystkich frontach".
"Trener chce skupić się na poprawie gry w obronie, nie potrzebuje wzmocnień do ataku"
"Real nie chce hamować rozwoju Valverde i Mayorala".

i wisienka na torcie:

"Pomimo przegranego Superpucharu Real nie przeprowadzi już transferów".

Ostrzegam, mam dobrą skuteczność bo okładki o Bale'u, Benzemie, Hazardzie i Vinim wytypowałem bezbłędnie.

TRANSFERY albo Arsenal. Innej opcji nie ma. Jak się skończy to wiadomo, kanonierzy w Madrycie. Tak sobie właśnie pisałem przed meczem, czy wygrana w tym meczu nie uśpi czujności jak Superpuchar Hiszpanii w poprzednim. Po czym doszedłem do wniosku, że nawet taka porażka jak ta dzisiejsza nic nie zmieni w mentalności Pereza.

Powrót do góry
Wolf
Łysy czarodziej

PostWysłany: 2018.08.15 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nic nie zmieni to może czas zmienić Pereza?

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2018.08.15 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KarBar napisał:
No i takiego meczu mam nadzieję trzeba było żeby Florek wyłożył kasę na stół. ŚO i napastnik.

No nie wiem, Benzi strzelił. :>

[quote="Para Siempre"]No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni. [/quote]
Powrót do góry
realistka01
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2018.08.15 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Środkowy obrońca też. :>

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.15 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię nie róbmy nic, ale w 2 tygodnie nie nadrobi się już 2 straconych miesięcy. Ba, nie nadrobi się już dwóch straconych letnich okienek z rzędu.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 228, 229, 230  Następny
Strona 157 z 230
Skocz do: