Liga Mistrzów 2018/19
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 89, 90, 91  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Któż to Ligę Mistrzów w sezonie 18/19 wygra?
Real Madryt
32%
 32%  [ 18 ]
FC Barcelona
17%
 17%  [ 10 ]
Juventus
14%
 14%  [ 8 ]
Liverpool
10%
 10%  [ 6 ]
Paris-Saint Germain
8%
 8%  [ 5 ]
Bayern Monachium
5%
 5%  [ 3 ]
Atletico Madryt
5%
 5%  [ 3 ]
Manchester City
3%
 3%  [ 2 ]
Arsenal
1%
 1%  [ 1 ]
Manchester United
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 56
Wszystkich Głosów : 56
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.08.31 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terminarz też bardzo sympatycznie nam się ułożył. Na początek starcie z najtrudniejszym rywalem grupowym, które jednocześnie będzie sprawdzianem przed meczami w następnym tygodniu - z Sevillą i Atletico. Trzy punkty na początku dadzą dużo spokoju i możliwość rotacji, bo z kolejnych trzech spotkań powinniśmy uzyskać 7-9 punktów. Z Czechami gramy tuż przed meczem z Barcą, więc będzie szansa na wystawienie Realu B, a reszta kadry odpocznie przed El Clasico. Mecz z Romą na Olimpico będzie prawdopodobnie spotkaniem o pierwsze miejsce w grupie.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Cattenacchio
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.08.31 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu wszyscy stawiają Juve w roli jakiegos faworyta. Moim zdaniem Juve dostał cholernie ciężką grupę i jak CR7 nie zagrał na 99% swoich możliwości to nie ździwie się jak Juve z grupy nie wyjdzie..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.08.31 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo Juve jest stawiane od początku w roli faworyta do ogólnego triumfu, więc to że ma trudną grupę nie neguje tego, że Włosi są w niej faworytami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.31 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juve jest stawiane w roli faworyta dlatego, że w tym roku rzuca się na LM. Tylko tyle i aż tyle.

Nikt nie wymienia 30-letniego Higuaina na 33-letniego Ronaldo, który gra już na poziomie tylko pół sezonu żeby wygrywać Scudetto.
Nikt nie wymienia 24-letniego Caldare na 31-letniego Bonucciego, żeby zabezpieczyć swoją przyszłość w lidze.

Idą po LM, z powodu Ronaldo (5-krotnego triumfatora) mają z tego powodu niesamowity hype, z powodu 20 lat bez uszatego mają na to niesamowite parcie, a z powodu przejebanych ostatnich 5-6 finałów mają na sobie niesamowitą presję.

Czysto umiejętnościowo? Staruszkowata obrona, średni środek pola i bardzo dobry atak u trenera, który kastruje atak. Nie widzę tego, choć są u mnie 4-6 siłą w stawce. Choć jak teraz o tym myślę? Widzę ich przegrywających z wieloma ekipami, od Bayernu przez Tottenham. Oczywiście po wyrównanych spotkaniach, ale po prostu nie umiem sobie ich wyobrazić w finale. W determinacji i uporze znacznie wyżej stawiam Atletico, a czysto jakościowo - kilka jeszcze innych teamów.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.08.31 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja podbijam kibica Juve, dla mnie nie jest jasne, czy wyjdą z grupy, tak samo jak i Barca i PSG.

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.31 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelona ma mieć problemy z wyjściem z grupy? Ktoś tu nieźle odleciał... xD

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.08.31 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia terminarza/zmęczenia w wielu przypadkach jest mocno przeceniana. Za każdym razem bawi, jak ktoś narzeka, że tu ktoś pół dnia na odpoczynek mniej, a rywal pół dnia więcej przed konkretnym starciem. Niestety jest to - głównie przez przegrywów typu przedstawiciele polskiej myśli szkoleniowej - często traktowane jako wytłumaczenie swoich porażek, gdy brakuje jaj, by powiedzieć "zawaliłem", czy "zawaliliśmy, bierzemy to na klaty" i którzy najchętniej jako najważniejszą przyczynę niepowodzenia podaliby zły kierunek wiatru podczas meczu, ale jednak trochę tak głupio.
A, zapomniałem! Jeszcze Mourinho tej wymówki używa, nadzwyczaj często po 2010 roku, z tym że wysoce prawdopodobne, iż robi to w celu podtrzymania swojej opinii kontrowersyjnego/czy też dla MAJSTERSZTYKU I SKIEROWANIA UWAGI I PRESJI MEDIÓW NA SIEBIE* i w rzeczywistości wcale tak nie myśli, zdając sobie sprawę z rzeczywistych przyczyn przegranych.

*niepotrzebne skreślić, zależnie od tego, czy jest się mourinhistą czy nie.

Ta kwestia byłaby dość istotna, gdyby jedni grali co tydzień z PSG, a drudzy co tydzień z Gironą. Jednak to, że FCB ma przed Klasykiem silniejszego rywala niż my, to wybaczcie, ale ma znaczenie doprawdy marginalne.

Pisząc wprost: zmęczenie może mieć znaczenie, ale tylko długofalowo. Np. nie dziwię się, że kibice FCB złoszczą się, że Valverde zajeżdża pierwszy skład, bo faktycznie np. w kwietniu brakuje niektórym pary. Jednak analizy terminarza na przestrzeni tygodnia, czy też tego, kto ma o sześć godzin "oddechu" więcej, to niezawodny lolcontent. Może jeszcze intensywność treningów obu ekip przed bezpośrednim starciem analizować? Też mogą być ciut bardziej wymagające niż u przeciwnika i się poziom zmęczenia zwiększy!

Tak jak wszyscy tego typu janusze byli święcie przekonani podczas Mundialu, że Chorwacja po tylu dogrywkach w następnej fazie nie da rady. W półfinale gadka "ALE TERAZ TO JUŻ NA PEWNO ZABRAKNIE IM SIŁ", po czym oczywiście nic a nic się to nie sprawdzało, przyszedł kolejny mecz i nadal biegali z motorkami w dupach w 110. minucie, a rodzimi "eksperci", na co dzień obserwujący Turbogrosika, według którego gra w piłkę przez 90 minut raz dwa razy na tydzień to katorżnicza praca, wielce zszokowani z rozdziawionymi japami. Wspomniana polska elita piłkarska, chociażby w studiu TVP, też bez przerwy o tym pieprzyła - i tam żeby to raz wspomnieć, że mają kilkadziesiąt minut w nogach więcej, ale tam były kilkuminutowe rozprawy o tym przed każdym meczem, od ćwierćfinałów zaczynając! Chyba nigdzie indziej się aż tak istotności tego czynnika nie egzageruje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.31 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:

To jest piłka nożna, sport. Jak chcę widzieć same logiczne zdarzenia, które da się racjonalnie wytłumaczyć to idę na lekcję matematyki. Czy Barcelona awansuje? Pewnie tak. Ale są powody do przypuszczeń, że różnie może z tym być, a nawet bez posiadania poszczególnych powodów - to ktoś przewidywał 3-0 Romy w ćwierćfinale w zeszłym sezonie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.09.01 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
NokiaX3 napisał:

To jest piłka nożna, sport. Jak chcę widzieć same logiczne zdarzenia, które da się racjonalnie wytłumaczyć to idę na lekcję matematyki. Czy Barcelona awansuje? Pewnie tak. Ale są powody do przypuszczeń, że różnie może z tym być, a nawet bez posiadania poszczególnych powodów - to ktoś przewidywał 3-0 Romy w ćwierćfinale w zeszłym sezonie?

bez żartów, jak nie wyjdą z grupy to by była sensacja stulecia

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.09.01 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grecja mistrzem Europy w 2004 roku, Porto zwycięzcą Ligi Mistrzów w 2004 roku, Niemcy odpadający pierwszy raz w swojej historii po fazie grupowej MŚ w 2018 roku, tragiczna Chelsea wygrywająca Ligę Mistrzów w 2012 roku, Leicester mistrzem Anglii w 2016 roku, dalej już mi się nie chce, ale generalnie te wszystkie rzeczy są lepszymi kandydatami do sensacji stulecia. Mógłbym dorzucić jeszcze jakieś remontady.

Jakby ta Barcelona była jakimś rekinem Europy w ostatnich sezonach. Dla mnie nie są nawet w TOP4 pod tym względem, staram się ich oceniać jako drużynę, a nie patrzeć - mają Messiego to już z miejsca +100 RESPEK. Do tego są w naprawdę ciężkiej grupie - jak ten Inter odpali to według mnie na pewno będzie tam ciekawie. Więc jakby odpadli to byłaby gruba sensacja, ale nawet nie "dwulecia".

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.01 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Jak chcę widzieć same logiczne zdarzenia, które da się racjonalnie wytłumaczyć to idę na lekcję matematyki.

Ja w takiej sytuacji odpalam Bundesligę i Bayern Very Happy

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.09.01 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się. Mam nadzieję, że przypadło Ci do gustu dzisiejsze zwycięstwo w Stuttgarcie.

Powrót do góry
fnatic0
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.09.02 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czysto umiejętnościowo? Staruszkowata obrona, średni środek pola i bardzo dobry atak u trenera, który kastruje atak. Nie widzę tego, choć są u mnie 4-6 siłą w stawce. Choć jak teraz o tym myślę? Widzę ich przegrywających z wieloma ekipami, od Bayernu przez Tottenham. Oczywiście po wyrównanych spotkaniach, ale po prostu nie umiem sobie ich wyobrazić w finale. W determinacji i uporze znacznie wyżej stawiam Atletico, a czysto jakościowo - kilka jeszcze innych teamów.

Cancelo 24 lata
Alex Sandro 27 lat
Bonucci 31 lat
Chiellini 34 lat

Czy to jest staruszkowata obrona to bym nie powiedział, bo srodkowi obroncy szczyt formy osiagaja wlasnie po 30.

Faworytow jest dwoch. Juventus i Barcelona. Jak ktos stawia obok tych teamow np Tottenham czy Liverpool to ma cos z glowa.
Bayern odpadnie od razu po wyjsciu z grupy. Zrobili oni jakis transfer w ogole?

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2018.09.02 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice Juve. <serce>

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.09.02 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fnatic0 napisał:

Faworytow jest dwoch. Juventus i Barcelona. Jak ktos stawia obok tych teamow np Tottenham czy Liverpool to ma cos z glowa.
Bayern odpadnie od razu po wyjsciu z grupy. Zrobili oni jakis transfer w ogole?

Masz rację - za cholerę nie wiem jak można stawiać obok finalisty z zeszłego sezonu drużynę, która od trzech lat nie potrafi się przebić przez ćwierćfinał.

Co do Bayernu - Leon Goretzka i Serge Gnabry oraz małolat z MLS - Alphonso Davies podbijający tę ligę dołączy do drużyny w zimie. Pomijając fakt, że Bayern potrzebuje zdecydowanych wzmocnień na pozycjach dziadków RR na wczoraj, to masz wiele lepszych powodów do uzasadnienia kraksy Bayernu w CL niż słabe okienko transferowe, bo nawet bez transferów Bayern to wciąż ekipa ponad większością obecnych faworytów Ligi Mistrzów.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 89, 90, 91  Następny
Strona 3 z 91
Skocz do: