Wasze telefony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217, 218  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.09 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałem ajfonka, bo i nigdy wcześniej nie używałem telefonu do większej ilości rzeczy niż połączenia/muzyka/aplikacje społecznościowe. No i miałem lekko zapatrywanie się na to, że snobizm etc. Teraz będę musiał zwiększyć nacisk na użytek telefonu + polubiłem ostatnio cykanie amatorskich fotek. Mam możliwość nabycia nówki ósemki za ~1700 i wówczas płacę jedynie abonament(2 dychy miesięcznie, więc grosze). Przyznam, że decydując się na taki krok chciałbym, by telefon wytrzymał te dwa, dwa i pół, trzy lata. Do tej pory stary Huawei P9 mi wytrzymał półtorej roku dla porównania (to znaczy jedzie dalej... ale to już nie to). Opinie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.11.09 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam tel do 1,5 k przede wszystkim dobry aparat, ktos cos poleci?

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.09 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Mecze nagrywam w 60 klatkach, komóreczki nie dają rady Ptak

Very Happy

Fakt faktem pierwszy raz oglądałem na telefonie i... wyglądało to zajebiście, lepiej niż na komputerze.

Ostatecznie chyba fałszywy alarm, podłączyłem pod ładowarkę i wszystko wróciło do normy, co nie zmienia faktu, iż bateria w istocie mogłaby wytrzymywać więcej, ale osobiście uważam, że bardzo eksploatuję telefony, a dodatkowo mam manię pełnego naładowania baterii, zwłaszcza przed wyjściem gdziekolwiek, dlatego czasami telefon ładuję parę razy dziennie (z 80-90% do 100 często).

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.11.22 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam aplikacji na andka:

Notatki z możliwością podwieszania najważniejszych notatek na jednym z pulpitów i co najważniejsze - mającą bardzo dobrze opracowany mikrofon, bo notatki w większości mają być dyktowane (zależy mi na treści pisanej).

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.13 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiada ktoś iPhone X lub Xr czy Xs?

Chce zmienić telefon, ale mam jedno ale. Zastanawiam się jak na codzień z tym Face ID. Tak naprawdę, nie to co producent zapewnia.

frantik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.03.15 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up

ja mam X-a, a musisz wiedziec, ze w tym modelu jest FiD 1-ej generacji, natomiast modele z 2018. maja juz ta funkcje ulepszona.

I tak co do mojego telefonu (poprzednio mialem 8 Plus) to jest naprawde niezle, rzeklbym nawet bardzo dobrze. Generalnie telefon sie odblokowuje za pierwszym razem kiedy tylko na niego spojrze i przesune palcem (owszem zdarzaja sie momenty kiedy trzeba wprowadzic kod, jednak nie wystepuje to czesto i nie drazni).
Bez roznicy czy w dzien, czy w nocy, czy mam nakrycie glowy itd. Po prostu dziala.

Nierzadko problemy napotykam natomiast rano gdy oczy mam jeszcze nie do konca otwarte i wtedy trzeba po prostu wpisac kod.

Uwazam tez, ze samo dzialanie mogloby byc szybsze, choc jak wspomnialem XR i XS-y dzialaja szybciej. XR-a mialem nawet kilka dni i moge to potwierdzic.

Uprzedzam tez, ze na ekran trzeba faktycznie spojrzec aby dostac sie do telefonu, klasyczne skanery palca maja tu przewage.

I na koniec tez wspomne, ze FiD jest wykorzystywane takze do logowania do aplikacji, uzupelniania hasel itd, po prostu jak to u Apple, przemyslane i dopracowane.

Jeszcze uwaga co do Apple Pay - przed platnoscia takze i tutaj trzeba na telefon spojrzec, inaczej nie zaplacisz Smile

Jakbys mial jeszcze jakies pytania to smialo, chetnie odpowiem

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.15 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki bardzo za odpowiedz.

Faktycznie, mam teraz iPhone 8 z Touch ID i zwróciłem na to uwagę, że czesto odblokowuje go, nie patrząc na niego. Robię coś przy laptopie, a jednocześnie odblokowuje telefon i wchodzę np. do aplikacji bankowej. No, ale cóż, future is now.

frantik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.03.15 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy.

Właśnie w takich momentach jak napisałeś TiD ma przewagę nad FiD.

To trend zmniejszania ramek wymusił taki ruch na Apple, które nie zdecydowało się na implementacje czytnika na pleckach. Uważam, ze zrobili dobrze, a w przyszłości FiD pewnie będzie coraz lepsze.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.06.06 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tutaj jakiś telefonowy maniak? Szukam telefonu dla siebie. Cena to max 1500 zł. Rozważam:
- P20
- Honor 10
- Mi9 SE (niestety Mi9 za drogie, tak samo jak Mi9T)
- Pocofone F1

Ogólnie chciał bym aby telefon nie zacinał podczas przeglądania neta, robił fajne zdjęcia i nie był cegłą powyżej 6" (dużo powyżej).

Ciężko się zdecydować - na rynku jest tego od groma..

le Bron 1993
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.06.06 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 1500 rozważyłbym jeszcze Samsunga Galaxy a50, bardzo fajny telefon. Z zestawu który wymieniłeś brałbym mi 9 se - super aparat, działa płynnie, ekran również na plus. Słaba jest jednak bateria i jeśli używasz telefonu dość intensywnie może być z nią ciężko pod koniec dnia.
Do 1500 można też kupić fajny używany telefon - Galaxy s9 czy p20 pro, które są telefonami z wyższej półki. Tu akurat polecam bardziej drugi model, współpraca huaweia z leicą zrobiła robotę

Powrót do góry
jukatos
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.06.06 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam Xiaomi mi9 SE blue i jest rewelka. Bateria trzyma 2 razy lepiej niż w mi5 z której się przesiadłem. Telefon otoczony szkłem gorilla glass, ekran super amolode od samsunga wygląda ekstra, szczególnie czerń, aparat kamerka z wieloma opcjami jak slow motion zoomem itd. Tył mieniący się na purpurowo przyciąga oko. Działa płynnie.. Świetnie leży w dłoni.
Minusy to wystający aparat( mi jakoś nie przeszkadza), i tłuste palce na szkle. Brak mini jacka chociaż dają do telefony przejściówkę i brak wejścia na kartę SD. Jednak do 1500 złotych najlepszy wybór. Ja za swojego dałem 1400, czarne są o 100 złotych taniej

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2019.06.06 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gehu
Ujmę to tak. Po trzech latach od czasu porzuceniu Samsunga wiem, że moim kolejnym telefonem będzie Samsung właśnie. Miałem LG G4, korzystam teraz z budżetowego Mi A1 i o ile LG przez rok prezentowało świetny poziom tak potem problemy z systemem dały o sobie znać. Tak że szukałbym wśród Samsungów.
Jeśli patrzymy tylko na południowokoreańskiego producenta to warto rozważyć S8. Nieco stary model, ale IMO jedna z lepszych opcji do kwoty podanej przez Ciebie. Dobra bateria, bardzo dobry aparat, płynność aplikacji (w końcu to Samsung, moje Xiaomi daje pod tym względem dupy po roku użytkowania i nawet w mocniejszym modelu może być z tym problem), sama bateria jest jednak mocna podatna na wpływ ładowarek samochodowych i różnej maści powerbanków. Po częstym podpinaniu S8 do takich nośników mógłbyś zauważyć jakieś szwankowanie w tym aspekcie.
A50 o którym pisał kolega wyżej raczej nie warto brać pod uwagę, ma swoje wady. To jednak nie flagowiec, więc nie oczekiwałbym cudów. Sam telefon ma duży minus już w budowie - chujowe umiejscowienie aparatu, no ale to już zależy od preferencji. Mimo wszystko to strasznie duży telefon (6.40"), więc według twoich preferencji odpada. Gdybyś jednak zmienił nastawienie to A50 ma słaby czytnik linii papilarnych co dla mnie w nowych smartfonach jest bardzo ważne, samo tworzywo tego telefonu łatwo się rysuje, słaby aparat.
A7 2018 wygląda już sensowniej, ale tu najbardziej boli brak fastcharchingu, jeśli Ci to nie przeszkadza to możesz brać go pod uwagę. Aparat główny jest bardzo dobry, dupy daje za to szerokokątny. No i cena jest bardziej przystępna. Ponadto możesz się tu wyposażyć w opcję z 6 GB RAMu co już wygląda bardzo fajnie.
Honory są fajne, budżetówka, ale IMO dają radę bardziej niż Xiaomi i tutaj odrzuciłbym Mi9 SE, jeśli już zastanawiasz się jednak nad P20 to uderzałbym po Huaweia. Są do siebie bardzo podobne, ale w P20 jest dobry aparat w trybie nocnym.
Tak więc jeśli masz coś na oku to P20, jeśli nie to S8. Jak masz jakieś pytania jeszcze, jakieś konkretne modele to pytaj.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.06.06 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie boję się czegoś oryginalnego. Trzy lata temu postawiłem na Honor 7 i mam go do tej pory - niedawno bateria przestała ogarniać i w tym momencie już świruje. Niemniej trzy lata użytkowania i nie narzekałem na ten telefon za bardzo.

Przesiadam się na coś, co technologią trochę odbiega od mojego poprzednika. Obejrzałem mnóstwo recenzji i tak..

Pocophone niby fajny, ale zdjęcia ma słabsze niż Honor 10 i P20. Fajny procek, bateria - wydajność na super poziomie. Minusem jest brak NFC. Jest też ponad 6" co trochę dla mnie za dużo. Porównałem sobie Honor 10 i P20. Tutaj zwycięża P20 jak dla mnie. Zastanawia mnie porównanie P20 z Mi9SE. Tam przyciąga mnie głównie fajny aparat no i ten AMOLED. Odstrasza brak diody powiadomień i na ten moment chyba tyle..

Jeśli chodzi o Samsunga, to szczerze nie miałem nigdy. Z reguły szanuję telefony i zmieniam je bardzo rzadko. Jak policzę, to w swoim życiu miałem chyba 5.. w dzisiejszych czasach to chyba niezły wynik xD Nigdy fanem Samsunga nie byłem - chyba widziałem z byt dużo upadków tych telefonów i zwyczajnie się ich boję. Mój Honor 7 spadł mi setki razy i ekran nadal w jednym kawałku. Wiem, że to kiepska wymówka, bo jednak nigdy nie przewidzisz jak telefon upadnie, ale mam swego rodzaju jakąś obawę do Samsunga.

Coś co nie będzie Samsungiem, a łapie się w półce cenowej (raczej do 6")? I może konkurować z Mi9SE / P20? Kurde kusi mnie jeszcze poczekać chwilę i wziąć tego Mi9T (tak wiem będzie ogromny) jak wskoczy, ale to będzie kilka stówek więcej. Coś o modelach LG?

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.06.06 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poluj na promocje lub z outletu poekspozycyjnego na mi9. Są sklepy gdzie chodzi za około 1900 zł w oficjalnym kanale sprzedażowym, to poekspozycyjny ma szansę zejść do 1600 i warto dołożyć te 100 zł ponad Twój limit, bo nic lepszego nie dostaniesz (zwłaszcza na allegro przeglądaj oferty od sklepów internetowych) na ten moment

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.06.07 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
@Gehu
Ujmę to tak. Po trzech latach od czasu porzuceniu Samsunga wiem, że moim kolejnym telefonem będzie Samsung właśnie. Miałem LG G4, korzystam teraz z budżetowego Mi A1 i o ile LG przez rok prezentowało świetny poziom tak potem problemy z systemem dały o sobie znać. Tak że szukałbym wśród Samsungów.
Jeśli patrzymy tylko na południowokoreańskiego producenta to warto rozważyć S8. Nieco stary model, ale IMO jedna z lepszych opcji do kwoty podanej przez Ciebie. Dobra bateria, bardzo dobry aparat, płynność aplikacji (w końcu to Samsung, moje Xiaomi daje pod tym względem dupy po roku użytkowania i nawet w mocniejszym modelu może być z tym problem), sama bateria jest jednak mocna podatna na wpływ ładowarek samochodowych i różnej maści powerbanków. Po częstym podpinaniu S8 do takich nośników mógłbyś zauważyć jakieś szwankowanie w tym aspekcie.
A50 o którym pisał kolega wyżej raczej nie warto brać pod uwagę, ma swoje wady. To jednak nie flagowiec, więc nie oczekiwałbym cudów. Sam telefon ma duży minus już w budowie - chujowe umiejscowienie aparatu, no ale to już zależy od preferencji. Mimo wszystko to strasznie duży telefon (6.40"), więc według twoich preferencji odpada. Gdybyś jednak zmienił nastawienie to A50 ma słaby czytnik linii papilarnych co dla mnie w nowych smartfonach jest bardzo ważne, samo tworzywo tego telefonu łatwo się rysuje, słaby aparat.
A7 2018 wygląda już sensowniej, ale tu najbardziej boli brak fastcharchingu, jeśli Ci to nie przeszkadza to możesz brać go pod uwagę. Aparat główny jest bardzo dobry, dupy daje za to szerokokątny. No i cena jest bardziej przystępna. Ponadto możesz się tu wyposażyć w opcję z 6 GB RAMu co już wygląda bardzo fajnie.
Honory są fajne, budżetówka, ale IMO dają radę bardziej niż Xiaomi i tutaj odrzuciłbym Mi9 SE, jeśli już zastanawiasz się jednak nad P20 to uderzałbym po Huaweia. Są do siebie bardzo podobne, ale w P20 jest dobry aparat w trybie nocnym.
Tak więc jeśli masz coś na oku to P20, jeśli nie to S8. Jak masz jakieś pytania jeszcze, jakieś konkretne modele to pytaj.

Też mam Mi A1 i jestem zachwycony. Jednym minusem to brak NFC, ale dla mnie to nie jest jakiś wielki problem. Możesz bardziej opisać, co nie pasuje Ci w Mi A1, bo jestem ciekawy, może czegoś nie zauważyłem. Bałem się trochę czytnika linii papilarnych bo czytałem, że w wielu telefonach nie działa to jakoś płynnie, ale w moim działa od ponad roku nadal perfekcyjnie. Wiadomo nie ta półka cenowa, ale 600 ziko, za telefon, który ma praktycznie wszystko to jest rewelacja.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217, 218  Następny
Strona 216 z 218
Skocz do: