Polityka (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180, 181  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.11.08 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy też chodzą bo im mama każe. W każdym razie porównanie top.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kubusmp
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.08 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a niektórzy idą, bo chcą i koniec, to ich sprawa i nie koniecznie muszą się identyfikować z kilkoma/kilkunastoma debilami którzy odpierdalają.

@btw

nie da się nie zauważyć, ze każdy kto nie ma poglądów anty pis, anty wszystko co pis mogło by poprzeć jest od razu otaczany przez ludzi pokroju sondokana, crawlera, hefnera czy innego burego zenka. aż muszę zapytać: co wy chłopaki zrobicie, jak ten zły pod każdym względem pis, wygra znowu wybory? na dzień dzisiejszy to oni mogą przegrać tylko z samym sobą - co w sumie nie jest takie niemożliwe ale póki co jest to chyba dalej niż bliżej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.11.08 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czujesz się osaczony? Aż muszę zapytać: co z tym zrobisz?

kubusmp
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.11.08 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czemu mialbym czuc sie osaczony? skad ten pomysl? :lol2:

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.11.08 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak napisałeś. Że każdy jest "otaczany przez ludzi pokroju..." (pewnie gorszego sortu!).

kubusmp
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.11.08 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzi nie potrafiących przełknąć, że ktoś może mieć inne poglądy.

Powrót do góry
Sondokan

PostWysłany: 2018.11.08 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubusmp napisał:
nie da się nie zauważyć, ze każdy kto nie ma poglądów anty pis, anty wszystko co pis mogło by poprzeć jest od razu otaczany przez ludzi pokroju sondokana, crawlera, hefnera czy innego burego zenka.

Jakie ty masz poglądy? Przecież jak przejrzeć twoją historię wypowiedzi w tym temacie to można się załamać. Zero argumentów. K a ż d a kontra na krytykę PiS to lole2, albo HAHA A ZA PEŁO, A TUSK. Na pytanie "W jakim aspekcie za poprzednich rządów było gorzej" potrafisz odpowiedzieć "No i to jest twoje zdanie, spoko, ja mam troche inne". Doprawdy świetne. Tak jak uciekanie po wklejeniu statystyk rosnącej liczby uchodźców. Jak się dostaje riposty na pisanie bredni i sobie z tymi nie radzi to przykro mi. Nie pozostaje nic innego jak syndrom "oblężonej twierdzy".

kubusmp napisał:
aż muszę zapytać: co wy chłopaki zrobicie, jak ten zły pod każdym względem pis, wygra znowu wybory?

Cóż pewnie dalej będziemy wytykać i argumentować ich szkodliwe, idiotyczne decyzje na niekorzyść kraju i obywateli. I śmiać się z klakierów piszących kwiatki jak:

kubusmp napisał:
czekałem na to. pis 2005-07 to największe zlo :lol2: :lol2: :lol2:

kradzież kasy z ofe i slowa ktore padly u sowy wtedy (o teoretycznym państwie :-) ) nie można porownac do niczego

A koniec końcow będziemy funkcjonować w jednym kraju pod tym samym rządem, któremu wg ciebie nie można nic zarzucić więc czemu się martwisz?

Powrót do góry
Grajcz
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.08 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo napisał:
Może mi ktoś wyjaśnić po co ludzie chodzą na takie marsze?

Z tego samego powodu dla którego ludzie chodzą na inne manifestacje.
Jedyna różnica to taka że większość manifestacji mają na celu zmianę czegoś, ten marsz to wyrażenie szacunku i zadowolenia z naszego kraju, dla wielu to sposób na wyrażenie dumy z bycia Polakiem niezależnie od obecnej władzy czy sympatii politycznych (podkreślam że piszę o normalnych ludziach idących na marsz, nie o ONR).

Clif napisał:

To na chuj ci normalni ludzie idą na marsz organizowany przez ewidentnie rasistowską, faszystowską organizację jaką jest ONR?

Bo niestety nie ma innej sensownej alternatywy. A przynajmniej nie było, do tego roku.
Ten marsz przez lata był symbolem święta niepodległości, żaden lokalny marsz nie miał startu do skali tego ze stolicy.
Poza tym - znam sporo ludzi jadących pół Polski na ten marsz, często co roku i większość z nich nie widziała na oczy żadnych agresywnych zachowań ani tych strasznych transparentów.
Jakby nie to że na czołówki gazet trafiają tylko skrajne sceny to mogliby nawet nie wiedzieć kto organizuje marsz i z jakimi poglądami się nosi.

Sondokan napisał:

Tak, tak. Rodziny z dziećmi jadą 500 km żeby razem z dziećmi maszerować w smrodzie rac i wśród okrzyków "raz sierpem, raz młotem...".

Bo hasło, które zacytowałeś pochodzi z protestu przeciwko zaostrzeniu umowy antyaborcyjnej. Co to ma do marszu równości? Zresztą NAWET jakby - stawiasz tekst "moja wagina, mój wybór" na równi " Europa będzie biała albo bezludna / witajcie w piekle etc. itp." :lol2:

Pójdź chodź raz na ten marsz i przekonaj się ile osób skanduje jakieś niestosowne hasła, większość w trakcie marszu nie ma styczności z ONR i fanatykami (akurat to hasło o czerwonej hołocie popieram, może kiedyś się doczekamy rozliczenia PRL).

Co ma wspólnego marsz równości i proaborcyjny? Wspólny "elektorat".
Na marsze dotyczące aborcji chodzą feministki które w skrajnych przypadkach są równie poryte co ONR i hasła są równie debilne / obraźliwe / prowokujące.
Na marszach równości jest nieco łagodniej bo i temat mniej drażliwy ale manifestujący się powtarzają.
Wszystkie te marsze mają jednak dużą wspólną cechę - większość manifestujących to normalni ludzie pokojowo wyrażający swoje poglądy.
A grupka fanatyków robi im złą reklamą którą HGW próbowała wykorzystać by ograniczyć prawo do wolności manifestacji.

Powrót do góry
kubusmp
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 1 tydzień temu o 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
kubusmp napisał:
nie da się nie zauważyć, ze każdy kto nie ma poglądów anty pis, anty wszystko co pis mogło by poprzeć jest od razu otaczany przez ludzi pokroju sondokana, crawlera, hefnera czy innego burego zenka.

Jakie ty masz poglądy? Przecież jak przejrzeć twoją historię wypowiedzi w tym temacie to można się załamać. Zero argumentów. K a ż d a kontra na krytykę PiS to lole2, albo HAHA A ZA PEŁO, A TUSK. Na pytanie "W jakim aspekcie za poprzednich rządów było gorzej" potrafisz odpowiedzieć "No i to jest twoje zdanie, spoko, ja mam troche inne". Doprawdy świetne. Tak jak uciekanie po wklejeniu statystyk rosnącej liczby uchodźców. Jak się dostaje riposty na pisanie bredni i sobie z tymi nie radzi to przykro mi. Nie pozostaje nic innego jak syndrom "oblężonej twierdzy".

kubusmp napisał:
aż muszę zapytać: co wy chłopaki zrobicie, jak ten zły pod każdym względem pis, wygra znowu wybory?

Cóż pewnie dalej będziemy wytykać i argumentować ich szkodliwe, idiotyczne decyzje na niekorzyść kraju i obywateli. I śmiać się z klakierów piszących kwiatki jak:

kubusmp napisał:
czekałem na to. pis 2005-07 to największe zlo :lol2: :lol2: :lol2:

kradzież kasy z ofe i slowa ktore padly u sowy wtedy (o teoretycznym państwie :-) ) nie można porownac do niczego

A koniec końcow będziemy funkcjonować w jednym kraju pod tym samym rządem, któremu wg ciebie nie można nic zarzucić więc czemu się martwisz?

Jak nie można nic zarzucić? Co ty sobie wymyslasz? Popatrz na siebie. W twoim przypadku to już nawet nie chodzi mi o krytykę pisu tylko właśnie zazarta obronę opozycji, w większości właśnie platformy, nie dajesz powiedzieć na nich słowa, a na koniec jeszcze wyjeżdżasz mi jaki to gość z klasą jest ten radziu Sikorski, błagam. Chętnie też bym sobie pokrytykowal tutaj tylko jedna opcje, ale to po co ten temat nazywa się polityka? Zmienmy go na anty PiS i wtedy dodam swoje 3 grosze co mi się konkretnie nie podoba.

Gdyby właśnie ta platforma miała jakiś program... A tak to np: nie stać nas na 500+!! (ale oczywiście go utrzymany). Nie stać nas na wiek emerytalny 65!! (ale oczywiście go już nie podniesiemy).

Na koniec jeszcze o tym nieszczęsnym OFE, bo zacytowales mój post o tym:

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/skok%3Bna%3Bpieniadze%3Bz%3Bofe%3Brzad%3Bzabiera%3Bnam%3B150%3Bmiliardow%3Bzlotych,14,0,1375502.html%3Famp%3D1&ved=2ahUKEwjHtrrp0MbeAhWKDSwKHYR0CRsQFjAAegQIAxAB&usg=AOvVaw0Sw4465W0vO1-DKW887z8u&ampcf=1&cshid=1541743262769

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 1 tydzień temu o 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:

Skoro mixue już zauważyłeś, że Sondokan w innych tematach jest inteligentny i logiczny, a tutaj wydaje ci się "dziwny", to może jednak problem leży w twoich poglądach, i gdy pisze on o czymś, z czym się nie zgadzasz to jednak nagle wydaje ci się podejrzany?

Przecież w moim poprzednim wywodzie absolutnie nie chodzi o poglądy Sondokana tylko o sposób ich wyrażania w tym temacie, nic więcej.

Powiem więcej, mój 'bff' jest zagorzałym "POwcem", pod kątem eventów politycznych ma tu kropka w kropkę identyczne poglądy jak Sondo, różnica jest taka, że pod kątem społecznym nie jest tak lewicowy i strzelam, że byłby na kategoryczne nie w przypadku dzieciaków dla rodzin homoseksualnych/raczej na nie co do małżeństw(jaka jest tu wykładnia w PO/Nowoczesnej, btw?).

Tutaj co ciekawe to ja - osoba z tendencją do bronienia obecnej władzy - znacznie bardziej lewicuję społecznie, ale to pewnie moja pozostałość po skrajnym libertarianizmie.

Bartek zmienił mi trochę moje postrzeganie na wolny 12, btw. Pracuje w audycie, ma teraz projekt w Stargardzie i niesamowicie ten jeden wolny poniedziałek zapowiedziany z tak krótkim wyprzedzeniem mu spierdolił cały tydzień, bo nie ominie faktu, że to projekt na 5 dni, który i tak musi skończyć w kolejny piątek, ergo będzie jebał to do 23-ej od wtorku do piątku. A więc problemy nie dot. tylko lekarzy/osób pracujących w służbach porządkowych z dzieciakami.

Clue jest takie, że nie mam żadnego problemu z poglądami "wokoło PO-wskimi", bo ja ogólnie nie mam problemu z poglądami politycznymi. No, z większością. Jak już to z agresywnym sposobem promowania/wypowiadania się na ich tematy.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 1 tydzień temu o 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patriotyzm ma się w sercu, a nie na ulicy, czy w mordzie. Przecież większość ludzi, jakby wybuchło powstanie, to spierdoliła by od razu, a na zwykły co dzień, pompują miliony z własnej kieszeni do kapitału zagranicznego, robiąc obrót w biedo-nkach. Tępa masa.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 1 tydzień temu o 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Behappy, prede wszystkim to patriotyzm jako kupowanie polskich produktów zawsze i wszędzie to głupota, taki 'merkantylizm' nie działa i nie przekłada się na budowanie jakiegoś bogactwa kraju. W ogóle blokowanie kapitału z zewnątrz czy sztuczne ruchy oddolne, które starają się negować kapitał z zewnątrz - w praktyce działają na szkode, proste modele pokazują, że jak kraj się blokuje na zewnętrzny kapitał to biednieje.

+ jest to bardzo sztuczne (i przez to nietrwałe) budowanie popytu na krajowe produkty. Bo wystarczy drobna recesja, korekta, kryzys, mniej hajsu w kieszeni i wtedy szybko wrócisz do tej 'biedonki' zamiast kupować odpowiedniki produkcji polskiej, droższe -> ergo od razu Ci padnie cały segment.

Dla mnie 'budowanie bogactwa narodu'(choć to w ogóle dla mnie abstrakcyjne pojęcie, jak już to wolę pojęcie 'budowania bogactwa kraju') to po prostu dbanie o bogacenie się społeczeństwa. A społeczeństwo się bogaci kiedy maksymalizuje swoją użyteczność. Czyli kupowanie tańszych produktów o identycznej jakości w lidlu/biedronce powoduje wzrost zysku alternatywnego niż jakby mieli kupować identyczne produkty drożej w jakimś polskim spożywczaku. Same lidle czy biedry tworzą Ci z kolei miejsca pracy - > ergo pobudzając gospodarkę. Co z tego, że część zysków odprowadzają zza granicy? Najważniejsze, że masz więcej kasy w obiegu krajowym, nawet jeśli ten obieg rozciąga się poza kraj.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 1 tydzień temu o 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba miejsca niewolnictwa, to, że Polak w ogóle patrzy na takie gówno pokazuje, jak ruchany jest świat. Miejsce pracy, dobre.

Sondokan

PostWysłany: 1 tydzień temu o 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Crawler napisał:

Skoro mixue już zauważyłeś, że Sondokan w innych tematach jest inteligentny i logiczny, a tutaj wydaje ci się "dziwny", to może jednak problem leży w twoich poglądach, i gdy pisze on o czymś, z czym się nie zgadzasz to jednak nagle wydaje ci się podejrzany?

Przecież w moim poprzednim wywodzie absolutnie nie chodzi o poglądy Sondokana tylko o sposób ich wyrażania w tym temacie, nic więcej.
(...)
Clue jest takie, że nie mam żadnego problemu z poglądami "wokoło PO-wskimi", bo ja ogólnie nie mam problemu z poglądami politycznymi. No, z większością. Jak już to z agresywnym sposobem promowania/wypowiadania się na ich tematy.

Cofnijmy się trochę to sytuacji z dwójką ludzi w koszulkach z napisem "konstytucja" na meczu siatkówki.

sicario napisał:
Też to Sand widziałem. Totalna łopozycja czuwa. Zdradzieckie pyski wyprane łby :lol2:

lukecik napisał:
Chłopaki, nie ciągnijcie tutaj wątku tych ameb w koszulkach z Bolkiem, nie warto śmietnika robić przy tak pięknych okolicznościach.

miXUE napisał:
Mam to samo chłopaki.
Człowiek chce sobie obejrzeć mecz, najważniejszy mecz Polaków na tym turnieju, a jakaś pinda/kretyn wyskakuje ze swoja agitką. Jeśli jest sporo ludzi takich jak ja, bez preferencji co do dwóch największych polskich partii - on/ona swojej nie pomaga.

Cóż za nieagresywne promowanie swoich poglądów. Cóż za subtelny sposób ich wyrażania. Wiesz co jest najlepsze? Nie to, że każdemu może się zdarzyć użyć mocniejszych słów. Ale wytykanie tego tylko tym, którzy mają inne poglądy (ja, Cliff i inni), a nie tym którzy mają podobne mimo tego, że w tej samej dyskusji zaczęli rzucać debilami czy idiotami wcześniej (sicario). Piękna hipokryzja.

miXUE napisał:
Tutaj co ciekawe to ja - osoba z tendencją do bronienia obecnej władzy

No co za niespodzianka (polecam cytat odnośnie koszulek).

Powrót do góry
Rokoko
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:

Dla mnie 'budowanie bogactwa narodu'(choć to w ogóle dla mnie abstrakcyjne pojęcie, jak już to wolę pojęcie 'budowania bogactwa kraju')

Nie rozumiem.

Sondokan napisał:

Cofnijmy się trochę to sytuacji z dwójką ludzi w koszulkach z napisem "konstytucja" na meczu siatkówki.

Do.

Btw - czemu wyjebało tak stronę?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180, 181  Następny
Strona 179 z 181
Skocz do: