Pytania nt. piłki nożnej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2018.11.04 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, z takiego odwyku się wraca.

Ja miałem taką dziurę gdzieś chyba za Schustera, ale wróciło po La Decimie. Aczkolwiek trochę się zmienił styl oglądania spotkań, źródła danych, ale to chyba normalne, że teraz się newsy czyta w internecie, a nie w Bravo Sport
:-)

Choć jak się miało 15 lat, to można było codziennie opowiadać z kolegami o transferach, a teraz koło 30 to w pracy nie pogadam, bo nikt się nie interesuje piłką, a jak już kogoś spotkam, to podchodzi się tak, że nawet jak jest chujowo, to kiedyś będzie lepiej Very Happy

Z resztą nawet z samym graniem w piłkę tak jest, za nastolatka grało się codziennie, potem dziura, potem na studiach nawet w jakieś A-klasie się znalazłem. Potem kontuzja i inne sprawy, znowu dziura, ale tak od 2013 raz w tygodniu orlik lub czasem hala (ale nie lubię halówki, więc czasem w ogóle nie gram, a czasem nawet w jakieś lidze).

Niestety z powodów zdrowotnych nie grałem w piłkę od ponad roku, ale na wiosnę wracam, choć nie wiem czy nie będę jak Petr Cech, tyle że w polu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20
Skocz do: