Pomocy! Kupiony bilet - czy zostałem oszukany?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SG
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.11.02 11:01    Temat postu: Pomocy! Kupiony bilet - czy zostałem oszukany? Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Kupiłem sobie bilet na stronie Ticketbis na mecz z Valencia, wybrałem tam miejsce i sektor, zapłaciłem za wszystko i niby OK, ale do domu przysłano mi jakąś kartę zamiast biletu (zdjęcie poniżej).

Karta nie posiada żadnego chipu, jest imienna na nieznaną mi osobę i posiada datę wydania 2011 r.

Napisałem do nich pytanie, z prośbą o wyjaśnienie o co chodzi i odpisali mi, że tak jest OK, że sama karta upoważnia mnie do wstępu (w co nie bardzo wierzę).

Doradźcie mi proszę co teraz zrobić. Czy zostałem oszukany? Czy można to jakoś sprawdzić?

[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.11.04 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem email od nich. Kupiłeś karnet sezonowy. Czyli na tą kartę dopiero możesz kupić bilety. Nie kupiłeś biletu, tylko kartę, na którą możesz wcześniej kupić bilety na Real Madryt.

Tylko co Ty tam naklikałeś? Albo oni coś wymyślili dziwnego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: