Piłka reprezentacyjna (Liga Narodów itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.20 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo?

Francję, Chorwację i Belgię miałeś na Mundialu - wszystkie 3 drużyny dostały medale. Francja wiadomo, że jest potęgą, Chorwacja jedzie na końcówce swojej generacji, a Belgia to pokolenie ma w najlepszym wieku, za bardzo nie zaskoczy.

Drużyny takie jak Anglia, Portugalia czy Holandia to młodziutkie drużyny z ogromnym potencjałem rozwoju. Ja chętnie zobaczę tych zawodników, których niekoniecznie się od razu jednym tchem wymienia w Europie przy walce o międzynarodowe trofeum.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.20 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi konkretnie chodziło o takową sprawę, że stwierdzenie, że jakiekolwiek drużyny, które awansowały do Final Four są "do dupy" jest wobec nich niesamowicie niesprawiedliwe. Jeśli taka Anglia i Szwajcaria wywalczyły sobie awans, to znaczy, że w tej rywalizacji były zwyczajnie lepsze (zastosowałbym tutaj jakieś podkreślenie lub pogrubienie a'la miXUE, ale mi się nie chce) od Chorwatów i Belgów, więc jebać przegranych. A Ty lol1defie swoim stwierdzeniem jebiesz tutaj wygranych. Idąc tym tokiem myślenia zaraz będziemy żałować, że Barcelona znowu odpadła w ćwierćfinale CL, bo nie będzie Klasyku w finale i edycja przez to mniej ciekawa i emocje mniejsze. Jakim sposobem - nie wiem. Takie myślenie jest zaprzeczeniem idei sportu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lol1def
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.20 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu odnoszę wrażenie, że pozostałe drużyny mogłyby pokazać więcej w finałowej fazie (jak to będzie wyglądało nie wiem, nawet bym się mocno nie zdziwił gdyby Szwajcaria coś zagrała). A jeśli chodzi o wygranych ja ich jebie nader często od kilkudziesięciu lat. Bo dla mnie niektórzy po prosu nie zasługiwali na wygraną w danym meczu (daleko nie patrzeć Francja, gdzie moim zdaniem Chorwacja była lepsza w finale, a jednak przegrała przez błąd sędziego). Jest to jednak dosyć długi temat na dyskusje, w którym każdy miałby swoje zdanie i nigdy nie dojdziemy do konsensusu.

Co do mojego początkowego zdania dobrym przykładem jest Japonia z Mistrzostw Świata. Niby grali lepiej od Beligii, a jednak jestem prawie pewien że dostali by w dupę z Brazylią gdyby przeszli zamiast Europejczyków. Belgowie mieli to coś co pozwoliło im wtedy wygrać z Brazylią czego nie posiadały inne drużyny (jak właśnie Japonia). Mecz meczowi nie równy, a jednak nieraz jest ciekawiej gdy przechodzi inna drużyna.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.21 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby pokazały więcej w grupie to by grały dalej. A skoro awansowali Szwajcarzy czy Holandia to oznacza, że zasłużyły na to. Nie mieli ogórków w grupie, wygrali ją wiec nie kumam jakichkolwiek żalów, że nie grają Niemcy czy Belgowie. Na tym etapie wypadli gorzej to nie grają. To, że mają na papierze lepszy skład nie oznacza , że maja za darmo grać w kolejnym etapie.

Powrót do góry
Onoma
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.11.21 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Onoma napisał:
Van Gaalów

Nie wiem czemu przyrównałeś selekcjonera, który zdobył brąz na mundialu z Oranje, do tamtych łaków.

No dobra, Van Gaal zdobył z nimi brąz, ale to było 4 lata temu. A dzisiaj? Dalej byliby w ciemnej dupie jeżeli w kółko zatrudniali by te same mordy.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.11.22 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszy mnie powrót Holendrów do formy. Jak zauważono wyżej ich brak na głównych turniejach był bardzo dziwny, odkąd śledzę te imprezy oni zawsze tam byli i oglądając EURO 2016 i MŚ 2018 odczuwało się brak pewnej kadry.
Patrząc na ich skład to widać tam masę potencjału.
Cillessen - Tete, de Ligt, de Vij, LB (Blind) - de Jong, CM (van de Beek?), Wijnaldum - Promes, Memphis, RW
Wygląda to naprawdę dobrze, a wiadomo jak utalentowaną młodzież posiadają Holendrzy. Niech im się wiedzie jak najlepiej. Za MŚ 2010 (no poza meczem z Urugwajem) duży sentyment. Bardzo kibicowałem im wtedy w finale.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Capo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.11.23 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onoma napisał:

Może w sumie to zasługa nowego trenera. Odpuścili sobie w kółko zatrudniać Advocaatów, Hiddinków i Van Gaalów, a sięgnęli po kogoś świeżego.

Rokoko napisał:
Onoma napisał:
Van Gaalów

Nie wiem czemu przyrównałeś selekcjonera, który zdobył brąz na mundialu z Oranje, do tamtych łaków.

Hiddink łakiem? :|

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.23 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porównaniu do Van Gaala i zwłaszcza w kontekście reprezentacji Holandii - tak.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Strona 34 z 34
Skocz do: