Deportivo Alavés - Real Madryt [1-0] [']
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lex7
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.06 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utrzymać się w lidze w strefie dającej LM w przyszłym sezonie, wyjść jakkolwiek z grupy LM i nie dostać jakiegoś gigantycznego wpierdolu od Barcy. Chyba to są realne cele do końca tego roku. Można już sobie nie mydlić oczu jakąś walką o mistrza, bo tu nic nie wskazuje na jakąkolwiek poprawę w najbliższym czasie, a Barcelona (nawet w kryzysie) jest jakieś dwie półki wyżej od tej biedy jaką serwują nasi. 6 godzin bez gola już dawno przebite, dziś 0 (!) sytuacji bramkowych, Pacheco miał solidny odpoczynek, a w obronie jak to zawsze w Realu - coś wpaść musiało. Takiej żenady nie widziałem od mrocznych czasów Lopezów Caro, Remonów i innych Queirozów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:
Benzema zagrał tylko 45 minut, i to tej lepszej połowy, w drugiej było jeszcze gorzej, a ten znowu na niego <hahaha>

Na szczęście kibicujesz od 2016, więc masz jeszcze szansę zmądrzeć.

45 minut TEJ LEPSZEJ POŁOWY xD xD xD Brawo, standardy adekwatne do piłkarza którego chcesz bronić, Panie-psychologu-per-biedny-Ronaldo-jest-zjebany-bo-wychowywała-go-jedynie-kochająca-matka.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabolało, czyli faktycznie 2 lata. Szkoda słów.

[ Dodano: Dzisiaj o 19:54 ]
A co do meczu - szkoda, ale Alaves jest obecnie mocne. To nie pierwszy dobry ich mecz. My zaś bez formy i szczęścia, ale to pierwsze wróci. Oby po tych nieszczęsnych reprezentacjach. To po nich wszystko się posypało.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabolało? Przecież nawet się do tej części postu nie odniosłem, ani słowem. Odniosłem się tylko do tej niesamowitej pierwszej połowy z niesamowitym Karimem Benzemą ;)

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast tego zaatakowałeś, wracając nie wiadomo po co, do moich słów o Ronaldo, dodatkowo je przekręcając. Wróć, wiadomo po co.

Powrót do góry
KNXtz
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.10.06 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
vini639 napisał:
Benzema zagrał tylko 45 minut, i to tej lepszej połowy, w drugiej było jeszcze gorzej, a ten znowu na niego <hahaha>

Na szczęście kibicujesz od 2016, więc masz jeszcze szansę zmądrzeć.

45 minut TEJ LEPSZEJ POŁOWY xD xD xD Brawo, standardy adekwatne do piłkarza którego chcesz bronić, Panie-psychologu-per-biedny-Ronaldo-jest-zjebany-bo-wychowywała-go-jedynie-kochająca-matka.

To jest troll albo głupek, z nim nie ma o czym dyskutować. I widać, że dobrze się czuje w tej roli. We wcześniejszym poście wypisałem te wszystkie jego absurdy. Nawet będąc fanem Karima pisanie takich głupot, w takiej ilości to jest niedorzeczność. I teraz nie uwierzycie. Siedziałem sobie ze znajomymi oglądając to widowisko i po zmianie Benzemy kumpel mówi : "pewnie znajdzie się ktoś, kto będzie go bronił jak Real to przegra w drugiej połowie" po czym wszyscy wybuchliśmy śmiechem. No i proszę
<hahaha> [ciach] Jak ktoś ma traktować poważnie takie rozmowy, powiedzcie mi. Vini ciebie to coś musi łączyć z Algierczykiem. Nie wnikam co :lol2: Bez odbioru i chwała wszystkim REAListom w tym temacie.

Panuj nad emotami, regulamin 2.9 //Goldschmidt

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żałosne jest przypierdalanie się znowu tylko do niego, pomimo, że druga połowa, bez niego w składzie, wcale nie wyglądała lepiej. Tylko tyle.

No, ale znowu wina głównie Benzemy, nie? Gość jest w piątce piłkarzy Realu, którzy w tym sezonie zagrali lepiej w więcej niż dwóch spotkaniach. Cała obrona (oprócz Carvajala i Odriozoli), cała pomoc (oprócz Modricia i Ceballosa) jest kompletnie bez formy, ale to tak trudno zobaczyć?

[ Dodano: Dzisiaj o 21:34 ]
Aha, no tak, zapomniałem - Benzema miał chujowe poprzednie 2 sezony, a reszta nie. To wszystko zmienia. To w sumie znaczy, że ta słaba gra to jest jego wina.

[ Dodano: Dzisiaj o 21:39 ]
Panie @KNXtz, dodatkowo pełno byków w tym Pana poście. Jak mam brać Pana na poważnie?

Powrót do góry
voitek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.10.06 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież sam pisząc
Cytat:
Żałosne jest przypierdalanie się znowu tylko do niego, pomimo, że druga połowa, bez niego w składzie, wcale nie wyglądała lepiej. Tylko tyle.

potwierdzasz, że z Benzemą gra nie wygląda inaczej, co świadczy tylko o tym, że gość absolutnie nic nie wnosi i nie ma różnicy czy on jest czy go nie ma.
I nawet nie wiem po co odpisuję, bo jesteś tak oczywistym trollem, że głowa boli.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Żaden piłkarz w pojedynkę nie wygra meczu. Nie ma obecnie znaczenia, czy Benzema jest w formie, czy też nie. Drużyna ma kryzys, nie tworzymy klarownych sytuacji prawie wcale, popełniamy masakryczne błędy w obronie, a i tak ciągle krytykowany za to jest przede wszystkim Benzema, a potwierdzenie kilka postów wyżej.

Ba, jestem pewien, że nawet gdyby nie zagrał ani minuty, to ten post by się pojawił w takiej samej formie.

Powrót do góry
saxxon
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.10.07 03:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisałem już o tym w poprzednim poście a na forum alamowałem od 4-5 lat/
Drużyna to kwiatek i trzeba ją pielęgnowąc wg ścisłych jasnych sprawiedliwych norm.
Wystawianie benzola w nagrodę za gównianą grę od lat to uderzanie w ten kwiat. Z czasem to powoduje ze to wszyskto rąbnie na ryj
Nie ma w piłkarzach poczucia siły. Grałeś dobrze w nagrodę lawa. Grałes jak benzol w czyli dno w nagrodę 1 skład.
Ten kwiatek zdechł a doprowadził do tego Ziza Perez i wuefamn jest tak głupi że nawet nie wie co się dzieje.
A fakt jest taki ze po meczu z barcą poleci na psyk

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.10.07 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ciężki mecz z Valencią i strata punktów na horyzoncie ale co jak co, Real zawsze wyciągnie pomocną dłoń. Szacunek.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.07 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli zła forma reszty drużyny to w sumie też jest wina Benzemy. No to już zakrawa na absurd.

saxxon, znam Cię dobrze, bo kiedyś czytałem to szambo w komentarzach na stronie, Twoje życie polega chyba na obrażaniu naszego piłkarza i trenerów, którzy na niego stawiają.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.07 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu Twoje życie polega na bronieniu Karima w każdym możliwym temacie.
Karim nasrałby w trakcie meczu na środku boiska, podtarłby się koszulką sędziego to i tak byś powiedział, że tak nie było, a tylko zwrócił na siebie uwagę i robi przestrzenie dla Bale i Asensio - geniusz!!

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.07 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, przesadzasz. Ja tylko uważam, że nie tylko przez Benzeme gramy tak słabo i nie strzelamy, a Wy odwrotnie.

Bayern ostatnio też mało strzela, a ma na ataku typową 9, taką co to podobno zawsze wciśnie - coś ostatnio nie wchodzi. Dlaczego? Są dwie opcje, albo przegrywa im mecze grając jak Benzema z Valencią w poprzednim sezonie, albo cała drużyna gra do dupy, a sam nic nie zrobi. Jak każdy inny zawodnik na świecie, oprócz Messiego, który też nie zawsze jest w stanie to zrobić - przykładem reprezentacja Argentyny.

Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.10.07 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na białe chusteczki na Santiago w następnym meczu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: