Real Madryt - Atlético Madryt [0-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.09.29 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej spędzony wieczór ever. No, przynajmniej nie włączyłem jakiejś niszowej siatkówki - zawsze jakiś plus.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.09.29 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podobała 2 połowa, pięknie byli ciśnięci i świetnie czyszczeni.

Ceballos pokazuje, że ktoś z dryblingiem robi dużą przewagę i robi przestrzeń. Gdyby oprócz niego mieć Hazarda/Neymara to przeciwnicy nie ogarniali. Podobnie jak to funkcjonowało z Neymarem i Messim w Barcelonie.

Brakło nam lisa w polu karnym, który by wcisnął jedną z tych wrzutek czy okazji. Jedno z lepszych 0:0 jakie widziałem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rosicki
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.09.29 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać, że księgowy w dwa lata zrobił świetną robotę jeśli chodzi o pozbycie się zawodników mających co najmniej dobre wykończenie.
Vamos po triplete bez choćby jednego goleadora :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.09.29 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isco też potrafi robić wiatr. Inna sprawa, że ani on ani Ceballos nie mają takiego wykończenia jak Messi czy Neymar, więc nic to nie da. Plus jak tamta dwójka robiła przestrzeń, to robiła ją dla Suareza, które chętnie wykańczał akcje, a my nie mamy napastnika.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.09.29 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza połowa zdecydowanie dla Atletico, druga polowa zdecydowanie da Realu. Wniosek - mecz musiał skończyć się remisem.

Trochę słodko-gorzki ten wynik. Z jednej strony - patrząc na blamaż z Sevillą i brak koncepcji na grę Lopeteguiego oraz historię spotkań z Atleti na własnym stadionie - zostal zdobyty cenny punkt. Z drugiej strony - kiepsko wygląda niewykorzystywanie wpadek Barcelony. Oby dalej podłapać trochę punktów i liczyć na to, że Barca nie przejdzie bez strat przez bardzo cięzki październik.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.29 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na to wszystko patrzę inaczej. Za nami ciężkie wyjazdy na San Memes czy Sanchez Pizjuan, do tego Atletico u siebie. Oczywiście punkty stracone i kilka pkt więcej w tych spotkaniach mogłoby być na wagę mistrzostwach, ale Barca gubi punkty ze słabszymi drużynami jak Girona czy Leganes. Do tego Athletic też nie słynie z dobrych wyjazdów, a urwał punkty na Camp Nou. To fani Barcelony mają pod tym względem powody do zmartwień, bo powinni teraz odjechać Realowi, a wciąż idziemy łeb w łeb. Teraz przed nimi maraton ciężkich spotkań, który zakończy się Klasykiem. Tutaj upatruję szansy w kolejną utratę pkt przez Barcelonę i objęcie pozycji lidera w tabeli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2018.09.29 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka ciekawostka, jeśli się nigdzie nie pomyliłem, a dość szybko wertowałem

Cytat:
2011.09.21 Primera División - 5. kolejka Racing - Real 0 : 0
2011.09.18 Primera División - 4. kolejka Levante - Real 1 : 0

Ostatni raz, kiedy Real nie strzelił bramki w 2 meczach z rzędu.

Ostatnio zmieniony przez Sarcasm dnia 2018.09.29 22:15, w całości zmieniany 1 raz

rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.09.29 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawostka ciekawa jak sam mecz.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
czarekel
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.30 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty gościu ćpasz ? Jedno z lepszych 0-0 jakie widziałem w życiu. Emocje do ostatniego gwizdka, szybkie tempo, akcja od jednej do drugiej połowy, wysoka intensywność, tylko brak goli. Jak to było słabe 0-0 to co powiedzieć o takim finale LM z 2003 r.

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.09.30 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z używek korzystam wyłącznie z alkoholu, czasem zapalę papierosa - ale to bardzo rzadko. Właściwie to nie palę. Ani nie piję. Chyba, że piję do słabości wczorajszego meczu, a ten wczoraj był meczem z sytuacjami - owszem. I co z tego? Był chujowy, miała być napierdalanka i jej nie było. A włoski finał z 2003 był finałem CL - z samego tego faktu, poziom emocji był niebotycznie wyższy od derbów Madrytu, które w ostatnim czasie bardziej kojarzą mi się z księciem, który daje się sprowokować do zejścia ze swego białego konia i nawala się na pięści z jakąś pijaczyną w barze. I ta pijaczyna w ostatnim czasie zaczyna coraz częściej osiągać swój cel. Tylko nie wiem czym może się tutaj książę szczycić.

*Specjalnie dla Sarcasma - pijaczyna funkcjonuje tutaj jako Atletico Madryt, a książę jako Real Madryt, a koń? W sumie sam nie wiem co autor miał tutaj na myśli, domyśl się.

Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2018.09.30 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego miała być napierdalanka :> Atletico lubi murarkę, a już od kilku sezonów Real podchodzi do Atleti z pokorą, wiedzą, że może przyjąc w czapkę

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.30 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że Atletico lubi murować nie znaczy, że my nie mogliśmy ich cisnąć jak chociażby ten wyśmiewany Bayern w 2016.
Druga połowa niezła, ale nie nazwałbym tego oblężeniem bramki Oblaka.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: