Pogoda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 161, 162, 163, 164, 165  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.11.05 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawy w Prezesa tam pewnie nie macie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2018.11.05 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się tak nie bocz, zagrasz w następnej edycji za Sondokana Very Happy

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.05 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobię?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.15 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mi szkodzi, się spytam, madrid - wiesz może kiedy śnieg?

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.11.15 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejscami poprószy już w niedzielę i w poniedziałek, ale pokrywa po tych opadach będzie tylko gdzieniegdzie w Sudetach i w Karpatach. Pierwsze słabe opady śniegu (bez pokrywy poza rejonami górskimi) wystąpią pod koniec nadchodzącego weekendu w województwach południowych, może lokalnie poprószy też w lubelskim, na północy i w centrum z reguły będzie to deszcz.

Mimo wszystko po anomalnie ciepłej pierwszej połowie listopada na pewno jego druga połowa będzie wyraźnie chłodniejsza. NAO mocno zleciało, w pogodzie trochę się poprzestawiało, zatem nie ma się co dziwić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.15 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podkarpacie i sąsiadujące z nim tereny małopolski są zagrożone opadami w niedzielę? Zastanawiam się nad zmianą opon, bo akurat będę w trasie. :/

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.11.15 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wieczorem. Co prawda będą to naprawdę pozoranckie opady, ale coś tam poprószy. Nie ma jeszcze szans na trwałą pokrywę śnieżną, bo nie dość że będą to opady słabe, to utrzymywać się będą jednak ciągle dodatnie temperatury maksymalne, ale zważywszy na to, że zaraz zacznie się druga połowa listopada i wyraźnie zmieniła nam się cyrkulacja, to polecam już wymianę opon.

Weekendowe noce z solidnymi przymrozkami, w wielu miejscach temperatura spadnie wyraźnie poniżej -5°C, zatem także poranki będą już mroźne.

Mimo to jakiegoś ostrego ataku zimy póki co jeszcze nie widać, w przyszłym tygodniu mroźne powietrze będzie czaiło się nad północno-wschodnią Europą. Zobaczymy, czy z upływem czasu spłynie do nas, czy też niże zdołają powstrzymać jego dalszy pochód na południe i południowy zachód. Póki co to raczej takie klasyczne spokojne przedzimie.

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2019.02.13 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogodynka jak tam te niby ocieplenie? bo tylko tobie ufam <serce>

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.02.13 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idzie. Południowy zachód Polski ma szansę nawet jakieś 17°C zaliczyć w najbliższy weekend. W lubuskim (dobrze pamiętam?) przewiduję 15°C, może 16°C w sobotę.
Dwucyfrówki będą niemal w całym kraju.

Ale jako że w odróżnieniu do teraz zrobi się pogodnie, to dobowa amplituda temperatur wzrośnie. Nocami i o porankach około 0°C, nawet przymrozki, ale popołudnia nadzwyczaj ciepłe jak na luty.

Nie chcę zapeszyć, ale mocno to pachnie przedwiośniem. Front polarny, który mocno błądził w styczniu gdzieś po Afrykach, Turcjach i Grecjach, teraz dla odmiany poszedł daleko na północ. Do tego pod koniec roku, półtora miesiąca temu, było kilkudniowe nagłe ocieplenie stratosfery nad Azją i w Arktyce, a to może przynieść efekt w postaci dominacji cyrkulacji zachodniej w Europie przez dłuższy czas, nawet do marca włącznie. A cyrkulacja zachodnia w marcu = dość ciepło.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)
Ale, tak jak mówię, nie zapeszajmy. Cieszmy się najbliższymi dniami, które faktycznie zapowiadają się wybornie. Słonecznie na zachodzie już od piątku. Na wschodzie od soboty.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2019.02.13 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niech to białe gówno już topnieje, bo ileż można.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2019.03.12 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogodynka to prawda, że w lubuskim ma być 20stopni w niedziele? ;) <serce>

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.03.12 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak prawda
Chociaz najwieksze cieplo ma isc na poludniowy zachod i poludnie. Tam w wielu miejscach bedzie wiecej niz 20.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.12 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na południu zostanie już taka pogoda? Czy parę dni ciepła i znowu troszkę ponad 0?
Dziś z rana śnieg, a przez dzień od czasu do czasu grad/deszcz :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.03.12 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 stopni tylko w niedzielę. Potem chłodniej, ale też przyjemnie. Temperatury maksymalne pozostaną dwucyfrowe, z tym że z przodu będzie jedynka a nie dwójka. Tak to ujmę.

To co pisałem w lutym się sprawdziło, już wtedy widać było, że zima nie wróci w tym sezonie, a marzec będzie atlantycki. Już się przestawiajcie na wiosnę, to już będzie isc wyłącznie w stronę ciepła

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.03.14 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zetep - będzie jednak mniej niż 20 u Ciebie, bo ten front ma przyjsc o kilka godzin wcześniej niż się na to zanosiło, tak że skończy się na kilkunastu w lubuskim. Dwudziestki ograniczą się do południa i południowego zachodu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 161, 162, 163, 164, 165  Następny
Strona 162 z 165
Skocz do: