Zabawa w Prezesa - 1. Edycja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.11.06 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo szkoda tych wszystkich spotkań przegranych o włos, dosłownie jedną bramką. Najlepsze ofensywy w lidze nie są w stanie strzelić mi więcej, niż 1-2 bramek, przy klasie moich zawodników to jest dziwny precedens, głównie to zasługa trenera, myślę, że gdyby nie kontuzja Callejona plus topowy napastnik, to byłbym na podium, niestety ani Morata, ani Giroud nie są mistrzami wykończenia. Nie wiem co sądzić o drugiej części sezonu, wydaje mi się, że to zależy od napastnika właśnie, bo zespół zgrał się w defensywie i tam wszystko śmiga. Jak Morata złapie serię, to będzie dobrze, jak nie, trzeba będzie przyjąć z pokorą ten sezon i czekać na nowy draft. Całkiem poważnie, nie spodziewałem się, że Benitez jest tak dobrym trenerem w tej grze, chciałbym go zobaczyć z lepszymi piłkarzami. Dlatego też mam szczerą nadzieję, że na tej edycji nie skończymy, podzielić pracę na więcej osób i bawić się dalej, mam nadzieję, że się uda.

liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.11.06 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze mną było 0:3 a nie mam topowej ofensywy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.11.06 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden mecz nie obala statystyk całości, jestem pewien, że skończysz niżej, niż ja w tabeli.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.11.06 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damikor, wiesz co zrobić z Kobrami od następnej kolejki

liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.11.06 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@BeHappy
Predzej Bob Marley zmartwychwstanie niż Ty skończysz wyżej niż ja w tabeli Twisted Evil

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.11.06 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Półmetek. 15. kolejka Ligi RealMadryt.pl:

Transportledningenriks CF - Descansado CF
https://www.youtube.com/watch?v=GqE98MokO2Y

Stirling City Saints - California Sinners
https://www.youtube.com/watch?v=4Tplt51p2bI

Unrestrained Lions - Vulpi
https://www.youtube.com/watch?v=TxGPpwEC2W4

UD Paperas - Don't Worry
https://www.youtube.com/watch?v=e5PYvmcGZXA

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.11.06 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa te wybory taktyczne :lol2: Zdrowy Ben Yedder gra pół meczu od początku w sezonie tylko dlatego że nie umie na skrzydle, a Ibra ma częstotliwość bramkową Benzemy... To absolutnie niszczy system i jakąkolwiek logikę sytuacji. Nie ogarniam Jurgiego. Prezes wkurwiony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.11.06 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokończenie 15. kolejki Ligi RealMadryt.pl:

FC Derecho Andorra - Los Latinos Mexicanos CF
https://www.youtube.com/watch?v=v5y8K_-C-h0

FC Bananos - Galaktyczne Żelki
https://www.youtube.com/watch?v=MTlRrvTchRA

Kobra FC - LZS Zakapiory
https://www.youtube.com/watch?v=4gvQwJDD7x4

FC Universum - Anti Cules
https://www.youtube.com/watch?v=JqNf3excyg4

Tym samym dojechaliśmy do półmetka naszej ligi! Juhu, teraz będzie z górki!

Tabela:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Tabela uwzględniająca tylko mecze domowe:

Tabela uwzględniająca tylko mecze wyjazdowe:

Statystyki zespołowe:

Statystyki indywidualne:

Kontuzje:

OKIENKO TRANSFEROWE
W związku z tym, że połowa meczów została rozegrana dokładnie przed pierwszym stycznia, postanowiłem, że zaszalejemy. Przedstawię statystyki piłkarzy każdego z zespołów i dam wam dwie opcje (niezależne od siebie):
- będziecie mogli wymienić trenera na jednego z nieużywanych [przedstawię listę]
- będziecie mogli przeprowadzić wymianę piłkarzy między sobą. Żeby nie robić chaosu wstępnie ograniczę to do "trzech wymian na zespół". Ale zobaczymy czy ktokolwiek coś wynegocjuje. Swoje ogłoszenia i negocjacje możecie przedstawiać w jakiejkolwiek formie - na forum, w PW, na discordzie. Jeśli zdecydujecie się na zmianę, musicie mnie wprost o tym poinformować, najlepiej tak, aby było to oczywiste, że obie strony się na wymianę zgodziły. To jedyny sposób na transfery, dodanie piłkarza bez wymiany wyrzuca grę.

Tutaj lista trenerów, wraz z ich dwiema ulubionymi formacjami (wygooglujcie sobie, po angielsku nazwy brzmią DM/WB/Wide/Narrow/Diamond).
Jeśli ktokolwiek skusiłby się na zmianę trenera to niech mi to wyraźnie zakomunikuje - najlepiej na forum. Kolejność doboru od ostatniego miejsca w lidze, żeby słabsi mieli wybór jako pierwsi. Jakoś się to dogra.

W związku z tym wstrzymujemy ligę aż do zakończenia okienka transferowego: na maksymalnie dwa dni, ale jeśli większość wyrazi zgodę to będziemy kontynuować szybciej.

W miarę możliwości ogłaszajcie wszystkie OSTATECZNE decyzje w temacie dokończenia draftu (http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?t=15603&start=30 powinien zostać odblokowany).

STATYSTYKI ZESPOŁÓW:
niezrozumiałe skróty: %celnych dośrodkowań, %celnych strzałów, %celnych podań, %wygranych pojedynków główkowych, kluczowe podania, błędy, zawodnik meczu

Małe ostrzeżenie co do wymiany trenerów - to nie jest typowe "zwolnienie", tylko wymiana. Czyli morale itp. zostają bez zmian, zmiany będą widoczne tylko w taktyce czy treningu. Dlatego ostrzegam, że o natychmiastowy efekt nowej miotły będzie trudno w tym przypadku.

CasRamHig
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.11.06 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes Vulpi cechujący się wyjątkową cierpliwością, późnym wieczorem spotkał się z Zinedine Zidanem i podziękował mu za wspólne miesiące.

Człowiek który ma wszystko odmienić nazywa się Jorge Sampaoli. W klubie liczy się, że wstrząs przez wprowadzenie nowych treningów i zupełnie nowej taktyki, pozwoli na ukończenie sezonu w połowie tabeli. Niewykluczone, że klub szykuje też transfery piłkarzy by dać kolejny impuls drużynie.

No i proszę! Ledwo kilka minut trzeba było czekać na kolejny komunikat. Po szybkich negocjacjach z prezesem Stirling City Saints odchodzi Leon Bailey a w jego miejsce przychodzi nowy napastnik Wissam Ben Yedder

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.11.07 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi od końca w zapisach, drugi od końca w drafcie, drugi od końca w tabeli na półmetku. Tak być nie może.

JUPPie HEYNCKESie WYBIERAM CIĘ!

Link

Powrót do góry
Janus.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.07 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Comunicado Oficial
W dniu dzisiejszym, tj. 7.11.2018r. Julen Lopetegui przestał pełnić funkcję trenera dużyny UD Paperas. Klub dziękuje za wysiłek i pracę oraz życzy powodzenia w dalszej zawodowej karierze.
Nowym trenerem pierwszej drużyny zostanie Joachim Loew, który w trybie natychmiastowym przejmuje wszystkie obowiązki poprzedniego trenera.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.07 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie nadrobiłem trzy ostatnie mecze, cieszę się, że w końcu się odbiłem, dwa ostatnie zwycięstwa pozwoliły mi znów włączyć się do walki o niezłą lokatę i "jakoś" to zaczęło w tabeli wyglądać. Cieszę się, że wrócił Robben, ostatnie mecze pokazały jak bardzo go brakowało, zwłaszcza ten przeciwko Vulpi. Gimenez w meczu z Sarcasmem się kurwa skompromitował, może sobie zbijać piątki z Griezmannem, w skrócie - pedały z Atletico. Jedynym Colchonero, który jako tako trzyma poziom jest Saul, ale to pewnie dlatego, że pierwsze kroki stawiał w Realu Madryt. Co nie zmienia faktu, iż wchodzi z ławki i ma niewielki wpływ na grę. Od samego początku pisałem, że na wyjazdach będą wpierdole i cóż, moje przewidywania się sprawdziły - bilans 0-1-6 jest po prostu żenujący, no ale przynajmniej mam satysfakcję, że to przewidziałem.

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.11.07 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BREAKING: @FCBanan dismiss reports that manager Arsène Wenger will be sacked as nonsense.

Na Ibizie światła rzadko gasną. Chociaż bez wątpienia można od nich oślepnąć. Arsène niepocieszony zmierzał do biura ulokowanego niedaleko stadionu Nous Plàtans. Nie przejmował się zanadto doniesieniami mediów, ale zawsze starał się wypaść jak najlepiej. Ostatnie niepowodzenia jego klubu w superlidze przysparzały go o spory ból głowy.
"Żółto tu" pomyślał, przechodząc przez obrotowe drzwi. Mężczyzna w limonkowym garniturze i oczami skrytymi za czarnymi okularami żwawym krokiem ruszył ku niemu.
- Senyor Wenger! Dobrze pana widzieć - mówił z wyraźnym katalońskim akcentem, ale Wenger postanowił nie zwracać na to uwagi, przecież był tolerancyjny. Nawyk z czasów prowadzenia ligi cudzoziemskiej w Arsenalu. - Niech pan się tak nie przejmuje! Wszystko dobrze, tak? Niech pan usiądzie. - Mężczyzna poklepał go po plecach.
- Przyszedłem na spotkanie z prezesem...
- Trochę się tutaj ostatnio pozmieniało. Nie mamy już, jak pan widzi, prezesa. Przynajmniej nie jednego. Klub został wykupiony w całości przez kibiców.
- Ja nie bardzo...
- O wszystkich decyzjach decydujemy wspólnie, przez głosowanie w internecie. Słyszał pan o internecie, prawda? - Wenger skrzywił się wyraźnie. Oczywiście, że słyszał! Coś tam wnuczki przebąkiwały. - I chcę pana uspokoić. Kochamy pana! Zostaje pan z nami jak najdłużej! Dobrze? No... - Uśmiechnął się życzliwie, aż błysnęły koronki na zębach.
- Rozumiem... to ja już...
- Tylko jedna sprawa, Senyor Wenger.
- Tak?
- Niech pan sprawi sobie żółtą kurteczkę. Na nasz koszt oczywiście. Coco-jambo i do przodu!
Arsène wyszedł z biura nieco skonfundowany. Czy to wydarzyło się naprawdę? I gdzie ja dostanę żółtą kurtkę?

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.11.08 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

----------------------
To było dość chłodne, poniedziałkowe przedpołudnie. Szmit zakręcił się w krześle, westchnął, odłożył plik papierów na biurko i powoli podniósł się podchodząc do okna. Zerknął przez lekko uchylone żaluzje na otaczające pola. Nieopodal za płotem otaczjącym siedzibę klubową, dzień jak co dzień, Angus przerzucał gnój kilkadziesiąt metrów od otwartej na oścież obory. Szmit obserwował z lekkim ukłuciem zazdrości tego prostego człowieka, którego największym zmartwieniem był kolor jego kaloszy czy długość wideł. Czasami dumał nad sensem przejmowania tej instytucji i nad tym czy ktokolwiek docenia pasję i serducho które wkłada w budowanie prestiżu w tej pipidówie. Zaczerpnął kapkę Glenfiddicha z piersiówki, którą otrzymał jako prezent od fanklubu podczas uroczystości powitalnej. Delektował się smaczkiem trunku palącego mile jego zziębnięte gardło. Usłyszawszy szybkie kroki na korytarzu prowadzącego do jego biura nawet nie drgnął. Przeczuwał, że ten moment nadejdzie.

Do pokoju bez pytania wparował Jurgi. Szmit zerknął na swego gościa przez ramię. "Rozczochrana czupryna, lekko przekrzywione okulary, grymas.. o, i przyniósł gazetę.. świetnie.. ech, no dobra, zaczynamy" pomyślał. Zasapany Jurgi szybko zreflektował swoją mowę ciała, grymas na twarzy zastąpił sztuczny uśmiech:
- Dzień dobry panie prezesie. Mam taką jedną, może dwie czy trzy.. kwestie.. do omówienia - powiedział powoli i podchodząc do biurka rzucił nań zwinięty rulonik Scotsmana po czym usiadł w fotelu tak jak robił to zawsze w obecności szefa - Widzi pan.. ja sądzę że jestem człowiekiem cierpliwym. Wierzę w mój zespół niezależnie z kim muszę pracować i wymagam od wszystkich głównie zaangażowania i skupienia, oraz minimum ambicji. Nie wierzę w bzdurne frazesy o gegenpressingu powtarzane przez bandy debili wżerających seriami końcówki zatyczek do długopisów. W tej lidze przyszło nam się mierzyć z 15 innymi klubami, które bardzo szanuję za to co grają i kto w nich gra. Myślę że pomimo, nie oszukujmy się, chujowej poza piękną Szkocją formy, trzymamy fason... - Szmit milczał zerkając wciąż za okno, a Jurgi kontynuował - .. wobec tego, może jest mi pan w stanie wytłumaczyć jak to jest? Jak to jest, że ja, człowiek ambitny ale rozsądny, dostając tak topowy skład, a o JEBANEJ REWOLUCJI(!) dowiaduję się z gazet?! - wypalił Jurgi.
- Jak to jest że ja, kurwa jego mać, siorbiąc w spokoju resztki grzańca po Oktoberfeście na urlopie dostaję SMSa że SMS został wySMSowany bez mojej zgody? Legendarny goleador i drugi strzelec naszej drużyny to też widocznie paczka fajek! Może mi, człowiekowi za sterami pańskiego projektu, pan wytłumaczyć, i to jak najprościej i łopatologicznie, jak to jest że w połowie sezonu wracam i zastaję cały misterny plan rozbity na części pierwsze i wyprzedany na pół Europy? Chętnie bym o tym pogadał dłużej, ale nie wiem ile cennego czasu mogę panu zabrać i ile mam go ja. Bo przecież muszę teraz brać dupę w troki i zawijać do szatni witać się na nowo ze wszystkimi!... - zakończył spięty Jurgi szemrając ostatnie zdanie przez zaciśnięte zęby, aż na czole zapulsowała mu przez moment żyłka.

Szmit zręcznie manipulował długopisem między palcami wciąż obserwując gnojowisko. Westchnął i przemówił.
- Ech.. widzisz drogi "El Jefe".. Ja naprawdę chciałbym mieć wszystko obliczone i wytłumaczone non-stop. Czasami jednak rzeczy są bardzo.. proste. - wstrzymał się, zerknął na Niemca przez ramię. Jurgi wciąż starał się utrzymywać sztuczny ironiczny uśmieszek na twarzy. - Powiedz mi Jurgi, jak oceniasz nasz styl? Jak ci idzie to 4-3-3?
- Zupełnie nieźle - odpowiedział ciut zdezorientowany - Zlatan bardzo nam pomógł. Piłka w siatce, asysty, głowa, fitness... Myślę że w pewnym momencie znaleźliśmy też optymalną linię z tyłu. Benji to wciąż poziom 'dobrego mudżyna', ale poprawił się. Nie wiem za bardzo skąd to pytanie... - zmrużył oczy odbijając piłeczkę do prezesa. Ten wskazał jedynie palcem za okno wciąż obserwując Angusa.
- Widzisz.. ja uważam, że wyglądaliśmy mnie więcej jak on. Że to co on robi jest bardzo podobne do tego z czym mierzyliśmy się my. Przerzucaliśmy syf z jednego miejsca na drugie. W obronie. W ataku. Z kontuzjami lub bez... Wiesz jaka jest różnica między nim i tobą drogi Jurgi?... - spojrzał teraz na Niemca - .. On mi powie, gdy gówno śmierdzi a nie że pachnie fiołkami. Gdy będzie jasne że ma go za dużo. Że praca mu nie idzie i że nie może jednej ze świń odgonić od koryta. Tak Jurgi, jesteś świniopasem, który nie potrafił zagonić knura do zagrody. Pastuchem którego owieczki hasały jak szalone w warunkach domostwa, a gdy trzeba było oddalić od się od bezpiecznych terenów? Wilki nas zjadały... Ale wiesz czyj to błąd? Mój. I go naprawiłem. - powiedział Szmit siadając w końcu na krześle. Podziwiał lekko rozdziawione usta Kloppa. Widać nie wierzył, że jego prezes mógłby snuć tak obrzydliwe porównania wobec jego podopiecznych.
- Postawię ci sprawę jasno. Dostałeś na początku Ibrę i zespół pełen młodości i werwy. Ja się przyglądałem jak nasz kochany Zlatan żarł minuty ile wlezie, a taki Wissamik wchodząc z ławki i posyłając kluczowe podania dostawał od ciebie w nagrodę ławkę i trybuny. Bo Ibra ratuje, bo Bobby ratuje, nie grając nawet tam gdzie chciałeś go stawiać. Ot bo pasował, czyż nie?! Patrzyłem jak bezmyślnie przez 5 czy 6 pierwszych spotkań w każdym wystawiłeś inną linię obrony. Bez zmiany w kolejnych 10. Jedynym regularnym rezultatem tej jakże nieregularnej polityki kadrowej były stałe wpierdole na wyjeździe, w tym przeciwko naszym rywalom i przede wszystkim przeciw temu obszczymurowi Florenowi Behappiemu, który w środku cholernych negocjacji nie potrafił zamknąć dzioba i zapomniał że to ja, JA jestem sprite, a ON jest pragnieniem! Patrzyłem i podziwiałem nasz brak równowagi na boisku. Chciałem przymknąć na to oko, ale nie dało rady. Patrzyłem jak w trzech kolejnych meczach Bobby wychodził ratować wyniki pomimo na wpół stawu skokowego skręconego w ósemkowy splot. TRZY RAZY dostawałem raport od medyków, że wystawiłeś go pomimo zdrowego jak byk Wissama. Co najmniej raz zrobiłeś to z Mo... Co się tak gapisz? Co ja jestem, ósmy cud świata czy inny Benzema? - oparł się na biurku i kończąc wywód powiedział - Teraz tak. Dostałeś roszady, około 10 nowych zawodników, trzonu starałem się nie naruszać. Nie masz zielonego pojęcia ile godzin ja spędziłem naprawiając MOJE błędy. MOJE. To moja wina że dałem ci pokusę stosowania pewnych rozwiązań. Teraz dałem ci inne narzędzia. Zamiast kloca w ataku, nieważne jak zajebistego, oczekuję mobilnych kontr. Giroud zagra ci głową, ale jak ciągle jedyne czym będzie mogli się pochwalić to statystyka celności dośrodkowań to gwarantuję ci, że podsumowanie końca sezonu nie będzie miłe... A co do obrony, cóż, stwierdziłem że najlepszym lekarstwem na NAJGORSZĄ statystykę straconych bramek jest "stracenie" ludzi za to odpowiedzialnych. Masz teraz inne zestawienie, statystycznie nawet miejscami lepsze. A teraz idź. Kombinuj. Rób co musisz. Bez wymówek. Masz 15 spotkań. Break a leg.

Jurgi ciutkę zaniemówił, po czym parsknął pod nosem i westchnął. "Trochę racji ma. Niech mu będzie." pomyślał. Wstał i wychodząc powiedział jedynie:
- Drogi panie.. parę kolejek temu dostałem podobny "opieprz". Wtedy sądziłem, że jest pan chory. Zdania raczej nie zmieniłem. Ale powiedzmy że dla mnie ważniejsze jest błękitniejsze serce niż sprawność umysłowa. Zobaczymy jak to się zakończy. Auf wiedehersen. - i wyszedł.

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.11.08 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okienko transferowe zostało zamknięte, ale przysporzyło nam wiele emocji! No, przynajmniej paru osobom. Zwłaszcza jednej. Właściwie to tylko Cube'owi. Wygrał to okienko.

Transfery chronologicznie:

Zmiany trenerów:

A teraz czas na... WYCZEKIWANY PRZEZ WSZYSTKICH
PUCHAR VIRGIN MOBILE!!!!!!!!!!!!!!!

A dokładnie pierwsze mecze ćwierćfinałowe!

UD Paperas - FC Derecho Andorra
https://www.youtube.com/watch?v=qhoAKmB9wzQ

Los Latinos Mexicanos CF - Vulpi
https://www.youtube.com/watch?v=y_EwdtE6p4k

Kobra FC - FC Bananos
https://www.youtube.com/watch?v=KEy2Kq42HTw

California Sinners - Unrestrained Lions
https://www.youtube.com/watch?v=ugu3wx-DXkU

[ Dodano: Dzisiaj o 10:23 ]
Czas na poważną piłkę po tym pucharze pocieszenia. Pozdrowienia dla wszystkich patriotów. Zaczynamy drugą rundę zmagań ligowych!

16. kolejka Ligi RealMadryt.pl:

UD Paperas - Descansado CF
https://www.youtube.com/watch?v=j6MTX0g0X0w

Kobra FC - Don't Worry
https://www.youtube.com/watch?v=ja3-cgLXesE

Galaktyczne Żelki - LZS Zakapiory
https://www.youtube.com/watch?v=HA6uQrhez4w

FC Derecho Andorra - Anti Cules
https://www.youtube.com/watch?v=KY83bZIg9Ws

FC Bananos - Stirling City Saints
https://www.youtube.com/watch?v=nQKMkxSFH3M

Pozostałe trzy mecze wieczorem.
Narzekanie na organizatora za złe ustawienia trenerów za 3... 2... 1...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 19 z 26
Skocz do: