Athletic Club - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.09.17 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był ogólny wniosek, nawet niedotyczący bezpośrednio naszej drużyny. Na tym poziomie samym stylem się nie wygra, indywidualności i faceci z cojones większymi niż głowa Casemiro nie przestaną być potrzebni w tych najbardziej wymagających spotkaniach, albo gdy trzeba odwracać niekorzystny wynik.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.09.18 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz i poziom drużyn jest źle odczytywany. Bilbao obok Barcy i Realu jest jedynym teamem, który nie przegrał spotkania, wszystkie swoje dotychczasowe spotkania grali w domu, a ich zaległy mecz, to free pointer z Vallecano, więc są trzecią siłą w lidze z 8 punktami. Ja widziałem ten sam Real Madryt, który wygrywał wcześniejsze spotkania z 80% posiadaniem piłki. Mamy ten gen i mentalność, po prostu nie da się grać "swojego" we wszystkich spotkaniach, na każdym terenie. Barca na Bilbao też będzie się męczyć. Tempo pierwszej połowy było topowe, trudno o lepsze, a my to wytrzymaliśmy po mistrzowsku, w drugiej połowie zabrakło skuteczności, takie rzeczy się zdarzają. Jesteśmy w chuj mocni i Barca też, to będzie jeden z najlepszych sezonów, marzę o finale Ligi Mistrzów i Pucharu Króla z nimi, kto wie, jak drabinka pozwoli, to tak będzie. Myślę, że jutro moje czytanie formy drużyny się sprawdzi, wypunktujemy Rzymian świetną grą piłką.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: