Snooker
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2016.02.21 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Standard.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2016.02.22 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legenda tego sportu. Zachęcam do przeczytania jego autobiografii. Fantastyczny sportowiec.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szpenio
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.23 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osa jest Wielki jednak John Higgins dla mnie jest najlepszy ;)

Powrót do góry
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.04.27 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ciekawe są Mistrzostwa Świata w tym roku. Dzisiejsze sesje wieczorne palce lizać, szczególnie pojedynek Marco Fu z Barry Hawkinsem. Pełno zwrotów akcji, Fu pudłujący banalne bile na mecz, później fantastycznie wraca do frejma, czyści stół i wygrywa mecz. W szkockim pojedynku mała sensacja i Alan McManuus pokonuje faworyzowanego Higginsa. Pary półfinałowe będą tworzyć Ding Junhui, który w dwóch sesjach rozgromił 13:3 Marka Williamsa, z Alanem McManusem oraz Mark Selby, który w 1/4 pokonał dość pewnie Kyrena Wilsona 13:8, z Marco Fu. I o ile w pierwszym pojedynku faworyta można upatrywać w zawodniku z Chin to w drugim półfinale wyraźnego faworyta nie widać. Ja osobiście obstawiam azjatycki finał, ale sercem jestem z Selbym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.04.28 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że odświeżyłeś temat, miałem zamiar to zrobić dziś przed półfinałami. Cóż, po tym, jak Hawkins wyeliminował po absolutnie najlepszym jak dotąd meczu tegorocznych mistrzostw Ronniego i trafił na Fu, wysnułem tezę, że zwycięzca tego ćwierćfinału zostanie mistrzem świata. McManus chyba limit szczęścia wyczerpał, Selby gra bardzo chimerycznie i niedokładnie, Fu od początku gra najlepszy snooker, a Ding bardzo dobry. Czuję azjatycki finał i pojedynek Fu z Dingiem.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.05.02 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy nowego-starego mistrza. Nie powiem, jestem szczęśliwy, bo Mark i Ali Carter to moi ulubieni zawodnicy, ale ten turniej Markowi szedł średnio, do finału grał strasznie przeciętnie i sam nie wierzyłem, że się uda pokonać w półfinale Marco Fu a później w finale Dinga. Jednak mecz meczowi nierówny i finał Mark zagrał już bardzo dobrze. Sam finał całkiem przyjemny, ale meczem turnieju i tak, w mojej opinii, był pojedynek Ronniego z Barrym Hawkinsem. Szkoda tylko, że to już koniec mistrzostw świata. Crucible, widzimy się za rok ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.01 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ mecz! Ależ emocje! ALEŻ REMONTADA!!! brawo Selby 😍😍

vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.11 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry finał Champion of Champions - grają O'sa z Wilsonem, w trakcie meczu Realu włączyłem by sprawdzić wynik - 8-5 dla O'Sullivana, ok. Po meczu nawet nie włączałem transmisji, byłem pewien że Ronnie wygrał, a tu widzę przed chwilą... 8-9 na korzyść Kyrena. Wyrównał Osa i przed nami decider. TVP Sport - polecam włączyć.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.21 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogląda ktoś MŚ?

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.04.27 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądam, choć nie z takim zainteresowaniem jak zwykle. Coś nie mogę się wciągnąć w te mistrzostwa w tym roku.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.27 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie widać szans na jakąś niespodziankę w tym roku, Robertson bierze. Gość jest w takiej formie w ostatnich 2 miesiącach, że ciężko będzie go pokonać, szczególnie na tak długim dystansie. Nie widziałem jeszcze Higginsa, ale podobno szału nie ma, Bingham nieregularny, Wilson i Hawkins przyzwoici, ale Robbo to i tak będą dla nich za wysokie progi.

Dół drabinki miał być mega mocny, a wychodzi na to, że był słabszy od górnej połówki. Obecnie wygląda śmiesznie. Trump i Ding w słabej formie, O'Sullivan chory, Selby cienizna, i ta ostatni dwójka już zasłużenie poleciała. Gary Wilson albo Carter w półfinale <ściana> Oby jednak Carter.

Typuję finał Robertson - Trump i nie będzie to moim zdaniem zacięty mecz, Neil zdecydowanie wygra.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Strona 40 z 40
Skocz do: