Pytania nt. piłki nożnej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2018.11.04 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, z takiego odwyku się wraca.

Ja miałem taką dziurę gdzieś chyba za Schustera, ale wróciło po La Decimie. Aczkolwiek trochę się zmienił styl oglądania spotkań, źródła danych, ale to chyba normalne, że teraz się newsy czyta w internecie, a nie w Bravo Sport
:-)

Choć jak się miało 15 lat, to można było codziennie opowiadać z kolegami o transferach, a teraz koło 30 to w pracy nie pogadam, bo nikt się nie interesuje piłką, a jak już kogoś spotkam, to podchodzi się tak, że nawet jak jest chujowo, to kiedyś będzie lepiej Very Happy

Z resztą nawet z samym graniem w piłkę tak jest, za nastolatka grało się codziennie, potem dziura, potem na studiach nawet w jakieś A-klasie się znalazłem. Potem kontuzja i inne sprawy, znowu dziura, ale tak od 2013 raz w tygodniu orlik lub czasem hala (ale nie lubię halówki, więc czasem w ogóle nie gram, a czasem nawet w jakieś lidze).

Niestety z powodów zdrowotnych nie grałem w piłkę od ponad roku, ale na wiosnę wracam, choć nie wiem czy nie będę jak Petr Cech, tyle że w polu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.04.01 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie umieścić to pytanie, więc zamieszczam tutaj.
Trochę rozluźniające atmosferę pytanie, które bardzo często pojawia się w piłkarskim gronie.

Jaką wybrałbyś najlepszą 11 w XXI wieku.

Umieszczamy piłkarzy wyłącznie, którzy grali w XXI wieku oraz ich w prime formie.

..............Ronaldinho - Cristiano - Messi
.............................Zidane - Iniesta
....................................Kante
..............Carlos - Ramos - Cannavaro - Cafu
...................................Casillas

Ławka: Neuer; Nesta, Maldini; Modric, Xavi; Ronaldo, Henry.

Trener: w korkach na boisku, Zidane.

Piekielnie ciężko wybrać.

Bramka; Casillas - nie będę się rozwodził. Rezerwowy bramkarz. Bardzo ciężko, Neuer, Buffon, De Gea, Kahn i masa innych. Wybrałem jednak Neuera, pokazał coś więcej, urozmaicił pozycję bramkarza.

Obrona. Bardzo ciężko było mi upchać Włochów. Chciałem Maldiniego w pierwszej XI, ale jednak Fabio wygrał balona. Ramos musi być, pewnie w dużej części z sympatii, myślałem, aby dać go na PO, kosztem Cafu. Na ławce znów cięzko upchać wszystkich, których bym chciał, jest przecież Puyol, Ferdinand, Vidić, Terry, Varane, Lahm, Alves i cała masa innych.

Pomoc. Chyba najtwardszy orzech do zgryzienia. Jednak Zidane i Iniesta być muszą. Trzecie miejsce zostaje wolne. Jest przecież tyle nazwisk, Nedved, Pirlo, Scholes, Xavi, Gerrard, Lampard, Modrić, Vieira, Guti...
Wybrałem Kante. Stare przysłowie mówi, że trzeba mieć w składzie czarnego, aby osiągnąć sukces. Taki sukces niewątpliwie odniosło Leicester, taki sukces osiągnęła reprezentacja Francji. Wkład Kante jest nieoceniony. No i popełniłem małe faux pax, posadziłem zdobywcę złotej piłki - Modrica na ławce, a Kakę i Nedveda, na trybunach.

Atak. Tutaj nie ma niespodzianek. 3 bogów piłkarskich XXI wieku. Trzech nie z tej ziemi, szkoda, że jeden z tej trójki pokazał swój boski talent przez tak krótki okres. Ławka, jak zwykle, tak wiele nazwisk, tak mało miejsca. Szewczenko, Owen, Raul, Aguero, Suarez, Neymar, Drogba..

Trener. Trenerów było wiele świetnych, ale przy takiej kadrze, egzamin zdałby jeden. Uśmiechnięty koleżka Zidane.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2019.04.01 05:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie zrozumiem ludzi, dla których Carlos > Marcelo. Chyba tylko jakiś dziecięcy sentyment może uzasadnić ten wybór.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.04.01 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu? Carlos zrobił dla Realu bardzo dużo, a największym argumentem za nim są mistrzostwa świata 2002 gdzie grał świetnie. Właśnie taka jest różnica między nim i Marcelo. Roberto w klubie i reprezentacji grał niesamowicie, Marcelek tylko w jednym.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.04.01 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo lepszy w defensywie, lepsze gały wrzucał. No i te wolne. Sądzę, że są argumenty, by sądzić że Carlos >Marcelo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.01 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, czy Roberto był dużo lepszy w defensywie.. Obydwaj bazowali na swojej niezłej szybkości. Piłkarze o podobnej charakterystyce, mocne wejścia ofensywne. Obydwaj bardzo szybcy, ciężko ocenić który góruje w tym aspekcie. Marcelo na pewno lepszy technicznie, Carlos miał więcej "pary w łapie".

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.01 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zidane - Iniesta
......Kante........

Przy takim ustawieniu pomocy - z Zidanem i DMem za plecami - zdecydowanie bardziej wolałbym Xaviego od Iniesty. To raz.
Dwa - wyżej stawiam Busquetsa i Xabiego Alonso od Kante.

Atak - ok.
Obrona - jak dla mnie Marcelo jest najlepszym lewym bocznym. Na prawy bok zastanawiałbym się nad Lahmem.
Bramkarz - powiem szczerze, ale po tych wszystkich latach ja naprawdę uważam Neuera za numer 1. Za to jak może partycypować w grze wyżej, a na linii nie uważam, by ustępował Ikerowi.

Reasumujac,
Ronaldinho, Messi i Cristiano ;;; Zidane, Busquets/Alonso(raczej Busquets) i Xavi ;;; Marcelo, Ramos, Cannavaro i Cafu/Lahm ;;; Neuer.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.04.01 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Nigdy nie zrozumiem ludzi, dla których Carlos > Marcelo. Chyba tylko jakiś dziecięcy sentyment może uzasadnić ten wybór.

Pół forum za młode by cokolwiek stwierdzić na poważnie. Ja sam niewiele obecnie z Carlosa pamiętam prócz jego wolnych, strzału z zerowego kąta i świecy do Zizou na Hampden Park.

Marcelo to jednak odpowiednik Alvesa na swojej stronie, dyszka grająca z boku, jeden z najlepszych zawodników grających na tej flance w historii futbolu. Można co prawda to samo powiedzieć o Carlosie, ale na zdrowy rozum, absolutną bzdurą jest sugerowanie, że nawet pod względem częstotliwości słania wrzutek na nos miał podjazd do czarów kudłatego.

Powrót do góry
Volfgang
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.04.01 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak Benzemy dyskwalifikuje każdą taką jedenastkę. Połączenie brazylijskiego Ronaldo z Zizou to mus w każdej debest 11 ever. Rzekłem.

Powrót do góry
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.04.01 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawianie Busquesta to jest dyskwalifikowanie takiej jedenastki. Aż mnie głowa rozbolała.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.04.01 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecność mistrza świata, mistrza Europy, 3-krotnego zwycięzca LM za każdym razem będącym jednym z kluczowych elementów układanki (no, może poza 1szym sezonem Guardioli- wtedy był jeszcze Yaya Toure) to dyskwalifikowanie jedenastki. :lol2: :lol2: :lol2: Z palcem w dupie zasługuje na miejsce w tym gronie.

"You watch the game, you don't see Busquets. You watch Busquets, you see the whole game." Vicente Del Bosque[/quote]

Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.04.01 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol1def napisał:
Stawianie Busquesta to jest dyskwalifikowanie takiej jedenastki. Aż mnie głowa rozbolała.

Nie zgadzam się, gość jest wybitny. Powiedziałbym że to najlepszy defensywny pomocnik XXI wieku.

Ronaldinho - Cristiano - Messi
Zizou - Busquets - Iniesta
Marcelo - Ramos - Cannavaro - Cafu
Casillas

Neuer, Lahm, Modrić, Makelele, Xavi, Ronaldo, Maldini.

Trener: Guardiola.

Powrót do góry
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.04.01 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa pisze gość który nie wstawił Xaviego czy Pirlo, a dodatkowo wpierdolił Guardiole jako trenera :lol2: . Z palcem w dupie to zasługuje Xabi (ma więcej walorów piłkarskich). "Ale przecież Busquets trzyma grę" - może i ją trzymać ale musi mieć do tego określonego rodzaju pomocników, trudniej jest mu się dostosować. Nie widzę powodu dla którego taki Alonso miałby być słabszy albo nawet Kante (gdzie na mistrzostwach świata też grał bardzo dobrze oprócz finału). Dobre rozgrywanie to nie wszystko.

Powrót do góry
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.04.01 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi jest, czytaj uważniej ;)

Zastanawiałem się jeszcze nad Sir Alexem, Mou i Zizou, ale to właśnie Katalończyk mi jakoś najbardziej pasuje.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20
Skocz do: