Jürgen Klopp [Liverpool FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.15 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool's Jurgen Klopp: I want to beat the best, not be the best.

To tak jeszcze à propos dyskusji, która tutaj tak rozgorzała o tym do jakich klubów pasuje Jurgen, a do jakich nie. Więc idąc podążając tym tokiem myślenia Klopp prędzej już przejmie właśnie Real niż Barcelonę, która ostatnimi laty La Ligę po prostu zdominowała. Oczywiście w rzeczywistości nie przejmie ani tego, ani tego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.15 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc tą logiką można równie dobrze dojść do odwrotnych wniosków i stwierdzić, że wolałby Barcelonę, skoro Real zdominował LM.

Podoba mi się gra ich drużyn, ale niech na razie trzyma się z dala od Madrytu razem ze swoimi nieustannymi wytłumaczeniami. To nie jest mentalność tego klubu.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.15 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No znaczy się, wiele można stwierdzić, ale ja wolałem wybrać najbardziej pasujący wniosek pod moją tezę. Taki ze mnie rekin dyskusji jest generalnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.15 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, ostatnio jest to modą na tym forum. Very Happy

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.15 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę @hugh? Pomimo jego debilności w temacie Ramos-UCL-Salah to gość jest absolutnym gwarantem podniesienia jakości aktualnej drużyny i bardzo dobrze trafionych transferów. Co więcej mam wrażenie, że - poza atakiem - Real ma naprawdę dobry skład pod filozofię Kloppa.

Nawet ta ostatnia strategia transferowa zaczyna pasować.
Wcześniej bym powiedział, że to problem nie do przeskoczenia - Real patrzy na to jak dany piłkarz może wpłynąć na markę klubu. Klopp chce swoich piłkarzy i basta.
Ale teraz? Teraz Real chce znajdować młodych i ciekawych, wdrażać ich, przepłacić w momencie transferu, aby w skali kolejnych 3-5 lat wyjść na trzykrotny plus. Klopp kocha młodość i to mogłoby być fenomenalne połączenie. Monchi teraz też by był dobrze dobrany.

Moje większe wątpliwości są do tego czy on jest takim geniuszem na ligę, bo bardzo dużo razy widziałem jak gegenpressing Liverpoolu zderzał się z głęboko ustawionymi drużynami i nie dawał rady. Oraz nie wiem czy w skali 3-4 lat to całkowicie nie wypali drużyny fizycznie. Ale od tego jest szerokość składu, a Klopp bardzo dużo rotuje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.15 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę. Przede wszystkim trzeba dać czas Julkowi i jeżeli drużyna będzie grała dobrze, a przegramy na każdym froncie np. przez brak skuteczności naszych pożalsiębożenapastników, to pod żadnym pozorem klub nie powinien go zwalniać (inna sprawa, że dokładnie tego się spodziewam). W dalszej kolejności postawiłbym na Pochettino. Klopp będzie miał czas żeby dojrzeć, ale ja ludzi szukających tanich wymówek w Realu nie chcę. Przez lata śmiałem się z Xaviego czy Guardioli i nie mam zamiaru tolerować takich samych zachowań w Realu.

Klopp jest świetnym trenerem, ale czy świetnym do prowadzenia największych drużyn? Szczerze trochę wątpię. Jego futbol jest ciekawy, fajny do oglądania, ale imho brakuje w nim elastyczności, a bez tego nie da się osiągnąć szczytu, choć oczywiście można wiele. Mourinho jest tego najlepszym przykładem.

adriankq
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.15 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool Kloppa ; lider PL w przebiegnietych km , srednio 118
Dormund : to samo
Real : rekord 110 km , w EL Clasico 98 km

I ten rekord nalezy do rezerwowych , poniewaz geniuszom techniki niechce sie biegać .

Taktyka Barcy opiera sie o posiadanie piłki . Strategia Kloppa jest nią odrotnoscią . czyli musiałby kazac Mesiemu szybko pozbywac sie piłki i biegac w presingu :lol2:

Jak Kloop trafia z transferami ? Szuka po ligach zawodników co dużo biegaja i nie przeszkadza mu , defekty techniki -
Henrikh Mkhitaryan jest liderem w niecelnych podaniach , a u Klopa sie sprawdzał

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: