Formuła 1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 177, 178, 179  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2016.04.11 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwalifikacje od tego weekendu wracają do poprzedniego rozwiązania. Równolegle mają myśleć na innym systemem od 2017. W dodatku jak powiedziano ma zostać przemyślany cały weekend Grand Prix, co przy niektórych dotychczasowych pomysłach brzmi trochę strasznie, ale bądźmy dobrej myśli.

Co do zmian to również likwidacja jednej z łopatek wpływa na rywalizację na starcie. Widać to choćby po Hamiltonie - mistrz świata a dwa pole position i dwa nieudane starty.

W Bahrajnie również było ciekawie. Vettel niestety nie zdążył nawet wystartować, tak więc póki co wysiłki Ferrari w próbie dogonienia Mercedesów są torpedowane problemami z niezawodnością. Świetny start Williamsów, ale nie przełożony na dobry wynik. Znów fenomenalny Grosjean z Haasa, tym razem o oczko wyżej niż w Australii. Ferrari dzięki Kimiemu zaliczyło szczebel wyżej niż w Australii a debiutant z McLarena w pierwszym swoim wyścigu zdobył punkt. Co ciekawsze ta stajnia mając w składzie dwóch mistrzów świata jedyny punkt zawdzięcza belgijskiemu debiutantowi.

Generalnie znów sporo wyprzedzania, mniej wypadków. Oby tak dalej

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kasio121
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.08.21 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos sie orientuje ile kosztuje bilet na GP w którymś kraju blisko Polski?
Chetnie bym sie wybrał na jakiś wyścig, ale nie wiem jak i gdzie kupić bilety...
Pomoże ktoś?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
johny 23
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.08.23 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasio121 napisał:
Czy ktos sie orientuje ile kosztuje bilet na GP w którymś kraju blisko Polski?
Chetnie bym sie wybrał na jakiś wyścig, ale nie wiem jak i gdzie kupić bilety...
Pomoże ktoś?

Belgia

Włochy

wera88
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2016.11.10 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś oglądałam formułę 1, jak były to czasy Roberta Kubicy Very Happy a słyszałam, że wraca na tor i będzie brał udział w wyścigu długodystansowym Very Happy

oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.06.06 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadzieja umiera ostatnia. KUB Renault 2018 a może powtórka z jego pierwszego startu w F1?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.06.06 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękny dziś news obiegł całą Polskę, cholera wie co to znaczy, on sam pomimo tylu okrążeń nadal nie wie jak to może wyglądać. W dodatku na torach ulicznych typu Monaco może mieć problemy przez tą rękę.

mahrcel
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.24 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie Renault ucielo spekulacje co do Kubicy i przyznaje, że testy byly robione raczej z mysla o roku 2018... Ja mysle, ze ten facet jeszcze nam pokaze jak sie jezdzi na torach F1, ale trzeba byc cierpliwym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.09.16 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu śledzi F1?

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.09.16 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trochę :]

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.09.16 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałeś może dziś?
Ja nie wiem czy ten Williams to juz dla zartów sobie nie startuje

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.09.16 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepaść pomiędzy poszczególnymi grupami aut jest ogromna. Na pewno jakość kierowcy ma znaczenie, ale jak dobry kierowca ma słabe auto to po prostu nie pojedzie i tyle. W tym sezonie liczą się 2 ekipy i z doskoku walczy Red Bull.

Williams? Widziałeś jak Sierotkin blokował dzisiaj Pereza? :lol2: Gość się wkurwił nie wytrzymał i mu przyjebał w końcu <hahaha> Ciekaw jestem czy Kubica byłby wstanie powalczyć o lepsze lokaty tym samochodem.

Vettel słabiutko wypadł dzisiaj.. nie dość że zjebał mocno na pitstopie (może nie on a jego Team), bo go zblokowały kolejne bolidy to jeszcze nie utrzymał tempa Maxa..

Natomiast to co odpierdalali goście jak dublował ich Hamilton z Maxem to jakieś jaja.. niebieska flaga przez cale okrążenie a tamci mają w dupie i jadą swoje o_O

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.09.16 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa, Sierotkin dla mnie MVP wyścigu. Very Happy
Ogólnie największe jaja, co oni odpierdalali podczas niebieskiej flagi - to jest generalnie skandal, bo mało brakowało, a Verstappen by tam złapał Lewisa..

Ogólnie, gdyby nie wypadek, Kubica pewnie by był dziś w Ferrari.
Dla mnie Kubica jest/był lepszym kierowcą od Sirotkina i Strolla, więc może dałby rade byc w pierwszej dziesiątce.

Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.09.17 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko będzie zależało jak rozwinie się sytuacja w Williamsie. Według zapowiedzi Claire pracują, aby stać się teamem, który nie musi uzależniać się od paydriverów. To w połączeniu z odejściem Strolla i rzekomym zapisie w kontrakcie Kubicy gwarantującym mu fotel w przypadku odejście jednego z dwójki dotychczasowych kierowców faktycznie powinno dać miejsce Kubicy.
Poziom finansowy, który zapewni sobie Williams będzie uzależniał rozwój bolidu a to w znacznej mierze będzie wpływało na szanse Kubicy na jakiś przyzwoity efekt.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.09.30 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Bottas jest marionetką Mercedesa i Hamiltona.
Czekam dziś na sytuację pod koniec wyścigu, żeby Valterri był na 1 miejscu, a Lewis za nim. Jestem ciekaw czy Fin odda swoją pozycję.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.09.30 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo nie musiałeś czekać. Czy to Cię dziwi? Bo mnie wcale. Taktyka misiu, taktyka..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 177, 178, 179  Następny
Strona 178 z 179
Skocz do: