Forum - uwagi, opinie, sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 289, 290, 291

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.03 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wiem - ludzie mają swoje życia, nie każdy spędza na forum większość swojego czasu, ale ten czas oczekiwania na negatywne rozpatrzenie mojego odwołania do ostrzeżenia, którym zostałem skarcony, utworzyło we mnie myśl, że może zostało to zlane, albo przeoczone. Nie wiem czy moderatorzy muszą się naradzić w jakimś większym gronie, czy ki kasztan, ale tak tylko przypominam o swojej forumowej egzystencji. Joł.

Tak w ogóle, to gdzie jest Guti16? Jego posty zawsze zostawiały mnie w stanie błogości.

I tak w ogóle - jakie jest uzasadnienie emotek na tym forum typu: lub Seks?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wiertło
Se queda
Se queda

PostWysłany: 2018.11.03 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pisania postów o latynoskach.

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Powrót do góry
Rokoko
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.11.03 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat na powyższe przemyślenia wzięło mnie po tym, jak zobaczyłem te emotikony podczas pisania jednego ze swoich postów i uświadomiłem sobie, że nie zostały one zawarte w postach Cementa. Bardzo bezpośrednich, warto dodać. A więc jak są one za ostre nawet dla takiego loco jak Cement, to w takim razie w jaki sposób jest uzasadniony ich byt?

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.11.03 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Nie wiem czy moderatorzy muszą się naradzić w jakimś większym gronie, czy ki kasztan, ale tak tylko przypominam o swojej forumowej egzystencji. Joł.

Owszem, muszą naradzić się w szerszym gronie. Przecież nikt by nie chciał, żeby decydowała tylko osoba, która wam warna wlepiła, nie? A należy mieć na uwadze, że nie każdy z moderatorów czy administratorów loguje się na forum codziennie. Niektóre z odwoływań były rozpatrywane ponad tydzień, właśnie ze względu na to, cofnij się do odwołań wcześniejszych i zobacz.

Twoje odwołanie zostało już rozpatrzone.

Jeśli ostrzeżenie naprawdę Ci aż tak bardzo ciąży, to protip: prawo tego forum stanowi, że możesz poprosić o jego anulowanie 30 listopada o godzinie 7:17 w specjalnym temacie do tego przeznaczonym. Jest jednak jeden warunek: musisz być do tego czasu grzeczny i nie zebrać kolejnego warna, bo jeśli zbierzesz, to lipa z tym terminem.

Powrót do góry
Rokoko
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.11.03 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, wciąż w głębi duszy uważam, że zostałem potraktowany niesprawiedliwie, więc bardziej chodziło mi o udowodnienie czegoś, no ale mi się nie udało. Trudno.

Ostrzeżenie mi nie ciąży, ale wolę dmuchać na zimne, bo coś czuję, że różnie może być z tym w przyszłości.

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2018.11.05 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiertło napisał:
Do pisania postów o latynoskach.

*i Klatusie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 289, 290, 291
Strona 291 z 291
Skocz do: