Podziel się swoim szczęściem! (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 234, 235, 236

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.10.12 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Niziutka, latynoska uroda... No i te kocie ruchy. To pewnie ta.

Zidanka5

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.12 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reasumując..

https://www.youtube.com/watch?v=BnRHYTJBr0w

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.12 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guti16 napisał:
Chwalenie się gwałceniem czyichś uczuć, choćby uczuć ojców i matek. Co poradzić, jeśli młode dziewczyny nie zdają sobie sprawy z wartości swojego ciała? Człowiek w ogóle unika obowiązku myślenia, gdy zdaje mu się, że myśleć nie musi. Co to jest szczęśliwy seks, miłość spełniona, w ogóle nie znają tych uczuć. Jeszcze mają szansę, a tak wiele szans tracą. Gdyby czas leciał wolniej może mógłbym zmienić coś.

Bardzo wygodna teza. Dlaczwgo? Bo nie można się do niej w ogóle odnieść czy obalić.
Czy miłość spełniona = związek? Załóżmy, że tak i jest związek dwójki osób, które się kochają. Podam Ci taki przykład. Z racji swojego wieku, ba, z racji czasów aktualnych w których każdy ma średnio 5 partnerów/partnerek seksualnych - podam Ci przykład takiego związku ze stażem, dajmy na to, 3-letnim(bo ciężko mi podać 30-letni, nie znam takich osób, a i to by znaczyło, że zahaczyło o okres z mniejszym liberalizmem seksualnym). Czy wtedy powiesz, że to za słaby przykład/dowód, bo za krótki czas? Czy czas ma być tu jakimkolwiek miernikiem "spełnienia" związkowego czy miłości?

Innymi słowy - cokolwiek nie napiszę Cię nie przekona. Ale nie musi. Za to z mojej strony mogę powiedzieć, że owszem, myślę, że większość moich znajomych ma kilka partnerek/partnerów łóżkowych na koncie, z tego spora część już jest w związkach, z tego większość wydaje się być szczęśliwymi w tych związkach. Historia seksualna tutaj nie ma nic do rzeczy.

A te gwałcenie uczuć rodziców to sobie daruję, bo moja pierwsza myśl to 'grafomania'.

O, a skoro zahaczyliśmy o grafomanie - w polskim rapie jest taki pewien gość, ksywka Laikike1, bardzo często słyszy się o nim, że jest grafomanem. Niektóre jego albumy kocham i polecam (Milczmen Screamdustry z Napadem na Babel, myślę, że to top5 najbardziej artystycznych utworów, które słuchałem w moim życiu, bez znaczenia jaki gatunek czy kraj), inne lubię z innych powodów, a inne - nie lubię i zahaczają jak dla mnie o przerost słów i zabiegów nad sensem(Glider).

Jeszcze inne były prostsze, co nie ujmowało im niczego. Takim albumem jest Bybzy Bybzi, gdzie pozwolę sobie wkleić część pewnego tracku o nazwie Nędznicy. Wątpię by komukolwiek dał cokolwiek do myślenia, bo to track rapowy i raczej nikt nie kształtuje swojej moralności o muzykę, którą ogarnął na forum sportowym; ale mi się podoba, a i jest tematyczny.
Laikike1 - Nędznicy napisał:
Znam tych skurwysynów, puls im skacze jak impala
Kiedy tylko widzą, że ktoś więcej od nich znalazł
Jeden gość ma niunie, jeden gość ma typa
Nie wpierdalaj się w ich życie póki ciebie nie dotyka
Znam dziewuchę, która non-stop tnie się z innymi
I jak myślisz, że jest dziwką to masz problem, kminisz?
Tak jak ona ma problem, nic nie może z tym zrobić
Nie była nigdy z gościem dłużej niż trzy doby
Ma dwie przyjaciółki, bo dla reszty jest kurwą
A tej jej dwie przyjaciółki to jest matka z córką
Wytykają ją palcem, kiedy idzie na spacer
Liczy się z faktem, że na chatę wróci z płaczem
Tak jak ta dziewczyna z mojej starej szkoły
Kiedy w końcu zjarzyła, że dostała 4 z bioli
Miałem wtedy śmiechy, nie wiedziałem, że podczas
Kiedy ja wyciągam blety to jej stary pas z wojska
Miała sińce na udach, powiedziała mi kumpela
Nigdy się już nie śmiałem z jej dresów na WFach
[...]
Nie licz na dyskrecję, w cenie jest wielkość ran
Ludzie mają sekrety w domach i głowach
Zamiast się podzielić wolą, kurwa, powariować
Ludzi trawią tajemnice jak ten proszek gorzkie
Zamiast złotych myśli mają manie prześladowcze
LaikIke1, nie chcę mostów w zgliszczach
Czasem chrust sam prosi o kąpiel w iskrach
Kopsnę ją na luzie jak West Kanye Dreams
Nie chcę niedomówień kiedy już zacznę żyć

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.13 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Bo nie można się do niej w ogóle odnieść czy obalić."

Też mam ten problem, ponieważ napisałeś do mnie, jakbym nigdy nie był w żadnym związku.

„Innymi słowy - cokolwiek nie napiszę Cię nie przekona. Ale nie musi". Po co więc? Pisz do szuflady, jeśli nie musi.

Gówno mnie obchodzą zwierzania: kto z kim, w jakiej konfiguracji i tak dalej. Cement obrażał Cristiano Ronaldo i nigdy mu tego nie zapomnę, ponieważ mnie za to nie przeprosił. A jego szczęście jest moim nieszczęściem i współczuję każdej kobiecie, która go nie poznała od tej ciemnej strony. Cement nienawidzi Ronaldo, odkąd ten nie pomachał mu przed hotelem Hilton w Warszawie. To jakie ma zdanie o kobietach, które mu nie wskoczą do łóżka na zawołanie? Albo o inteligentnych piłkarzach, którzy do Realu bez C. Ronaldo nie przyjdą? Od 2014 r. czekał na transfer Ronaldo. Gardzę nim i gardzę wami, jeśli nawet kibic Bayernu miał więcej odwagi, aby zareagować na jego haniebne wystąpienia. Dokupcie sobie Cementa? Zna wiele pozycji i jest świetny w ataku. Cieszę się waszym szczęściem. Ile goli strzeli w tym sezonie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.13 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Też mam ten problem, ponieważ napisałeś do mnie, jakbym nigdy nie był w żadnym związku"

Gdzie? Bo jestem aż pod wrażeniem jak można cokolwiek tak nad-interpretować. Twoje bycie w związku czy nie bycie w związku ani nie jest przedmiotem tej rozmowy ani nie zmienia faktu, że nie masz racji.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.10.18 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 3 dni gadam z Hiszpanką ode mnie z roku. Poznaliśmy się na zajęciach. Dziś do mnie wypaliła, że mogę się wprowadzić do nich (4 hiszpanki na Erasmusie), znajdą miejsce dla mnie (dla moich Airmaxów też, Crawluś) w swoich łóżkach.

Cement, kuć żelazo? Nie jest to w sumie inny kontynent, ale jednak ten hiszpański temperament?

Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.10.18 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za moich czasów to na PG tylko hindusi studiowali. Tongue
ciśnij temat, za 3-4 tyg będę w 3mieście, jesli pozostałe Hiszpanki ładne to chętnie wbiję z wami na Sopoty, albo kwadratową, nie wiem co tam teraz w modzie Very Happy

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.10.18 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzywy domek dalej w modzie, ale w Kwadracie łatwiej.

Hindusów dalej pełno, a Chińczyków jeszcze więcej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 234, 235, 236
Strona 236 z 236
Skocz do: