James Rodríguez [wypożyczony]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 186, 187, 188  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.09.14 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:

I czy tutaj Bayern też nie załatwił sobie tego formalnie, że w momencie wykupu Jamesa ten jest już automatycznie zawodnikiem Bayernu? Nie chce mi się wierzyć, że Bayern nie załatwił sobie tego w momencie wypożyczenia. Przypuszczam, że w momencie wypożyczenia James podpisał już odpowiednie dokumenty, że w momencie wykupu automatycznie zostaje ich zawodnikiem, inaczej Bayern pewnie by na ten deal nawet nie poszedł.

Dla mnie zapewnienie opcji/możliwości wykupu to nie jest wykup z automatu.Mają możliwość, nie jest to mus, ani nie jest to też obowiązek. Tak mi się wydaje. Nie wiemy jak to do końca wygląda. Dla mnie na 90% James i tak do nas nie wróci, nawet mając takie możliwości.

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.14 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ze odejdzie Bale. Wtedy przyjdzie na 100% ale to jest tylko takie gdybanie. Co się stanie z Jamesem okaże się po tym sezonie. Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłby jego transfer definitywny. Asensio jest dużo bardziej wartościowym zawodnikiem. Poza tym Vinicius czy Rodrygo muszą gdzieś grać a kolejny pozerac minut z przodu nie jest w takiej sytuacji zbyt dobrym prognostykiem dla młodych perełek z kraju kawy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.09.15 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko znaleźć miejsce dla Jamesa, bardziej, żal że Bayern zgarnie za niego niezłą sumkę po wykupieniu od nas. Myślę, że tak się skończy, Włochy albo Anglia od następnego sezonu.

Cenie go. Uważałem, że w sytuacji kadrowej 2016/2017 musiał odejść, nie zmieścił się na ławkę w finale LM. Odszedł w wyniku bardzo słabego dealu, rozegrał dobry sezon. Za rok jednak jeśli będziemy szukać zawodników, to IMO nie w charakterystyce Jamesa. Pomocnik, którego potrzebujemy to następca Modricia, nawet ofensywniejszy od niego,dealnie pasuje mi Eriksen. Gdzieś w tle Kovacić i młode wilki, obecnie rezerwowe. Do trójki z przodu Jamesa wogóle nie widzę, bo wyżej cenię Asensio i yhmmmm Isco (o ile będzie w formie), dodatkowo Perez czai się na Mbappe/Neymara, są Vini, Rodrygo. Raczej brak sensowności powrotu, aczkolwiek Perez lubi włączać do kadry wracających z banicji więc kto wie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.15 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Was. Przecież Modrić nie jest wieczny, co więcej mamy sporo przesłanek świadczących o tym, że za rok odejdzie na zasłużoną emeryturkę i absolutnie mu klub nie będzie robił pod górkę.

W naszej trójce w środku mamy gościa od defensywy (nawet dwóch), mamy fenomenalnego gościa od dyktowania tempa gry i zostaje nam gość kto dodatkowo będzie grał ofensywnie. Nawet bardziej niż Lukita, ktoś kto nie będzie dublował się z Kroosem charakterystyką.

Tutaj możemy albo iść pod pomocnika z większym zacięciem grania do przodu albo po pomocnika b2b. W pierwszym przypadku - nie istnieje dla nas lepsza opcja niż James, w drugim przypadku - nie istnieje dla nas lepsza opcja niż Kovacić. Problem w tym, że jeden tu chce wrócić, a drugi nie.

Powrót do góry
Rokoko
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.27 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kicker podaje, że Bayern porozumiał się z agentem Jamesa co do nowego kontraktu i jest gotowy do aktywowania klauzuli definitywnego zakupu 42M € po zakończeniu sezonu. Ciekawe co na to jego ojczym.

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.28 05:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznać ze trochę mi jednak żal że nie wróci. Moze na lidera tej drużyny jest za mały ale zawsze to świetna alternatywa. Chętnie widziałbym Jamesa w składzie zamiast Benzemy tyle ze 3 lewe nogi sprzodu to chyba nie do końca dobre rozwiązanie Very Happy

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.28 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że ta lewa Jamesa to jest poziom TOP, nie ma zbyt wielu zawodników z tak ułożoną nogą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.28 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asensio, Robben, Bale, Messi, Ozil, Mata... lecieć dalej? Very Happy

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.28 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty to powaznie piszesz? :lol2: Ozil, Mata, Asensio? Co do Bejla i Robbena tez nie byłbym taki pewny. Messi to wiadomo Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.09.28 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta transakcja od początku była w naszym wykonaniu sabotażem. Wypuściliśmy wyjątkowego gracza. Zostaje czekać i zobaczyć co pokaże Ceballos, który niejako trafił do nas w zamian.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.09.28 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bombel22 napisał:
Ty to powaznie piszesz? :lol2: Ozil, Mata, Asensio? Co do Bejla i Robbena tez nie byłbym taki pewny. Messi to wiadomo Very Happy

Akurat Ozil ma genialną lewą nogę, dzięki czemu przez długi okres ukrywał swoje wszystkie inne braki. Potrafił posłać takie ciasteczko i stały fragment jak mało kto. Strzały Asensio? Chyba nikt nie ma takiej ilości golazo w stosunku do tak małej ilości prób. Więc nie wiem, co tu śmiesznego. Chociaż oczywiście, James może lewą krawaty wiąząć, ale Kurzawa także i co z tego?

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.28 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic z tego, podobnie jak Oezil Kolumbijczyk ma swoje wady, piszesz o strzałach Asensio i podaniach Oezila. James łączy to wszystko a to że ma inne wady to osobna kwestia, tematem była magiczna lewa noga. Co do ilości golazo to większość bramek Jamesa w Madrycie to były perełki a też nie napierdalał na te bramkę w hurtowych ilościach jak Cris..

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.10.05 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu, ale mam dziwne przeczucie, że wróci do nas w zimowym okienku.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.05 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj raczej wątpię.
Nie w to, że, w przypadku niepowodzeń Realu i problemów ze zdobywaniem bramek, zarząd w swojej nieskończonej mądrości uzna, że zawodnik o profilu Jamesa będzie jak najbardziej wskazany, ale chyba umowa na to nie pozwala, a i sam Bayern na takie coś nie pójdzie.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.10.05 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam się Baya sypie ostatnio, a i sam James średnio był zadowolony.. :>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 186, 187, 188  Następny
Strona 183 z 188
Skocz do: