Real Madryt - Getafe CF [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.08.19 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krist napisał:
Nie wiem jakim cudem Ndiaye jest jeszcze na boisku. Sędzia dał dzisiaj trochę popis, lubi być gwiazdą chyba.

N'Diaye? Very Happy Raczej Djene. Słaby mecz w jego wykonaniu, nie dość że tyle fauli, to jeszcze zawalony gol na 2:0. Przed północą powinien być już w szatni.

Pełna kontrola. Wreszcie bez zawału co kilka minut. Faktycznie przydałby się jakiś killer niekoniecznie do gry kombinacyjnej, ale po prostu do załadowania. Ale nie sposób dziś narzekać.

Teraz zemścić się na Gironie za mecz z października. :]

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.08.19 23:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.19 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zero z tyłu, niezły i opanowany styl. Malkontenci zaczną jęczeć, że za bardzo jedzie Barcą, ale jak wpadnie regularność i będziemy w stanie tak golić 3/4 ligi to nie ma problemu. Tak w sumie wyobrażałem sobie rotację Ceballosem i Isco.

Do zapomnienia. Jedziemy dalej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NeVeS
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.19 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zmian tempo z naszej strony było niesamowite, po zmianach siadło, ale z takim nastawieniem w każdym meczu jest potencjal na wygranie ligi Smile

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.19 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim cudem Djene się tam ostał do końca meczu to nie mam pytań.

Bale, Nacho, Carvajal, Asensio (za drugą połowę) baaardzo na plus.
Marcelo w drugiej połowie fantastycznie w ataku, choć tradycyjnie kilka jego powrotów wku*wiało.
Ceballos niewidoczny.
Isco słabiutko.

Sędzia zdecydowanie na za dużo pozwalał Getafe.

Jeśli chodzi o mecz - kilka razy ziewnąłem, ale najważniejsze 3 punkty, cieszy czyste konto, mam wrażenie, że nasi się jakoś bardzo nie nabiegali, a do 75 minuty przy pełnej koncentracji to Getafe naprawdę nie mogło nawet pierdnąć. Pod sam koniec widać było lekkie rozluźnienie, ale luz.

Trochę senny, ale zadowolony, teraz przydałby się mały odwet na Gironie i nie ukrywam, że tu bym chciał zobaczyć wyższą intensywność Twisted Evil

Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.20 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz nudny, ale taka gra może pozwolić na łapanie większej liczby punktów w lidze.

Brakuje błysku w ataku, nie wiem czy to co mamy wystarczy na mocniejszych przeciwników.

Powrót do góry
Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.08.20 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co liczyć ze w takim stylu ogolimy Atleti, Bilbao, Seville, Valencie i Barce. Jednak brakuje takiego kogoś jak Hazard kto by rozszarpal defensywę. Na słabszych może i Vini by wystarczył ale na tych silniejszych brakuje tego technicznego dryblera. Bale wygląda dobrze ale to jest angielski styl dryblingu 1 na 1.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.08.20 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi akurat wczoraj takich nie brakowało. Tak jak pisałem wyżej - przydałby się ktoś, kto nie będzie przesadnie kombinował, a po prostu lutnie na bramę. Wbiła mi się w pamięć akcja z drugiej połowy, Karima z Asensio, gdy ten drugi dał pierwszemu podanie i stworzył dobrą okazję, a Benzema oddał piłkę Hiszpanowi i ten strzelił zza pola karnego. A spokojnie można było po tym pierwszym podaniu Asensio obrócić się w stronę bramki i szukać uderzenia, zamiast oddawać mu piłkę z powrotem.

Ja się wręcz boję, że my się zakombinujemy w niektórych akcjach, tej ekipie raczej nie jest wyjątkowo potrzebny Hazard, tylko jakiś wykańczający.

Powrót do góry
Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.08.20 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to z tych strzelajacych z każdej pozycji i w każdej sytuacji został tylko Mariano i wynalazki typu Thauvin, Dost, Jonas i Marega czy Werner.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.08.20 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emo7 napisał:
Mecz nudny

To polecam odpalić sobie Real Zidane'a i cieszyć oczy serią wrzutek. Świetna zabawa.

O taki Real walczyłem. 78% posiadania piłki, czy to nie wygląda pięknie? <serce>
Stokroć wolę oglądać masę bezużytecznych podań i usypianie rywala niż grę na wrzutki z rywalami pokroju Leganes. Schodząc na ziemię to wiem że wczoraj nie było perfekcyjnie, prędzej czy później możemy odczuć brak snajpera (i tu liczę, że ktoś jednak przyjdzie), ale ja taki Real chcę oglądać. Z posiadaniem, z piłką przy nodze, bo tu jest komu taki futbol grać. Dajmy Lopeteguiemu popracować dłużej to może i za kilka miesięcy 80% posiadania jak ma w zwyczaju City będzie czymś normalnym. Trzymam mocno kciuki za taki scenariusz.
Ligowy debiut Julena udany, teraz Girona.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.08.20 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:

O taki Real walczyłem. 78% posiadania piłki, czy to nie wygląda pięknie? <serce>

Nie bądźcie hipokrytami. :]

Przy totalnej dominacji i szybkiej grze z masą okazji posiadanie może być duże. Ja czekam na bardziej bezpośredni futbol. Zejść z posiadania o 10% i dołożyć więcej bezpośrednich zagrań, szybkości i po prostu decyzji o strzelaniu a nie o klepaniu w niektórych momentach. Nasi klepacze muszą czasami zagrać jak lubi robić to Bale.

MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.08.20 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I do tego prostopadlych adlych podan, tym bardziej, ze ma kto grac te pilki.

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.08.20 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że postrzeganie i oczekiwania względem futbolu są nierealne. Jest taki dostęp do informacji i spotkań, że każdy kibic, może sam przeanalizować mecz nie gorzej, niż ludzie ze sztabu trenerskiego. Do tego żyjemy w świecie,, gdzie liczy się tylko sukces i perfekcjonizm, stad przeciętny gość oglądający piłkę, chce czuć non-stop dreszczyk, walkę i bramki. Uzależnienie od dopaminy jest współczesną zarazą, która wyniszcza ludzkość. Mecz piłkarski, to tylko mecz piłkarski, trwa tylko 90 minut, na boisku jest bardzo mało miejsca, a przeciwnik, to nie pachołek, też biega i ma dobre przygotowanie nie tylko fizyczne, ale i taktyczne, bo również żyje w dobrobycie i ma np. ośrodek treningowy i trenera (wow!). Nie da się grać non-stop podniecających kontrataków, albo słać dwadzieścia prostopadłych piłek na mecz. Trzeba delektować się starciami wyjątkowymi, których jest kilka lub kilkanaście w sezonie, tymi z np. z Barcą, gdzie będzie miejsce na podanie prostopadłe (Ozil do Ronaldo), bo przeciwnik wychodzi wyżej i też atakuje, czy kontrataki (DiMa do Ronaldo, Messi koszulka). Inne spotkania nie dają, aż takich możliwości i na dzień dzisiejszy najskuteczniejszym sposobem na ich wygrywanie jest niedopuszczanie do okazji przeciwnika, a najlepiej robi się to poprzez wysoki pressing i trzymanie piłki.

Rokoko
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.08.20 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Messi koszulka

Ło panie, jaki skrót myślowy, przyznaję chwilę mi zajęło rozkminienie tego. Winszuję.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2018.08.20 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:

Zedd. napisał:
Niech Antek robi sobie rok przerwy, a w przyszłości wali na Bernabeu. Nadal mocno czekam by go tu zobaczyć.

Powrót do góry
Rokoko
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.08.20 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekaj, że co, że jako że Antoine gra teraz w Atleti lubującej się w defensywnej piłce i na mundialu powiedział po zdobyciu mistrzostwa świata, że lubi grę defensywną, to oznacza, że nie może wpasować się w futbol oparty na posiadaniu piłki przez jak największą część meczu, mimo że w tych swoich defensywnych drużynach stanowi dużą część ofensywnej siły? To chcesz powiedzieć?

Chyba, że źle obrazek przeczytałem.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: